کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
(2012-06-15 ساعت 09:43)leila20 نوشته:  یه چیز دیگه برای دختر من که حدود 2 سال و نیم داره کارت زرد رنگ مثل مال خودمون ندادند فقط کارت واکسنشو ترجمه کردیم همونو پاستور مهر کرده. درسته؟
بله لیلا جون درسته, برای زیر 18 سال کارت زرد صادر نمیکنند.

در مورد واکسن mmr حتما باید به فاصله یکماه دو نوبت زده بشه وگرنه اونجا حتما بهتون میزنن با هزینه ی بالاتر! ما که 22 می مصاحبه داشتیم نوبت دوم mmr مون میشد 5 می! که احتیاط کردیم نزدیم ولی خود دکتر گفت باید میزدید!
کیس نامبر;2012as34xxx
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ مصاحبه: می 2012
تاریخ ورود به امریکا: سپتامبر 2012
مقصد: کالیفرنیا- لس آنجلس

تشکر کنندگان: daria ، ghorbat ، kopol ، leila20 ، **USA**
دوستان
دکتراونگان درآنکارا چندروز طول میکشد تا وقت رزرو شده راتایید کند وبا ایمیل به ماخبردهد
شماره کیس :2012AS00073xxx
تاریخ رویت قبولی در سایت:جولای 2012
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:سپتامبر 2011
کنسولگری: آنکارا
کارنت شدن کیس: اپریل ۲۰۱۲
مصاحبه:۱۲جولای ۲۰۱۲
دریافت ویزا:۱۲جولای ۲۰۱۲
ورود به آمریکا:اواخرنوامبر۲۰۱۲
دریافت گرین کارت:خیلی خیلی زودShy
نفرات همراه:۱نفرهمراه
تشکر کنندگان: ghorbat
(2012-06-15 ساعت 11:08)Hediyeh نوشته:  
(2012-06-15 ساعت 09:43)leila20 نوشته:  یه چیز دیگه برای دختر من که حدود 2 سال و نیم داره کارت زرد رنگ مثل مال خودمون ندادند فقط کارت واکسنشو ترجمه کردیم همونو پاستور مهر کرده. درسته؟
بله لیلا جون درسته, برای زیر 18 سال کارت زرد صادر نمیکنند.

در مورد واکسن mmr حتما باید به فاصله یکماه دو نوبت زده بشه وگرنه اونجا حتما بهتون میزنن با هزینه ی بالاتر! ما که 22 می مصاحبه داشتیم نوبت دوم mmr مون میشد 5 می! که احتیاط کردیم نزدیم ولی خود دکتر گفت باید میزدید!

من برای دختر 10 ساله ام کارت زرد بین المللی گرفتم Big Grin
اخذ ویزا : 14 مارچ 2013 - سفارت : آنکارا - مقصدفعلی : هیوستون ( تگزاس) - مقصد نهایی : سیاتل
این نیز بگذرد ...
تشکر کنندگان: الهه سابق ، vroom ، ghorbat
(2012-06-10 ساعت 00:46)Mostafa Kianoush نوشته:  دوستان دو سوال یا بهتر بگم دو مشکل مربوط به مدیکال واسم پیش اومده اگه ممکنه راهنمایی کنید. اول اینکه متاسفانه واکسیناسیونم رو گذاشتم واسه این هفته آخری قبل از مصاحبه. حالا تو سایت دکتر یون دیدم که نوشته ویروس زنده رو تا 30 روز قبل از مدیکال تزریق نکرده باشید وگرنه در ارائه گزارش تاخیر بوجود میاد. میدونید که مننژیت و MMR ویروسهای زنده هستند. حالا به نظر دوستان چه باید بکنم؟ Sadدوم اینکه از دوستانی که تجربه مدیکال رو دارن میخواستم بدونم گرفتن وقت قبلی چقدر دقیقه؟ آیا میشه همینطوری بدون وقت قبلی هم خودمونو یه روز تو مدیکال جا کنیم؟ WinkTongueمرسی

در مورد سوال اول به هیچ وجه واکسن ویروس زنده نزنید به ریسکش نمی ارزه و ممکنه ازتون ایراد بگیرن مدیکالتون حاضر نشه و....
برید پاستور کارت واکسن از بچگی اگر دارید ببرید همونهارو براتون مینویسه برای من کزاز و دیفتیری زد و گفت زنده نیست دکتر هم ایرادی نگرفت
سوال دوم هم بله میشه به تنها چیزی که دقت نمیکنن وقت دکتره فقط صبح زود اونجا باشید که مجبور نشید برای معاینه عصر باز دوباره برید مطب
تشکر کنندگان: ASALI ، ghorbat ، Mostafa Kianoush
[

[/quote]

مگه MMR چند مرحله ایه ؟ ما که یکبار زدیم تا قبل از یک ماه دوباره باید تزریق بشه ؟؟؟Sad
اخذ ویزا : 14 مارچ 2013 - سفارت : آنکارا - مقصدفعلی : هیوستون ( تگزاس) - مقصد نهایی : سیاتل
این نیز بگذرد ...
تشکر کنندگان: ghorbat ، daria ، Mostafa Kianoush ، Ali DV-2013
(2012-06-15 ساعت 23:19)ASALI نوشته:  
(2012-06-15 ساعت 11:08)Hediyeh نوشته:  در مورد واکسن mmr حتما باید به فاصله یکماه دو نوبت زده بشه وگرنه اونجا حتما بهتون میزنن با هزینه ی بالاتر! ما که 22 می مصاحبه داشتیم نوبت دوم mmr مون میشد 5 می! که احتیاط کردیم نزدیم ولی خود دکتر گفت باید میزدید!

مگه MMR چند مرحله ایه ؟ ما که یکبار زدیم تا قبل از یک ماه دوباره باید تزریق بشه ؟؟؟Sad

دقیقا همین که نوشتن: دو مرحله و به فاصله یک ماه
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
مصاحبه: July 23 (آبي + ٩ سؤالی)
دریافت کلیرنس:‌ 6 Sep
ويزا: 12 Sep
ورود به آمریکا :27 Oct
گرین کارت : 2012-8Nov
**TOGETHER WE STAND, DIVIDED WE FALL**
تشکر کنندگان: Hediyeh ، ASALI ، **USA** ، ghorbat ، honey62
(2012-06-15 ساعت 21:59)ASALI نوشته:  
(2012-06-15 ساعت 09:43)leila20 نوشته:  برای دختر من که حدود 2 سال ...
برای زیر 18 سال کارت زرد صادر نمیکنند.
جدی؟! شما دیگه خیلی پارتیتون کلفت بودهWink ما خودمونو کشتیم این کارت کهنه و پوسیده ی دخترمون رو عوض کنیم قبول نکردن که نکردن! حالا تا 18 سال همش یکسال فاصله داشت دخترمون! کاش زودتر باهاتون آشنا میشدم!Rolleyes تو nmc همش خدا خدا میکردم نگن اصل کارت واکسنو هم نشون بده که حسابی آبرومون میرفتBig Grin

کیس نامبر;2012as34xxx

تشکر کنندگان: kopol ، daria ، ASALI ، **USA** ، ghorbat
(2012-06-16 ساعت 05:27)Hediyeh نوشته:  
(2012-06-15 ساعت 21:59)ASALI نوشته:  
(2012-06-15 ساعت 09:43)leila20 نوشته:  برای دختر من که حدود 2 سال ...
برای زیر 18 سال کارت زرد صادر نمیکنند.
جدی؟! شما دیگه خیلی پارتیتون کلفت بودهWink ما خودمونو کشتیم این کارت کهنه و پوسیده ی دخترمون رو عوض کنیم قبول نکردن که نکردن! حالا تا 18 سال همش یکسال فاصله داشت دخترمون! کاش زودتر باهاتون آشنا میشدم!Rolleyes تو nmc همش خدا خدا میکردم نگن اصل کارت واکسنو هم نشون بده که حسابی آبرومون میرفتBig Grin

پاستور تجریش خیلی راحت برای پسر 9 ساله من هم کارت زرد بین المللی صادر کرد.
شماره کیس:2012AS00042XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 8 آگوست 2011
کارنت شدن کیس: ژوئن 2012
تاریخ مصاحبه:25ژوئن
تعداد نفرات کیس : 3 نفر
تاریخ کلیرنس : 31 جولایBig Grin
جمع تقریبی هزینه ها :25000 عكس ، 68000 فرم ها با TNT ، ترجمه 250000 با مهرتایید ، بلیط 3 نفر 1180000 ، واکسن سه نفر 89000
تشکر کنندگان: ASALI ، Hediyeh ، **USA** ، daria ، ghorbat ، honey62
(2012-06-16 ساعت 16:05)Hediyeh نوشته:  
(2012-06-16 ساعت 14:47)parsy631 نوشته:  

پاستور تجریش خیلی راحت برای پسر 9 ساله من هم کارت زرد بین المللی صادر کرد.
احتمالا با اعتراضهای ما جدیدا به این نتیجه رسیدن که اشکالی نداره! ولی ببینین تو این راه چه زجرها که نکشیدیم تا راهو برای شما آیندگان هموار کنیم... Big GrinBig Grin

[/quote]

اجرتون با عموسام Big GrinBig GrinBig Grin
این نیز بگذرد ...
تشکر کنندگان: **USA** ، daria ، Hediyeh ، ghorbat
یه سوال بچه ها روزی که میریم مدیکال میتونیم همراه داشته باشیم یا فقط متقاضیان ویزا که می خوان مصاحبه بشن می تونن برن؟ کیس من یه نفره ست اما وقتی میرم آنکارا همسفر دارم و زبانش خیلی بهتر از منه و گذشته از زبان بودنش اصلا برام قوت قلبه، دوست دارم که باشه. میشه یا مدیکال هم مثل مصاحبه فقط افراد کیس رو راه میده؟
تشکر کنندگان: daria ، ghorbat
(2012-06-16 ساعت 23:42)poone59 نوشته:  یه سوال بچه ها روزی که میریم مدیکال میتونیم همراه داشته باشیم یا فقط متقاضیان ویزا که می خوان مصاحبه بشن می تونن برن؟ کیس من یه نفره ست اما وقتی میرم آنکارا همسفر دارم و زبانش خیلی بهتر از منه و گذشته از زبان بودنش اصلا برام قوت قلبه، دوست دارم که باشه. میشه یا مدیکال هم مثل مصاحبه فقط افراد کیس رو راه میده؟
هیچ اشکالی نداره باخودت ببرش ، اونجا اینقدر شلوغه وپلوغه که باید دستش رو بگیری گم نشه Big Grin

کنسولگری:انکارا
تاریخ مصاحبه: 2012/02/02
نتیجه مصاحبه: برگ آبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 2012/5/15

تشکر کنندگان: daria ، ghorbat ، ASALI ، Hediyeh ، honey62 ، poone59
واکسن مننژیت واسه چه رده سنیه؟
شماره کیس: 2012AS00071xxx
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:25 جولای
افراد کیس :3
نتیجه مصاحبه: برگه آبی
تشکر کنندگان: ASALI ، ghorbat
(2012-06-17 ساعت 15:59)leila20 نوشته:  واکسن مننژیت واسه چه رده سنیه؟
در کل برای زیر 18 سال ولی ظاهرا هر ایالتی قانون خاص خودشو داره! بعضی از دوستان میگن افرادی که میخوان تگزاس برن ظاهرا باید مننژیت رو بزنن تو هر سنی!

کیس نامبر;2012as34xxx

تشکر کنندگان: ghorbat ، kopol ، **USA**
(2012-06-17 ساعت 16:14)Hediyeh نوشته:  
(2012-06-17 ساعت 15:59)leila20 نوشته:  واکسن مننژیت واسه چه رده سنیه؟
در کل برای زیر 18 سال ولی ظاهرا هر ایالتی قانون خاص خودشو داره! بعضی از دوستان میگن افرادی که میخوان تگزاس برن ظاهرا باید مننژیت رو بزنن تو هر سنی!

برای بزرگسالان هم هست Big Grinمن که زدم Sad
این نیز بگذرد ...
تشکر کنندگان: ghorbat
سلام دوستان من تو بچگیم همه واکسنامو زدم دکتر پاستور بهم گفت mmr رو یه نوبت بزن ولی من گفتم نه خانم دکتر من می ترسم ایراد بگیرن 2 نوبت می زنم کسایی که رفتن مصاحبه لطفا راهنمایی کنن؟
یه سوال دیگه من ابله گرفتم حالا تست انتی بادی بدم یا نه؟
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: ghorbat ، ASALI

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان