کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره ها
(2011-08-13 ساعت 14:29)ETnakhausetelefonien نوشته:  ضمناً دوستان نظرشون درباره یه جلسه چیه؟
یه جایی که وایرلس هم داشته باشه و بتونیم حضوری با همدیگه مذاکره کنیم و حرفامونو چک کنیم.
جواب خیلی از سوالامون رو از همدیگه می تونیم بگیریم.
البته نمی دونم مجازه یا نه یا اینکه اصلاً مسبوق به سابقه هست یا نه!
اگه اشتباهه که ببخشید.
ارادتمند

برای سال 2010 چندین گردهمایی توسط مدیران سایت سازماندهی شد ، برای سال 2011 فقط یک گردهایی سازماندهی شد و بعد از آن بدلیل جلوگیری از مشکلات امنیتی و ... برای سایت و افراد دست اندرکار و شرکت کنندگان قرار شد که تیم مدیریت مهاجرسرا هیچ فعالیتی در این زمینه انجام ندهد و همچنین از طریق صفحات عمومی سایت تبلیغی صورت نپذیرد.

اما با این حال اگر دوستان به همدیگر اطمینان و اعتماد کامل دارند از طریق پیام های خصوصی می توانند برنامه ریزی گردهمایی خصوصی را برای خودشان ترتیب دهند و مهاجرسرا هیچگونه مسئولیتی برای این امر را بعهده نمی گیرد.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
به نظر من روند رشد کیس نامبرها مثل پارسال افریقا هست
من فکر میکنم به صورت زیر میشه
october:8000
november:11000
december:14650
january:19900
february: 25100
march:30950
april:34450
may:41000
june:48300
july:56600
august:70800
september:current
دوستان 2012 جدول یادتون نره
2012AS00067xxx
تعداد:2
تاریخ مصاحبه: 25july
کلیرنس: پایان انتظار 31 اگوست Big GrinBig Grin:
تشکر کنندگان: ParsTrader ، behzad7 ، ali.narooei ، ETnakhausetelefonien ، Hornet ، arman_m ، JOHANNA ، sinswimer
(2011-08-13 ساعت 14:40)daria نوشته:  دوست من داخل امریکا برای کارهای خودش رفته بود پیش یک وکیل مهاجرتی، ازش خواستم چند تا سوال راجع به لاتاری ازش بکنه، خلاصه جوابهایی که گرفته این بوده:

1- 7% از تعداد کل ویزاها (55000) حساب میشه
2- تعداد برنده ها و تعداد ویزاها که اعلام میشه، مجموع عدد برنده های اصلی و خانواده هاست
3- هنگام قرعه کشی هم هر کشوری سقف سهمیه داره و به این سقف که برسه دیگه کسی از اون کشور انتخاب نمیشه (پس احتمالا امسال سهمیه ایران مخصوصا افزایش داده شده)
4- راجع به عدد کیس نامبر ها و اینکه چجوری اختصاص داده میشه چیز زیادی نمیدونسته، ولی این قضیه که امسال کیس نامبرهایی که سری اول قرعه کشی (که باطل شد) اعلام شده بود در سری دوم وجود نداره و در نتیجه کیس نامبرها بالاتر رفته رو تایید کرده
5- راجع به FBI CHECK گفته قبل از مصاحبه هم در جریانه و معمولا تا زمان مصاحبه FBI CHECK هم جوابش آمده و داخل پرونده موجوده. (اینو خودمم نفهمیدم که اگه اینجوریه چرا این همه از بچه ها باز هم برگه آبی کلیرنس میگیرن و کلی هم طول میکشه. کسی میدونه قضیه چیه؟ کلیرنس همون اف بی آی چکه دیگه نه؟)
6- من کلا به وکیل ها زیاد اطمینان ندارم به خصوص که گفت وکلیه ایرانی هم هست :-)

سلام
1-می تونه این درست باشه ولی باید صبر کنیم ببینیم که از بکستان چند ویزا امسال می گیره چون سهمیه این کشور چند ماه قبل تموم شد
2- کاملا درسته
3- گفته هر کشوری سقف داره نه اینکه سهمیه داشته باشه هر چند برنده شدن 2373 از بنگلادش در حالی که بیش از 8 میلیون نفر از این کشور شرکت کرده بودند
برای من خیلی عجیبه هر چند به احتمال بسیار زیاد برای سال 2013 بنگلادش از قرعه کشی حذف میشه که من توضیح کامل در اینباره دادم
4- قبلا در باره موضوع گفتم
5- کاملا این حرف درسته ومن هم قبلا گفتم اما در حین مصاحبه ممکن مورد جدیدی به اون برخورد کنند مانند مسافرت خارجی خاص یا محل کار که برای اون می خواهند که دوباره بررسی بشه از طرف دیگه هم برای همه FBI CHECK تا روز مصاحبه اماده نمیشه
6-وکیل های مهاجرتی که در امریکا هستند با شبه وکیل های کانادا واسترالیا فرق می کنند اول از همه اینکه انها درس وکالت خوندند در حالی که برای کانادا و.... فقط یک دوره شش ماهه خوندند و اصلا وکیل نیستند بلکه مشاور مهاجرتی هستند که خودشون را وکیل خطاب می کنند تازه که خیلی از انها همین را هم ندارند و در اصل فقط فرم پر می کنند و معمولا هم اطلاعات انها خیلی ناقص و غلط هست اما یادتون نره ما هم ایرانی هستیم اگر قرار باشه به خاطر ایرانی بودن به حرفهایش اعتماد نکنیم و انوقت من و و شما هم نباید به هم اعتماد کنیم

از اطلاعاتی که بدست اوردید بسیار سپاسگذارم امیدوارم بقیه دوستان هم به همین شکل سعی کنند اگاهی های خود را افزایش بدهند
با ارزوی موفقیت برای همه
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
تشکر کنندگان: behzad7 ، ali.narooei ، ETnakhausetelefonien ، Hornet ، shabnam 88 ، daria ، funnybluesolea ، h4di ، arman_m ، sinswimer
(2011-08-13 ساعت 15:31)ماندانا نوشته:  به نظر من روند رشد کیس نامبرها مثل پارسال افریقا هست

لطفا دلایلتون رو برای این موضوع(رشد کیس نامبرها مثل پارسال افریقا هست ) بفرمایید. با تشکر
شماره کیس : 2012AS00050XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:17 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:20 آگوست 2011
2کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:آپریل
تاریخ دریافت نامه دوم:اپریل
تاریخ مصاحبه:4 جون
دریافت کلیرینس :برگه آبی
تاریخ کلیر شدن : 4 جولای
مقصد: هیستون،تگزاس
تشکر کنندگان: ETnakhausetelefonien ، Hornet ، ماندانا
(2011-08-13 ساعت 15:31)ماندانا نوشته:  به نظر من روند رشد کیس نامبرها مثل پارسال افریقا هست

با سلام.
متاسفانه با روند پيشنهادي شما موافق نيستم.
تقريباً همه ساله يه بخش 20 تا 25 درصدي از CNها توي ماه آخر كارنت مي‌شن.
مثلاً امسال آسيا از 39750 تا 50000 ماه آخر كارنت شدن. آفريقايي‌ها هم همينطور(77000 به بعد)
بنابراين اگر فرض كنيم CNهاي آسيايي‌هاي امسال تا 75000 پخش شده باشن، تا آخر august فقط تا 60000 براي مصاحبه دعوت خواهند شد.
ارادتمند
تشکر کنندگان: ali.narooei ، Hornet ، ماندانا
من با امارگیری از قسمت (اعلام نتایج قرعه كشي دوم لاتاری ویزای گوناگونی 2012 (گرین کارت))و قسمت(خلاصه پیشرفت کار برندگان ۲۰۱۲)
اماری به دست اوردم که اینجا براتون میذارم
شماره کیسهای *** تعداد
0-10000 *** 10
10000-20000 *** 14
20000-30000 *** 11
30000-40000 *** 12
40000-50000 *** 6
50000-60000 *** 13
60000-70000 *** 9
70000-80000 *** 2
جمعا 77 شماره کیس تا حالا اعلام شده تو مهاجر سرا
از برندگان 2012 می خوام که امضای خود رو به شکل زیر تغییر بدن
شماره کیس :
تاریخ رویت قبولی در سایت:
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:
کنسولگری:
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود به آمریکا :
تاریخ دریافت گرین کارت

و در تاپیک : http://mohajersara.com/showthread.php?tid=4031 قبولی خودشون رو اعلام کنن
و در نظر سنجی : http://mohajersara.com/showthread.php?tid=4457 شرکت کنند
ممنون میشم

2012AS00067xxx
تشکر کنندگان: Hornet ، arman_m ، JOHANNA ، behzad7
(2011-08-13 ساعت 16:28)ETnakhausetelefonien نوشته:  

با سلام.
متاسفانه با روند پيشنهادي شما موافق نيستم.
با توجه به این شماره کیسهای بالا و اینکه فقط دیدم افریقا پارسال به اینصورت بوده
من هم روند کارنت شدن رو مثل پارسال افریقا چیدم
البته این نظر شخصی منه و تا شماره ها اعلام نشه دقیقا نمیشه گفت به چه صورت خواهد بود
به امید موفقیت همه قبول شده ها

2012AS00067xxx
تشکر کنندگان: ETnakhausetelefonien ، Masoudpish ، User ، behzad7
دوستان با تجربه، شماره کیس من واسه اکتبر کارنت شده مدارکم خیلی وقته به دستشون رسیده خیلی خوشحال میشم بهم بگید که بهتره الان بهشون ایمیل بزنم یا تماس بگیرم یا تا امدن نامه منتظر باشم؟
با تشکر

F2A -ازدواجی Approve: Nov 19,2013 - Sending To USCIS: Oct 7, 2013
Send Document to NVC: 8 May 2015
Interview: Ankara, August 2015
تشکر کنندگان: الی الی ، Kivan
(2011-08-13 ساعت 19:39)Masoudpish نوشته:  دوستان با تجربه، شماره کیس من واسه اکتبر کارنت شده مدارکم خیلی وقته به دستشون رسیده خیلی خوشحال میشم بهم بگید که بهتره الان بهشون ایمیل بزنم یا تماس بگیرم یا تا امدن نامه منتظر باشم؟
با تشکر

مسعود جان با فرض این که حتی ممکنه نامه شما فردا برسه دستتون ولی به نظر من شما ایمیل رو بزنید. کار از محکم کاری عیب نمیکنه
تشکر کنندگان: Masoudpish
سلام به همگی.فکر میکنین چون امروز امریکاتعطیله ممکنه جواب ایمیل من رو نداده باشن؟
2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
تشکر کنندگان:
سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان عزیز
من کیس نامبرم 73xxx است که واقعا امیدی ندارم Sad Sadولی دو تا سوال دارم که هنوز جوابشون رو پیدا نکردم:
1- ترتیب کیس نامبرها چه جوریه؟ مگه نمیگید که از آسیا 15000 نفر برنده شدن پس چرا کیس نامبرها تا 75000 تا بالا رفته؟
2- به احتمال بسیار زیاد مصاحبه افراد با کیس نامبرهای بالا در آگوست یا سپتامبر است. سوال اینه که FBI check افراد با کیس نامبر بالا چه جوری می شه؟ یعنی این افراد زمان کل کارشون در آخر سپتامبر باید تمام بشه ولی هنوز FBI check اونها نیامده. اونها خودشون می دونن که افراد با کیس نامبر بالا وضعیت اینچنینی دارند و نباید FBI check اونها طولانی بشه. خوب من که نمی فهم پس اگه قرار باشه fbi Check اونها طول بکشه و جواب نگیرن اصلا چرا این افراد را برای مصاحبه صدا می زنند.
می شه لطفا یکی که وارده جواب بده
تشکر کنندگان: behzad7 ، frz61
(2011-08-13 ساعت 21:32)bakhshandehgy نوشته:  سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان عزیز
من کیس نامبرم 73xxx است که واقعا امیدی ندارم Sad Sadولی دو تا سوال دارم که هنوز جوابشون رو پیدا نکردم:
1- ترتیب کیس نامبرها چه جوریه؟ مگه نمیگید که از آسیا 15000 نفر برنده شدن پس چرا کیس نامبرها تا 75000 تا بالا رفته؟

دوست عزيز
با سلام
اولا نااميد نباش شما همين الانم جز نيم درصد خوش شانس دنيا محسوب ميشي.
در ثاني با توجه به بررسي هايي كه كردم و استعلامهايي كه از دوستان سال قبل بعمل اوردم توي دو ماه اخر روند كلير شدن هم خيلي سريع مي شه و هم اينكه تو ماه هاي اخر بخش بسيار زيادي از دوستان قبلا كليرنسشون رسيده و وقتي ميرن مصاحبه درجا كلير مي شن.
تو همين سايت بارها ديدم كه دوستان ٢٠١٠ اعلام كردن حتي ٣٠ سبتامبر يعني روز اخر ويزا كرفتن.
امسال هم ميشه از دوستان ٢٠١١ استعلام كرد كه ببينيم وضعيت سبتامبري ها جطوري بوده؟
فعلا كه كليرنس دوستان جون و جولاي داره دسته دسته مي رسه و ميرن ويزاهاشون رو ميكيرن.
ايشاله زمان ما هم همينطوري مي شه.
اكر شغل خاصي نداشته ايد اسم و فاميل عربي يا نكران كننده اي نداريد و يا سربازي خاصي نداشته ايد نكران نباشيد. ان شا اله درجا كلير مي شويد و همان سبتامبر ويزا مي كيريد.

تشکر کنندگان: ali.narooei ، behzad7
(2011-08-12 ساعت 16:43)MPU نوشته:  اینکه تعداد کل برندگان اولیه(با احتساب خانواده هایشان تقریبا 2 برابر تعداد ویزاهاست یعنی 2X50000=100000 مطلبی است کهKCCاز قبل نیز عنوان کرده است کاملا درست است ولی من متوجه نشدم شما چگونه از این استنباط کردین که KCCیه تعداد کیس نامبر اعلام نشده دارد . استنباط من اینست که کیس نامبر فقط به برنده اصلی اختصاص داده می شود و عددیست که توالی انتخاب شدن را نشان میدهد به همین دلیل است که به ازای 100000 نفر قبولی اولیه فقط حدود 78000 کیس نامبر داریم دلیل دیگر برای این ادعا می تواند این باشد که خانواده برنده اصلی نیز از همان شماره کیس نفر اصلی بر روی فرمهایشان استفاده می کنند

در اولین نگاه بنظر فرضیه های زیر با هم تناقض دارند:
- جمع آمار برندگان 2012 همه کشورها حدودا 100،000 نفر است
- بزرگترین CN امسال حدود 75،000 هستش
- تعداد ویزاهای قابل ارائه با احتساب خانواده حداکثر 50،000 هست

اما با کمی دقت میشه برداشت کرد که:
- آمار اعلامی برندگان (حدودا 100،000) شامل Principal Applicant و Family Members هست که خوب تعدادی از این افراد (خانواده ها) CN ندارند اما توی آمار قبولی لحاظ شده اند. در اصل فقط Principalها CN گرفته اند.
- با این فرض نعداد Family Memebrs کلا حدود 25،000 نفر هست.
- امسال 4500 قبولی برای ایران داریم که از این بین حداکثر 3،850 نفر میتونن ویزا بگیرند. این 3850 نفر شامل Principal و Family Members ها میشن که با توجه به آمار منتشره اداره مهاجرت آمربکا ایرانیها به ازای هر Principal یک Family Member بوده پس بایستی امسال حدود 2250 تا CN و به همین تعداد اعضای خانواده برنده اعلام شده اند. در صورتیکه 100% قبولی ها برای گرفتن ویزا اقدام کنن و مشکلی نداشته باشن، به 650 نفر آخر ویزا نمیرسه. اما اصلا جای نگرانی نیست چون:
- حال اگر فرض کنیم که در شرایط آرمانی 80% قبول شدگان برای گرفتن ویزا اقدامات ثانویه را انجام دهند (که با توجه به بالاترین آمار قبلی ابران 60% و اینکه امسال با توجه به ابطال نتایج اولیه انتظار میره این آمار کمتر هم بشه بجای اینکه زیاد شه، اما ما همون 80% قرض کردیم)، یعنی 3600 نفر برای گرفتن ویزا اقدام خواهند کرد که هنوز زیر سقف 3850 هست. پس همه اونایی که اقدام میکنن، اینشاالله برای مصاحبه دعوت میشن.
- اینشالله همه CN هایی که آگوست و سپتامبر 2012 کارنت میشن از قبل کلیرنس شون اومده و ویزاشون رو میگیرن. اونجوری که تو سایت آنکارا نوشته، روند کلیرنس با دریافت فرمهای 230 شروع میشه و حدودا 6 ماه طول میکشه. پس CNهای بالا به احتمال بسیار زیاد دو روز بعد از مصاحبه ویزا میگیرن و دیگه لازم نیست مخارج سفر مجدد رو به آنکارا یا ابوظبی رو بدن (اینم از محاسن CN بالا Wink ) . فقط این افراد بایست تو پر کردن فرمها دقت کنن و کامل به سوالات پاسخ بدن که خدای نکرده آقیسر مجبور نشه با شنیدن موضوعات جدید درخواست بررسی مجدد بده. بد نیس به این لینک سری بزنید http://turkey.usembassy.gov/iranian_applicants.html
2012AS13XXX
تعداد: 4نفر
ارسال فرمها: 11,Aug 09
مصاحبهBig Grinec 22,11 برگ آبی
پاسخ به فرم 9 سوالی: 7 ژانویه
دریافت کلیرنس: 25 ژانویه
دریافت ویزا: 18 فوریه
هزینه:تهران 1.6م ت-آنکارا: هتل 2300 لیر-دکتر400$-سفارت 3276$- غذا تاکسی 1300لیر- خرید و غیره 2300$ (کلا 9100$)- سفر دوم آنکارا 1100$
تشکر کنندگان: ozone ، behzad7 ، ETnakhausetelefonien ، 3rip ، Hornet ، majid89 ، h4di ، arman_m ، JOHANNA
سلام به همه بچه هاي مهاجر سرا مخصوصا برندگان 2012
خدمتتون عرض كنم كه اين جور كه من ديدم تا كيس نامبر 8000 براي ماه اكتبر كارنت شدن . اينم لينكش:
http://www.travel.state.gov/visa/bulleti..._5542.html
تو جدول قسمت C
وستان اگه اطلاعات تصحيح شده يا تكميل تري دارند گزارش بدن
مرسي از همه دوستان گلم.
به اميد ديدار تو USA
یقیــن دارم که ما روزی پــروانه خواهیــم شد. بگذار روزگار هـــر چه میـــخواهد پیــله کنـــد.
[font=Tahoma]زندگی در شیکاگو[/font]
تشکر کنندگان: leili ، Hornet ، behzad7 ، الی الی
(2011-08-13 ساعت 14:44)Nazem نوشته:  
(2011-08-13 ساعت 14:29)ETnakhausetelefonien نوشته:  ضمناً دوستان نظرشون درباره یه جلسه چیه؟
یه جایی که وایرلس هم داشته باشه و بتونیم حضوری با همدیگه مذاکره کنیم و حرفامونو چک کنیم.
جواب خیلی از سوالامون رو از همدیگه می تونیم بگیریم.
البته نمی دونم مجازه یا نه یا اینکه اصلاً مسبوق به سابقه هست یا نه!
اگه اشتباهه که ببخشید.
ارادتمند

برای سال 2010 چندین گردهمایی توسط مدیران سایت سازماندهی شد ، برای سال 2011 فقط یک گردهایی سازماندهی شد و بعد از آن بدلیل جلوگیری از مشکلات امنیتی و ... برای سایت و افراد دست اندرکار و شرکت کنندگان قرار شد که تیم مدیریت مهاجرسرا هیچ فعالیتی در این زمینه انجام ندهد و همچنین از طریق صفحات عمومی سایت تبلیغی صورت نپذیرد.

اما با این حال اگر دوستان به همدیگر اطمینان و اعتماد کامل دارند از طریق پیام های خصوصی می توانند برنامه ریزی گردهمایی خصوصی را برای خودشان ترتیب دهند و مهاجرسرا هیچگونه مسئولیتی برای این امر را بعهده نمی گیرد.

میشه یه صفحه تو فیس بوک درست کرد و همه اونجا عضو بشن، و از اون طریق برنامه ریزی کرد
شماره کیس: 22xxx
کنسولگری: ankara
تاریخ مصاحبه: February
تاریخ دریافت کلیرنس: 9 - may
جمع هزینه ها: ~ 5 میلیون تومن
1 نفر
تشکر کنندگان: behzad7 ، funnybluesolea ، daria ، الی الی ، saeed.kuchulu

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان