کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت ازسفارت آمریکا برای ویزای توریستی
سلام دوستان عزیز، کسی می دونه چطور می شه از سفارت دبی وقت مصاحبه گرفت؟ چون من زنگ زدم دیگه تلفنی نیست و میگه باید پول روز مصاحبه رو (160 دلار )واریز کنید تا بتونید وقت بگیرید! کسی می دونه؟ ممنون میشم جواب بدین
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas
(2013-01-14 ساعت 05:24)jilibo نوشته:  سلام دوستان عزیز، کسی می دونه چطور می شه از سفارت دبی وقت مصاحبه گرفت؟ چون من زنگ زدم دیگه تلفنی نیست و میگه باید پول روز مصاحبه رو (160 دلار )واریز کنید تا بتونید وقت بگیرید! کسی می دونه؟ ممنون میشم جواب بدین

ابتدا فرم DS-160 را برای دبی در سایت https://ceac.state.gov/genniv پر کنید. سپس در سایت http://usvisa-info.com ثبت نام کنید و هزینه 160 دلاری برای مصاحبه را با استفاده از ویزا کارت یا مستر کارت پرداخت کنید و در نهایت وارد تقویم وقت دهی می شوید.به همین راحتی و در کمتر از 5 دقیقه تمام کارها انجام می سود. موفق باشی
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، jilibo ، Tomas ، زهره ، shatsi
usamohajer سلام.من ds160 رو پر کردم و واسه ارمنستان تصمیم گرفتم که حساب کاربری باز کنم و همین کارو هم کردم و ویزا کارت 200 دلاری مجازی غیر قابل شارر سفارش دادم.چندتا سوال کوتاه دارم ازتون که ممنون میشم راهنماییم کنین.یکی این که ثبت نام کردم در آخر فقط تو 2تا کادر مشخصات منو نوشت و نوشته ی کوتاه که راجب وقت آزاد نوشته بود ولی اصلا هیچ وقتی رو نشون نداد.باید پول پرداخت شه که وقتها رو نشون بده همینطور که گفتی ولی به صفحه ی پرداخت نرفت.کدوم قسمت و چطور پول باید پرداخت شه؟ایمیل حساب کاربری رایگان باید باز کنم یا همون حساب کاربری کافیه؟ویزا کارت مجازی غیر قابل شارز سفارش دادم,عیبی نداره که فیزیکی نیست؟هزینه ی مصاحبه 160 هست,هزینه ی وقت که قبلا 20 دلار بود دیگه نیست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، shatsi
(2013-01-14 ساعت 17:57)s_1983 نوشته:  usamohajer سلام.من ds160 رو پر کردم و واسه ارمنستان تصمیم گرفتم که حساب کاربری باز کنم و همین کارو هم کردم و ویزا کارت 200 دلاری مجازی غیر قابل شارر سفارش دادم.چندتا سوال کوتاه دارم ازتون که ممنون میشم راهنماییم کنین.یکی این که ثبت نام کردم در آخر فقط تو 2تا کادر مشخصات منو نوشت و نوشته ی کوتاه که راجب وقت آزاد نوشته بود ولی اصلا هیچ وقتی رو نشون نداد.باید پول پرداخت شه که وقتها رو نشون بده همینطور که گفتی ولی به صفحه ی پرداخت نرفت.کدوم قسمت و چطور پول باید پرداخت شه؟ایمیل حساب کاربری رایگان باید باز کنم یا همون حساب کاربری کافیه؟ویزا کارت مجازی غیر قابل شارز سفارش دادم,عیبی نداره که فیزیکی نیست؟هزینه ی مصاحبه 160 هست,هزینه ی وقت که قبلا 20 دلار بود دیگه نیست؟
وقتی با حساب کاربری که ایجاد کردی وارد شدی به قسمت تعیین وقت برو و نوع ویزای درخواستی (b2) را انتخاب کن بعد یه سوال در مورد روش پرداخت هزینه از شما پرسیده میشه که باید گزینه 160 دلار رو انتخاب کنی و بعد نوع کارت رو مثلا ویزا کارت یا مستر کارت. بعد باید مشخصات ویزا کارت رو وارد کنی .مثل cvv و تاریخ اعتبار کارت و شماره 16 رقمی کارت رو . و به این طریق هزینه پرداخت خواهد شد. هزینه 20 دلار دیگه وجود نداره. بعد از پرداخت 160 دلار وارد تقویم تعیین وقت میشوید.
پاسخ
تشکر کنندگان: محسنیا ، s_1983 ، Tomas ، الهه سابق ، r_ent ، shatsi
دستت درد نکنه usamohajer.حساب کاربری هم باز کردم.جواب مبلغ ویزا کارت رو متوجه شدم.تو همون سایتی که گفتی رفتم و ارمنستان رو انتخاب کردم و بقیه کار رو همونجور که گفتی انجام دادم ودستت درد نکنه.من ویزا کارتم فردا حاضر میشه و اینکه تو همین سایت نوشته که بعد پرداخت 2 روز کاری طول میکشه تا پول تایید شه.خوبه که وقتها رو نشون میده و استرس اون تلفن زدن تو 1 روز در ماه رو نداره.ممنون.
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Tomas ، r_ent ، shatsi
(2013-01-15 ساعت 21:17)s_1983 نوشته:  دستت درد نکنه usamohajer.حساب کاربری هم باز کردم.جواب مبلغ ویزا کارت رو متوجه شدم.تو همون سایتی که گفتی رفتم و ارمنستان رو انتخاب کردم و بقیه کار رو همونجور که گفتی انجام دادم ودستت درد نکنه.من ویزا کارتم فردا حاضر میشه و اینکه تو همین سایت نوشته که بعد پرداخت 2 روز کاری طول میکشه تا پول تایید شه.خوبه که وقتها رو نشون میده و استرس اون تلفن زدن تو 1 روز در ماه رو نداره.ممنون.

من وقتی هزینه رو با مستر کارت پرداخت کردم همون لحظه تایید شد و وارد تقویم شدم.
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، الهه سابق ، s_1983 ، shatsi
من اسمم تو پاسپورت با پیشوند بهم چسبیده نوشته شده ولی تو فرم ds160 با فاصله نوشتم و الآن که ویراش رو میزنم میبینم که روی اسم و بعضی چیزای دیگه قفل شده هست و نمیتونم ویرایش کنم,چکار کنم؟خواستم یکی دیگه بسازم ولی همش همین میاذ. و اینکه رو گزینه ی B1,B2 که اولین گزینه هست رو تیک بزنم یا فقط B2 ؟ فکر میکنم فقط B2 باشه درسته؟
با تشکر
پاسخ
بهترین راه اینه که فرمو دوباره پر کنی. b-2 درسته

اگه فرمو قبلا پر کردی و با شماره تاییدیه اش وقت گرفتی، دیگه نمیشه دوباره پر کنی چون شماره تاییدیه جدید بهت میده که با قبلی همخونی نداره. در این حالت به سفارت ایمیل بزن و بهشون اعلام کن از الان
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، s_1983 ، shatsi
منطورم فرم حساب کاربری بود ببخشید که اشتباه گفتم در اس 160.ولی تو دی اس 160 درست نوشتم.حالا واسه فرم حساب کاربری که اسمم قفل شده چکار کنم؟ولی ویرایش بعضیهاش آزاده که اونارو درست نوشتم.
پاسخ
واسه منم این مشکل پیش اومده بود، خیلی ساده به ایمیلی که اینجا میگم، ایمیل بزن و بگو واست اصلاح کنن. فرداش واسه من اصلاح کردن. فقط توی ایمیل مشخصات کاملت و شماره پاسپورتتو حتما بنویس:
contactus_fa_tr@visaops.com
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: s_1983 ، jilibo ، Tomas ، Saeedv13 ، r_ent
دستت درد نکنه الهه سابق.همین کارو کردم و رمز گرفتم و طبق ایمیلی که بهم دادن عمل کردم و جوابش بزودی میاد حتما.بازم دستت درد نکنه که راهنماییم کردی.usamohajer من براتون یه پیغام خصوصی دادم,چون سوالمو تو یکی از تایپیکا پرسیده بودم دیگه دوباره اینجا مطرحش نکردم,ببخشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، usamohajer ، shatsi
سلام
قبلا کسی برایم وقت گرفته بود و فرم 160 را هم پر کرده بود. اما چندجا فرم ایراد داشت و من مجددا فرم جدیدی پر کردم البته فرم جدید را پس از وارد کردن کد نامبر و سوال امنیتی پر کردم و تاییدیه گرفتم. برای وقت سفارت که یکشنبه هفته دیگه هست مشکلی پیش نماید؟ سیستم بارکد جدیدی به من داد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-01-21 ساعت 16:50)hassan8ir نوشته:  سلام
قبلا کسی برایم وقت گرفته بود و فرم 160 را هم پر کرده بود. اما چندجا فرم ایراد داشت و من مجددا فرم جدیدی پر کردم البته فرم جدید را پس از وارد کردن کد نامبر و سوال امنیتی پر کردم و تاییدیه گرفتم. برای وقت سفارت که یکشنبه هفته دیگه هست مشکلی پیش نماید؟ سیستم بارکد جدیدی به من داد.

سلام وقتی شما فرم جدید 160 رو پر میکنید و بارکد جدید میگیرید هیچ مشکلی برای گرفتن وقت ندارید. در ضمن شما در هر لحظه از شبانه روز می توانید از سیستم جدید وقت بگیرید. موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: shatsi ، hassan8ir
(2013-01-21 ساعت 17:41)usamohajer نوشته:  

سلام وقتی شما فرم جدید 160 رو پر میکنید و بارکد جدید میگیرید هیچ مشکلی برای گرفتن وقت ندارید. در ضمن شما در هر لحظه از شبانه روز می توانید از سیستم جدید وقت بگیرید. موفق باشید

خیلی متشکرم. فقط مساله اینه که من قبلا وقت سفارت گرفتم با بارکد قبلی ایا امکان ویرایش همان وقت با بارکد فعلی هست؟ ضمنا من توریستی دارم می رم و در فرم دی اس 160 بی 1 را انتخاب کردم اما وقت را بی 1 و بی 2 زدم مشکلی پیش نمیاد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shatsi
(2013-01-21 ساعت 18:12)hassan8ir نوشته:  
(2013-01-21 ساعت 17:41)usamohajer نوشته:  

خیلی متشکرم. فقط مساله اینه که من قبلا وقت سفارت گرفتم با بارکد قبلی ایا امکان ویرایش همان وقت با بارکد فعلی هست؟ ضمنا من توریستی دارم می رم و در فرم دی اس 160 بی 1 را انتخاب کردم اما وقت را بی 1 و بی 2 زدم مشکلی پیش نمیاد؟

امکان ویرایش نیست. شما باید با همان فرمی که وقت گرفتید برید سفارت. b1 برای توریستی نیست.فکر کنم شما رو پذیرش نکنن
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، shatsi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان