کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعیه مهم در رابطه با ایمیل شدن Confirmation Number توسط وزارت امور خارجه
دوستان کسی جیمیل داشته موقع ثبت نام؟؟؟منظورم اینه که بجای ایمیل از جیمیل استفاده کرده باشه و کانفیرم نامبرشو به جیمیل فرستاده باشند؟؟؟

F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان:
(2011-05-19 ساعت 22:44)jahanshahloo نوشته:  دوستان کسی جیمیل داشته موقع ثبت نام؟؟؟منظورم اینه که بجای ایمیل از جیمیل استفاده کرده باشه و کانفیرم نامبرشو به جیمیل فرستاده باشند؟؟؟

خوب Gmail هم یه سرویس دهنده ایمیل هست عزیز من سوال هایی میفرماین
ضمنا بله من از Gmail استفاده میکنم
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، Nightsky007 ، Homer ، amir287 ، Ali Sepehr ، mehran61
این Email برای من و همسرم آمده و حالا باز هم امیدواریم که خبری بشه
خوب اتفاقی که قرار بود سال آینده رخ بده ( قرعه کشی دوباره ) الان اتفاق افتاد
امید به قبولی همه
تشکر کنندگان:
سلام بعد از مدتها:
براي من كه هنوز ايميلي نيومده .. من هم تو دو روز اول ثبت نام كردم ...فعلا كه منتظريم.. تو اين مدت بعد از نديدن قبولي خيلي فعال نبودم فقط نظرات رو ميخوندم.. خوشحالم كه دوباره اميد به اين سايت برگشته و همگي مجدد اميدواريم ..

ايميل رسيد خبر ميدم ..
شماره کیس:......................2014
اعلام نتيجه قبولی:انشاله 1 May
ارسال فرم‌ها:
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دريافت ويزا:
ورود به آمريكا:
دریافت گرين کارت :
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، Nightsky007 ، mehran61
(2011-05-19 ساعت 22:43)tan4x نوشته:  
(2010-06-03 ساعت 14:39)Nazem نوشته:  دوستان عزیز

با توجه به اهمیت موضوع لازم دونستیم این مساله توی یک تاپیک مجزا دنبال بشه .

از اونجایی که از 24 ساعت پیش وزارت امور خارجه آمریکا از طریق ایمیل no-reply@state.gov برای ایمیل شرکت کنندگان در لاتاری 2012 لینک مشاهده مجدد Confirmation Number رو می فرسته ، بحث های مربوط به این موضوع رو در این تاپیک دنبال کنید و ارسال هایی که در تاپیک های دیگر موجود است به این تاپیک منتقل خواهند شد.

ارسال های نامرتبط با موضوع حذف خواهند شد.

salam doostan , man in emaili ro ke shoma migid ro daryaft nakardam , dalilesh chi mitoone bashe ? aya man mitoonam az rahe digari confirmation code ro daryaft konam , moteassefane bargeye confimation ro gom kardam , va raveshi ham ke goftid baraye man tasiri nadasht , mamnoon az site khoubetoon va rahnamai ,

Dar zemn aya mishe ba onha tamas gereft ya email zad ?
خوب دوست عزیز اولا نوشتن به فارسی الزامیه
لطفا فارسی تایپ کنین نه پنگلیش
در ثانی همه پست ها رو بخونین متوجه میشین که خیلی ها دریافت نکردن و روند کار طول میکشه دلیل خاصی نداره

(2011-05-19 ساعت 22:06)Hero نوشته:  
(2011-05-19 ساعت 18:04)farnaz82 نوشته:  
(2011-05-19 ساعت 17:48)Hero نوشته:  
(2011-05-19 ساعت 10:12)farnaz82 نوشته:  این حرکتشون واقعا زیبا بود حالا بازم بیاین داد و هوار کنید،ببینید به ساده ترین چیز ها فکر میکنند و نمیگذارند حق کسی باطل بشه Wink

فعلا که حق ما ها ضایع شد اونم چه ضایعی توروز روشن برنده شدندمونو دزدین دارن باهاش پز میدنBig Grin
برای منم ایمیل اومد ولی فکر کنم همون قبلیه

فکر میکنم دوست دارید محروم بشید مثل بقیه؟Big Grin
اصلآ تمایلی به ادامه دادن بحث باهاتون ندارم مختارید هر جور دوست دارید فکر کنید Tongue
ببخشید متوجه نشدم چرا باید محروم بشم؟ بقیه چی گفتند که محروم شدند؟

عجبا ههههه
Hero جان ول کن داداش ایشون زیادی خوشحالن
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، Nightsky007 ، amir287 ، Ali Sepehr
(2011-05-19 ساعت 23:00)khabaloo نوشته:  
(2011-05-19 ساعت 22:44)jahanshahloo نوشته:  دوستان کسی جیمیل داشته موقع ثبت نام؟؟؟منظورم اینه که بجای ایمیل از جیمیل استفاده کرده باشه و کانفیرم نامبرشو به جیمیل فرستاده باشند؟؟؟

عزیز میدونم اما یه مشکلی پیش امده برای 3 نفر از خانوادمو با1 ایمیل خودم ثبت نام کردم برای خودم با جیمیلم حالا اون 3 تا اومده جیمیله نیومده!!!!!!
F2A
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان:
(2011-05-19 ساعت 23:17)jahanshahloo نوشته:  
(2011-05-19 ساعت 23:00)khabaloo نوشته:  

عزیز میدونم اما یه مشکلی پیش امده برای 3 نفر از خانوادمو با1 ایمیل خودم ثبت نام کردم برای خودم با جیمیلم حالا اون 3 تا اومده جیمیله نیومده!!!!!!

اولا مشکلی پیش نیومده ایمیل ها هنوز در حال ارسال هستن حتا اگر هم نیاد مشکلی نیست البته در صورتیکه CN رو هنوز داشته باشین
۲ روزه داران ایمیل هارو میفرستن
So dont panic
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، Homer ، amir287
مال 4 نفر ما هم هیچ کدوم نیومده
تشکر کنندگان:
یه سوال برای من پیش اومده یعنی این همه آدم کانفرمیشن نامبرشونو گم کردن که منتظر ایمیلن؟ دوستان اگه cn دارین دیگه برای چی منتظر اینین که براتون ایمیل بزنن؟
شماره کیس :2012AS15XXX = باطل شد

تشکر کنندگان: Nightsky007 ، hooman78 ، Ali Sepehr ، nastaran86
(2011-05-19 ساعت 23:36)Homer نوشته:  یه سوال برای من پیش اومده یعنی این همه آدم کانفرمیشن نامبرشونو گم کردن که منتظر ایمیلن؟ دوستان اگه cn دارین دیگه برای چی منتظر اینین که براتون ایمیل بزنن؟

شک داریم چرا برای بعضی فرستادند برای بعضی ها نفرستادند جالب اینجاست برای اون دوستانی که برنده شده بودند اولین نفر فرستادند این الگوریتم برنامشو به کل مشکل دارهBig GrinBig GrinBig Grin

من که برای 4 نفر همزمان ثبت نام کردم 3 تا شو که فقط با یه ایمیل ثبت نام شده بود فرستادند خودمو که با جیمیل ثبت نام کرده بودم نفرستادند شما بودی چه فکری میکردی؟؟؟؟
F2A
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان:
یادم نمی آد چند سال پیش بود که این بحث چک کردن عکسا پیش اومد. اون موقع هم من همین نظر رو داشتم. اینا همه عکس ها رو قبول می کنن. مطمئن باشین اینقدر هم هزینه نمی کنن که نرم افزار پیشرفته ای داشته باشن که عکس ها رو آنالیز کنه و تشخیص بده . بنابراین ، اینها ابتدائا همه رو قرعه کشی می کنن و بعد شروع می کنن تک تک به بررسی عکس ها . (استنباط شخصی) اصلا یکی از دلایلی که پروسه قرعه کشی دوماه طول می کشه همینه . اون تعداد عکسایی که مشکل دارن رو کنار می ذارن و در نهایت نود و خورده ای هزار نفر اخر رو که عکسشون سالم هست رو اعلام می کنن. کامپیوتر اگه بخواد اسم ها رو رندم استخراج کنه که زمان زیادی نمی بره. تازه اگه نرم افزارشون هم net. باشه و تحت وب باشه با یه لینک ساده میتونن خروجی کامپیوتر به سایت لینک کنن و یه سیستم سرچ و خلاص. کل پروسه تو کمتر از یک هفته جمع می شه . نه ؟؟
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، khabaloo ، farhad_vakili ، ابراهيم22 ، hooman78 ، ghafari88
(2011-05-19 ساعت 23:43)jahanshahloo نوشته:  
(2011-05-19 ساعت 23:36)Homer نوشته:  

شک داریم چرا برای بعضی فرستادند برای بعضی ها نفرستادند جالب اینجاست برای اون دوستانی که برنده شده بودند اولین نفر فرستادند این الگوریتم برنامشو به کل مشکل دارهBig GrinBig GrinBig Grin

jahanshahloo عزیز منم جزوه برنده ها بودم همین الان چک کردم ولی هنوز ایمیلی برام نیومده
شماره کیس :2012AS15XXX = باطل شد

تشکر کنندگان: Nightsky007 ، JOOOJOOO
دوستان ارسال های قبلو بخونین لطفا.
انقدر نگران و عجول هم نباشید.
رسیدن ایمیل به میزان ترافیک سرور اون ها و سرویس ایمیل شما بستگی داره. تاریخ ثبت نام ارتباطی با دیر و زود گرفتن ایمیل نداره. ربطی هم به gmail و yahoo و hotmail و ... اینا نداره. لطفا حوصله داشته باشید. ایمیل به تمام کسانی که آدرس ایمیلشونو در اپلیکیشن وارد کردن فرستاده میشه.
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، khabaloo
(2011-05-19 ساعت 19:10)matinam نوشته:  سلام . من خودم از برندگان 2010 هستم که امسال برای 18 نفر بین 30 اکتبر و 2 نوامبر ثبت نام کردم که هیچکدام برنده نشده بودند . از این 18 نفر موقع ثبت نام برای 10 نفر ایمیل خودم را داده بودم . خلاصه اینکه من 4 تا ایمیل از kcc دریافت کردم که Confirmation number چهار نفر از آنها را برام فرستاده است . خبرهای تکمیلی متعاقبا اعلام می گردد

شد 6 تا
کیس نامبر : 2010AS9000
مصاحبه : January 2010 ابوظبی
کلیرنس : 53 روز بعد
دریافت ویزا :May 2010
پرواز : Oct 2010
تشکر کنندگان: Nightsky007
برای مامانم هم ایمیل اومد 14 ام ثبت نام کرده بود در ضمن به ادرس gmail.
شماره کیس : 2015AS00000
تاریخ روئت قبولی در سایت: 1may
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان