کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهاي مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشي دوم لاتاري ۲۰۱۲
دوستان عزيز برنده
با سلام.
تا ده روزه ديگه اولين سري cut offها كه مربوط به octoberه اعلام مي‌شه.
همونطور كه تو پست قبليم گفته بودم، تو تاپيك بولتن ويزا و كارنت شدن CNها پيش‌بيني خودمو از وضعيت كارنت شدن‌هاي امسال گذاشتم.
شماره پست 37ه.
دوستان علاقه‌مند لطفاً بررسي و اظهار نظر كنن.[/quote]
تشکر کنندگان:
این cut off یعنی چی؟؟؟
(2011-08-06 ساعت 12:14)ETnakhausetelefonien نوشته:  دوستان عزيز برنده
با سلام.
[/quote]

شماره کیس:2012AS700
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:July-27
تاریخ مصاحبه: Oct-2011 آنکارا-- دریافت برگه آبیCool
تاریخ دریافت کلیرنس: Jan-2012
جمع تقریبی هزینه ها:شش میلیون تومان(پست،ترجمه،ویزا، 2بار سفر به ترکیه، تهیه بلیط آمریکا...)
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز
لطف کنین هر مطلبی رو با توجه به موضوع در تاپیک مرتبط بنویسین. مثلا اینجا بحث زیادی شده راجع به کارنت شدن پرونده ها ولی اصلا ربطی به این تاپیک نداره و باید در تاپیک بولتن ویزا و کارنت شدن شماره ها مطرح بشه.
لطفا نظم را رعایت کنین تا خودتون بهره شو ببرین.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
تشکر کنندگان: ali.narooei ، genix21 ، vahidvm60 ، kopol
دوست عزيز
با سلام.
با اين CN خارق‌العاده خوبي كه شما داري اصلاً خودتو درگير داستانهاي مربوط به cut off و كارنت شدن و اينطور مسائل نكن.
صرفاً به آماده كردن هر چه سريعتر مداركت فكر كن.(واكسن و ترجمه و ...)
در ارتباط با cut off و كارنت شدن هم همونطور كه آقاي مدير گفتن اگر علاقه‌مندي به تاپيك مربوطش مراجعه كن. توضيحات كاملي اونجا هست.
بارم تبريك بخخاطر شانس عاليت.
(2011-08-06 ساعت 13:31)ali.narooei نوشته:  این cut off یعنی چی؟؟؟
(2011-08-06 ساعت 12:14)ETnakhausetelefonien نوشته:  دوستان عزيز برنده
با سلام.

[/quote]

تشکر کنندگان: frozen mind ، ali.narooei ، genix21
(2011-08-03 ساعت 12:12)ETnakhausetelefonien نوشته:  دوستان با بررسي آمار برندگان 2012 در وب سايت حاضر و ساير وب‌سايت‌هايي كه مرتبط با برندگان آسيايي بود من در ارتباط با CNها به اين آمار رسيدم.
بين 0 تا 10هزار : 6نفر
بين 10 تا 20هزار : 11نفر
بين 20 تا 30هزار : 8نفر
بين 30 تا 40هزار : 12نفر
بين 40 تا 50هزار : 14نفر
بين 50 تا 60هزار : 11نفر
بين 60 تا 70هزار : 8نفر
بين 70 تا 75هزار : 3نفر
به نظر مي‌رسه توزيع CNها امسال بين 0 تا 75000 بوده.
توزيع CNهاي آسيايي‌ها براي 2010 زير 35000 و براي 2011 زير 50000 بوده
تو لاتاري‌هاي سالهاي 2010 و 2011، هر سال حدود 20% آمار ماه آخر يعني سپتامبر مصاحبه شدن يا دارن مي‌شن(امسال 39750 تا 50000 و پارسال28700 تا 35000)
بر اين اساس به نظر من CNهاي زير 60هزار كه حداكثر تا تقريباً شانس 100% دارن. 60هزار به بالا كه به نظر من سپتامبر مصاحبه خواهند شد، انشاءاله شانس بيارن و يا درجا كلير بشن يا خيلي به سرعت كليرنسشون بياد.
دارم سعي مي‌كنم پيش‌بيني خودم رو از روند current شدن CNها تنظيم كنم. دوستان مي‌تونن تو تاپيك مربوط به currntشدنها پيداش كنن.

سلام شما میدونین از بین 100000 نفر برندگان 2010 و 2011 چند نفرشون از ایران بودند؟
2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
تشکر کنندگان: mmmsdeghi
دوست عزيز
با سلام.
اميدوارم اين اطلاعات كمكتون كنه.

كل تعداد شركت كنندگان اصلي ايراني در سال 2010: 245733 نفر
كل تعداد برندگان لاتاري در دنيا در سال 2010: 102610 نفر
كل برندگان ايراني از بين كل برندگان: 2773 نفر
برندگان ايراني كه در سال 2010 پرونده آنها منجر به صدور ويزا شده است: 1854 نفر

كل تعداد شركت كنندگان اصلي ايراني در سال 2011: 223426 نفر
كل تعداد برندگان لاتاري در دنيا در سال 2011: 100621 نفر
كل برندگان ايراني از بين كل برندگان: 2819 نفر
برندگان ايراني در سال 2011 كه پرونده آنها منجر به صدور ويزا شده است: (هنوز تموم نشده. ان شاءاله همه 2819 تاشون!)

كل تعداد شركت كننده‌هاي ايراني در سال 2012: 289586 نفر
كل تعداد برندگان لاتاري در دنيا در سال 2012: حدود 100000 نفر
كل برندگان ايراني از بين كل برندگان: با توجه به روند بالا احتمالاً چيزي در حدود 3000 نفر
برندگان ايراني كه پرونده آنها منجر به صدور ويزا شده است: التماس دعاWink

جالبه كه بدونيد تو سال 2009 كل ويزاهاي صادر شده براي ايراني‌ها نزديك به فقط 1100 تا بوده و به نظر مي‌رسه تعداد ويزاهاي ايراني‌ها هر سال داره بيشتر مي‌شه.
يه عنوان قشنگ از يكي از دوستان ديدم كه انگار اسم تاپيكش رو گذاشته بود "صبر و اميد". به نظرم تنها راه‌حل‌هاي موجود براي فهميدن بيشتر همين دوتاست.

سلام شما میدونین از بین 100000 نفر برندگان 2010 و 2011 چند نفرشون از ایران بودند؟
[/quote]

تشکر کنندگان: ابی22 ، ali.narooei ، kopol
(2011-07-15 ساعت 21:37)jMaster نوشته:  بنده برای یکی از آشنایان ثبت نام کرده بودم که برنده شدند.
کیس نامبر 56000! تا حالا سابقه داشته اینجور کیس نامبری؟
کیس نامبر بنده 65000 هستش من چه کنم؟ امیدوار باشم؟

شماره کیس : 2012AS6 کنسولگری: آنکارا مصاحبه: 11جولای
ورود به آمریکا :Sad جمع تقریبی 7.5 + 2100 $
2013 استاني كانادا
تشکر کنندگان:
(2011-08-08 ساعت 17:34)mmmsdeghi نوشته:  
(2011-07-15 ساعت 21:37)jMaster نوشته:  بنده برای یکی از آشنایان ثبت نام کرده بودم که برنده شدند.
کیس نامبر 56000! تا حالا سابقه داشته اینجور کیس نامبری؟
کیس نامبر بنده 65000 هستش من چه کنم؟ امیدوار باشم؟

دوست گرامی امیدوار باشید ....
امسا کیس نامبرهای 60000 و 70000 هم داریم .
اکثر کیس نامبرهای امسال بالا هستند .
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: ali.narooei ، mmmsdeghi
سلام دوستان

در مورد چک کردن نتایج من یک مشکلی داشتم .
میخواستم بدونم من فامیلم دو کلمه هست که هنگام ثبت نام هم همین دو کلمه رو وارد کردم الان که میخوام چک کنم باید بینش اسپیس بذارم یا خط تیره و سوال دومم اینکه اشکال نداره کانفریم نامبرو کپی پیس کنیم یا باید تایپ کنیم لطفا راهنمایی کنین.
12 ساله شرکت کردم به همراه خانوادم ولی تاحالا برنده نشدیم . به امید اینکه امسال همه برنده بشن ما هم همینطور.Rolleyes
تشکر کنندگان:
(2011-08-12 ساعت 17:54)irena نوشته:  سلام دوستان

در مورد چک کردن نتایج من یک مشکلی داشتم .
میخواستم بدونم من فامیلم دو کلمه هست که هنگام ثبت نام هم همین دو کلمه رو وارد کردم الان که میخوام چک کنم باید بینش اسپیس بذارم یا خط تیره و سوال دومم اینکه اشکال نداره کانفریم نامبرو کپی پیس کنیم یا باید تایپ کنیم لطفا راهنمایی کنین.
12 ساله شرکت کردم به همراه خانوادم ولی تاحالا برنده نشدیم . به امید اینکه امسال همه برنده بشن ما هم همینطور.Rolleyes

دوست گرامی ...
شما هر چیزی را که در فرم ثبت نام به عنوان فامیل استفاده کردید ، الان نیز از همان استفاده کنید ... فقط بین اسم و فامیلی یک اسپیس و یا نقطه گذاشته که شما نباید از آن استفاده کنید ... فقط فامیلتان را وارد کنید ...( نه اسپیس و نه خط تیره و نه هیچ چیز دیگری )
فکر نکنم کپی و پیست کردن مشکلی داشته باشه ... شما هر دو روش رو امتحان کنید ...( هم تایپ کنید و هم کپی و پیست )
امیدواریم شما امسال جز برندگان باشید ...
موفق باشید ...
تشکر کنندگان: ParsTrader ، ali.narooei
سلام
من شماره كيس 2012AS000494XX دارم . و خدمت سربازي در سپاه گذراندم . در مقالات دوستان مي خواندم كه چند نفر بدليل گذراندن خدمت در سپاه قبول نشدن . ضمنا اگر من تمام شرايط لازم را داشته باشم ( كه دارم ) با اين شماره كيس چقدر شانس قبولي دارم . در topic ها مي خواندم كه دوستاني كه شماره كيس بالاي 40 هزار دارند شانسي ندارند .

و ما هميشه در راهيم ، كار ما نرسيدن است
تشکر کنندگان:
(2011-08-15 ساعت 08:13)saeed_n_m نوشته:  سلام
من شماره كيس 2012AS000494XX دارم . و خدمت سربازي در سپاه گذراندم . در مقالات دوستان مي خواندم كه چند نفر بدليل گذراندن خدمت در سپاه قبول نشدن . ضمنا اگر من تمام شرايط لازم را داشته باشم ( كه دارم ) با اين شماره كيس چقدر شانس قبولي دارم . در topic ها مي خواندم كه دوستاني كه شماره كيس بالاي 40 هزار دارند شانسي ندارند .

و ما هميشه در راهيم ، كار ما نرسيدن است

دوست من در مورد شماره کیس چندان نگران نباشید ... اگر توجه کنید اکثر کیس نامبر های امسال بالا هستند و حتی کیس نامبر های 60 و 70 هزار هم داریم ...
ممکنه در مورد خدمت در سپاه fbi check بخورید ... ممکنه هم این مرحله به شما نخوره ... که البته اگه شانس باهاتون یار باشه و از این مرحله بگذرید ...
در هر صورت امیدوار باشید ....
تشکر کنندگان: ali.narooei
سلام
خسته نباشید
ما جزءبرندگان 2012 هستیم، مدارکارو فرستادیم و به کی سی هم جهت مشخص شدن زمان مصاحبه نامه زدیم گفتن از شماره کیس 0الی8000 ،تا اکتبر در حال بررسی به نظر شما ما که شماره کیسون***10 کی وقت مصاحبمونه خواهش میکنم راهنماییم کنید
تشکر کنندگان:

دوست عزیز تبریک میگم.با این CN شما اگه اوضاع مثل پارسال جلو بره شما بین نوامبر و دسامبر نوبتتون می‌شه.این یعنی‌ باید از الان به فکر جم کردن مدارک باشید و کارهای وکسیناسیون را دنبال کنید(البته یه کم دیرتر).در ضمن شاید برای امسال زودتر هم کارنت بعثهید.باید دید بوللتین نومبر امسال چجور می‌شه.

http://travel.state.gov/visa/bulletin/bu..._5172.html

***2012AS16
تاریخ دریافت ویزا:29 March
تاریخ ورود به آمریکا :June 1
تاریخ دریافت گرین کارت : 20 June,Big Grin
تعداد افراد با این کیس:3
تشکر کنندگان:
سلام
نمیخوام ناراحتت کنم ولی کلاهبرداریه دوست من. باور نکن. فقط خود سایت
شماره کیس: 2012as00047###
کنسولگری:ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:23 agust