کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهاي مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشي دوم لاتاري ۲۰۱۲
(2011-07-22 ساعت 09:13)anonymous نوشته:  سلام !
دوستان من در سایت http://www.dvlottery.state.gov/ESC/ نتیجه امسال چک کردم که متاسفانه برنده نشدم (the entery has NOT been selected ) ! اما یک ایمیل برام آنده از طرف usa-dv@usa-state.org که نوشته شما یکی از برندگان امسال هستید که البته تقاضای 819$ هم کرده برای مدارک ، چون ایمیل و لینکی که داده بود برای دولت امریکا بود میخواستم بدونم این چیز خاصیه یا از همون کلاه برداریهای همیشگی ؟؟؟
مرسی

دوست عزیز بدون شک کلاه برداری پروسه لاتاری بدون پرداخت پول؟/؟Smile
تشکر کنندگان:
(2011-07-22 ساعت 09:51)yaser1984 نوشته:  
دوستان من در سایت http://www.dvlottery.state.gov/ESC/ نتیجه امسال چک کردم که متاسفانه برنده نشدم (the entery has NOT been selected ) ! اما یک ایمیل برام آنده از طرف usa-dv@usa-state.org که نوشته شما یکی از برندگان امسال هستید که البته تقاضای 819$ هم کرده برای مدارک ، چون ایمیل و لینکی که داده بود برای دولت امریکا بود میخواستم بدونم این چیز خاصیه یا از همون کلاه برداریهای همیشگی ؟؟؟
مرسی

دوست عزیز بدون شک کلاه برداری پروسه لاتاری بدون پرداخت پول؟/؟Smile

متشکرم ، نکته جالب اینجاست که اولا ایمیلهاشون دولتیه org و ثانیا تمام اطلاعات شخصی شما که فقط در سایت لاتری ثبت کرده بودید دارند !Cool پس احتمالا برای بقیه افراد هم میفرستن ،به هر حال مرسی
تشکر کنندگان:
مرسی

نه دوست عزیز سایت های دولتی gov هستن org رو میتونی راحت درخواست بدی
پس 100٪ کلاهبرداریه
موفق باشی
تارخ ثبت نام در سایت : October 28, 2010
شماره کیس : 2012AS0003XXXX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 15 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: August 01, 2011
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود به آمریکا :
تاریخ دریافت گرین کارت :
جمع تقریبی هزینه ها تاکنون : 16000T
تشکر کنندگان:
(2011-07-20 ساعت 11:53)rasbor نوشته:  
(2011-07-18 ساعت 13:27)nasimania نوشته:  
(2011-07-15 ساعت 21:37)jMaster نوشته:  بنده برای یکی از آشنایان ثبت نام کرده بودم که برنده شدند.
کیس نامبر 56000! تا حالا سابقه داشته اینجور کیس نامبری؟

سلام دوست عزیز
من هم امسال برنده شدم اما کیس نامبر من هم خیلی بالاست: 50XXX
فکر می کنم شانس خیلی کمی داشته باشیم

سلام
من هم امسال برنده شدم ولی کیس نامبرم 67XXX شده

رفیق غمت نباشه
رفیق حاجیت 72 هزاریه Smile
تشکر کنندگان:

دوستان، من صاحب شرکتی هستم که مدیریت آن رو به عهده دارم، با توجه به اینکه من خودم Self employer هستم شما برای قسمت 7 فرم 122 چه توصیه ای دارید؟ چون اونجا نوشته سابقه کاری رو که نیازمند 2 سال آموزش بوده رو اگه دارید توضیح بدید- من اگه اینجا چیزی ننویسم و تو فرم 230 که سابقه کارم رو در 10 سال گذشته می خواد بنویسم تناقض محسوب نمی شه؟
CN:2012AS63XXX
ارسال فرمها: 21 july 2011
سفارت:آنکارا
مصاحبه:june 21
دریافت ویزا:23 June
اولین سفر : 3rd NOV
هزینه ها
سفرنامه
تشکر کنندگان:

به نظرتون امسال نسبت به پارسال یه خورده کیس نامبرا عجیب غریب نشده؟ چرا بعضیا مثل خود من کیس نامبرشون 60000+ هستش؟ پارسالم کسی اینطوری بوده؟
(2011-07-22 ساعت 12:32)Roozbeh.P نوشته:  
(2011-07-20 ساعت 11:53)rasbor نوشته:  
(2011-07-18 ساعت 13:27)nasimania نوشته:  
(2011-07-15 ساعت 21:37)jMaster نوشته:  بنده برای یکی از آشنایان ثبت نام کرده بودم که برنده شدند.
کیس نامبر 56000! تا حالا سابقه داشته اینجور کیس نامبری؟

سلام دوست عزیز
من هم امسال برنده شدم اما کیس نامبر من هم خیلی بالاست: 50XXX
فکر می کنم شانس خیلی کمی داشته باشیم

سلام
من هم امسال برنده شدم ولی کیس نامبرم 67XXX شده

رفیق غمت نباشه
رفیق حاجیت 72 هزاریه Smile

به نظرتون امسال نسبت به پارسال یه خورده کیس نامبرا عجیب غریب نشده؟ چرا بعضیا مثل خود من کیس نامبرشون 60000+ هستش؟ پارسالم کسی اینطوری بوده؟
CN:2012AS63XXX
ارسال فرمها: 21 july 2011
سفارت:آنکارا
مصاحبه:june 21
دریافت ویزا:23 June
اولین سفر : 3rd NOV
هزینه ها
سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2011-07-22 ساعت 15:07)funnybluesolea نوشته:  به نظرتون امسال نسبت به پارسال یه خورده کیس نامبرا عجیب غریب نشده؟ چرا بعضیا مثل خود من کیس نامبرشون 60000+ هستش؟ پارسالم کسی اینطوری بوده؟

با نگاهی به شماره کیس نامبر 2009 و شماره کیس نامبر 2010 و شماره کیس نامبر 2011 متوجه میشید که کیس نامبر های هر سال با سال های پیش متفاوت است. اگر تنها شما یک نفر 50 یا 60 هزار بودید جای نگرانی داشت، اما گویا اکثریت کیس ها همین رقم هستند

پس به جای فکر کردن به کیس نامبرتان به فکر سایر کارهایی که باید انجام بدید باشید و برای آیندتان برنامه ریزی کنید. حتما همگی همدیگر را در امریکا خواهیم دیدWink
امضا: یک دانکی شانس منتظر کلیرنس!
شماره کیس: 2011AS00033xxx
وضعیت کیس من

تشکر کنندگان: funnybluesolea
سلام دوستان میخواستم بدونم این درسته که به کیس نامبر های بالا ممکنه که ویزا نرسه؟در ضمن کیس نامبر من 38 هزار است. و اینکه تا حالا سابقه داشته به دختر مجرد ی که سابقه ی کار دولتی نداره. لیسانس هنری هم داره کلیرنس بخوره؟من با توجه به کیس نامبرم خبلی نگرانم که بهم کلیرنس بخوره
پیشاپیش از کمکهاتون ممنونم
کیس نامبر: 38***
رویت قبولی: 15 جولای
ارسال فرمها: 1 اگوست
مصاحبه:
ویزا:
همراهان:0
تشکر کنندگان:
با سلام
من مهران هستم می خوام بدونم آخرین مهلت برای ارسال فرم های DV -230 به KCC تا چه زمانیه و
ایا میشه از سفارت آمریکا تو کوالا لامپور اقدام کرد ؟
چون من دانشجو هستم تو مالزی و خیلی واسم راحت تره که اومجا برم .
یه سوال دیگه اینکه چرا kcc ایمیل های من و جواب نمیده؟
تشکر کنندگان:
(2011-07-23 ساعت 03:13)shabnam 88 نوشته:  سلام دوستان میخواستم بدونم این درسته که به کیس نامبر های بالا ممکنه که ویزا نرسه؟در ضمن کیس نامبر من 38 هزار است. و اینکه تا حالا سابقه داشته به دختر مجرد ی که سابقه ی کار دولتی نداره. لیسانس هنری هم داره کلیرنس بخوره؟من با توجه به کیس نامبرم خبلی نگرانم که بهم کلیرنس بخوره
پیشاپیش از کمکهاتون ممنونم
دوست عزیز
از کلیرنس برای خودتون غول درست نکنید.خطری از جانب کلیرنس یا FBI check شما رو تهدید نمیکنه فقط ویزاتون رو با کمی تاخیر میگیرید.بهتره انرژیتون رو صرف آماده کردن مدارک و ترجمه اونها و ...... بکنید.موفق باشید

تشکر کنندگان: frozen mind
(2011-07-23 ساعت 08:55)mehran_mir نوشته:  با سلام
من مهران هستم می خوام بدونم آخرین مهلت برای ارسال فرم های DV -230 به KCC تا چه زمانیه و
ایا میشه از سفارت آمریکا تو کوالا لامپور اقدام کرد ؟
چون من دانشجو هستم تو مالزی و خیلی واسم راحت تره که اومجا برم .
یه سوال دیگه اینکه چرا kcc ایمیل های من و جواب نمیده؟

میشه یکی به من جواب بده لطفا
با سلام این متنی هست که واسه من اومده و همراهش case number هم داره میشه یکی بگه من قبول شدم یا نه ؟
dear .............
You are among those randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2012 (October 1, 2011 to September 30, 2012). Selection does not guarantee that you will receive a visa because the number of applicants selected is greater than the number of visas available. Please retain this letter and take it with you to your visa interview.
Approximately 100,000 individuals were registered for further processing. Therefore, it is most important that you carefully follow instructions to increase your chances of possible visa issuance. You must visit the Department of State website at http://www.dvselectee.state.gov where you will find instructions for completing the required processing steps.
Please be advised that your case may not be scheduled for an interview appointment until a visa number is available. You will only be contacted by the Kentucky Consular Center when a visa appointment is scheduled.
If it should be necessary to contact the Kentucky Consular Center, you must always refer to your name and case number as they appear below. Your case number should be clearly written in the upper right hand corner of all documents and correspondence sent to the Kentucky Consular Center.

آخه یکی میگفت چون congratulation نداره قبول نشدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید هرکی یه چی می گه
تشکر کنندگان:
(2011-07-23 ساعت 15:26)mehran_mir نوشته:  میشه یکی به من جواب بده لطفا
با سلام این متنی هست که واسه من اومده و همراهش case number هم داره میشه یکی بگه من قبول شدم یا نه ؟
dear .............
You are among those randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2012 (October 1, 2011 to September 30, 2012). Selection does not guarantee that you will receive a visa because the number of applicants selected is greater t

دوست عزیز برنده شدی دیگه. برو حالشو ببر و کارات رو بکن. به حرف کسی هم گوش نکن. اگر اطلاعاتت رو در سایت dvlottery.state.gov وارد کردی و این پیام رو دیدی یعنی برنده شدی. مبارکت هم باشه. Shy
فعل و انفعال ، جزر و مد جریان ، آزمون و خطا ، تغییر ......> این است ریتم زندگی.Wink
تشکر کنندگان: frozen mind ، mansour***
(2011-07-23 ساعت 17:32)artemis21 نوشته:  
(2011-07-23 ساعت 15:26)mehran_mir نوشته:  میشه یکی به من جواب بده لطفا
dear .............
You are among those randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2012 (October 1, 2011 to September 30, 2012). Selection does not guarantee that you will receive a visa because the number of applicants selected is greater t

دوست عزیز برنده شدی دیگه. برو حالشو ببر و کارات رو بکن. به حرف کسی هم گوش نکن. اگر اطلاعاتت رو در سایت dvlottery.state.gov وارد کردی و این پیام رو دیدی یعنی برنده شدی. مبارکت هم باشه. Shy

مرسی عزیز
میتونی یه سری اطلاعات راجع به سفارت آمریکا تو kuala lumpur بهم بدی چون من اونجا زندگی می کنم البته واسه تحصیل.
چطور می تونم تونجا رو انتخاب کنم؟
تشکر کنندگان: artemis21
من اونجا نرفتم و اطلاعات زيادي ندارم.اون چيزي كه توي همين سايت خوندم اينه كه از ابوظبي و آنكارا منظم تر هستند و در عين حال كمتر سخت مي گيرند.

براي اين كه مصاحبه ات بيافته اونجا، در جواب سوال 4 در فرم DSP 122 بنويس:

[en]
U.S Embassy in Kuala Lumpur, Malaysia
[/en]

اگه فرم هات رو فرستادي مشكلي نيست. صبر كن تا فرم هات به دست K.C.C برسن. هفته اي يكبار بهشون E-Mail بزن تا بگن فرم هات رو دريافت كرديم و در دست بررسي هست. وقتي اينو گفتند، يه اي ميل بزن و بگو مي خوام محل مصاحبه رو عوض كنم. ازت آدرس محل سكونت هم مي خوان كه آدرست رو در مالزي بنويس.

اما اگه از اول و از فرم DSP-122 محل مصاحبه رو عوض كني دردسرش كمتره.

(2011-07-24 ساعت 10:42)mehran_mir نوشته:  میتونی یه سری اطلاعات راجع به سفارت آمریکا تو kuala lumpur بهم بدی چون من اونجا زندگی می کنم البته واسه تحصیل.

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: ParsTrader ، farzad-it ، genix21 ، artemis21 ، mahdicivil
(2011-07-24 ساعت 11:01)Ashkan78 نوشته:  من اونجا نرفتم و اطلاعات زيادي ندارم.اون چيزي كه توي همين سايت خوندم اينه كه از ابوظبي و آنكارا منظم تر هستند و در عين حال كمتر سخت مي گيرند.
براي اين كه مصاحبه ات بيافته اونجا، در جواب سوال 4 در فرم DSP 122 بنويس:
[en]
U.S Embassy in Kuala Lumpur, Malaysia
[/en]
اگه فرم هات رو فرستادي مشكلي نيست. صبر كن تا فرم هات به دست K.C.C برسن. هفته اي يكبار بهشون E-Mail بزن تا بگن فرم هات رو دريافت كرديم و در دست بررسي هست. وقتي اينو گفتند، يه اي ميل بزن و بگو مي خوام محل مصاحبه رو عوض كنم. ازت آدرس محل سكونت هم مي خوان كه آدرست رو در مالزي بنويس.
اما اكه از اول و از فرم DSP-122 محل مصاحبه رو عوض كني دردسرش كمتره.
(2011-07-24 ساعت 10:42)mehran_mir نوشته:  میتونی یه سری اطلاعات راجع به سفارت آمریکا تو kuala lumpur بهم بدی چون من اونجا زندگی می کنم البته واسه تحصیل.

مرسی از راهنماییت

از شما دوست عزیزم و تمام کسانی که برای تشکر کردن یک پست مستقل می زنن، خواهش می کنم فقط از دگمه «تبریک و تشکر» واقع در زیر هر پست برای تشکر کردن استفاده کنید.
متشکرم
Frozen Mind
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان