کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت ازسفارت آمریکا برای ویزای توریستی
(2010-02-22 ساعت 19:58)sahar21 نوشته:  
(2010-02-22 ساعت 19:25)amini2010 نوشته:  آخر یک نفر پیدا نشد به من بگه راهش چیه که وقت بستست ولی وقت میفروشن آژانسها؟
من پاسخ شما را در تاپیک" کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک" دادم.آژانسها هم خودشون از سایت سفارت وقت میگیرند.چند روز پشت سر هم سر بزنید حتما موفق میشوید
https://evisaforms.state.gov/make_barcode.asp

با سلام خدمت شما
میشه لطفا بگین برای پرکردن فرم وقت سفارت برای ویزای توریستی گزینه مربوط به نوع ویزا رو چی انتخاب کنم
ممنون
تا خدا چی بخواد
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2014-10-05 ساعت 23:29)elahe mousavi نوشته:  
(2010-02-22 ساعت 19:58)sahar21 نوشته:  
(2010-02-22 ساعت 19:25)amini2010 نوشته:  آخر یک نفر پیدا نشد به من بگه راهش چیه که وقت بستست ولی وقت میفروشن آژانسها؟
من پاسخ شما را در تاپیک" کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک" دادم.آژانسها هم خودشون از سایت سفارت وقت میگیرند.چند روز پشت سر هم سر بزنید حتما موفق میشوید
https://evisaforms.state.gov/make_barcode.asp

با سلام خدمت شما
میشه لطفا بگین برای پرکردن فرم وقت سفارت برای ویزای توریستی گزینه مربوط به نوع ویزا رو چی انتخاب کنم
ممنون
اگر برای ويزا توريستی بخوايين اقدام کنيد نوع ويزا رو B2 بايد بزنيد
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: elahe mousavi ، msar
سلام لطفا منو راهنمایی کنید. من فرم ds 160 رو پر کردم. حالا نمیدونم کجا باید برم 160 دلار رو پرداخت کنم؟ میخوام آنکارا مصاحبه کنم. میشه لطفا منو راهنمایی کنید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: anahita 62 ، msar
(2008-11-30 ساعت 13:03)saharm24 نوشته:  از دوستان کسی می تواند راهنمایی کنه که من چه جوری می توانم وقت مصاحبه از کنسولگری در دوبی بگیرم. در سایت نوشته که به صورت آنلاین از سایت اما مال بخش ایرانی کار نمی کند. خیلی ممنون می شم کمک کنید. آیا دیگه با ایرانی ها مصاحبه نمی کنند؟
پاسخ
کسی تجربه گرفتن ویزای توریستی از سفارت آمریکا در ایتالیا رو داره؟ و اینکه فرق سفارت با کنسولگری چیه؟ فرقی نداره از سفارت اقدام کنم یا کنسولگری؟ مرسی
پاسخ
با سلام آیا میشه بعد از ایجاد حساب کاربری و وقت گرفتن میتونیم وقت رو عوض کنیم زمانش رو تغییر بدیم اگر میشه باید چکار کنیم؟
پاسخ
(2015-02-14 ساعت 02:05)member نوشته:  با سلام آیا میشه بعد از ایجاد حساب کاربری و وقت گرفتن میتونیم وقت رو عوض کنیم زمانش رو تغییر بدیم اگر میشه باید چکار کنیم؟
اره میشه
یک کم وقت بزارین و همون پرینت کامل مه بعد از وقت گرفتن واسه کانفریمنشن بهتون میده رو با دقت بخونین بعد میفهمید از کجا و چه طوری میشه وقت رو عوض کرد
پاسخ
(2015-02-14 ساعت 10:36)vahid.vp نوشته:  
(2015-02-14 ساعت 02:05)member نوشته:  با سلام آیا میشه بعد از ایجاد حساب کاربری و وقت گرفتن میتونیم وقت رو عوض کنیم زمانش رو تغییر بدیم اگر میشه باید چکار کنیم؟
اره میشه
یک کم وقت بزارین و همون پرینت کامل مه بعد از وقت گرفتن واسه کانفریمنشن بهتون میده رو با دقت بخونین بعد میفهمید از کجا و چه طوری میشه وقت رو عوض کرد

اونو کامل حوندم فقط میخواستم بدونم وقت قبلی رو اول باید کنسل کنیم یا اینکه بریم رد وقتهای جدید و و جایگزین کنیم
پاسخ
(2015-02-14 ساعت 10:57)member نوشته:  
(2015-02-14 ساعت 10:36)vahid.vp نوشته:  
اره میشه

اونو کامل حوندم فقط میخواستم بدونم وقت قبلی رو اول باید کنسل کنیم یا اینکه بریم رد وقتهای جدید و و جایگزین کنیم

من چون خودم این کار رو باید بکنم یک کم میترسم. نمیدونم یکی میگه میرید ری اسکجوال رو میزنید وقت جدیدی رو که میخواین رو روش کلیک میکنید وقت قبلی خودبخود کنسل میشه جدید رو در نظر میگیرن یکی میگه اول باید وقتتونو کنسل کنید بعد برید تو قسمت وقت و وقت جدید رو بزنید اگه اینطور باشه که اول کنسل کنیم اون 160 دلار از بین نمیره؟ برای همین گفتم شما دوستان عزیز که تجربه دارید شاید بتونید کمکم کنید.
پاسخ
سلام
كسي ايميل سفارت دبي را داره؟
ويزاي پدر مادرم تو سايت اكي شده..ميخوام ايميل بزنم بپرسم چند وقت زمان داريم كه پاسپورت ها را ببريم.
تو پست هاي قبلي آدرس ايميل رو پيدا نكردم.
مرسي
ابوظبي* 4000* مصاحبه 31 مارچ* کلیر بعد از 118 روز در 27 جولای...
به امید کلیری همه دوستان....
پاسخ
سلام دوستان چند تا سوال داشتم اگه ممکنه لطفا" راهنمائی کنید .
1- برای درخواست ویزای توریستی خانوادگی آیا هر یک از اعضا باید فرم ds 160 رو پر کنند یا فقط برای خودم کافیه . چون همراهان را در یکی از گزینه ها می پرسه و من مشخصاتشون و وارد کرده ام.
2- نحوه گرفتن وقت مصاحبه خانوادگی چگونه است؟
3- برای بچه زیر 12 سال هم پول مصاحبه می خواند یا نه؟
4- آیا باید برای هر نفر از خانواده 160 دلار و باید واریز کرد یا برای کل خانواده یک 160 دلار کافیه؟
5- اگه در نحوه پرداخت گزینه نقدی رو وارد کنم چگونه و از کجا میشه پرداختش کرد و چگونه می تونم از وقت مصاحبه ام آگاه بشم.
6- کدو م پست خونه نزدیک به سفارته یا بهتر و اصلا" لزومی برای انتخاب پست خانه هست یا نه؟
7- در صورت موافقت دادن ویزای و یا حتی ندادنش پاس ها رو از کجا و کی تحویل می گیریم.
8- اگه کسی هتل خوب و نزدیک سفارت میشناسه لطفا" اسم هتل و بگه
9- به این سوال چه جوابی باید داد؟
Is the applicant traveling from another country to apply for a visa in United Arab Emirates
Yes
No

مرسی از پاسخهاتون
پاسخ
سلام بر دوستان خوبم
دختری که در آمریکا زندگی می کند برای مادرش دعوتنامه فرستاده و وقت مصاحبه در ارمنستان
امکانش هست مراحلی که باید انجام بدهد در ایران و ارمنستان را برام بفرستید
واقعا ممنون از محبتتون
پاسخ
سلام دوستان. برای پر کردن فرم عکس باید چند در چند باشه میخوام مشخصات عکس رو بدونم. اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
همیشه سرم بالاست،چون بالای سرم خداست
پاسخ
سلام
من بعد از حدود دو هفته عازم باکو جهت مصاحبه هستم.با ماشین شخصی...
دوستانی که برای مصاحبه میخوان برن جهت تقسیم هزینه ها به من پیام بدن.
پاسخ
سلام به همه دوستان
آیا کسی میدونه که برای گرفتن وقت از سفارت امریکا در آلمان (برای ویزای توریستی) چه باید کرد و از چه سایتی میشه اقدام کرد.
شماره : 2011AS00009xxx
تاریخ نامه قبولی: April 28, 2010
کنسولگری: Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: May 28, 2010
تاریخ کارنت شدن کیس: Sep 10,2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 9 اکتبر
تاریخ مصاحبه: 30 نوامبر Smile
تاریخ دریافت کلیرنس: 25 فوریه 2011 (85 روز)
جمع تقریبی هزینه ها: تا حالا 2.5 میلیون حدوداً
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان