کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مطرح شده برندگان ۲۰۱۲
ایا مدارک مثل دیپلم را استعلام هم میکنن ؟ 
انتظار.....
تشکر کنندگان:
(2011-05-10 ساعت 02:42)gt3333 نوشته:  ایا مدارک مثل دیپلم را استعلام هم میکنن ؟ 

بعید به نظر میرسه
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: gt3333
(2011-05-09 ساعت 18:47)frozen mind نوشته:  [quote='mirshahim' pid='107039' dateline='1304949568']
راستش من زمانی که نتایج لاتاری اعلام شد( 1 May) و جواب قبولی گرفتم، صفحه html مربوط به اون رو در کامپیوترم ذخیره کردم ولی صفحه ذخیره شده بدون بار کد بود چون پرینتر در دسترس نبود که همان لحظه صفحه را به شکل کامل پرینت کنم و خب گذاشتم زمانی همه مدارک جمع و جور شد مجددا مراجعه کنم و صفحه را به شکل کامل پرینت کنم.

اما متاسفانه الان 2 و 3 روزی هست که این پیغام خطا رو میده We are experiencing technical difficulties at this time. و موندم چیکار کنم؟ برای ارسال عکس و فرمها باید نتیجه قبولی همراه باشه ولی همانطور که توضیح دادم صفحه ذخیره شده Bar Code ندارد و اگه پرینت کنم بدون بار کد هست. آیا همینو ضمیمه مدارک کنم و بفرستم و یا صبر کنم که سایت درست شه و مجددا صفحه را به شکل کامل پرینت کنم؟
از طرفی نگرانم که تا دیر نشده سریعا مدارک رو بفرستم و Current شم و این مشکل بوجود اومده.
خواهش می کنم مرا راهنمایی کنید.
ممنون

با KCC مكاتبه كنيد و بگوييد كه نتوانستيد باركد را ذخيره يا چاپ كنيد. در حال حاضر هم به علت خرابي سايت دسترسي به باركد مقدور نيست، بنابراين لطف كنند باركد را با ايميل براي شما بفرستند.

دوست عزیز
نگران نباشید تا اکتبر که کارنت بودن 2012 اعلام نمیشه.می دونم هر چه سریعتر بفرستید بهتره ولی چند روز مشکلی پیش نمیاره.هیجان بالاست اخه برنده شدن کم شانسی نیست.مهاجر سرا رو دنبال کنید پله پله بدون مشکل همه کارها به موفع انجام میشه.من تا اخر عمرم به بچه های مهاجرسرا که همیشه کمکم کردن مدیونم.همگی موفق باشید.

تشکر کنندگان:
قناری عزیز

یعنی کارنت شدن اینقدر طول میکشه؟ پس مصاحبه ها بعد از اکتبر انجام خواهد شد؟

یکی از دوستان لاتاری May 2009 قبول شد. مصاحبه اش اگوست 2009 بود و ویزا براش Feb 2010 صادر کردند و نورور 89 به آمریکا رفت

پس با این اوصاف که شما میگید پروسه طولانی خواهد بود. آیا ممکنه زودتر از تاریخ اکتبر کارنت شیم و زودتر در توبت مصاحبه قرار بگیریم؟
تشکر کنندگان:
(2011-05-10 ساعت 08:14)mirshahim نوشته:  قناری عزیز

یعنی کارنت شدن اینقدر طول میکشه؟ پس مصاحبه ها بعد از اکتبر انجام خواهد شد؟

یکی از دوستان لاتاری May 2009 قبول شد. مصاحبه اش اگوست 2009 بود و ویزا براش Feb 2010 صادر کردند و نورور 89 به آمریکا رفت

پس با این اوصاف که شما میگید پروسه طولانی خواهد بود. آیا ممکنه زودتر از تاریخ اکتبر کارنت شیم و زودتر در توبت مصاحبه قرار بگیریم؟

دوست عزیز بایستی تا سپتامبر صبر کنید که پرونده لاتاری 2011 بسته بشه بعد از اون کارنت شدن کیس های 2012 شروع میشه....
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: alisarshar
من با tnt و dhl تماس گرفتم و هردو گفتن به خاطر تحريم ها، ممكنه بسته هاي پستي تو گمرك امريكا گير كنه و معلوم نيست كي برسه. با اين اوصاف چي كار بايد كرد براي پست كردن مدارك؟
تشکر کنندگان:
(2011-05-10 ساعت 10:41)roja نوشته:  من با tnt و dhl تماس گرفتم و هردو گفتن به خاطر تحريم ها، ممكنه بسته هاي پستي تو گمرك امريكا گير كنه و معلوم نيست كي برسه. با اين اوصاف چي كار بايد كرد براي پست كردن مدارك؟

پست TNT مدتی هست که به ایران خدمات نمیده ولی دی اچ ال همچنان کارایی داره ...بهتره قبل از اینکه تحریم جدیدی اعمال بشه مدارکتون رو بفرستید
بعلاوه اگر کسی رو دارید که عازم آمریکاست میتونید مدارک رو بدید ببره از اونجا پست کنه یا تحویل بده
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: roja
(2011-05-10 ساعت 10:41)roja نوشته:  من با tnt و dhl تماس گرفتم و هردو گفتن به خاطر تحريم ها، ممكنه بسته هاي پستي تو گمرك امريكا گير كنه و معلوم نيست كي برسه. با اين اوصاف چي كار بايد كرد براي پست كردن مدارك؟

فرم I-134 من ديروز بعد از يك ماه از آمريكا با پست عادي بدستم رسيد بعيد ميدونم كه پستاي ديگه اين كارو انجام ندن
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان: hooman78 ، sorooshii ، roja
[

شما بايد مداركو به KCC بفرستين ولي براي كسايي كه مصاحبشون آنكارا هست بايد يه سري از مداركشونو براي مرحله دوم قبلش پست كنن سفارت تو آنكارا

سفارت من هم انکارا است چه مدارکی رو باید اونجا بفرستیم؟
]

تشکر کنندگان:
دوستان من باپست کارا مدارکم رو فرستادم.39000 تومان گرفت و گفت 3 تا 5 روزه تحویل میدیم.من از اصفهان فرستادم.گفت فردا تهرانه و بعد از آن...
تشکر کنندگان: sorooshii
سلام به بچه هاي خو ش شانس لاتاري 2012
مي خواستم چند راهنمايي كلي بكنم كه خودم در حدود يك سالي هست بدست اورده ام تا افقي باشه براي بچه هاي 2012
بطور كلي زماني كه شما دعوت مي شوديد به مصاحبه از اول اكتبر هست تا اخر sebt سال 2012 يعني از زماني كه متوجه مي شويد كه قبول شديد تا بريد به مصاحبه بين 6 ماه تا يك سال ونيم طول مي كشد كه بستگي به شماره كيس نامبرتون داره كه هر چه كمتر باشه بهتره پس توي فرستادن فرم ها خيلي عجله نكنيد با هر كيس نامبري كه باشيد تا يك سال وقت داريد كه فرم ها رو به kcc بفرستيد ولي اگر هر چه زودتر بفرستيد بهتر هست اگر روند كه گفته شده يعني داشتن ديپلم ، انجام كارهاي پزشكي و ترجمه مدارك كه خواسته شده داشته باشيد حتما ويزا مي گيريد مگر در چند مورد
1. بچه داشته باشيد ولي در ثبت نام اوليه اسمشو ننويسد
2. همسر داشته باشيد و اسمشو در در ثبت نام اوليه اسمشو ننويسد
3. همسر نداشته باشيد و در ثبت نام اوليه اسمشو بنويسيدمثلا اسم دوست دخترتون نوشته باشيد
اگر هر يك از موارد بالا شامل شما شود ديگه ويزا گرفتن رو فراموش كنيد و اصلا دنبال كارهايتون نريد چون اگر ادامه داديد بعد از كلي خرج كردن توي سفارت افيسر ردتون مي كنه براي افيسر مهم نيست كه چرا شما اشتباه كرديد مهم اينه كه شما اين اشتباه رو كرديد حالا به هر دليلي.
در مورد تاريخ تولد يا اسمتون اگر اشتباه شده از همين جا كه هستيد درستش كنيد يعني به kcc ميل بزنيد و بگيدوگرنه ممكنه رد بشيد
اون هايي هم كه كيس نامبرسون بالا هست فعلا به زندگي عادي خودتون ادامه بديد چون حدود 1.5 سال بايد صبر كنيد در ضمن توي بلندگو هم داد نزنيد كه برنده لاتاري شديد چون ممكنه به اواخر سبتامبر بخوره و كلير شما نياد و ويزا نگيريد مانند لاتاري 2010 با توجه به اينكه امسال همه از طريق اينترنت متوجه قبولي مي شوند و مثل سال هاي قبل نامه نيست كه بيايد و اين مسيله با عث مي شه كه خيلي كه قبول شدند بفمند كه قبول شدند و شانس كيس نامبر هاي بالا براي گرفتن ويزا كمتر ميشه چون ويزاي لاتاري محدوديت داره و 50 درصد قبول شدگان ويزا مي گيرند( در سال هاي گذشته چون از طريق نامه مي يومد خيلي ها متوجه قبوليشون نمي شدند چون نامه به دستشون نمي رسيد} پس تا زماني كه ويزا نگرفتيد به كسي نگيد چون اگر نگرفتيد همه مسخرتون مي كنند به اميد موفقيت براي همتون

تشکر کنندگان: farhad_vakili ، sorooshii ، hooman78 ، farzad-it ، mirshahim ، uxmal09 ، gt3333 ، mina_s ، sat_mah_sat ، sezar ، ouife ، sssss ، nitrogen ، shadin_n
سلام 100 عزیز

ممنون از توضیحات قشنگت.

راستش من مثل این آدمهای ندید بدید به یکی از دوستان گفتم و اونم همه جا پر کرده و خلاصه تلفنی نیست که با ما نزنند و تبریک نگند و همشون یا شیرینی می خواند یا شام یا مهمونی و هر چی میگم: بابا! من هنوز مصاحبه ام مونده و تا ویزا نگیرم هیچ چیز قطعی نیست ولی تو کتشون نمیره و میگند: تمومه، تو قبولی

اتفاق عجیبی که واسه من افتاده اینکه، من برای کبک ( Quebec) سال گذشته اقدام کردم و در خواست من مورد پذیرش قرار گرفت و فایل نامبر صادر شد و فکر می کنم اوایل تابستان نوبت مصاحبه ام باشد البته مدتی میشه تو یادگیری زبان فرانسه تنبل شدم ولی فکر می کنم که هر دو گزینه آمریکا و کبک در کنار هم باشه خیلی خوبه از طرفی قبولی در هر دو واسه من هزینه سازه.

مثلا واسه کبک نیاز به کلاس خصوصی فرانسه، هزینه آزمون TCF، سفر به سوریه و ........... دارم و واسه سفارت آمریکا هم صد البته.

تا قبل از قبول شدن در لاتاری همه چیز معطوف میشد به کبک حالا یکی دیگه هم اضافه شده. موندم چه کنم؟

2 نکته واسه من تو سناریو لاتاری باقی میمونه:

1- واسه اسپانسر من از الان با یکی از بستگان صحبت کردم و قرار شد کاراشو انجام بده و واسم پست کنه. با این اوصاف که شما توضیح دادید زود نیست که اسپانسرم می خواد فرمها رو پر کنه و برام بفرسته یا همون زمان نزدیک به مصاحبه برام بفرسته؟

2- شماره Case Number من اعداد آخرش چهار رقمی است. می تونم بپرسم که شماره کیس نامبرم بالاست یا نه؟

تشکر کنندگان:
سلام
من امسال برنده شدم و فرم ها رو پر کردم به آدرس kcc فرستادم و case number را هم سمت راست تمام فرمها نوشتم ولی نامه قبولی رو ضمیمه نکردم.
لطفا من را راهنمایی کنید
تشکر کنندگان:
سلام. کیس نامبر من حدود 7000 است. چه زمانی مناسب است تا اسپانسرم برای تکمیل فرم مربوطه و ارسال آن اقدام کند؟
تشکر کنندگان:
(2011-05-10 ساعت 23:56)s.kh نوشته:  سلام. کیس نامبر من حدود 7000 است. چه زمانی مناسب است تا اسپانسرم برای تکمیل فرم مربوطه و ارسال آن اقدام کند؟

تازه اول اکتبر شروع ميشه کارنت شدن کيس نامبرهاي 2012.
همون موقع که شروع شد بگيد بفرستند واستون.
درد من تنهایی نیست،بلکه مرگ ملتی است که گدایی راقناعت، بی عرضگی راصبر،وباتبسمی برلب این حماقت راحکمت خداوندمی نامد.
گاندی
تشکر کنندگان: s.kh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان