کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهاي مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشي دوم لاتاري ۲۰۱۲
دوست خوبم

پيش از اين كه كسي رو محكوم به دادن اطلاعات غلط بكني، برو فروم سال هاي پيش رو بخون. در سال هاي 2011، 2010، و 2009 خيلي از دوستان بودن كه در مالزي دانشجو بودن يا اونجا اقامت داشتن و همون جا مصاحبه شدن و ويزا هم گرفتند. اون لينكي كه گذاشتي مربوط به افرادي هست كه در ايران زندگي مي كنند.

ضمنا اگر هم فكر مي كني كسي اطلاعات غلط داده، بهتره در لحن اصلاح اين اشتباه تجديد نظر كني.

(2011-07-25 ساعت 20:38)shervean نوشته:  
(2011-07-24 ساعت 11:01)Ashkan78 نوشته:  [en]
U.S Embassy in Kuala Lumpur, Malaysia
[/en]
(2011-07-24 ساعت 10:42)mehran_mir نوشته:  میتونی یه سری اطلاعات راجع به سفارت آمریکا تو kuala lumpur بهم بدی چون من اونجا زندگی می کنم البته واسه تحصیل.
چطور می تونم تونجا رو انتخاب کنم؟

سلام لطفا حتما به این پست توجه نکنید
با توجه به این آدرس

http://turkey.usembassy.gov/iranian_applicants.html

شما نمیتونین به غیر از Vienna, Abu Dhabi, Frankfurt and Naples جای دیگه رو انتخاب کنین و اینکه

Information for Iranian Immigrant Visa Applicants

Ankara is the only Iranian immigrant processing post in Turkey. Other Iranian immigrant processing posts are Vienna, Abu Dhabi, Frankfurt and Naples.appointment will be scheduled

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: ParsTrader ، ali.narooei ، frozen mind ، vahidvm60
(2011-07-26 ساعت 14:10)gol1 نوشته:  چطور متوجه شويم فرمها بدستشان رسيده

پاسخ شما توی این لینک ارسال شماره 462 هستش

http://mohajersara.com/showthread.php?ti...#pid122501
کیس نامبر : 2010AS9000
مصاحبه : January 2010 ابوظبی
کلیرنس : 53 روز بعد
دریافت ویزا :May 2010
پرواز : Oct 2010
تشکر کنندگان: ali.narooei
(2011-07-26 ساعت 10:18)shervean نوشته:  آره حق با شماست. راست میگین. من هم روغگو هستم هم اطلاعات اصلا ندارم.من هیچ پست دیگه ای ارسال نمیکنم دلیلشم اینه که کسی .... اطلاعات مجانی نداره.

كاربر محترم، نظر به سابقه شما و به خاطر جمله توهين آميز بالا (كه bold كرده ام)، 40 درصد اخطار دريافت مي كنيد. اميدوارم در لحن خود تجديد نظر كنيد و در حفظ محيط دوستانه حاكم بر اين انجمن بكوشيد.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
تشکر کنندگان: ParsTrader ، funnybluesolea ، vahidvm60 ، User ، genix21 ، sinswimer
(2011-07-19 ساعت 18:01)alirezagh نوشته:  
(2011-07-19 ساعت 17:51)Mechatronic Man نوشته:  سلام

من
Confirmation Number
خودمو به خاطر نمیارم !!! حالا باید چطوری چک کنم ؟ Sad

دوست عزیز، پس از باطل شدن قرعه کشی برای بار اول، مسئولان برگزارکننده لاتاری اقدام به ارسال Confirmation numbers به آدرس ایمیل های شرکت کننده ها کرده اند. پس کافیه ایمیلی رو که موقع ثبت نام نوشتید رو چک کنید یا عبارت "eDV Lottery Confirmation Number" رو در inbox ایمیل جستجو کنید، ایشالا برای شما هم ارسال کرده اند.

من این مورد رو تو فروم بین بچه ها زیاد دیدم، با اجازتون لازم دیدم که یه چیزیو بگم، من یکی از دوستان که کانفرمیشن نامبرش رو گم کرده بود به KCC ایمیل زد که من بعد از قرعه کشی اولتون وقتی دیدم اسمم در نیومده کانفرمیشن نامبرمو پاره کردم الان به اون نیاز دارم، اونا هم جواب دادن که ما به کسایی که قرعه کشی اول رو چک کردن ( یعنی وارد شده باشن و چک کرده باشن که برنده شدن یا نه ) کانفرمیشن نامبرشون رو دوباره براشون ایمیل زدیم- در واقع کسایی که قرعه کشی بار اول رو چک نکردن واسشون هیچ ایمیلی نمی یاد- این لامصبا مو لای درزشون نمی ره.

CN:2012AS63XXX
ارسال فرمها: 21 july 2011
سفارت:آنکارا
مصاحبه:june 21
دریافت ویزا:23 June
اولین سفر : 3rd NOV
هزینه ها
سفرنامه
تشکر کنندگان: frozen mind ، sinswimer
سلام من یکی از برندگان لاتاری 2012 هستم و هفته پیش مدارکم رو فرستادم. امروز برام یک ایمیل اومده که ظاهر رسمی داره و فرستنده ایمیل us department of state و بالای نامه لوگوی وزارت امور خارجه هستش ،توی این نامه به من گفتن باید به ازای هر نفر 819 دلار به حسابمون بریزی تا نامه تاریخ مصاحبه رو برات بفرستیم.اگه اطلاعی در این مورد دارید لطفا به من بگید در ضمن اگر کسی بخواد میتونم متن نامه رو براش فوروارد کنم.لطفا
تشکر کنندگان:
(2011-07-27 ساعت 17:17)علیرضا م نوشته:  سلام من یکی از برندگان لاتاری 2012 هستم و هفته پیش مدارکم رو فرستادم. امروز برام یک ایمیل اومده که ظاهر رسمی داره و فرستنده ایمیل us department of state و بالای نامه لوگوی وزارت امور خارجه هستش ،توی این نامه به من گفتن باید به ازای هر نفر 819 دلار به حسابمون بریزی تا نامه تاریخ مصاحبه رو برات بفرستیم.اگه اطلاعی در این مورد دارید لطفا به من بگید در ضمن اگر کسی بخواد میتونم متن نامه رو براش فوروارد کنم.لطفا
پول فقط در روز مصاحبه دریافت میشه، نه زودتر از اون.
پسوند ایمیل فرستنده باید gov باشه نه org و از این جور چیزها
این نامه قطعا تقلبیه. در این باره بارها در مهاجرسرا صحبت شده، جستجو بفرمایید.

[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
تشکر کنندگان: vahidvm60
(2011-07-26 ساعت 00:48)shervean نوشته:  اول بهتره hers نخوری برات خوب نیستش چون اصلا ربطی به مقیم بودن در ایران یا خارج ایران نداره. فکر می کنم بعد از 5 سالی که به عنوان مشاور مهاجرتی برای آمریکا در داخل آمریکا دارم فعالیت می کنم یه سری اطلاعات کوچیکی داشته باشم که ....
دلیل اینکه این رو توی سایت زدن اینه که افرادی که توی این چند شهر توی سفارت آمریکا کار میکنن با موقعیت و کلا با ایران و ایرانی جماعت آشنا هستند یعنی آشنایی کامل دارند که اگه یه مشکله کوچیکم داشته باشی با یه توضیحه 1 جمله ای میفهمن که منظورت مربوط به چیه. توی سفارتای دیگه کافیه 1 مشکل خیلی خیلی کوچیک داشته باشی تا اونوقت بدون هیچ چون و چرایی شما رو رد کنند به خاطر اینکه این جمله رو عنوان میکنند: من در موردی که صحبت میکنید هیچ اطلاعاتی ندارم. این جمله تا حالا چندین بار از زبون مشتریا شنیدم. بله ممکنه که افرادی ویزا گرفته باشن از جاهای دیگه از سر اینکه شانس خوبی داشتن که به مشکلی برخورد نکردند اما عقل سالم در بدن سالم هستش و این عقل سالم حکم میکنه که کارای عاقلانه انجام بدیم
Cool

سلام دوست عزیز
کاملا غیر مستدل سعی در ماستمالی حرفهای قبلیتون دارید
موفق باشید
تشکر کنندگان:
اولین با است که شرکت می کنم
برنده شدم
یه شبه آمریکا بهم ریخت
هر شب از کسری بودجه آمریکا حرف میزنند
تشکر کنندگان:
سلام

کسی راجع به تخصص خوندن در آمریکا اطلاعات داره؟
اینکه کدوم رشته ها میشه؟ چقدر طول میکشه؟

ببخشید که اینجا مطرح کردم. تاپیک مرتبط نبود.
تشکر کنندگان:
(2011-07-27 ساعت 20:45)الی الی نوشته:  سلام

کسی راجع به تخصص خوندن در آمریکا اطلاعات داره؟
اینکه کدوم رشته ها میشه؟ چقدر طول میکشه؟

ببخشید که اینجا مطرح کردم. تاپیک مرتبط نبود.

کلیک کنید

http://mohajersara.com/forumdisplay.php?fid=62

تشکر کنندگان: ParsTrader ، vahidvm60
(2011-07-27 ساعت 17:24)frozen mind نوشته:  
(2011-07-27 ساعت 17:17)علیرضا م نوشته:  سلام من یکی از برندگان لاتاری 2012 هستم و هفته پیش مدارکم رو فرستادم. امروز برام یک ایمیل اومده که ظاهر رسمی داره و فرستنده ایمیل us department of state و بالای نامه لوگوی وزارت امور خارجه هستش ،توی این نامه به من گفتن باید به ازای هر نفر 819 دلار به حسابمون بریزی تا نامه تاریخ مصاحبه رو برات بفرستیم.اگه اطلاعی در این مورد دارید لطفا به من بگید در ضمن اگر کسی بخواد میتونم متن نامه رو براش فوروارد کنم.لطفا
پول فقط در روز مصاحبه دریافت میشه، نه زودتر از اون.
پسوند ایمیل فرستنده باید gov باشه نه org و از این جور چیزها
این نامه قطعا تقلبیه. در این باره بارها در مهاجرسرا صحبت شده، جستجو بفرمایید.

علیرضای عزیز
1- این نامه تقلبی است و شما به آن توجه نکن
2- حتما"باز هم از آن دریافت میکنی
3- خیلی زود ویندوز خود را عوض کن
4- از مرورگر فایر فاکس 4 استفاده کن
5- به احتمال زیادشما از استفاده کننده گان پر مشغله یاهو مسنجر هستید. در این مورد نظرم قریب به یقین است.
6- شما هم اکنون بطور نا محسوس در کنترل هکر و به محض اتصال به نت در حریم او قرار دارید. او از تمامی نامه های شما بطور کامل مطلع و صدا و تصویر شما را از طریق یاهو مسنجر میشنود و میبیند...
7- از یاهو مسنجر و چت بر حذر باشید.
8- فضای اینترنت آنچنان که شما تصور میکنید امنیت ندارد.

شما باید علاوه بر اینکه ویندوز خود را عوض میکنید. ارتباط آی اس پی خریداری شده خود را نیز حتما" حتما" عوض کنید

شما باید اولا" از جی میل استفاده کنید دوما" خیلی سریع پسورد ای میل خود را نیز عوض کنید و از آن ایمیل پسورد نیز دیگر با ویندوز جدید تان استفاده نکنید(خیلی سریع پسورد ای میل خود را عوض کنید تا او عوضش نکرده زیرا ممکن است ای میل خود را بدون بازگشت از دست بدهید ). یک نسخه از تمامی ای میلهای شما برای او میرود. و در مورد موضوعات شخصی محرمانه از چت بپرهیزید.
در صورتی که ویندوز را عوض کردید اگر باز هم از همان آی دی به چت کردن بپردازید ویندوز جدید را نیز مبتلا میکنید.
شما فاقد آنتی ویروس مطمین هستید در این مورد نیز نظرم قریب به یقین است. به احتمال زیاد از نود 32 نیز استفاده میکنید که تصور میکنید آپ دیت شده است.
لازم نیست که برای من آن نامه را بفرستی زیراندیده میدانم که از نسخه اصل نیز بهتر است.
از ترس این موارد است که کی سی سی تعاملاتش را با ای میل انجام نمیدهد.
تشکر کنندگان: zohreh36
Attention All members - We have infromation from people who have checked their status on July 15th and won - they have checked it again now and it says they were not selected. Has anyone encountered the same problem? What do you think? This has occured in Litva in particular.
تشکر کنندگان:
(2011-07-28 ساعت 00:22)Hero نوشته:  Attention All members - We have infromation from people who have checked their status on July 15th and won - they have checked it again now and it says they were not selected. Has anyone encountered the same problem? What do you think? This has occured in Litva in particular.

یک مورد رو خودم چک کردم . یکی از برندگان که فامیلش 2 تا کلمه بود و بین 2 کلمه یک space گذاشته بود. وقتی بیشتر از یک space میگذاشت NOT SELECTED می شد
تشکر کنندگان:
لطفا خیلی فوری کمک کنید
من روز پانزده جولای سایت لاتاری را چک کردم و گفت که قبول شدم و کیس نامبر هم داد و مدارکمم هم به کی سی سی فرستادم و اونها هم گفتند که تحویل گرفتن
حالا امروز هرچی تو سایت DVLOTTERY.STATE.GOV مشخصاتمو می زنم می گه قبول نشده
چرا اینجوری شده لطفا اونایی که قبول شدن یه چک کنن
خیلی نگرانم
ممنون
تشکر کنندگان:
(2011-07-28 ساعت 23:07)AMI4SAL نوشته:  لطفا خیلی فوری کمک کنید
من روز پانزده جولای سایت لاتاری را چک کردم و گفت که قبول شدم و کیس نامبر هم داد و مدارکمم هم به کی سی سی فرستادم و اونها هم گفتند که تحویل گرفتن
حالا امروز هرچی تو سایت DVLOTTERY.STATE.GOV مشخصاتمو می زنم می گه قبول نشده
چرا اینجوری شده لطفا اونایی که قبول شدن یه چک کنن
خیلی نگرانم
ممنون

دوباره چک کن قطعاً اشتباه تایپی داری
کنسولگری:انکارا
تاریخ مصاحبه: 2012/02/02
نتیجه مصاحبه: برگ آبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 2012/5/15

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان