کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت ازسفارت آمریکا برای ویزای توریستی
(2014-04-11 ساعت 14:02)yaszamansani نوشته:  سلام دوستان .
براي مدارك لازم زمان مصاحبه ويزاي توريستي به كجا رجوع كنم. چه مداركي وقتي مي خوايم مصاحبه كنيم لازمه؟ ممنون
شناسنامه - کارت پايان خدمت - گواهی کاری - سند ملک - کارت ملی - پرينت حساب بانكي -
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: sunflower00 ، pari pariaaa
(2014-04-11 ساعت 04:15)جهانگرد نوشته:  
(2014-04-10 ساعت 16:59)ghasr نوشته:  من تو شرکت راهسازی کار میکنم. حدود50میلیون تو بانک دارم
سند ی خونه ر وکالت تام الاختیار و بلاعزل دارم که پدرم بهم وکالت داده
سابقه بیمه تامین اجتماعی رو حدودا 2 ساله دارم تو همین شرکت 28 سال سن دارم.(مجرد) و کارشناسی دارم
به نظر شما کیس من برای کدوم سفارت بهتره و اینکه اصلا شانسی دارم برای گرفتن ویزای توریستی
پوینت های مثب کیس شما:
وکالت سند ملکی،پرینت ۵۰میلیونی،وسابقه بیمه امکان داره به دردتون بخوره البته یه گواهی اشتغال به کار هم از محل کارتون به علاوه یه موافقت نامه مرخصی از شرکتتتون بگیری همه را ترجمه کنید وبه عنوان یه سلاح داشته باشید بودنش بهتره نبودنشه!
فرم سنوات بیمه+دفترچه تامین اجتماعی را هم ترجمه واصلش راببرید
شانس شما از نظر من طبق تجربه کیس های مشابهه(البته نظر شخصی منه ها!!!):بالای ۸۰٪هست منوط به اینکه تو مصاحبه کنسول رافیتیله پیچ کنیWink
واسه خرداد بتونی از آنکارا وقت بگیری خیلی خوبه
واسه ۴روز قبل وقت سفارتت یه بلیط قطار تهران ترکیه یه طرفه بگیر ولی واسه برگشت هواپیما بگیر
چون رفتنه خیلی قطار باحاله من که توی بیش از۲۵تا سفرم به ترکیه همش اینجوری رفتم ولی برگشتنه با قطار نیا که پوست مبارکتون کنده میشهBig Grin
اینجوری هم تو هزینه ها صرفه جویی کردی هم حالشو بردی واسه اسکان و.... هم از اون پیام خصوصی میتونی استفاده کنی جاهای ارزون زیاد هست مواظب باش این شرکتای گردشگری و.... هتل ۱۰۰لیری را بهت ندن ۵۰۰لیرBig Grin
وقت گرفتی خبر بده ترکیه بودم ۲روز مهمون من باش نه پول هتل میدی نه تاکسی. ونه .......
فقط ایشالله اون موقع من ترکیه باشم.
به امید دیدار

خیلی مخلصتیم داداش اینجوری مارو شرمنده میکنی
كسي كه مايل است خير ديگران را تامين كند، خير خود را هم تامين كرده است
پاسخ
تشکر کنندگان: nedaba
دوست عزيز فعالا آنكارا وقت براي ويزاي توريستي نداره و فقط كيس دانشجويي وقت مي ده، فقط ارمنستان مي تونيد بريد و دبي.

اينم لينكش
https://usvisa-info.com/fa-ir/selfservic...ry_welcome
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-04-12 ساعت 09:34)ghasr نوشته:  
(2014-04-11 ساعت 04:15)جهانگرد نوشته:  
(2014-04-10 ساعت 16:59)ghasr نوشته:  من تو شرکت راهسازی کار میکنم. حدود50میلیون تو بانک دارم
سند ی خونه ر وکالت تام الاختیار و بلاعزل دارم که پدرم بهم وکالت داده
سابقه بیمه تامین اجتماعی رو حدودا 2 ساله دارم تو همین شرکت 28 سال سن دارم.(مجرد) و کارشناسی دارم
به نظر شما کیس من برای کدوم سفارت بهتره و اینکه اصلا شانسی دارم برای گرفتن ویزای توریستی
پوینت های مثب کیس شما:
وکالت سند ملکی،پرینت ۵۰میلیونی،وسابقه بیمه امکان داره به دردتون بخوره البته یه گواهی اشتغال به کار هم از محل کارتون به علاوه یه موافقت نامه مرخصی از شرکتتتون بگیری همه را ترجمه کنید وبه عنوان یه سلاح داشته باشید بودنش بهتره نبودنشه!
فرم سنوات بیمه+دفترچه تامین اجتماعی را هم ترجمه واصلش راببرید
شانس شما از نظر من طبق تجربه کیس های مشابهه(البته نظر شخصی منه ها!!!):بالای ۸۰٪هست منوط به اینکه تو مصاحبه کنسول رافیتیله پیچ کنیWink
واسه خرداد بتونی از آنکارا وقت بگیری خیلی خوبه
واسه ۴روز قبل وقت سفارتت یه بلیط قطار تهران ترکیه یه طرفه بگیر ولی واسه برگشت هواپیما بگیر
چون رفتنه خیلی قطار باحاله من که توی بیش از۲۵تا سفرم به ترکیه همش اینجوری رفتم ولی برگشتنه با قطار نیا که پوست مبارکتون کنده میشهBig Grin
اینجوری هم تو هزینه ها صرفه جویی کردی هم حالشو بردی واسه اسکان و.... هم از اون پیام خصوصی میتونی استفاده کنی جاهای ارزون زیاد هست مواظب باش این شرکتای گردشگری و.... هتل ۱۰۰لیری را بهت ندن ۵۰۰لیرBig Grin
وقت گرفتی خبر بده ترکیه بودم ۲روز مهمون من باش نه پول هتل میدی نه تاکسی. ونه .......
فقط ایشالله اون موقع من ترکیه باشم.
به امید دیدار

خیلی مخلصتیم داداش اینجوری مارو شرمنده میکنی
لطفاً برای تشکر کردن فقط از دکمه تبريک و تشکر استفاده کنيد.
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: j1970 ، Rock ، ghasr ، nedaba
(2014-04-12 ساعت 17:33)russell1979 نوشته:  دوست عزيز فعالا آنكارا وقت براي ويزاي توريستي نداره و فقط كيس دانشجويي وقت مي ده، فقط ارمنستان مي تونيد بريد و دبي.

اينم لينكش

سلام به همه دوستان
كسي خبر نداره تركيه وقت توريستي باز ميكنه تا يك مه اينده؟ ممنون از اطلاع رساني همه.
يك سوال ديگه اينكه من ميخوام برا مامان و بابام وقت بگيرم توريستي بيان امريكا. قبلا يك بار اومدن و از سوريه ويزا گرفتن. ميخوام حتما يكي دو ماهه كلير بشن (حتما اكتبر اينجا باشن) و انگليسي هم صحبت نميكنن. ميشه راهنمايي كنيد چه سفارتي بهتره؟ ارمنستان شنيدم هشت ماه طول ميكشه كليرنسش. دوبي هم كه بگير نگير داره. تركيه هم كه بسته هست فعلا. لطفا منو راهنمايي كنيد. خيلي ممنونمSmile
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-04-14 ساعت 06:34)Mamanii نوشته:  
(2014-04-12 ساعت 17:33)russell1979 نوشته:  دوست عزيز فعالا آنكارا وقت براي ويزاي توريستي نداره و فقط كيس دانشجويي وقت مي ده، فقط ارمنستان مي تونيد بريد و دبي.

اينم لينكش

سلام به همه دوستان
كسي خبر نداره تركيه وقت توريستي باز ميكنه تا يك مه اينده؟ ممنون از اطلاع رساني همه.
يك سوال ديگه اينكه من ميخوام برا مامان و بابام وقت بگيرم توريستي بيان امريكا. قبلا يك بار اومدن و از سوريه ويزا گرفتن. ميخوام حتما يكي دو ماهه كلير بشن (حتما اكتبر اينجا باشن) و انگليسي هم صحبت نميكنن. ميشه راهنمايي كنيد چه سفارتي بهتره؟ ارمنستان شنيدم هشت ماه طول ميكشه كليرنسش. دوبي هم كه بگير نگير داره. تركيه هم كه بسته هست فعلا. لطفا منو راهنمايي كنيد. خيلي ممنونمSmile
متاسفانه الان تمام سفارت ها کليرشون طول ميکش و به جز اين 3 تا سفارت جای ديگه ايی نميتونن برم.
انکارا هم که خيلی وقت هست که قسمت توريستيشو باز نکرده به نظر من از بين ارمنستان و دبی باز ارمنستان زودتر کلير ميکنه،
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Mamanii ، joseph ، nedaba
(2014-04-14 ساعت 14:40)Kurosh_Salehi نوشته:  

اينم لينكش

سلام به همه دوستان
متاسفانه الان تمام سفارت ها کليرشون طول ميکش و به جز اين 3 تا سفارت جای ديگه ايی نميتونن برم.
انکارا هم که خيلی وقت هست که قسمت توريستيشو باز نکرده به نظر من از بين ارمنستان و دبی باز ارمنستان زودتر کلير ميکنه،

خيلي خيلي ممنون از جواب سريعتون. چون من ميخوام حتما حداقل مامانم در دير ترين حالت تا اخر اكتبر اينجا باشن و نميتونم ريسك كنم، ايا شما فكر ميكنين همراهي پدرم رو كليرنس مادرم تاثير منفي مي گذاره؟ دفعه پيش مادرم ١٠ روزه و پدرم ٥٠ روزه كلير شدن.
سوال ديگه اينكه ايا خواهرم ميتونه به عنوان مترجم با مامانم داخل سفارتخونه بره بدون اينكه وقت داشته باشه؟ اگه بشه اون وقت كلي سفارت ديگه هم ميتونن برن. در اون صورت باز هم شما ارمنستان رو پيشنهاد ميكنين؟ همين جا خوندم ٨ ماهه ارمنستان كلير ميكنهSad

باز هم خيلي خيلي ممنون از كمك و همفكريتون.
پاسخ
(2014-04-14 ساعت 15:17)Mamanii نوشته:  
(2014-04-14 ساعت 14:40)Kurosh_Salehi نوشته:  

اينم لينكش

سلام به همه دوستان

خيلي خيلي ممنون از جواب سريعتون. چون من ميخوام حتما حداقل مامانم در دير ترين حالت تا اخر اكتبر اينجا باشن و نميتونم ريسك كنم، ايا شما فكر ميكنين همراهي پدرم رو كليرنس مادرم تاثير منفي مي گذاره؟ دفعه پيش مادرم ١٠ روزه و پدرم ٥٠ روزه كلير شدن.
سوال ديگه اينكه ايا خواهرم ميتونه به عنوان مترجم با مامانم داخل سفارتخونه بره بدون اينكه وقت داشته باشه؟ اگه بشه اون وقت كلي سفارت ديگه هم ميتونن برن. در اون صورت باز هم شما ارمنستان رو پيشنهاد ميكنين؟ همين جا خوندم ٨ ماهه ارمنستان كلير ميكنهSad

باز هم خيلي خيلي ممنون از كمك و همفكريتون.
شما حتماً از اين 3 تا سفارت هايی که خود سايت معرفی کرده اقدم کنيد چون که بخوايد از سفارت های ديگه اقدام کنيد بيشتر از 1 سال کليرشون امکان داره طول بکشه و امکان داره بهتون بگن ما با کيس های ايرانی آشنايت نداريم و بگن از سفارت های ديگه اقدام کنيد و زمان رو از دست بديد.
بله همراهی پدرتون تأثير زيادی داره و امکان داره اگر مادرتون تکی اقدام کنه چه از دبی چه از ارمنستان ويزا يک ضرب بگيرن.
نه کسی رو به عنوان مترجم نميتونن با خودشون تو سفارت ببرن و اگر ميخوايد اين کار رو کنيد بايد کلاً وقت برای خواهرتون بگيريد و فرم پر کنيد که به نظر من کار بيهوده اي هست.
اگر مادرتون ميخوان تکی اقدام کنن دبی گزينه خوبه هيست.
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Mamanii ، Rock ، nedaba
دوستان عزیز سلام.
کسی میتونه که الان شرایط گرفتن ویزای توریستی چیه ؟
چقدر زمان میبره؟ و چقدر احتمال گرفتنش هست؟
PD: 22AUG2008 - Category: F2B - ارسال مدارک 04MAY2015 - ارسال دوباره و کسری مدارک 06JUL2015 - مصاحبه:  14Sep2015 - ویزا : یکضرب

همسر: F2A -
PD: April 20 2016 - interview April 2018 - waiting for AP 
لطفا بجای پیام جدا برای تشکر،  از دکمه ی تشکر استفاده بفرمایید  متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-04-03 ساعت 18:24)Kurosh_Salehi نوشته:  [quote='Rock' pid='473441' dateline='1396394230']
دوستان یه سوال! برای سفارت اگر چند نفر باشیم! باید چنتا وقت بگیریم؟ چون برای هر وقت باید مبلغی پرداخت بشه که اگر اشتباه نکنم 160$ هست! پرداخت هم به سه صورت میشه انجام داد که دوتاش رو کارت اعتباری میخواد! یکیش هم نقدی هست که نمیدونم دقیقا چطور باید پرداخت کرد. اگر این هم راهنمایی کنید ممنون میشم. مرسی از همه!
شما بايد يک وقت بگيريد و تو قسمت اضافه کردن، مشخصات همراهاتون رو وارد کنيد.
بهتر هست از طريق اژانس هايی که وقت ميگيرن شما هم وقت بگيريد

برای هر نفر باید $160 پرداخت کنید، نفرات اگه اعضای یک خانواده باشن رو باید اضافه کنید مثل مادر خواهر برادر ولی اگه وابسته نباشن باید جدا وقت بگیرن
پاسخ
تشکر کنندگان: Rock
سلام به همه دوستان

من یه راهنمایی میخوام که اگه دوستان لطف کنن واقعا ممنون میشم.
من 2 ماه پیش رفتم ایروان برای ویزای توریستی ولی متاسفانه بهم ندادند. یه مقدار بدشانسی آوردم چون ویزای ارمنستانم الکترونیکی بود و اینها تا حالا همچین چیزی ندیده بودند فکر کردن جعلیه!! بیشتر وقت مصاحبم سر این مساله حروم شد.
حالا دوباره میخوام اقدام کنم ولی نمیدونم برم کدوم سفارت چون با تجربه ای که داشتم فهمیدم یه مقدار شرایط سفارت ها با هم فرق میکنه. کسی میگفت برم بیشکک یا عشق آباد. به نظر شما برم سمت اون کشور ها یا از همین سفارت های فارسی زبان اقدام کنم؟ ممنون
مدارک من: تاهل، نامه کار از 3 شرکت،بیمه، دعوتنامه، نامه گردش مالی
پاسخ
(2014-04-26 ساعت 16:48)behnam58 نوشته:  سلام به همه دوستان

من یه راهنمایی میخوام که اگه دوستان لطف کنن واقعا ممنون میشم.
من 2 ماه پیش رفتم ایروان برای ویزای توریستی ولی متاسفانه بهم ندادند. یه مقدار بدشانسی آوردم چون ویزای ارمنستانم الکترونیکی بود و اینها تا حالا همچین چیزی ندیده بودند فکر کردن جعلیه!! بیشتر وقت مصاحبم سر این مساله حروم شد.
حالا دوباره میخوام اقدام کنم ولی نمیدونم برم کدوم سفارت چون با تجربه ای که داشتم فهمیدم یه مقدار شرایط سفارت ها با هم فرق میکنه. کسی میگفت برم بیشکک یا عشق آباد. به نظر شما برم سمت اون کشور ها یا از همین سفارت های فارسی زبان اقدام کنم؟ ممنون
مدارک من: تاهل، نامه کار از 3 شرکت،بیمه، دعوتنامه، نامه گردش مالی
به نظر بنده کمی صبر کنید وبعد از آنکارا یا دبی وقت بگیرید واگر شرایط مالیتون اوکی هست از طریق بلژیک یا فرانسه اقدام کنید،
خدایا به تو پناه میبرم!
آخه میگن تو پناهنده میپذیری اونم بدون هیچ محدودیتی!!!!.Rolleyes
کیس نامبر:نمیگم
نوع ویزا:E2
دوستی حرف قشنگی میزد!!!میگفت:
دکمه تشکر زیر پست ها قراردارهCool
درضمن هزینه هم نداره
پاسخ
من گرین کارت دارم و چون به دلیل مشکلات کاری تا 2 سال نمی تونستم آمریکا برم پاس سفید گرفتم . اعتبار پاس سفیدم اوایل سال بعد تموم میشه و از اونجا که سنم بالا داره میره می خوام همون موقع بچه دار بشم. ولی یک مشکلی دارم. من هیچ فامیل نزدیکی تو آمریکا ندارم و همسرم هم تو کمک های این مدلی هیچی هیچی بلد نیست و به خاطر همین به دلیل ترس از افسردگی بعد از زایمان می خوام مادرم رو با خودم ببرم
من الان آمریکا نیستم و در نتیجه کار و آدرس ندارم. تمکن مالی مادرم خوبه. و چند تا از دختر خاله های مادرم اونجا زندگی می کنن (البته بعید می دونم دعوت نامه بفرستن یا اگه بفرستن تاثیری داشته باشه و سفارت قبول کنه). شما چه روشی رو پیشنهاد می کنین تا این کار رو بتونم انجام بدم.
برنده 2012-اولین ورود: ژانویه 2013- دریافت پاس سفید اوت 2013- ورود مجدد سپتامبر 2015
پاسخ
سلام دوستان عزیز
خواهش دارم این سوال من و اگر اطلاعی دارید جواب بدهید[ انجمن دعوت نامه مطرح کردم متاسفانه کسی جواب نداد] چون وقت سفارت و بلیط گرفتم معطل این مورد هستم وجواب لازمم' دخترم از طریق
دامادم که من تو فرم سفارت ایشون را قید کردم حالا که میخواهد دعوت نامه را برایم بفرسته تازه چک کرده و فهمیده پاس دامادم تاریخش گذشته ایا باید فوتوش راحتما بفرسته که تاریخش اعتبارنداره'؟ یا فرم ۱۳۴ ومدارک بانکی و مالیاتی کافیه '?اگر این تاریخ گذشته بودن مشکل سازه باید چکار کنه با توجه به اینکه تعویض خیلی طول میکشه البته دامادم سیتیزن است.
و سوال دیگر که این فرم ها از سایت پرینت کنه و دستی پر کنه یا باید با مدارکش جایی برای تایید مراجعه کنه وایا این مدارک میشه اینترنتی برایم بفرستند و من پرینت کنم یا باید حتما پست بشه؟خلاصه حسابی نگرانم ممنون اگر زودتر جواب بدهید
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-06-01 ساعت 17:06)sina454 نوشته:  سلام دوستان عزیز
خواهش دارم این سوال من و اگر اطلاعی دارید جواب بدهید[ انجمن دعوت نامه مطرح کردم متاسفانه کسی جواب نداد] چون وقت سفارت و بلیط گرفتم معطل این مورد هستم وجواب لازمم' دخترم از طریق
دامادم که من تو فرم سفارت ایشون را قید کردم حالا که میخواهد دعوت نامه را برایم بفرسته تازه چک کرده و فهمیده پاس دامادم تاریخش گذشته ایا باید فوتوش راحتما بفرسته که تاریخش اعتبارنداره'؟ یا فرم ۱۳۴ ومدارک بانکی و مالیاتی کافیه '?اگر این تاریخ گذشته بودن مشکل سازه باید چکار کنه با توجه به اینکه تعویض خیلی طول میکشه البته دامادم سیتیزن است.
و سوال دیگر که این فرم ها از سایت پرینت کنه و دستی پر کنه یا باید با مدارکش جایی برای تایید مراجعه کنه وایا این مدارک میشه اینترنتی برایم بفرستند و من پرینت کنم یا باید حتما پست بشه؟خلاصه حسابی نگرانم ممنون اگر زودتر جواب بدهید
موفق باشید
سلام.
نگران نباشيد احتياج به عوض کردن پاسپورت نيست همون فرم 134 به همراه مدارک مالی و بانکی کافی هست و حتماً يک نسخه کپی از پاسپورت همراشون باشه.
فرم هارو ميتونيد اينترنتی دانلود کنيد و دستی پر کنيد.
موفق باشيد
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: sina454

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان