کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره ها
باسلام،
من يك فايلي ديدم كه يكي از دوستان زحمت كشيده بود و نحوه كارنت شدن طي 3-4 سال گذشته و همچنين تعداد كارنت شده ها در هر ماه را خيلي قشنگ جدول بندي كرده بود. سؤالي كه برام پيش اومد اينه كه اين تعداد كارنت شده هر قاره را كجا اعلام ميشه؟ چون اين امر در توزيع كارنت شدن مؤثره. مثلا اينكه اكتبر آتي كمتر از پيش بيني هورنت شده، صرف نظر از تنبلي سفارت نسبت به پارسال بدليل بيشتر بودن تعداد كيس نامبرهاي چهار رقمي آسيا ميتونه باشه. اين عدم آگاهي ما از توزيع دقيق كيس نامبرها در ماههاي بعد هم خودش را نشان خواهد داد. البته ممكنه اكتبر از مدل بچه ها عقب بمونن ولي نوامبر و ... جلو بزنن. Smile
2012, Bay Area, CA
تشکر کنندگان:
دوستان دقت کنید :
این جهشی که منتظرش بودید صد در صد ماه بعد اتفاق خواهد افتاد بدلیل زیر :
پارسال ماه اول تا 9000 و ماه بعدش 9200 اعلام شد یعنی کلا 200 کیس برای نوامبر به نسبت اکتبر اضافه شده بود و یادمه خیلی از دوستان هم که جزو 9000 تای اول بودند برای نوامبر تاریخ مصاحبه شون بوده .
امسال بخاطر اینکه افراد برنده 2 ماه دیر تر از پارسال متوجه برنده شدنشون شدند ( و چه بسا خیلی ها هنوز چک نکردند و بعضی ها هم کانفرمیشن نامبرشون رو دور انداختند ) فرم های کمتری تا زمان اعلام ویزا بولتن بدست کی سی سی رسیده و اونا نمیتونستند دقیق برنامه ریزی کنند که چه کسانی پیگیر کاراشون(ارسال فرم ها ) میشوند چرا که خیلی از فرم ها بعد از اعلام ویزا بولتن بدستشون خواهد رسید(از جمله یکی از همکارام که 3 روز پیش فرم هاشو فرستاد) ازینرو برای ماه اول یه عدد محافظه کارانه اعلام کردند تا ماه بعد که اغلب فرم ها بدستشون برسه تا بتونند آمار دقیقی بدست آوردند و بر اساس اون عدد های دقیق تری رو در بولتن اعلام کنند. به امید موفقیت همه برندگان 2012
شماره کیس:2011AS19XXX
کنسولگری:ابوظبي
مصاحبه:90/03/16 (06 june)
مدت كلیرنس : 111 روز
تاریخ کلیر : 25 SEP
دریافت ویزا : 26 SEP
تاریخ پرواز : 9 مارچ
دریافت گرین کارت : 19 آوریل
خلاصه وضعیت کیس
تشکر کنندگان: ali.narooei ، farnaz82 ، Ashkan78 ، ozone ، سامان صفایی ، arman_m ، Masoudpish ، sinswimer
سخن من با كساني هست كه كيس نامبرشون بالا هست
با توجه به تعداد برندگان كه مغرقي شده 4453 نفر و با توجه به محدوديت ويزا كه 3500 نفر هست به احتمال زياد بسياري از كساني كه كيس نامبرشون بالا هست يا اصلا به مصاحبه دعوت نميشوند يا اگر بشوند به fbi check ميخورند و ويزا نمي گيرند
يادتون باشه كه سال هاي قبل (به جزلاتاري سال 2011) اصلا از طريق سايت نمي شد چك كرد كه قبول شديد فقط اگر نامه مي امد مي فهميديد از انجايي كه پست ايران خيلي نامه ها رو نمي رسوند خيلي ها متوجه نمي شدند ولي امسال خيلي ها با چك كر دن ساده در سايت لاتاري مي فهمند كه قبول شدند
در ضمن يادتون باشه بعضي ها هم بعد از قبولي ازدواج مي كنند يا بچه دار مي شوند و همه اين ها دست به بدست هم ميده كه ظرفيت ايران تكميل بشه و سفارت كيس هاي بالا را صدا نزنه
حالا امديم و شانس اورديم و با وجود اينكه كيس نامبرمون بالا بود صدامون زدند خيال مي كنيد كه وقتي صدامون مي زنند تو چه زماني هست اگر خيلي خوشانس باشيم augest و بد شانس sep شما حساب كنيد امسال 2011 حتي توي 13 sep هم مصاحبه داريم اين مي دونيد يعني چه؟ يعني اينكه اگر fbi check بخوريم ديگه بايد ويزاي امريكا رو فراموش كنيم
در نهايت مي خواستم يك چيز به دوستان بگم هدف من ناميد كردن نيست ولي نبايد دلخوشي الكي هم داد شوخي نيست بايد از امروز تا يك سال صبر كرد و واقعا چقدر دردناكه كه بعد از يك سال بفهمي كيستو صدا نزدن يك سال از برنامه هاي زندگي عقب مي افتي چه اميدها داري و در نهايت هيچ

فقط دو پيشنهاد دارم به دوستان به زندگي عادي خودتان برگرديد انگار نه انگار كه هيچ اتفاقي تيفتاده در خلال كارهاتون كارهاي لاتاري رو جلو ببريد ولي دل نبنديد ولي مي دونم كه اينكاري كه گفتم خيلي سخته و خيلي ها نمي كنند ولي يادتون باشه گذز زمان خيلي درسه توي اين يك سال بهتون مي ده
تشکر کنندگان: sssss ، afshin4749 ، munny ، DIVE
(2011-08-11 ساعت 12:49)salam100 نوشته:  سخن من با كساني هست كه كيس نامبرشون بالا هست
با توجه به تعداد برندگان كه مغرقي شده 4453 نفر و با توجه به محدوديت ويزا كه 3500 نفر هست به احتمال زياد بسياري از كساني كه كيس نامبرشون بالا هست يا اصلا به مصاحبه دعوت نميشوند يا اگر بشوند به fbi check ميخورند و ويزا نمي گيرند
يادتون باشه كه سال هاي قبل (به جزلاتاري سال 2011) اصلا از طريق سايت نمي شد چك كرد كه قبول شديد فقط اگر نامه مي امد مي فهميديد از انجايي كه پست ايران خيلي نامه ها رو نمي رسوند خيلي ها متوجه نمي شدند ولي امسال خيلي ها با چك كر دن ساده در سايت لاتاري مي فهمند كه قبول شدند
در ضمن يادتون باشه بعضي ها هم بعد از قبولي ازدواج مي كنند يا بچه دار مي شوند و همه اين ها دست به بدست هم ميده كه ظرفيت ايران تكميل بشه و سفارت كيس هاي بالا را صدا نزنه
حالا امديم و شانس اورديم و با وجود اينكه كيس نامبرمون بالا بود صدامون زدند خيال مي كنيد كه وقتي صدامون مي زنند تو چه زماني هست اگر خيلي خوشانس باشيم augest و بد شانس sep شما حساب كنيد امسال 2011 حتي توي 13 sep هم مصاحبه داريم اين مي دونيد يعني چه؟ يعني اينكه اگر fbi check بخوريم ديگه بايد ويزاي امريكا رو فراموش كنيم
در نهايت مي خواستم يك چيز به دوستان بگم هدف من ناميد كردن نيست ولي نبايد دلخوشي الكي هم داد شوخي نيست بايد از امروز تا يك سال صبر كرد و واقعا چقدر دردناكه كه بعد از يك سال بفهمي كيستو صدا نزدن يك سال از برنامه هاي زندگي عقب مي افتي چه اميدها داري و در نهايت هيچ

فقط دو پيشنهاد دارم به دوستان به زندگي عادي خودتان برگرديد انگار نه انگار كه هيچ اتفاقي تيفتاده در خلال كارهاتون كارهاي لاتاري رو جلو ببريد ولي دل نبنديد ولي مي دونم كه اينكاري كه گفتم خيلي سخته و خيلي ها نمي كنند ولي يادتون باشه گذز زمان خيلي درسه توي اين يك سال بهتون مي ده

شما که دیگه اب پاکی رو رو دستمون ریختین.من کاملا با نظر شما مخالفم.اصلا گول عدد 4453 رو نخورید.میگین نه.؟یه سال صبر کنین میبینین.
2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
تشکر کنندگان: ali.narooei ، ParsTrader ، behzad7 ، sinswimer ، Shezem ، funnybluesolea ، daria ، tiba ، usa lover
(2011-08-11 ساعت 11:00)ماندانا نوشته:  
(2011-08-11 ساعت 06:11)Ashkan78 نوشته:  اما در مورد قسمت دوم حرفت اصلا موافق نيستم. اگه برندگان كشور X كه ويزا گرفتن، در يك سال تعدادشون به 3500 نفر بسه... ويزاهايي كه به هر دليل باقي مي مونه به كساني مي دن كه از كشورهايي هستن كه هنوز تعداد ويزاي اون كشور به 3500 نرسيده..

(2011-08-11 ساعت 01:02)MPU نوشته:  بعلاوه با اتفاق عجیبی که امسال برای بنگلادش افتاده و برندگانش از 6500 نفر به 2373 نفر کاهش پیدا کرده با احتساب 60% شانس موفقیت بنگلادشی ها در امسال(با توجه به بالاترین رکورد موفقیت بنگلادشی ها که همیشه زیر 50% درصد بوده است) امسال بنگلادشی ها حداکثر 1424 ویزا خواهند گرفت و این یعنی اینکه از سهمیه 3500 نفری که بنگلادش هر سال تکمیل می کرد امسال حدود 2000 نفر استفاده نشده باقی خواهد ماند که در آسیا بین کشورهایی که مازاد داشته باشند( که فقط ممکنه ایران باشد) توزیع خواهد شد.
با تشکر از شما MPUو Ashkan عزیز
میشه بپرسم MPU که میگین سهمیه مازاد بین همه کشورها تقسیم میشه
و اقا اشکان که میگه (گه برندگان كشور X كه ويزا گرفتن، در يك سال تعدادشون به 3500 نفر بسه... ويزاهايي كه به هر دليل باقي مي مونه به كساني مي دن كه از كشورهايي هستن كه هنوز تعداد ويزاي اون كشور به 3500 نرسيده..)
از کجا میگین یعنی منبع خاصی برای این مورد هست و کدومتون به حرفش بیشتر اعتقاد داره
چون برای ماهایی که استرس داریم خیلی مهمه
بازم ممنون از شما که وقتتون رو میذارید و به سوال های ما تازه قبول شده ها جواب میدین

ویه سوال مهم
کسی برای ما 2012 جدول درست نمیکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ماندانای عزیز. با مطالعه بیشتر من حرف اشکان را تایید می کنم یعنی هیچ کشوری نمیتواند بیش از 3500 ویزا را به خودش اختصاص دهد.اطلاعات بیشتر را در لینک زیر(page 2 of 11) میتوانید مطالعه کنید. در ضمن من نیز مثل شما تازه وارد هستم و بنابر این ممنون دوستان قدیمی مهاجر سرا . امیدوارم بعد گرفتن ویزاشون هم ماها رو فراموش نکنن.یک نکته را هم میخواستم به همه انهایی که مثل من کیس نامبر بالا دارند یادآوری کنم و آن اینست که ماها باید شکرگزار قبولی 4500 نفری امسال باشیم چرا که اگر غیر این بود مثل سالهای قبل هیچ کیس نامبر بالای 45000 نمی داشتیم و ما نیز مثل خیلیهای دیگر که امسال قبول نشدند و به امید خدا سالهای بعد قبول می شوند می بایست به انتظار آینده می نشستیم. من فکر می کنم بهتر است که هر آنچه که بدست آمده و می آید را همانگونه که هست بپذیریم و شکرگزار آن باشیم.

http://www.state.gov/documents/organization/87838.pdf
شماره کیس:2012AS00070XXX
تاریخ رویت قبولی:July 15th
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:August 27th
کنسولگری : آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:June 2012
تاریخ مصاحبه : اواخر July
تاریخ صدور ویزا: روز مصاحبه
تعداد نفرات : 2 نفر
انجمن مهندسین برق مهاجرسرا
تشکر کنندگان: ماندانا ، ali.narooei ، Ashkan78 ، behzad7
سلام دوستان من یه سوال دارم که امیدوارم توسط یکی از بزرگواران برای یک بار و به بطور دقیق به اون جواب داده بشه:
وقتی گفته میشه 50000 یا 3500 ویزا سقف هست . منظور 50000 یا 3500 تا کیس نامبر هست که جدا از اینکه هر کیس نامبر چند نفر باشند ویزا صادر میشه یا اینکه 50000 یا 3500 ویزا با مجموع همراهان و خانوادها صادر میشه و تو آمارهایی که دولت آمریکا اعلام میکنه کدوم رو لحاظ میکنند؟
شماره کیس : 2012AS00067XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 15 جولای 2011
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:25 جولای 2011، DHL
کنسولگری: آنکارا
تعداد همراهان: 1 نفر
تاریخ دریافت نامه دوم: 17 می 2012
تاریخ مصاحبه: 3 جولای 2012
نتیجه: برگه آبی
کلیرنس:8 آگوست 2012
دریافت ویزا: 16 آگوست 2012
تشکر کنندگان: ParsTrader
(2011-08-11 ساعت 14:43)rasbor نوشته:  سلام دوستان من یه سوال دارم که امیدوارم توسط یکی از بزرگواران برای یک بار و به بطور دقیق به اون جواب داده بشه:
وقتی گفته میشه 50000 یا 3500 ویزا سقف هست . منظور 50000 یا 3500 تا کیس نامبر هست که جدا از اینکه هر کیس نامبر چند نفر باشند ویزا صادر میشه یا اینکه 50000 یا 3500 ویزا با مجموع همراهان و خانوادها صادر میشه و تو آمارهایی که دولت آمریکا اعلام میکنه کدوم رو لحاظ میکنند؟
منظور این است که جمعا(مجموع برنده و همراهان) 50000 نفر و درهر کشور مجموع مذکور حد اکثر 3500 نفر ویزا خواهند گرفت
تشکر کنندگان: h4di ، ParsTrader
متاسفانه با برداشتهای اشتباه از قوانین دوستان حکم های اشتباه و عجولانه میدهند. مخصوصا دوستمون salam100 که در بالای همین صفحه نامبر بالاها را کم شانس دونسته. براساس توضیحی که در زیر همین بولتن جدید آمده 50000 کیس ویزا می گیرند. جدا از تعداد همراهان. ضمن اینکه بقیه قسمتهای نتیجه گیری ایشان منطقی نبود. در هرحال هیچ کسی نمیتونه حکم قطعی دال بر رسیدن به ویزا ویا نرسیدن به آن بده. لطفا اجازه بدهید هرکسی نصیب و قسمت خودش را دنبال کنه، حال خواه گرین بگیره خواه نه!
2012, Bay Area, CA
تشکر کنندگان: 3rip ، ParsTrader ، sinswimer ، Nazgol66
(2011-08-11 ساعت 21:49)hoseyn نوشته:  متاسفانه با برداشتهای اشتباه از قوانین دوستان حکم های اشتباه و عجولانه میدهند. مخصوصا دوستمون salam100 که در بالای همین صفحه نامبر بالاها را کم شانس دونسته. براساس توضیحی که در زیر همین بولتن جدید آمده 50000 کیس ویزا می گیرند. جدا از تعداد همراهان. ضمن اینکه بقیه قسمتهای نتیجه گیری ایشان منطقی نبود. در هرحال هیچ کسی نمیتونه حکم قطعی دال بر رسیدن به ویزا ویا نرسیدن به آن بده. لطفا اجازه بدهید هرکسی نصیب و قسمت خودش را دنبال کنه، حال خواه گرین بگیره خواه نه!

درخصوص تعداد ویزا جهت 50000 کیس لطفا مجددا منبع اطلاعاتتون را مطالعه کنید. با توجه به روش اجرایی 9FAM 42.33 مربوط به وزارت امور خارجه که لینکش را درهمین صفحه در پاسخ خانم ماندانا گذاشتم تعداد کل ویزاهای صادره حد اکثر برابر 50000 خواهد بود که این شامل ویزاهای برندگان اصلی و همراهان آنها خواهد بود.
تشکر کنندگان: ParsTrader
(2011-08-11 ساعت 23:59)MPU نوشته:  
(2011-08-11 ساعت 21:49)hoseyn نوشته:  متاسفانه با برداشتهای اشتباه از قوانین دوستان حکم های اشتباه و عجولانه میدهند. مخصوصا دوستمون salam100 که در بالای همین صفحه نامبر بالاها را کم شانس دونسته. براساس توضیحی که در زیر همین بولتن جدید آمده 50000 کیس ویزا می گیرند. جدا از تعداد همراهان. ضمن اینکه بقیه قسمتهای نتیجه گیری ایشان منطقی نبود. در هرحال هیچ کسی نمیتونه حکم قطعی دال بر رسیدن به ویزا ویا نرسیدن به آن بده. لطفا اجازه بدهید هرکسی نصیب و قسمت خودش را دنبال کنه، حال خواه گرین بگیره خواه نه!

درخصوص تعداد ویزا جهت 50000 کیس لطفا مجددا منبع اطلاعاتتون را مطالعه کنید. با توجه به روش اجرایی 9FAM 42.33 مربوط به وزارت امور خارجه که لینکش را درهمین صفحه در پاسخ خانم ماندانا گذاشتم تعداد کل ویزاهای صادره حد اکثر برابر 50000 خواهد بود که این شامل ویزاهای برندگان اصلی و همراهان آنها خواهد بود.

دوست عزیز

سالهای گذشته افراد با کیس نامبرهای بالا هم کارنت شدن هم مصاحبه رفتند و هم ویزا گرفتند.

این قضیه رو من خیلی پیگیر شدم و کاملا مطمعن شدم که تعداد همراهان فرد برنده در 50000 ویزای موجود محاسبه نمیشه

یه مثال برات میزنم. در حالت خوشبینانه فکر کنیم که نصف افراد برنده متاهلند (مجموعا 2 نفر) . پس باید 25000 نفر رو ضربدر 2 کنیم . جواب میشه 50000 نفر.
با این حساب که امسال 100000 نفر برنده شدن، نتیجه میگیریم که 750000 نفر به مصاحبه دعوت نمیشن و ویزا نمیگیرن (بر اساس حرف شما)
. به نظرتون این منطقیه ؟

اگر حالت واقع بینانه ترش رو بخوایم ببینیم اینه که خب افرادی هستند که علاوه بر متاهل بودن چند فرزند هم دارند. که این بازم تعداد کیس های برنده رو که میتونند ویزا بگیرند رو کمتر میکنه ؟ این منطقیه ؟

دوست خوبم. من اون فایل پی دی افی رو که گذاشته بودین خوندم واقعا مفید بود . ولی من هیچ جاش متنی مبنی بر اینکه تعداد همراهان در 50000 ویزای موجود محاسبه میشن رو پیدا نکردم . ممنون میشم اگر اون متنی رو که شما بهش اشاره کردی رو برامون اینجا کپی کنی.

در آخر به تمام دوستان میگم اصلا نگران نباشید ، همه ما سال دیگه مصاحبه هامون رو رفتیم و خیلی هامون ویزا گرفتیم و بعضی هامون منتظر کلیرنسمون هستیم. باور ندارید ؟ رجوع کنید به صفحه کلیرنس سالهای گذشته و ببینید که تو روزای آخر با چه سرعتی افراد کلیرنسشون اومده بود و الان آمریکا تشریف دارند.

از زندگی عادیتون جدا شید، تنها چیزی که الان باید نگرانش باشید زبان انگلیسیتونه.

موفق باشید
تشکر کنندگان: ParsTrader ، ali.narooei ، h4di ، behzad7 ، sinswimer ، shadin_n
سلام
تعداد کل افرادی که با خانواده ویزا دریافت می کنند 50000 ویزا هست
تعداد کل برندگان ایرانی هم با خانواده 4453 نفر می باشند
بسیاری از افراد پس از برنده شدن از رفتن پشیمون می شوند که اگر تاپیک سنگ صبور را بخونید خیلی از این افراد انجا معرفی میشوند
نرم رفتن سالهای گذشته ایرانی ها 66% بوده که اگر این رقم در 4453 ضرب کنیم
رقم 2938 بدست می اید که کمتر از 3500 ویزا هست پس از این نظر نگران نباشید .
اعلام کیس نامبر ها به ترتیب نیست یعنی اگر الان کیس نامبر 81000 داریم این به این معنی نیست که به 81000 نفر کیس نامبر داده شده بلکه به طور مثال در مجموع 7000 کیس نامبر در اسیا بین رقم های 1 تا 81000 توزیع شده است
پیشنهاد می کنم تاپیک انالیز اماری سال 2011 را با دقت تا انتها بخونید و به هر حرفهای ASHKAN 78 با دقت بیشتری گوش کنید که ایشون اطلاعات بسیار خوبی در این زمینه دارند
به هیچ عنوان به خودتون استرس وارد نکنید ولی تا وقتی که ویزا نگرفتید نه از کار خودتون استعفا بدید نه ملکی را بفروشید و فقط سعی کنید که زبان خودتون را تا می تونید تقویت کنید
با ارزوی موفقیت برای همه
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
تشکر کنندگان: poone59 ، funnybluesolea ، Ashkan78 ، Hornet ، Masoudpish ، viona ، seravin ، California ، ali.narooei ، MPU ، h4di ، frz61 ، emran_no ، behzad7 ، sinswimer
(2011-08-11 ساعت 15:00)MPU نوشته:  
(2011-08-11 ساعت 14:43)rasbor نوشته:  سلام دوستان من یه سوال دارم که امیدوارم توسط یکی از بزرگواران برای یک بار و به بطور دقیق به اون جواب داده بشه:
منظور این است که جمعا(مجموع برنده و همراهان) 50000 نفر و درهر کشور مجموع مذکور حد اکثر 3500 نفر ویزا خواهند گرفت
منون از جوابتون. سوال دومم اینه که این 4500 نفر ایرانی تعداد نفرات برنده هست یا برند ها با خانوادشون؟ چون از تو فرمای اولیه میدونند که چند نفر همراه وجود داره؟

تشکر کنندگان:
(2011-08-12 ساعت 02:15)ParsTrader نوشته:  سلام
تعداد کل افرادی که با خانواده ویزا دریافت می کنند 50000 ویزا هست
تعداد کل برندگان ایرانی هم با خانواده 4453 نفر می باشند
بسیاری از افراد پس از برنده شدن از رفتن پشیمون می شوند که اگر تاپیک سنگ صبور را بخونید خیلی از این افراد انجا معرفی میشوند
نرم رفتن سالهای گذشته ایرانی ها 66% بوده که اگر این رقم در 4453 ضرب کنیم
رقم 2938 بدست می اید که کمتر از 3500 ویزا هست پس از این نظر نگران نباشید .
اعلام کیس نامبر ها به ترتیب نیست یعنی اگر الان کیس نامبر 81000 داریم این به این معنی نیست که به 81000 نفر کیس نامبر داده شده بلکه به طور مثال در مجموع 7000 کیس نامبر در اسیا بین رقم های 1 تا 81000 توزیع شده است
پیشنهاد می کنم تاپیک انالیز اماری سال 2011 را با دقت تا انتها بخونید و به هر حرفهای ASHKAN 78 با دقت بیشتری گوش کنید که ایشون اطلاعات بسیار خوبی در این زمینه دارند
به هیچ عنوان به خودتون استرس وارد نکنید ولی تا وقتی که ویزا نگرفتید نه از کار خودتون استعفا بدید نه ملکی را بفروشید و فقط سعی کنید که زبان خودتون را تا می تونید تقویت کنید
با ارزوی موفقیت برای همه
از اطلاعات شما ممنونم!

ایا اطلاع دارید که چند درصد از برندگان سال پیش در مهاجر سرا عضو هستن؟
چند درصد برای گرفتن ویزا رفتن سفارت؟
چند درصد موفق شدن ویزا بگیرن؟
و اینکه گفته میشه 60% ایرانی ها موفق به گرفتن ویزا میشن از کدوم منبع استفاده شده؟
تشکر کنندگان:
(2011-08-12 ساعت 10:25)rasbor نوشته:  
منون از جوابتون. سوال دومم اینه که این 4500 نفر ایرانی تعداد نفرات برنده هست یا برند ها با خانوادشون؟ چون از تو فرمای اولیه میدونند که چند نفر همراه وجود داره؟

تعداد برندگان مشخص شده شامل برندگان اصلی و خانواده آنهاست.
تشکر کنندگان:
(2011-08-12 ساعت 13:03)MPU نوشته:  
(2011-08-12 ساعت 10:25)rasbor نوشته:  

تعداد برندگان مشخص شده شامل برندگان اصلی و خانواده آنهاست.

پس دوستانی که زحمت کشیدند و تعداد رو جمع زدند اگه درست جمع زده باشند و به حدودهای 100000 رسیده باشند و با توجه به جواب شما که میگید این 4500 با احتساب خانواده هاست پس باید KCC یه سری کیس نامبر رو اعلام نکرده باشه یعنی تعداد کیسها باید کمتر از 100000 باشه تا بتونه خانواده ها رو هم پوشش بده (به صورت چنگالی).مثلا اکه برنده اول شماره کیسش 00000001 باشه و همسر و یک فرزند هم داشته باشه با توجه به جواب شما شماره کیس نفر بعدی باید 00000004 باشه تا اونوقت نظر شما درست باشه. و نباید اصلا شماره کیسهای 00000002 و 00000003 داشته باشیم .حلا آیا واقعا همینطور هست؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان