کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چگونه سپری کردن دوران کلیرنس
من که شکر خدا دوره کلیرنس نداشتم ولی هر وقت میام برای چند ماه آینده برنامه ریزی کنم میبینم اینقدر مشکلات زیاده که به این سادگی حل نمیشه بنابراین بیخیال میشم و میرم یه گوشه دراز میکشم..........

با اینکه من ویزامو گرفتم هنوز به شخم زدن مهاجرسرا مبادرت دارم . . . .

مثل روز برام روشنه که هر میکشیم و خواهیم کشید از اینه که زبانمون در سطح آمریکا نیست...RolleyesRolleyes

آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
(2011-08-13 ساعت 09:18)naeiji1974 نوشته:  
(2011-08-11 ساعت 18:48)bfarhadm نوشته:  سلام
درست پارسال برای تاتیلات عید با خانواده و دوستان امریکا بودیم .اردیبهشت، ما ه برگشتیم. توی فرودگاه لوس آنجلس دخترم که ۱۴ سالشه گریه میکرد و میگفت من امریکا رو دوست دارم و نمیخوام بیام ایران .من بهش گفتم جای گریه بهتر دعا کنی امسال تو لاتاری برنده بشیم .خلاصه با هزار تا سلام و صلوات آوردمش خونه .بعد از ۳۱ روز نامه زرد رنگ معروف دم در خونمون بود .جالب اینجاست ما با چند تا وکیل اونجا صحبت کرده بودیم و دوستمون که مقیم آمریکاست با من دعوا میکرد که چرا با یکیشون قرار داد نمیبندم منم بهش میگفتم ته دلم راضی نیستم .نگو نامه زرد رنگ تو راهه
عجب! ممنون از راهکاری که برای تحمل کلیرنس نشون دایدTongue
واسه خنده هست بعدا پاکش میکنم.

همین ۲ ،یا ۳ صفحه قبل یکی پیشنهاد داده بود بگیم چه جوری تو لاتاری برنده شدیم.مگه نه ؟
خوب اگر هر روز از ماجراها بخونید تحمل این شرایط
بهتر میشه. اعصاب ها هم کمتر درگیر میشه .حوصله هم کمتر سر میره Shy
تشکر کنندگان: naeiji1974 ، coming soon ، sare ، California ، tamanna
سلام به همه بچه هاي منتظر
يادمه دكتر محمودي عزيز فرازهائي از دعاي كميل رو گذاشته بودن و يه جورائي مناجات با خدا رو نشون داده بودن
منم يكم تو كار بزرگترا فضولي مي كنم و فرازهائي از دعاي ابوحمزه ثمالي كه دعاهاي امام سجاد (ع) در سحرهاي ماه مبارك رمضان هست رو براتون مي ذارم ، هر كسي خلاصه احساس كرد سيمش وصل شده براي ما هم دعا كنه ، هم خير دنيا و آخرت
خلاصه اگر قسمت هست كلير شدنمون + تمامي بچه هاي گل مهاجر سرا كه اينجا هم علاوه بر كليرنس سر ميزنن
ارادتمند
الْحَمْدُ لِلّهِ الَّذى اَسْئَلُهُ فَیُعْطینى وَاِنْ کُنْتُ بَخیلاً حینَ یَسْتَقْرِضُنى
و ستایش خدایى را که مى خواهم از او و به من عطا مى کند و اگرچه در هنگامى که او از من چیزى قرض خواهد من بخل کنم
وَالْحَمْدُ لِلّهِ الَّذى اُنادیهِ کُلَّما شِئْتُ لِحاجَتى وَاَخْلوُ بِهِ حَیْثُ شِئْتُ لِسِرِّى بِغَیْرِ شَفیعٍ فَیَقْضى لى حاجَتى
و ستایش خدایى را که هرگاه براى حاجتى بخواهم او را ندا کنم و هر زمان بخواهم براىراز و نیاز بدون واسطه با او خلوت کنم و او حاجتم را برآورد
اَلْحَمْدُلِلّهِ الَّذى لا اَدْعُو غَیْرَهُ وَلَوْ دَعَوْتُ غَیْرَهُ لَمْ یَسْتَجِبْ لى دُعاَّئى
ستایش خدایى را که جز او کسى را نخوانم و اگر غیر او دیگرى را مى خواندم دعایم را مستجاب نمى کرد
وَالْحَمْدُ لِلّهِ الَّذى لا اَرْجُو غَیْرَهُ وَلَوْ رَجَوْتُ غَیْرَهُ لاَخْلَفَ رَجآئى
و ستایش خدایى را که بجز او امید ندارم و اگر به غیر او امیدى داشتم ناامیدم مى کرد
وَالْحَمْدُ لِلّهِ الَّذى وَکَلَنى اِلَیْهِ فَاَکْرَمَنى وَلَمْ یَکِلْنى اِلَى النّاسِ فَیُهینُونى
و ستایش خدایى را که مرا به حضرت خود واگذار کرده و از این رو به من اکرام کرده و به مردم واگذارم نکرده که مرا خوارکنند
وَالْحَمْدُ لِلّهِ الَّذى تَحَبَّبَ اِلَىَّ وَهُوَ غَنِىُّ عَنّى وَالْحَمْدُ لِلّهِ الَّذى یَحْلُمُ عَنّى حَتّى کَاَنّى لا ذَنْبَ لى
و ستایش خدایى را که با من دوستى کند در صورتى که از من بى نیاز است و ستایش خدایى را که نسبت به من بردبارى کند تا به جایى که گویا گناهى ندارم
فَرَبّى اَحْمَدُ شَى ءٍ عِنْدى وَاَحَقُّ بِحَمْدى
پس پروردگار من ستوده ترین چیزها است نزد من و به ستایش من سزاوارتر است
اَللّهُمَّ اَنْتَ الْقائِلُ وَقَوْلُکَ حَقُّ وَ وَعْدُکَ صِدْقٌ وَاسْئَلوُا اللّهَ مِنْ فَضْلِهِ اِنَ اللّهَ کانَ بِکُمْ رَحیماً (آيه 32 سوره نساء)
معبودى جز تو وجود ندارد یگانه اى که شریکى برایت نیست خدایا تو فرمودى و گفتارت حق و وعده اتراست است (که فرمودى ) ((و درخواست کنید خدا را از فضلش که براستى او به شما مهربان است ))
وَلَیْسَ مِنْ صِفاتِکَ یا سَیِّدى اَنْ تَاْمُرَ بِالسُّؤالِ وَتَمْنَعَ الْعَطِیَّهَ وَاَنْتَ الْمَنّانُ بِالْعَطِیّاتِ عَلى اَهْلِ مَمْلَکَتِکَ وَالْعائِدُ عَلَیْهِمْ بِتَحَنُّنِ رَاْفَتِکَ
و رسم تو چنان نیست اى آقاى من که دستور سؤ ال بدهى ولى از عطا و بخشش دریغ نموده و خوددارى کنى و تویى بخشاینده به عطایا بر اهل کشور خود و متوجه بدانها به مهربانى و راءفتت
وَقَدْ رَجَوْتُ اَنْ لا تَخیبَ بَیْنَ ذَیْنِ وَذَیْنِ مُنْیَتى فَحَقِّقْ رَجآئى وَاسْمَعْ دُعآئى یا خَیْرَ مَنْ دَعاهُ داعٍ وَاَفْضَلَ مَنْ رَجاهُ راجٍ
براستى امیدوارم که نومید مکنى میان این وآ ن آروزیم را پس امیدم را صورت عمل ده و دعایم را شنیده گیر اى بهترین کسى که خوانندگان بخوانندش و اي بهترين كسي كه اميدواران به او اميدوارند
یا حَلیمُ یا کَریمُ یا حَىُّ یا قَیُّومُ یا غافِرَ الذَّنْبِ یا قابِلَ التَّوْبِ یا عَظیمَ الْمَنِّ یا قَدیمَ الاِْحسانِ
اى بردبار اى بزرگوار اى زنده و اى پاینده اى آمرزنده گناه اى گناه اى بزرگ نعمت اى دیرینه احسان
اَیْنَ سَِتْرُکَ الْجَمیلُ اَیْنَ عَفْوُکَ الْجَلیلُ اَیْنَ فَرَجُکَ الْقَریبُ اَیْنَ غِیاثُکَ السَّریعُ اَیْنَ رَحْمَتُکَ الْواسِعَهُ اَیْنَ عَطایاکَ الْفاضِلَهُ اَیْنَ مَواهِبُکَ الْهَنیئَهُ اَیْنَ صَنائِعُکَ السَّنِیَّهُ اَیْنَ فَضْلُکَ الْعَظیمُ اَیْنَ مَنُّکَ الْجَسیمُ اَیْنَ اِحْسانُکَ الْقَدیمُ اَیْنَ کَرَمُکَ یا کَریمُ بِهِ وَ بِمُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ فَاسْتَنْقِذْنى وَبِرَحْمَتِکَ فَخَلِّصْنى
کجاست پرده پوشى زیبایت ؟ کجاست گذشت بزرگت ؟ کجاست گشایش نزدیکت ؟ کجاست فریادرسى فوریت ؟ کجاست رحمت وسیعت ؟ کجاست عطاهاى برجسته ات ؟ کجاست بخششهاى دلچسبت ؟ کجاست نیکى هاى شایانت ؟ کجاست فضل عظیمت ؟ کجاست نعمت بزرگت ؟ کجاست احسان دیرینه ات ؟ کجاست کرمت ؟ اى کریم بدان (چه گفتم ) و به محمد و آل محمد مرا نجات ده و به رحمتت خلاصم کن
وَاجْعَلْنى مِنْ اَوْفَرِ عِبادِکَ عِنْدَکَ نَصیباً فى کُلِّ خَیْرٍ اَنْزَلْتَهُ وَتُنْزِلُهُ فى شَهْرِ رَمَضانَ فى لَیْلَهِ الْقَدْرِ وَما اَنْتَ مُنْزِلُهُ فى کُلِّ سَنَهٍ مِنْ رَحْمَهٍ تَنْشُرُها وَعافِیَهٍ تُلْبِسُها وَبَلِیَّهٍ تَدْفَعُها وَحَسَناتٍ تَتَقَبَّلُها وَسَیِّئاتٍ تَتَجاوَزُ عَنْها وَارْزُقْنى حَجَّ بَیْتِکَ الْحَرامِ فى عامِنا هذا وَفى کُلِّ عامٍ
و بگردانم از پرنصیب ترین بندگانت در هر خیرى که نازل کرده و در ماه رمضان در شب قدر نازل گردانى و آنچه را در هر سال نازل گردانى از مهرى که بگسترانى و تندرستى که بپوشانى و بلاهایى که بازگردانى و کارهاى خیرى که بپذیرى و زشتیهایى را که از آنها درگذرى و روزیم کن حج خانه کعبه را در این سال و در هر سال
وَاَعْطِنى یا رَبِّ جَمیعَ ما سَاَلْتُکَ وَزِدْنى مِنْ فَضْلِکَ اِنّى اِلَیْکَ راغِبٌ یا رَبَّ الْعالَمینَ اَللّهُمَّ اِنَّکَ اَنْزَلْتَ فى کِتابِکَ اَنْ نَعْفُوَ عَمَّنْ ظَلَمَنا وَقَدْ ظَلَمْنا اَنْفُسَنا فَاعْفُ عَنّا فَاِنَّکَ اَوْلى بِذلِکَ مِنّا وَاَمَرْتَنا اَنْ لا نَرُدَّ سائِلاً عَنْ اَبْوابِنا وَقَدْ جِئْتُکَ سائِلاً فَلا تَرُدَّنى اِلاّ بِقَضآءِ حاجَتى وَاَمَرْتَنا بِالاِْحْسانِ اِلى ما مَلَکَتْ اَیْمانُنا وَنَحْنُ اَرِقّآءُکَ فَاَعْتِقْ رِقابَنا مِنَ النّارِ یا مَفْزَعى عِنْدَ کُرْبَتى وَیا غَوْثى عِنْدَ شِدَّتى اِلَیْکَ فَزِعْتُ وَبِکَ اسْتَغَثْتُ وَلُذْتُ لا اَلوُذُ بِسِواکَ وَلا اَطْلُبُ الْفَرَجَ اِلاّ مِنْکَ فَاَغِثْنى وَفَرِّجْ عَنّى یا مَنْ یَفُکُّ الاْسیرَ وَیَعْفوُ عَنِ الْکَثیرِ اِقْبَلْ مِنِّى الْیَسیرَ وَاعْفُ عَنِّى الْکَثیرَ اِنَّکَ اَنْتَ الرَّحیمُ
و بده به من اى پروردگار من تمام آنچه را از تو خواستم و از فضل خویش بر من بیفزا که من براستى بسویت مشتاقم اى پروردگار جهانیان خدایا تو خود در کتابت قرآن براى ما نازل فرمودى که ما گذشت کنیم از کسى که به ما ستم کرده و ما به خودمان ستم کردیم پس از ما درگذر که تو از ما سزاوارتر بدین کار هستى و به ما دستور دادى که هیچ خواهنده اى را از دَرِ خانه مان بازنگردانیم و من بصورت خواهندگى به درگاهت آمده ام و بازم مگردان جز با روا شدن حاجتم و به ما دستور دادى که نسبت به بردگانمان احسان و نیکى کنیم و ما بردگان توییم پس ما را از آتش دوزخ آزاد فرما اى پناهم در هنگام اندوه و غم اى فریادرسم در هنگام سختى به درگاه تو زارى کنم و به تو استغاثه کنم و به تو پناه آرم و به دیگرى پناه نبرم و گشایش نخواهم جز از تو پس تو به فریادم برس و گشایشى در کارم بده اى که اسیر و گرفتار را آزاد کنى و از گناه بسیار بگذرى طاعت اندک را از من بپذیر و از گناه بسیارم بگذر که براستى تو مهربان و بخشنده اي
التماس دعا
علی جان یه سوال برام پیش اومده! بهیچ عنوان برداشت بد نکنید خواهشا ولی خدا وکیلی اگه قرار بود این دعا رو تایپ کنی و کپی پیست نکنی هم این پست رو می گذاشتی؟؟؟

(2011-08-13 ساعت 17:19)sare نوشته:  سلام به همه بچه هاي منتظر
يادمه دكتر محمودي عزيز فرازهائي از دعاي كميل رو گذاشته بودن و يه جورائي مناجات با خدا رو نشون داده بودن
منم يكم تو كار بزرگترا فضولي مي كنم و فرازهائي از دعاي ابوحمزه ثمالي كه دعاهاي امام سجاد (ع) در سحرهاي ماه مبارك رمضان هست رو براتون مي ذارم ، هر كسي خلاصه احساس كرد سيمش وصل شده براي ما هم دعا كنه ، هم خير دنيا و آخرت
خلاصه اگر قسمت هست كلير شدنمون + تمامي بچه هاي گل مهاجر سرا كه اينجا هم علاوه بر كليرنس سر ميزنن
ارادتمند
الْحَمْدُ لِلّهِ الَّذى اَسْئَلُهُ فَیُعْطینى وَاِنْ کُنْتُ بَخیلاً حینَ یَسْتَقْرِضُنى ...

سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
جسارت است اما دارید دعای ابوحمزه را میخوانید که بروید به سرزمین کفر؟؟؟
اگه اینقدر اهل دعا هستید خوب اینجا دارالمومنین است نه آنجا
ضمنا kccگوشش به این دعا ها عادت ندارد
هرچه خدا بخواهد همان میشود و ویزای آمریکا دعا لازم ندارد عزیزان من
این دعا ها نیز در این مورد(کلیرنس)بی اثر هستند و احتمالا عوارض جانبی آنها زیاد خواهد بود

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
درود بر دوستان منتظر ...
من از بچه های 2011 نیستم ، اما یه جورایی میخواستم باهاتون درد و دل کنم ...
امیدوارم هر چه زودتر این زمان تموم بشه و همه تون کلیر بشید ...
امیدوار باشید ... در پناه حق ...
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: Hornet ، naeiji1974 ، satusa ، California ، sunrise ، bfarhadm ، tamanna ، sepinod
(2011-08-13 ساعت 12:56)bfarhadm نوشته:  
(2011-08-13 ساعت 09:18)naeiji1974 نوشته:  عجب! ممنون از راهکاری که برای تحمل کلیرنس نشون دایدTongue
واسه خنده هست بعدا پاکش میکنم.
همین ۲ ،یا ۳ صفحه قبل یکی پیشنهاد داده بود بگیم چه جوری تو لاتاری برنده شدیم.مگه نه ؟
خوب اگر هر روز از ماجراها بخونید تحمل این شرایط
بهتر میشه. اعصاب ها هم کمتر درگیر میشه .حوصله هم کمتر سر میره Shy

برای سر نرفتن حوصله، تالاری داریم به نام گفتگوی آزاد که ماشاالله دوستان خوب اونجا رو رونق دادن و توی اونجا اصلا حوصله آدم سر نمیره. Smile
بهتره هر چیزی در تاپیک خودش نوشته بشه.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
تشکر کنندگان: Hornet ، ParsTrader ، California ، najibi ، bfarhadm ، Ali Sepehr ، tamanna ، gadfly ، hvm
(2011-08-13 ساعت 18:49)Nazem نوشته:  علی جان یه سوال برام پیش اومده! بهیچ عنوان برداشت بد نکنید خواهشا ولی خدا وکیلی اگه قرار بود این دعا رو تایپ کنی و کپی پیست نکنی هم این پست رو می گذاشتی؟؟؟

(2011-08-13 ساعت 17:19)sare نوشته:  سلام به همه بچه هاي منتظر
ارادتمند
الْحَمْدُ لِلّهِ الَّذى اَسْئَلُهُ فَیُعْطینى وَاِنْ کُنْتُ بَخیلاً حینَ یَسْتَقْرِضُنى ...
سلام صدرا جان ، قوانين رو هم چشم ، اما باور كن احساس كردم نياز هست كه اين دعا رو بزنم ، حتي اگر لازم بود تايپش مي كردم ، سفرنامه كه يادته ، 20 صفحه تايپش كردم!!!Big Grin ، اينكه فقط يه صفحه است عزيز
تشکر کنندگان: California ، najibi ، frozen mind ، Ali Sepehr ، tamanna ، A.K ، final destination
(2011-08-14 ساعت 00:53)hvm نوشته:  جسارت است اما دارید دعای ابوحمزه را میخوانید که بروید به سرزمین کفر؟؟؟
اگه اینقدر اهل دعا هستید خوب اینجا دارالمومنین است نه آنجا
ضمنا kccگوشش به این دعا ها عادت ندارد
هرچه خدا بخواهد همان میشود و ویزای آمریکا دعا لازم ندارد عزیزان من
این دعا ها نیز در این مورد(کلیرنس)بی اثر هستند و احتمالا عوارض جانبی آنها زیاد خواهد بود
سلام دوست عزيز ، مدير محترم
من خودم اينقدر اهل دعا نيستم ، دعاي ابوحمزه رو هم براي رفتن به بلاد كفر نمي خونم ، اما اشتباهه كه فكر كنيد اينجا دارالمومنين است و اونجا بلاد كفر
اشتباهه كه تصور كنيد كي سي سي يا هر ارگان ديگه اي مي خواد اف بي آي باشه يا ... گوشش بدهكار باشه يا نه ، مهم اينه كه خدا بشنوه كه مي شنوه و فرقي براش نمي كنه كه بنده اي در ايران ازش بخواد يا در آمريكا
خواسته خود من و همه بچه ها از خداست ، خدا آمريكا و غير آمريكا براش فرقي نداره
من خيلي شناختي از شما و تحصيلاتتون ندارم ، اما اگر كنكور داده باشين ، يادتون هست كه وقتي زمان كنكور مي شد ، حتي بچه هائي كه نماز نمي خوندن نماز خون مي شدن ، روزه مي گرفتن و ...
ما تو قرآن هم داريم كه از قول خداوند مي فرمايد : مردم زمان گرفتاري به ما رو مي آرن و دعا مي كنن و ما دعاشون رو مستجاب مي كنيم ، اما وقتي مشكلشون حل شد ما رو فراموش مي كنن (مثال هنگام غرق شدن كشتي)
به هر حال هدف من يادآوري قدرت خداوند و تاثير اراده اش بالاتر از همه اراده هاست ، انشاء الله منظورم رو رسونده باشم
يادمون باشه :
دعا گفتگو با خداست
تشکر کنندگان: alisarshar ، آرتين ، Hornet ، satusa ، California ، moraddad ، najibi ، vahidvm60 ، tamanna ، gadfly ، kamrani.navid
[/quote]
کاش اجازه داشتم HVM عزیز رو به شما معرفی کنم و مرتبه علمی ایشون رو بگم، در این صورت قطعا پاسخ شما به گونه دیگه ای می بود ...
[/quote]

دوست عزيز اول سلام
بنده در خصوص كنكور مثال زدم ، يكبار ديگه مطلب رو بخونين تا متوجه بشين كه منظورم سطح علمي يا ساير سطوح ايشون نيست
رتبه علمي ايشون هر چي كه باشه ، نمي تونه دليل موجهي براي برخي اظهار نظرها باشه كه مثلاً كي سي سي گوشش نمي شنوه يا اينكه آمريكا دعا مي خواد يا نمي خواد يا اينكه عوارض جانبي داره و ... و خيلي چيزاي ديگه كه نظرات شخصي ايشون هست
كما اينكه رتبه علمي خود من هم پائين نيست و ... بگذريم
در وحله اول قبل از رتبه علمي ، من براي ايشون ارزش انساني قائلم و به نظرات ايشون هم احترام مي ذارم ، همونطور كه نظر خودم برام محترمه
راستيتش اين آخرين كامنتي هست كه راجع به اين مساله مي ذارم و اصلاً مايل نيستم اين بحث رو ادامه بدم ، من براي بچه ها دعا گذاشتم كه بخونن و اين ايام باقيمونده رو با آرامش بيشتري طي كنن ، اما گوئي اينطور نشده و برخي ناخواسته اين بحث رو چالشي مي كنن
توصيه مي كنم فقط يكبار معني دعا رو بخونين ، به نظر من بهترين شيوه صحبت با خدا در قالب اين دعا و ساير دعاهاست كه به آرامش بيشتر كمك مي كنه
انشاء الله كه موفق باشين و زودتر كات آف ديت شما هم سپري بشه
تشکر کنندگان: Hornet ، frozen mind ، tamanna ، najibi ، gadfly ، hvm ، California ، kamrani.navid ، moraddad
از اونجایی که بحث داره منحرف میشه و اینکه بحث جوری که شایسته است پیش نمیره و جواب دوستان به صحبت های منطقی مقداری ناراحت کننده است و درست نیست خواهش می کنم از ادامه بحث خودداری فرمایید تا مجبور به قفل کردن تاپیک نشم.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: Hornet ، sare ، Linspire ، frozen mind ، ابی22 ، tamanna ، najibi ، ParsTrader ، bfarhadm ، gadfly ، free_free ، hvm ، California ، final destination
حالا از این حرفا که بگذریم بیاین این کارها رو انجام بدیم :
1- دوستانی که داستان قبولیشونو ننوشتن بیان بنویسن که روز اول کجا بودن و الان کجان
2- اونایی هم که داستاناشونو نوشتن اگه پیشنهادی دارن بنویسن حالا اگه هم پیشنهاد دعا هست که به نظر منم خوبه بنویسید "دعای فلان" رو بخونید. من کاملا به اثر متافیزیکی دعا معتقدم و قطعا همه معتقدیم.
3- اگه هم بچه های 2010 که این روزارو سپری کردن و دارن این پست رو میخونن پیشنهادی بذارن برا ما ممنون میشیم

همه موفق باشید و کلیر
تشکر کنندگان: Linspire ، tamanna ، najibi ، sare ، satusa ، REZA1390 ، maryam58 ، gadfly ، faranak.n ، im-i ، A.K ، hvm ، California
انتظار را از کوچه‌ی بن‌بست بیاموز

که دلخوش به تماشای هیچ رهگذری نیست

چشم به راه آن کسیست که اگر بیاید ماندنیست...
تشکر کنندگان: frozen mind ، Linspire ، REZA1390 ، ParsTrader ، sepinod ، bfarhadm ، sare ، tamanna ، Hornet ، drmahmoodi ، gadfly ، vahidvm60 ، free_free ، im-i ، A.K ، California ، satusa ، sima s
من که نمی دونم چجوری میشه دوران کلیرنس رو گذروند. خدا رو شکر می کنم که مال ما حداکثر دو ماه میشه و الا مال من هم مثل کامینگ سون کارم به دوا و دکتر میکشید. از وقتی که اون برگ آبی رو گرفتیم مثل دو تا مرده افتادیم تو خونه. هیچ کاری نمی کنیم. من که اصلا نمی تونم از پای کامپیوتر بلند شم. همینجوری تو فیس بوک و اینور و اونور چرخ می زنم و هر یکی دو ساعت یکبار هم سایت آنکارا رو چک می کنم. دوباره بعدش می رم فیس بوک. ناهار و شام هم در حد اینکه از گرسنگی نمیریم درست می کنم. حوصله هیچ کس رو ندارم. حوصله هیچ کاری رو ندارم. نمی دونم چکار کنم. فقط می دونم که منتظرم.
فقط از خدا می خوام که زودتر این کلیرنس بیاد. به هیچ چیز دیگه ای نمی تونم فکر کنم. حتی نتونستیم سفرنامه ترکیه رو بنویسیم. هر روز به همدیگه می گیم که بشین بنویس. با اینکه سفرنامه ما هیچ چیز خاصی نداشت و خیلی عادی برگزار شد اما دوست داشتیم بنویسیم. الان هم با خواب های عجیب و غریب از خواب بیدار شدم و منتظرم که یکی رو پیدا کنم بهش گیر بدم. اعصاب ندارم اصلا. Sad
شماره کیس :2011AS35XXX
دریافت نامه: 9 خرداد -- 30 می
ارسال فرمها: 11 خرداد-- 1 ژوئن
کنسولگری:آنکارا
مصاحبه: 10 مرداد-- 1 آگوست
دریافت ویزا:23 شهریور-- 14 سپتامبر
ورود به آمریکا: ۱۴ مهر--۶ اکتبر
دریافت سوشال:۱۵ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت: ۲۱ روز بعد از ورود

تشکر کنندگان: tamanna ، Linspire ، frozen mind ، Hornet ، moraddad ، drmahmoodi ، naeiji1974 ، zohreh36 ، najibi ، mml ، gadfly ، sepinod ، vahidvm60 ، User ، free_free ، im-i ، REZA1390 ، maryam58 ، nasnam ، A.K ، hvm ، California ، vida.k ، alirezamk ، satusa
(2011-08-16 ساعت 08:46)یاشار و ماری نوشته:  من که نمی دونم چجوری میشه دوران کلیرنس رو گذروند. خدا رو شکر می کنم که مال ما حداکثر دو ماه میشه و الا مال من هم مثل کامینگ سون کارم به دوا و دکتر میکشید...

سلام
دوست عزیز من هم مثل شما هستم و منتظرم تا سایت آنکارا آپدیت بشه ولی خیلی امیدوار هستم زمانی که برای مصاحبه رفتم (بهشون گفتم که ما زمان کمی داریم و امکان داره که ویزا نگیرم بهم گفتن که اصلا نگران نباش ما تمام سعی خودمون رو میکنیم که کارشما هرچه سریع تر انجام بشه) ولی امیدتون به خدا باشه و اگه خیر و صلاحمون توش باشه حتما درست میشه من یه جا خوندم نوشته بود سرنوشت انسان وقتی چیزی رو که براش رقم میزنه اگه بخواد بشه خودت رو بکشی که نشه میشه و اگر نخواد بشه خودت رو بکشی که بشه نمیشه پس از هرثانیه زندگیتون لذت ببرید که دیگه هیچ وقت بر نمی گرده من آرزو میکنم که هرچه سریعتر وضعیت همه دوستان روشن بشه .
CoolBig GrinSmile
Visa: 28 . Sep . 2011
رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان