کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سنگ صبور
سلام
من نتیجه دادگاه رو میخواستم ببینم یک بار تو دیدخ بودم اما هر چی گشتم الان
پیدا نکردم اگر کسی لینکش رو میدونه ممنون میشم برام پست کنه.
دادگاه 22000 نفر برنده قبلی.
ممنون
شماره کیس: 2009AS22800
دریافت اولین نامه: Mar 2008
دریافت نامه دوم: MAR 2009
مصاحبه: JUNE2009
دریافت ویزا: همون روز
تشکر کنندگان: maxsoulfly
(2011-07-17 ساعت 02:01)اریو نوشته:  سلام
ممنون

سلام.
من لینکش رو نمی دونم ولی خبر دارم که متاسفانه علیه اون 22000 نفر رای صادر شد، و بر ابطال رای های گذشته صحه گذاشتند..

تشکر کنندگان: maxsoulfly
نمیدونم چی بگم؟!! اصلاْ به کی بگم؟! کجا بهتر از همین تاپیک سنگ صبور تا شاید سنگ صبور غم ما از دست برخی افراد باشه. یکی از دوستانم تمام اعضای خانواده اش رو + تمام اعضای خانواده عموش رو ثبت نام کرده بود. زده عموش برنده شده. عموجان فرمودن که بابا مگه بیکارم تو این سن و سال (۵۲ سال) کار و زندگی رو تعطیل کنم بیفتم دنبال ویزا و مهاجرت به امریکایی که الان تو این بحران شدید اقتصادی است؟!!! این دقیقاْ جمله ای است که دوستمون از عموشون نقل کردن. جالب اینجاست که حتی یکی از برادران این دوست من هیچ میلی به خروج از کشور نداره و از اینکه در یک بانک خصوصی مشغول به فعالیت هست راضی هست و از زندگی هم لذت میبره... ایشان هم ثبت نام شده بود اما نه با میل شخصی. ای کاش که واسه ثبت نام حداقل ۱ دلار ازمون پول میگرفتن. به خدا اونوقت جای این همه شرکت کننده فکر نمیکنم حتی ۵۰ درصد شرکت میکردند. مردمان بدی هستیم. بی تفاوتیم . واسه همدیگه.. واسه سرنوشت هم ارزشی قايل نیستیم. به خدا هستن افراد زیادی که اینگونه برنده شدن و حتی برای برنده شدن خوشحال هم نشدن. نمیدونم شاید حق هیچ اعتراضی رو ندارم. چون در این لاتاری همه چیز یکسان است. اما وقتی این بی تفاوتی رو میبینم حس میکنم حقی از من ضایع شده. در صورتیکه نشده. تاسف میخورم به حال کسانی که فکر میکنند این لاتاری محلی است برای ابراز علاقهء بیجا به عمو و خاله و نوهء زن دایی که حتی میلی به رفتن ندارند و زحمت میکشن و ثبت نامشون میکنن. بدجور از دیشب حالم گرفته شده و هر اتفاق کوچکی در زمینهء لاتاری برام بزرگ به نظر میاد.
فعل و انفعال ، جزر و مد جریان ، آزمون و خطا ، تغییر ......> این است ریتم زندگی.Wink
(2011-07-17 ساعت 03:23)artemis21 نوشته:  نمیدونم چی بگم؟!! اصلاْ به کی بگم؟! کجا بهتر از همین تاپیک سنگ صبور تا شاید سنگ صبور غم ما از دست برخی افراد باشه. یکی از دوستانم تمام اعضای خانواده اش رو + تمام اعضای خانواده عموش رو ثبت نام کرده بود. زده عموش برنده شده. عموجان فرمودن که بابا مگه بیکارم تو این سن و سال (۵۲ سال) کار و زندگی رو تعطیل کنم بیفتم دنبال ویزا و مهاجرت به امریکایی که الان تو این بحران شدید اقتصادی است؟!!! این دقیقاْ جمله ای است که دوستمون از عموشون نقل کردن. جالب اینجاست که حتی یکی از برادران این دوست من هیچ میلی به خروج از کشور نداره و از اینکه در یک بانک خصوصی مشغول به فعالیت هست راضی هست و از زندگی هم لذت میبره... ایشان هم ثبت نام شده بود اما نه با میل شخصی. ای کاش که واسه ثبت نام حداقل ۱ دلار ازمون پول میگرفتن. به خدا اونوقت جای این همه شرکت کننده فکر نمیکنم حتی ۵۰ درصد شرکت میکردند. مردمان بدی هستیم. بی تفاوتیم . واسه همدیگه.. واسه سرنوشت هم ارزشی قايل نیستیم. به خدا هستن افراد زیادی که اینگونه برنده شدن و حتی برای برنده شدن خوشحال هم نشدن. نمیدونم شاید حق هیچ اعتراضی رو ندارم. چون در این لاتاری همه چیز یکسان است. اما وقتی این بی تفاوتی رو میبینم حس میکنم حقی از من ضایع شده. در صورتیکه نشده. تاسف میخورم به حال کسانی که فکر میکنند این لاتاری محلی است برای ابراز علاقهء بیجا به عمو و خاله و نوهء زن دایی که حتی میلی به رفتن ندارند و زحمت میکشن و ثبت نامشون میکنن. بدجور از دیشب حالم گرفته شده و هر اتفاق کوچکی در زمینهء لاتاری برام بزرگ به نظر میاد.

واقعا درست گفتي. اي ول
حالا واقعا اگر لاتاري براي برنده شدن پول بود باز مي تونستم حق بدم. ولي اين لاتاري، شانس زندگيه جديده اما نه براي همه. براي اونهايي هست كه دوست دارن تو يه محيط جديد با فرهنگ جديد زندگي كنن. واقعا چي بگم كه طرف حتي به مغزش خطور نكرده كه از شهر خودش هم براي زندگي جديد خارج بشه و اگر كرده حتي نمي دونه فرم لاتاري رو بايد چطور پر كنه. نه زبان بلده و نه مي تونه با فرهنگ اونجا كنار بياد. اگر هم از دوستمون بپرسي اگه مثلا عموت برنده شه اصلا به نظر خودت ميره يا ميتونه اونجا گليم خودشو... كه به احتمال زياد ميگه نه، بعد عجيبه كه همين دوست ما بياد واسه اينها نقشه زندگي جديد ترسيم كنه و اونارو تو لاتاري ثبت نام كنه.

اگه كسي بخواد بره مي تونه خودش فرم هاش رو پر كنه.اين حداقل كاريه كه بايد هر كسي براي عشق به رفتنش انجام بده عزيزان من!!!!!! كه اگه نتونه پر كنه يا نخواد پر كنه، پس نره آمريكا بهتره و همين جا جاش عاليه.
بقول artemis21 كاشكي حداقل يك دلار براي ثبت نام لاتاري از هر كسي مي گرفتند كه اينطوري با شانس اونهايي كه شايسته رفتنن بازي نميشد.Sad
تشکر کنندگان: nastaran86 ، farzad-it ، artemis21 ، maxsoulfly ، gt3333 ، yazdan ، ZZR ، Mana-M ، jayjay ، kami k
(2011-07-15 ساعت 21:21)farzad-it نوشته:  ولي يه حسي بهم ميگه ايندفعه هم باطل ميشه آخه از اين همه بچه ها(+ پدر مادر خواهر برادر) يعني نبايد يکيشون قبول بشه؟
باور کنيد شک برانگيزه

سنگ صبور نازنین من و همسر و دخترام و دامادام هیچکدام برنده نشدیم و همه هم لیسانس به بالا بودیم ولی پسر خواهر من که لیسانس عمران داشته برنده شده منتهی هیچ اطلاعاتی در این باره نداره و عضو مهاجر سرا هم نیست برای مصاحبه سفارت آنکارا را نوشته اند آیا صلاح است که به دبی انتقال بدهد چون تو دبی پدرش آپارتمان دارد خواهش میکنم چه اطلاعاتی را باید بدانیم و کدام قسمت مهاجر سرا را بخوانیم متشکرم شما هم امید وار و موفق باشید

تشکر کنندگان: maxsoulfly ، Magneto ، kami k
(2011-07-16 ساعت 18:02)Magneto نوشته:  دلسوزی! ثبت نام واسه بقیه؟ مثل کسی که 5 سال پیش من واسش ثبت نام کردم الان از پاسادنا واسه من فیلم می فرسته از خونه زندگیش و لبخندای کثیف نثار خیرخواهیم می کنه!
بعضی ادما فقط یه محصول بیولوژیک هستن نه انسان.
مثل چیزی که من الان هستم!!

تشکر کنندگان: maxsoulfly ، artemis21
سنگ صبور کسی که خواهر زاده منو ثبت نام کرده بودخودش جزو برنده های اولی بوده که باطل شد با اینهمه گذشت بینظیری داشت که دیشب نصف شب به منزل خواهرم زنگ زده بود و مژده برنده شدن خواهرزداده مرا داده بودو پرینت هم از نامه اش گرفته بود و اورده بود تازه پدر و مادر همسرش هم پارسال برنده شده بودند و الان امریکا هستند گاهی وقتا گذشت اینجور انسانها واقعا مثال زدنی هست و یک مساله دیگه که آدرس برای خواهر زاده ام را ادرس امریکا را داده بود

(2011-07-16 ساعت 14:46)jolly نوشته:  
(2011-07-16 ساعت 12:46)JOOOJOOO نوشته:  
(2011-07-16 ساعت 12:43)jolly نوشته:  
(2011-07-16 ساعت 12:38)shahrzad_a نوشته:  شما هم رابطه ای بین سومین سال ثبت نام و قبولی حس می کنین ؟؟ نه حتما من خیالاتی شدم

اتفاقا منم داشتم به همین موضوع فکر میکردم
من که Confirmation num ندارم بفهمم اوضاعم چطوریه
اما اگه نشه امسال میشه سال دوم قبول نشدنم!
ایشالا سال 3
تا 3 نشه...Wink

اينو جدي ميگين؟؟؟؟؟؟يعني الان كه ساله دوممه قبول نشدم ساله بعد ميشم؟؟؟؟Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

آره چرا که نه!
چرا لذت فکر کردن و دلخوش کردن از چیزای الکی رو از خودمون بگیریم؟Big GrinBig GrinBig Grin

تشکر کنندگان: kami k
(2011-07-17 ساعت 03:52)hedieh نوشته:  
(2011-07-15 ساعت 21:21)farzad-it نوشته:  ولي يه حسي بهم ميگه ايندفعه هم باطل ميشه آخه از اين همه بچه ها(+ پدر مادر خواهر برادر) يعني نبايد يکيشون قبول بشه؟
باور کنيد شک برانگيزه

سنگ صبور نازنین من و همسر و دخترام و دامادام هیچکدام برنده نشدیم و همه هم لیسانس به بالا بودیم ولی پسر خواهر من که لیسانس عمران داشته برنده شده منتهی هیچ اطلاعاتی در این باره نداره و عضو مهاجر سرا هم نیست برای مصاحبه سفارت آنکارا را نوشته اند آیا صلاح است که به دبی انتقال بدهد چون تو دبی پدرش آپارتمان دارد خواهش میکنم چه اطلاعاتی را باید بدانیم و کدام قسمت مهاجر سرا را بخوانیم متشکرم شما هم امید وار و موفق باشید

هدیه عزیز ضمن عرض تبریک، بله شما می توانید محل مصاحبه را با اطلاع به سفارت از آنکارا به ابوظبی انتقال بدید.
به این لینک برید و پاسخ همه ی سوالهای خود را این جا بیابید:

http://wiki.mohajersara.com/%D8%B1%D8%A7...8%A7%D9%86
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، artemis21
من فکر میکنم سنم ار شما ها خیلی بزرگتره سه سال چیه برو بالا چند ساله شرکت میکنیم ولی برنده نمیشیم خواهرزاده من اولین بار بود برنده شد
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، kami k
(2011-07-17 ساعت 03:23)artemis21 نوشته:  نمیدونم چی بگم؟!! اصلاْ به کی بگم؟! کجا بهتر از همین تاپیک سنگ صبور تا شاید سنگ صبور غم ما از دست برخی افراد باشه. یکی از دوستانم تمام اعضای خانواده اش رو + تمام اعضای خانواده عموش رو ثبت نام کرده بود. زده عموش برنده شده. عموجان فرمودن که بابا مگه بیکارم تو این سن و سال (۵۲ سال) کار و زندگی رو تعطیل کنم بیفتم دنبال ویزا و مهاجرت به امریکایی که الان تو این بحران شدید اقتصادی است؟!!! این دقیقاْ جمله ای است که دوستمون از عموشون نقل کردن. جالب اینجاست که حتی یکی از برادران این دوست من هیچ میلی به خروج از کشور نداره و از اینکه در یک بانک خصوصی مشغول به فعالیت هست راضی هست و از زندگی هم لذت میبره... ایشان هم ثبت نام شده بود اما نه با میل شخصی. ای کاش که واسه ثبت نام حداقل ۱ دلار ازمون پول میگرفتن. به خدا اونوقت جای این همه شرکت کننده فکر نمیکنم حتی ۵۰ درصد شرکت میکردند. مردمان بدی هستیم. بی تفاوتیم . واسه همدیگه.. واسه سرنوشت هم ارزشی قايل نیستیم. به خدا هستن افراد زیادی که اینگونه برنده شدن و حتی برای برنده شدن خوشحال هم نشدن. نمیدونم شاید حق هیچ اعتراضی رو ندارم. چون در این لاتاری همه چیز یکسان است. اما وقتی این بی تفاوتی رو میبینم حس میکنم حقی از من ضایع شده. در صورتیکه نشده. تاسف میخورم به حال کسانی که فکر میکنند این لاتاری محلی است برای ابراز علاقهء بیجا به عمو و خاله و نوهء زن دایی که حتی میلی به رفتن ندارند و زحمت میکشن و ثبت نامشون میکنن. بدجور از دیشب حالم گرفته شده و هر اتفاق کوچکی در زمینهء لاتاری برام بزرگ به نظر میاد.

واقعا فرهنگ ما ایرانی ها هست که مفت باشه کوفت باشه.
آخه چراااااااااااااا؟
منی که صبح تاشب لحظه شماری میکردم و هر روز به سایت سر میزدم و تنها امیدم به همین لاتاری بود باید برنده نشم ولی اون آقایی که اصلا نمیدونه معنیه لاتاری یعنی چی و گرین کارت چی هست بزنه و برنده بشه ؟؟؟؟
اشکم دراومد اینو خوندم .آخه چرا ما ایرانی ها اصلا یه لحظه فکر دیگران رو نمیکنیم ؟؟
به جای اون آقا الان یکی که مثل من که خیلی هم زیاد بودن میتونست برنده بشه.
خدا ازشون نگذره .مخصوصا اون آقایونی که میان اسم این جور افراد رو ثبت نام میکنند .حالا بعضی ها میان میگن حق همه هست و ....
ولی آخه کسی که اصلا یه ثانیه به رفتن از مملکتش فکر نکرده و غیر ممکن میدونه اینو چرا خب میاد ثبت نام میکنه ؟ چی رو میخوان ثابت کنن ؟
کاش لاتاری رو پولی میکردن نفری 50 دلار . مخصوصا برای ما ایرانی ها لازم هست. هر کسی که پول نمیده تازه بخوان بدن هم اونایی که واقعا نیاز دارن میرن دنبالش چون خوشبختانه تمام روش های پرداختی ایران تحریمه و دردسر خاص خودشو داره
Sad
انتظار.....
تشکر کنندگان: nastaran86 ، vahidj ، maxsoulfly ، farzad-it ، artemis21 ، yazdan ، Snowman ، fahimeh88 ، shervin83 ، arshin ، puzzle ، ابی22 ، kami k
(2011-07-17 ساعت 02:01)اریو نوشته:  سلام
ممنون

دوست عزیز این لینک رو ببینید: http://blog.visarefusal.com
روزهای سختی به ما 22000 نفر گذشت.
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، artemis21 ، ابی22
سلام به همه دوستان عزیزم که واقعا به داشتنتون افتخار میکنم.
مطمانا تحمل این واقعیت بدون داشتن شما دوستان برای من غیر ممکن بود. خیلی خوشحالم که میبینم بچه هایی که با حضورشون تو این سایت نشون دادن همگی افرادی هستند که با امید و عشق به دنبال رسیدن به رویای زندگیشون هستن یه جورایی همه دارن متعهد میشن که از این به بعد با ثبت نام نکردن افرادی که بویی از این احساس واسترسی که ما تو این چند روز داشتیم نبرده اند شانس رو برای خودمون ودیگران کمتر نکنند.
و در ادامه صحبت یکی از دوستان عزیز فکر میکنم افرادیکه به هر طریقی و هر کشور دیگه ای قصد رفتن دارن به نظر من فرکانسی که از خودشون به کائنات میدن باعث میشه شانس بیشتری در لاتاری داشته باشن نسبت به بعضی از ماها که فقط چشم به همین راه دوخته ایم ( شاید ).
امیدوارم که تمام دوستانی رو که تو این تاپیک مطلب نوشتند رو سال آینده در تاپیک برندگان لاتاری 2013 ببینم.Wink
تشکر کنندگان: JOOOJOOO ، yazdan ، Snowman ، Linspire ، artemis21 ، fahimeh88 ، maxsoulfly ، Haghighat ، Xman ، Mana-M ، persian_viper ، jolly ، kami k
در تایید صحبت دوستان باید بگم که ای کاش لاتاری رو پولی میکردند. شرط میبندم اگه مبلغ ناچیزی هم بابت ثبت نام میگرفتن اونوقت یک دهم این جمعیت نیم میلیونی که هر سال از ایران شرکت میکنه و هر سال هم به تعداد نفراتش اضافه میشه شرکت نمیکردند.

چون اولا خیلی ها شاید به خاطر آشنایی کم با اینترنت و سواد پایین در رابطه با پرداختهای اینترنتی و آنلاین این قضیه لاتاری رو یک کلاهبرداری قلمداد کنن و بیخیالش بشن!
دوما خود مسائل تحریم هم یکسری محدودیت هایی رو در افتتاح حساب های اینترنتی برای ایرانی ها ایجاد کرده.

در این صورت دیگه اونایی که واسه خود شیرینکی کل فامیلو در و همسایشونو ثبت نام میکنن از این کار منصرف میشن.
تشکر کنندگان: gt3333 ، artemis21 ، fahimeh88 ، Big apple ، maxsoulfly ، Mana-M ، ابی22 ، jayjay ، kami k
(2011-07-17 ساعت 16:29)yazdan نوشته:  در تایید صحبت دوستان باید بگم که ای کاش لاتاری رو پولی میکردند. شرط میبندم اگه مبلغ ناچیزی هم بابت ثبت نام میگرفتن اونوقت یک دهم این جمعیت نیم میلیونی که هر سال از ایران شرکت میکنه و هر سال هم به تعداد نفراتش اضافه میشه شرکت نمیکردند.

چون اولا خیلی ها شاید به خاطر آشنایی کم با اینترنت و سواد پایین در رابطه با پرداختهای اینترنتی و آنلاین این قضیه لاتاری رو یک کلاهبرداری قلمداد کنن و بیخیالش بشن!
دوما خود مسائل تحریم هم یکسری محدودیت هایی رو در افتتاح حساب های اینترنتی برای ایرانی ها ایجاد کرده.

در این صورت دیگه اونایی که واسه خود شیرینکی کل فامیلو در و همسایشونو ثبت نام میکنن از این کار منصرف میشن.

100 % تایید میشه.
"خودشیرین" رو خوب اومدی دوست عزیز.
متاسفانه این بساط هر سال بدتر هم میشه.
به نظرم اینجور مسایل توی ایران نباید برای عموم بازگو بشه .
چون واقعا کسیانی که بخوان و دنبال رفتن باشن خودشون اونو کشف میکنن
من خودم همیشه دنبال راههای مختلف بودم مطالب میخوندم در موردشون
تحقیق میکردم تا اینکه به جریان لاتاری رسیدم.
یعنی کلا خودم دنبالش بودم .
یه موضوع دیگه ای که خداروشکر هست اینه که یه سری سایتها اومدن در قبال گرفتن پول ثبت نام انجام میدن و ان خودش یه کمکی هم هست به دور کردن این جور افراد که به قول دوستمون تو ذهنشون سریع یا کلاه برداری و... میافتند و هر جا صحبت از لاتاری بشه به عنوان کلاه برداری یاد میکنن.
خودم این تجربه رو داشتم بین دوستان و فامیلها و من هم هیچ توضیح اضافی ندادم چون اگر طرف واقعا مشتاق بود خودش دنبالش میرفت و میفهمید چی به چیه.
انتظار.....
تشکر کنندگان: yazdan ، artemis21 ، fahimeh88 ، Big apple ، maxsoulfly ، arshin ، Nightsky007 ، joseph ، ابی22 ، Homer ، jolly ، jayjay ، kami k
سلام .
دوستان من تازه از سفر رسيدم و الان هم هر چه با گوگل كروم و فاير فاكس ميخوام چك كنم session time out ميده !!!
به نظرتون ايراد از بروزر ميتونه باشه؟
هر چند با وضعيتي كه من دارم ميبينم چندان اميدي هم نيست Smile
تشکر کنندگان: Nightsky007

کاربران در حال بازدید این موضوع: