کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاتاری از آغاز تا پایان - راهنمایی جامع برای برندگان ۲۰۱۲
باسلام.سوالی داشتم درباره ی گرین کارت . می خواستم بدانم که بعد از گرفتن گرین کارت چه مدت باید حتما در آنجا بمانیم. یعنی بعد از چه مدت می توانیم برگردیم؟ من شنیدم که حتما 6 ماه در سال باید در آنجا اقامت داشته باشیم .آیا این درست است؟
تشکر کنندگان: SH1A2R3
(2011-09-29 ساعت 21:55)هستی بخش نوشته:  باسلام.سوالی داشتم درباره ی گرین کارت . می خواستم بدانم که بعد از گرفتن گرین کارت چه مدت باید حتما در آنجا بمانیم. یعنی بعد از چه مدت می توانیم برگردیم؟ من شنیدم که حتما 6 ماه در سال باید در آنجا اقامت داشته باشیم .آیا این درست است؟

دوست عزیز شما بعد از گرفتن گرین کارت تا 6 ماه اگر خارج از آمریکا باشید هیچ مشکلی براتون پیش نمیاد و اگه تا یکسال خارج از آمریکا بمونید برای گرین کارتتون مشکلی پیش نمیاد ولی زمانتون برای سیتی زن شدن صفر میشه و دوباره باید از اول 5 سال رو پر کنید تا بتونید برای سیتزن شدن اقدام کنید ولی اگر بیشتر از یکسال خارج از آمریکا باشید گرین کارتتون باطل میشه اگر کاری دارید که بعد از دریافت گرین کارت باید برگردید و زمان زیادی رو خارج از آمریکا بمونید میتونید پاس سفید بگیرید و با اون اجازه دارید دوسال خارج از خاک آمریکا بمونید بدون اینکه مشکلی برای گرین کارتتون پیش بیاد
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، Spiritual ، mehdiravanbod ، Lucky Luke

دوست عزیز شما بعد از گرفتن گرین کارت تا 6 ماه اگر خارج از آمریکا باشید هیچ مشکلی براتون پیش نمیاد و اگه تا یکسال خارج از آمریکا بمونید برای گرین کارتتون مشکلی پیش نمیاد ولی زمانتون برای سیتی زن شدن صفر میشه و دوباره باید از اول 5 سال رو پر کنید تا بتونید برای سیتزن شدن اقدام کنید ولی اگر بیشتر از یکسال خارج از آمریکا باشید گرین کارتتون باطل میشه اگر کاری دارید که بعد از دریافت گرین کارت باید برگردید و زمان زیادی رو خارج از آمریکا بمونید میتونید پاس سفید بگیرید و با اون اجازه دارید دوسال خارج از خاک آمریکا بمونید بدون اینکه مشکلی برای گرین کارتتون پیش بیاد
[/quote]

سلام دوست عزیز
شما میتوند منبعی هم معرفی کنید در این زمینه؟
من قبلا" شنیده بودم که برای گرفتن سیتیزنی 2 سال از 5 سال رو باید در خاک امریکا باشیم ..
(2011-09-30 ساعت 02:02)vahidreali نوشته:  دوست عزیز شما بعد از گرفتن گرین کارت تا 6 ماه اگر خارج از آمریکا باشید هیچ مشکلی براتون پیش نمیاد و اگه تا یکسال خارج از آمریکا بمونید برای گرین کارتتون مشکلی پیش نمیاد ولی زمانتون برای سیتی زن شدن صفر میشه و دوباره باید از اول 5 سال رو پر کنید تا بتونید برای سیتزن شدن اقدام کنید ولی اگر بیشتر از یکسال خارج از آمریکا باشید گرین کارتتون باطل میشه اگر کاری دارید که بعد از دریافت گرین کارت باید برگردید و زمان زیادی رو خارج از آمریکا بمونید میتونید پاس سفید بگیرید و با اون اجازه دارید دوسال خارج از خاک آمریکا بمونید بدون اینکه مشکلی برای گرین کارتتون پیش بیاد

سلام دوست عزیز
من قبلا" شنیده بودم که برای گرفتن سیتیزنی 2 سال از 5 سال رو باید در خاک امریکا باشیم ..
[/quote]

دوست عزیز منبع اینو یکی از دوستان در همین سایت گذاشته بودن من هروقت پیداش کردم براتون میزارم ولی ما بعد دریافت ویزا سفارت بهمون یه برگه راهنما داد که اون تو نوشته و حرفی که شما شنیدید درسته برای سیتی زن شدن باید 5 سال از ورودتون به آمریکا بگذره و تو این 5 سال 2.5 سال رو در خاک آمریکا زندگی کرده باشید همون 6 ماه در سالی که گفتم اگر در یکسال بیشتر از 6 ماه خارج از آمریکا باشید زمانتون برای سیتی زن شدن صفر میشه یعنی شما از اول باید 5 سال صبر کنید و باز هم از اون 5 سال 2.5 سالش رو تو خاک آمریکا باشید امیدوارم توضیحاتم واضح باشه
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
(2011-09-30 ساعت 17:21)golesang نوشته:  
(2011-09-30 ساعت 02:02)vahidreali نوشته:  دوست عزیز شما بعد از گرفتن گرین کارت تا 6 ماه اگر خارج از آمریکا باشید هیچ مشکلی براتون پیش نمیاد و اگه تا یکسال خارج از آمریکا بمونید برای گرین کارتتون مشکلی پیش نمیاد ولی زمانتون برای سیتی زن شدن صفر میشه و دوباره باید از اول 5 سال رو پر کنید تا بتونید برای سیتزن شدن اقدام کنید ولی اگر بیشتر از یکسال خارج از آمریکا باشید گرین کارتتون باطل میشه اگر کاری دارید که بعد از دریافت گرین کارت باید برگردید و زمان زیادی رو خارج از آمریکا بمونید میتونید پاس سفید بگیرید و با اون اجازه دارید دوسال خارج از خاک آمریکا بمونید بدون اینکه مشکلی برای گرین کارتتون پیش بیاد

سلام دوست عزیز

دوست عزیز منبع اینو یکی از دوستان در همین سایت گذاشته بودن من هروقت پیداش کردم براتون میزارم ولی ما بعد دریافت ویزا سفارت بهمون یه برگه راهنما داد که اون تو نوشته و حرفی که شما شنیدید درسته برای سیتی زن شدن باید 5 سال از ورودتون به آمریکا بگذره و تو این 5 سال 2.5 سال رو در خاک آمریکا زندگی کرده باشید همون 6 ماه در سالی که گفتم اگر در یکسال بیشتر از 6 ماه خارج از آمریکا باشید زمانتون برای سیتی زن شدن صفر میشه یعنی شما از اول باید 5 سال صبر کنید و باز هم از اون 5 سال 2.5 سالش رو تو خاک آمریکا باشید امیدوارم توضیحاتم واضح باشه
[/quote]
سلام
یکی از آشنایان من که قبولی 2011 داره به من گفت ، الان کمتر شده!!! اون مدتی که سیتیزن میشیم رو میگم !
تاریخ رویت قبولی در سایت: July 23 2012
کیس نامبر : ***8
ارسال فرمهای سری اول: August 2011
کنسولگری : Ankara
تاریخ کارنت شدن کیس: October 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: Sept 2011
تاریخ مصاحبه : November 2011
تاریخ کلیر شدن : January 2012
تاریخ ورود به آمریکا : April 2012
دریافت گرین کارت : May 2012
Exclamation 
با تشکر از راهنمایی خوبتون . پس من اگر کاری در ایران داشته باشم میتوانم از طریق پاس سفید برگردم تا 2سال. یعنی گرین کارت من و خانواده ام محفوظ است . یا اینکه با گرین کارت برگردم وهر سال بروم که باطل نشود اما اقامت دائم نمیتوانم بگیرم و بعدا که کارم درست شد بروم و5سال بمانم تا اقامت بگیرم. درست فهمیدم؟
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، mehdiravanbod
سلام دوستان
کسی از بچه های مهاجرا سرا هست که برای من در مقطع دکترای مهندسی برق در امریکا پذیرش بگیره؟
ایمیل من : mehdiravanbod@gmail.com
تشکر کنندگان:
من می شناسم کسایی رو که هزینشو می گیرن و برات پذیرش می گیرن ولی پیشنهاد من به شما اینه که این کارو نکن همین امسال ۸ میلیون یکی از دوستامو خوردن و فرار کردن واسه همین پذیرش
باور کن اگر زبانت خوب باشه خیلی سخت هم نیست من خودم تقریبا ۶ ماه وقت گذاشتم برای کل پروسه پذیرش و پذیرش گرفتم
اگر راهنمایی خواستی در خدمتم
(2011-10-02 ساعت 00:30)mehdiravanbod نوشته:  سلام دوستان
کسی از بچه های مهاجرا سرا هست که برای من در مقطع دکترای مهندسی برق در امریکا پذیرش بگیره؟
ایمیل من : mehdiravanbod@gmail.com

تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، t.azimaie ، tamanna
نظر دوستاني كه ميگن گردش كار حساب بانكي لازم نيست و فقط موجودي لازمه در مورد مطلب زير چيه؟
در نوشته زير به وضوح گردش كار براي 12 ماه رو خواسته؟؟؟!!!

Statement from a senior officer of a bank showing present balance of applicant’s account, date account was opened, the number and amount of deposits and withdrawals during the past 12 months, and the average balance during the year (if there have been recent unusually large deposits, an explanation should be given);
شماره کیس : 2012AS00008XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت : اواخر جولای 2011
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : اوايل آگوست 2011
کنسولگری: آنکارا
تاريخ كارنت: اکتبر 2011
تاریخ مصاحبه: نوامبر 2011
تاريخ كليرنس: دسامبر 2011 Smile
تاریخ دریافت ویزا: فوريه 2012
تاریخ ورود به آمریکا : April 2013
تاریخ دریافت گرین کارت : May 2013
(2011-07-16 ساعت 19:18)alo_gh نوشته:  
(2011-07-16 ساعت 16:36)hoseyn نوشته:  
(2011-07-16 ساعت 14:16)alo_gh نوشته:  یه سوالی برام پیش امده ..
نامه ای که برام فرستادن تاریخش مال 1 may هست !!!
یه کمی تاریخ برام مشکوکه !!
نظر شما چیه
لطفا کسی که قبول شده تاریخ رو نگاه کنه و بگه
والا تاريخ ما 15 جولاي هست. البته نامه اي نيامده. بلكه توي سايت كه چك مي كنيد به يك صفحه مثل سربرگ نامه مي رسيد كه ...

من هم منظورم همون نامه ای که تو سایت هست و تاریخ 1 می خورده !!! کسه دیگه هست که تاریخ 1 می خورده باشه ؟

درود بر شما
من هم اوایل تاریخ نامه ام اول می بود. ولی بعد از چند ماه دوباره که چک کردم شده بود 15 جولای.!! حالا که 3 ماه از اون تاریخ میگذره یعنی کنسل شده؟ چکار باید بکنم لطفا؟ اصلا این تاریخ چی هست؟ مگه شماره کیس رو نباید از سایت چک کرد؟ خواهش میکنم کمکم کنید.
===================
2012AS50xxx
سفارت: آنكارا
تاریخ رویت قبولی :15جولای
تاریخ کارنت شدن : اپریل 2012
تاریخ مصاحبه:june 21 2012
تاریخ کلیر شدن: august 7 2012
دریافت ڤیزا: august 16 2012
ورود به آمریکا: 2012 09 October
انسانها نه خوبند و نه بد! انسانند با همه آرزوهایش
تشکر کنندگان:
نظر شما چیه

درود بر شما
من هم اوایل تاریخ نامه ام اول می بود. ولی بعد از چند ماه دوباره که چک کردم شده بود 15 جولای.!! حالا که 3 ماه از اون تاریخ میگذره یعنی کنسل شده؟ چکار باید بکنم لطفا؟ اصلا این تاریخ چی هست؟ مگه شماره کیس رو نباید از سایت چک کرد؟ خواهش میکنم کمکم کنید.

(2011-07-16 ساعت 16:36)hoseyn نوشته:  
نظر شما چیه
والا تاريخ ما 15 جولاي هست. البته نامه اي نيامده. بلكه توي سايت كه چك مي كنيد به يك صفحه مثل سربرگ نامه مي رسيد كه ...

درود بر شما

درود بر شما
===================
2012AS50xxx
تشکر کنندگان:
(2011-08-21 ساعت 01:12)Donkey chance نوشته:  
(2011-08-21 ساعت 01:07)royce نوشته:  سلام دوستان
چند روز بعد از ارسال فرمها به کی سی سی ایمیل بزنیم و مطمئن بشیم فرمها رسیده و مشکلی نداشته؟

ممنون از راهنماییتون

ما که معمولا 2 هفته بعد از اینکه رسید به دستشان (نهاز زمان ارسال )ایمیل میزدیم و جواب درست و حسابی می دادند.

درود
من میل زدم ولی جوابی ندادند. فقط یک جواب اتوماتیک اومد. معنیش چیه؟ ممنون
===================
2012AS50xxx
تشکر کنندگان:
(2011-08-17 ساعت 18:35)FREE BIRD نوشته:  [/size]سلام دوستان،
من کیسم 23xx وچهار روز پیش به kcc ایمیل زدم که تاریخ مصاحبه ام را بپرسم ولی هنوز جواب ندادند،لطفا اگر کسی از kcc جواب گرفته ممنون می شم اعلام بفرمائید

درود
من هم میل زدم ولی جوابی ندادند. فقط یک جواب اتوماتیک اومد. معنیش چیه؟ ممنون
===================
2012AS50xxx
تشکر کنندگان:
درود
[/quote]

دوست عزیز
خونسرد باش. می فهممت ولی اگه شما سایت رو چک کردی و اسمتون هم 1 می توسایت بوده و هم 15 جولای، این یعنی شما اونقدر خوش شانس بوده که هر دو بار اسمتون جزو قبولیا بوده. اگه می خوای مطمئن شی همین الانم برو سایتو چک کن.
در مورد نامه خودکار از کی سی سی هم اگه یه کم صبر کنی خودشون ایمیلی می زنن برات که جوابی که می خوای توشه. الان چون سرشون شلوغه هی ایمیل اتوماتیک می دن ولی به محض اینکه سرشون خلوت شد خودشون جواب شمارو می فرستن.
شماره کیس :2012AS0004XXXX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 16 July 2011
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2 Aug
کنسولگری:آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس: April
تاریخ مصاحبه:اوایل June، برگه آبی
تاریخ کلیرنس: August
تاریخ دریافت ویزا: ؟
تاریخ ورود به آمریکا :؟
تاریخ دریافت گرین کارت :؟
تعداد نفرات همراه با این کیس: 1
تشکر کنندگان:
(2011-10-25 ساعت 11:55)SallyD نوشته:  درود

دوست عزیز
خونسرد باش. می فهممت ولی اگه شما سایت رو چک کردی و اسمتون هم 1 می توسایت بوده و هم 15 جولای، این یعنی شما اونقدر خوش شانس بوده که هر دو بار اسمتون جزو قبولیا بوده. اگه می خوای مطمئن شی همین الانم برو سایتو چک کن.
در مورد نامه خودکار از کی سی سی هم اگه یه کم صبر کنی خودشون ایمیلی می زنن برات که جوابی که می خوای توشه. الان چون سرشون شلوغه هی ایمیل اتوماتیک می دن ولی به محض اینکه سرشون خلوت شد خودشون جواب شمارو می فرستن.

[/quote]

ممنون
نه من اسمم تو قبولیهای بار اول نبود بعدش اسمم اکی شد. وقتی سایت رو چک کردم بالای سمت چپ تاریخ اول می بود ولی پس از مدتی که دوباره چک کردم اون تاریخ شده بود 15 جولای. ولی خیلی دیر فهمیدم. مشکلی پیش نمیاد؟ این تاریخ چرا مهم است؟ مگه نباید فقط کیس نامبر رو تو سایت چک کنیم؟
===================
2012AS50xxx
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: