کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
من یک هفته پیش برای تغییر زمان مصاحبه ایمیلی برای سفارت در آنکارا فرستادم ولی تابحال پاسخی نرسیده فکر میکنینید چه مدت طول میکشه تا جواب بدن ؟ممکنه تغییر زمان رو قبول نکنن؟
تشکر کنندگان: shkhmo ، SH1A2R3
(2012-04-30 ساعت 23:12)flowermoon نوشته:  
(2012-04-21 ساعت 09:37)majid89 نوشته:  
(2012-04-20 ساعت 23:15)olmid نوشته:  
(2012-04-07 ساعت 16:52)majid89 نوشته:  
(2012-04-07 ساعت 10:03)shkhmo نوشته:  سلام دوستان عزیز
من برای ماه جون کارنت شدم ولی امتحان پایان ترم دارم و ترم آخر دانشگاه هستم از 15 خرداد تا 31 خرداد لطفا یک متنی مودبانه میخواستم که خواهش کنم اگر ممکن باشه تاریخ مصاحبه برای 22 جون به بعد بهم بدن تا بتونم امتحاناتم تمام کنم.لطفا کسانیکه زبانشون خوبه کمکم کنند تا قبل از اعلام شدن تاریخ مصاحبه من درخواستم مطرح کنم.
با تشکر

Case:
Name:
Date of Birth:

Dear Sir/Madam,
I am a diversity Visa applicant. Since I need to take part in my final exams in June, please kindly postpone my interview date for one month.

Regards,
...

سلام
منم میخوام تاریخ مصاحبمو عقب بندازم. هنوز پاسپورت ندارم و معلوم نیس کی بهم میدن. میخواستم بدونم تا چند روز قبل از مصاحبه وقت هست که عقب بندازیم؟؟؟ و این ایمیلو باید به kcc بزنیم یا سفارت ؟؟؟ اگه سفارت ایمیلش چیه ؟؟؟ ممنون
شما در خواستتون رو باید به سفارت بدید و هرچه زودتر بهتر. برای ما حدود 3 هفته طول کشید تا جواب دادن.
ما هم ایمیل زدیم هم از طریق سایت فرستادیم:
CA-Ankara@state.gov, webmasterankara@state.gov
http://turkey.usembassy.gov/iv-form2.html

سلام.دوست عزیز من هم ایمیل زدم برای تغییر زمان مصاحبه اما هنوز جواب ندادن.می خواستم بپرسم موافقت می کنند؟شما که جواب گرفتی آیا با درخواستت موافقت شد و تونستی تاریخ رو تغییر بدی؟
سلام
من سعی کردم جواب شما با پیغام خصوصی بدم که ظاهرا پیغامهای شما غیرفعال است!
با درخواست ما پس از سه هفته موافقت شد و همون تاریخی که خودمون خواسته بودیم رو اعلام کردن.
به نظرم اگر دلیلتون موجه باشه قبول می کنن.. فقط باید صبر داشته باشین.. تلفن زدن هم هیچ فایده ای نداره... فقط ایمیل و سایت.
ورود به آمریکا: 2012
تشکر کنندگان: hamid_r555 ، ghorbat ، shkhmo ، SH1A2R3
(2012-05-05 ساعت 15:42)majid89 نوشته:  
(2012-04-30 ساعت 23:12)flowermoon نوشته:  
(2012-04-21 ساعت 09:37)majid89 نوشته:  
(2012-04-20 ساعت 23:15)olmid نوشته:  
(2012-04-07 ساعت 16:52)majid89 نوشته:  Case:
Name:
Date of Birth:

Dear Sir/Madam,
I am a diversity Visa applicant. Since I need to take part in my final exams in June, please kindly postpone my interview date for one month.

Regards,
...

سلام
منم میخوام تاریخ مصاحبمو عقب بندازم. هنوز پاسپورت ندارم و معلوم نیس کی بهم میدن. میخواستم بدونم تا چند روز قبل از مصاحبه وقت هست که عقب بندازیم؟؟؟ و این ایمیلو باید به kcc بزنیم یا سفارت ؟؟؟ اگه سفارت ایمیلش چیه ؟؟؟ ممنون
شما در خواستتون رو باید به سفارت بدید و هرچه زودتر بهتر. برای ما حدود 3 هفته طول کشید تا جواب دادن.
ما هم ایمیل زدیم هم از طریق سایت فرستادیم:
CA-Ankara@state.gov, webmasterankara@state.gov
http://turkey.usembassy.gov/iv-form2.html

سلام.دوست عزیز من هم ایمیل زدم برای تغییر زمان مصاحبه اما هنوز جواب ندادن.می خواستم بپرسم موافقت می کنند؟شما که جواب گرفتی آیا با درخواستت موافقت شد و تونستی تاریخ رو تغییر بدی؟
سلام
من سعی کردم جواب شما با پیغام خصوصی بدم که ظاهرا پیغامهای شما غیرفعال است!
با درخواست ما پس از سه هفته موافقت شد و همون تاریخی که خودمون خواسته بودیم رو اعلام کردن.
به نظرم اگر دلیلتون موجه باشه قبول می کنن.. فقط باید صبر داشته باشین.. تلفن زدن هم هیچ فایده ای نداره... فقط ایمیل و سایت.
ممنونم ازتون که جواب دادین
تشکر کنندگان: shkhmo ، SH1A2R3
سلام دوستان عزیز
میشه لطفا یک متن مناسب ومحترمانه بگید تا من برای سفارت بفرستم و مطمئن شوم مدارکی را که پست کردم به دستشان رسیده یا نه؟
ضمنا به آدرس ایمیل سفارت نیازمندم
کیس نامبر:2012AS00063xxx
تاریخ مصاحبه:11Jun
تعدادافراد:2نفر
تاریخ دریافت ویزا:10Aug
ورودبه امریکا:دسامبر2012Smile
مقصد:کالیفرنیا
تشکر کنندگان: SH1A2R3
(2012-05-17 ساعت 11:18)shkhmo نوشته:  سلام دوستان عزیز
میشه لطفا یک متن مناسب ومحترمانه بگید تا من برای سفارت بفرستم و مطمئن شوم مدارکی را که پست کردم به دستشان رسیده یا نه؟

آدرس ایمیل سفارت : CA-Ankara@state.gov

جاهایی که قرمز رنگه اطلاعات خودتون رو بنویسید.

Subject : Please acknowledge the receipt of my shipment

Case Number: کیس نامبر
Principal Applicant Name: نام و نام خانوادگی
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN
ANKARA
Interview Date: تاریخ مصاحبه

Dear Sir / Madam
According to the Mail Tracking Service I have used , my documents,
photographs and barcode sheet have been delivered on 2-May-2012 10:13
with Shipment No 11111111, and signed by STAMP . I will appreciate
if you would acknowledge the receipt of the shipment.

Sincerely
نام و نام خانوادگیتون
تشکر کنندگان: shkhmo ، daria ، arman_m ، SH1A2R3 ، shani89 ، poone59
(2012-05-17 ساعت 11:47)3rip نوشته:  
(2012-05-17 ساعت 11:18)shkhmo نوشته:  سلام دوستان عزیز

آدرس ایمیل سفارت : CA-Ankara@state.gov

جاهایی که قرمز رنگه اطلاعات خودتون رو بنویسید.

Subject : Please acknowledge the receipt of my shipment

Case Number: کیس نامبر
Principal Applicant Name: نام و نام خانوادگی
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN
ANKARA
Interview Date: تاریخ مصاحبه

Dear Sir / Madam
According to the Mail Tracking Service I have used , my documents,
photographs and barcode sheet have been delivered on 2-May-2012 10:13
with Shipment No 11111111, and signed by STAMP . I will appreciate
if you would acknowledge the receipt of the shipment.

Sincerely
نام و نام خانوادگیتون

دوست عزیزمرسی
سپاسگذارم.خیلی زحمت کشیدین:Smile
کیس نامبر:2012AS00063xxx
تاریخ مصاحبه:11Jun
تعدادافراد:2نفر
تاریخ دریافت ویزا:10Aug
ورودبه امریکا:دسامبر2012Smile
مقصد:کالیفرنیا
تشکر کنندگان: 3rip ، ghorbat ، SH1A2R3
(2011-08-12 ساعت 01:07)viona نوشته:  من هم برای مطمئن شدن از رسیدن مدارکم به کی سی سی ای-میل زدم و این جواب رو دریافت کردم.

Thank you for your inquiry.
Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of October. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.
سلام دوست عزیر
من 12 می ارسال کردم و 15 می تحویل دفتر kcc شده(سایت آرامکس اینو میگه)، روز 16 می ایمیلی به kcc زدم مبنی بر اینکه اگر دریافت کردند اعلام کنند ولی هنوز پاسخی دریافت نکردم، الان هم چند بار تماس گرفتم ولی کسی پاسخ نداد، میتونید راهنمایی کنید که معمولا بعد از چند روز ایمیل هارو پاسخ میدن یا اینکه حدود چه ساعتی میشه تماس گرفت و تلفنی پرسید ؟
ممنون

(2011-08-02 ساعت 17:09)ParsTrader نوشته:  کاربرانی که به زبان انگلیسی تسلط بهتری دارند میتوانند نمونه ایمیل رد و بدل شده با کی سی سی و یا سفارت را بعد از حذف اطلاعات شخصی در این تاپیک قرار دهند تا مورد استفاده سایر کاربران برای کیسهای مشابه قرار بگیرد. اگر در زمینه مکاتبه و ایمیل درخواست کمک دارید لطفا فقط در این تاپیک مطرح کنید.
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2010 اینجا را کلیک کنید.

جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2011 اینجا را کلیک کنید.

سلام دوست عزیر
من 12 می ارسال کردم و 15 می تحویل دفتر kcc شده(سایت آرامکس اینو میگه)، روز 16 می ایمیلی به kcc زدم مبنی بر اینکه اگر دریافت کردند اعلام کنند ولی هنوز پاسخی دریافت نکردم، الان هم چند بار تماس گرفتم ولی کسی پاسخ نداد، میتونید راهنمایی کنید که معمولا بعد از چند روز ایمیل هارو پاسخ میدن یا اینکه حدود چه ساعتی میشه تماس گرفت و تلفنی پرسید ؟
ممنون
تشکر کنندگان: shkhmo ، ghorbat
سلام دوستان
من یه ایمیل فرستادم برایkccدر جواب این که مدارکم رسیده این ایمیل برام اومده حالا باید چی کار کنم؟

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Please refer to the visa bulletin on our website at www.travel.state.gov after the 15th of each month to locate the current numbers being processed
تشکر کنندگان: ghorbat ، shkhmo
دوستانی که به نمونه های متن نامه نیاز دارند می توانند از تاپیک سال های قبل استفاده کنند.
لطفا از پیام خصوصی برای درخواست نمونه متن استفاده نکنید.

* اگر دانش زبان انگلیسی شما در سطحی نیست که بتوانید یک نامه ساده بنویسید، در آمریکا قطعا به مشکل برخواهید خورد. توصیه من این است که برای بهبود زبان انگلیسی خود در کلاس های این زبان ثبت نام کنید.
تشکر کنندگان: ghorbat ، frz61 ، shkhmo ، loveusa
(2011-08-12 ساعت 01:07)viona نوشته:  من هم برای مطمئن شدن از رسیدن مدارکم به کی سی سی ای-میل زدم و این جواب رو دریافت کردم.

Thank you for your inquiry.
Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of October. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.
سلام. میشه متن انگلیسی رو که براشون ایمیل کردین بذارین اینجا تا ما هم استفاده کنیم؟
ممنون
وبلاگم
سفرنامه1
سفرنامه2
تاریخ ورود به آمریکا 4/4/2013
شهر اقامت: Houston, Texas
تشکر کنندگان:
با سلام من می خواستم یه ایمیل به سفارت بزنم که وقت مصاحبم کی هست چون در حال حاضر کارنت شدم اگه متنم مشکلی داره ممنون میشم اصلاحش کنید.
since you have recieved my document 3 weeks ago and i have got current i want to know my interview time
تشکر کنندگان:
(2012-06-01 ساعت 12:09)hadiseh.t نوشته:  با سلام من می خواستم یه ایمیل به سفارت بزنم که وقت مصاحبم کی هست چون در حال حاضر کارنت شدم اگه متنم مشکلی داره ممنون میشم اصلاحش کنید.
since you have recieved my document 3 weeks ago and i have got current i want to know my interview time

dear sir/madam
since my documents have been received by KCC/(embassy) and my case number has been stated as "CURRENT" please kindly let me know when my interview is scheduled.

ببخشید شما مگه از طریق نامه ی دوم مطلع نشدید که زمان مصاحبه کی هست؟
Case Number: 45XXX
سفارت: کوالالامپور
مصاحبه: 19th june
دریافت ویزا: یک ضرب
(2012-06-01 ساعت 12:49)missi نوشته:  [quote='hadiseh.t' pid='178475' dateline='1338536387']
با سلام من می خواستم یه ایمیل به سفارت بزنم که وقت مصاحبم کی هست چون در حال حاضر کارنت شدم اگه متنم مشکلی داره ممنون میشم اصلاحش کنید.

dear sir/madam
since my documents have been received by KCC/(embassy) and my case number has been stated as "CURRENT" please kindly let me know when my interview is scheduled.

[/quote
من حدود 1 ماه که متوجه شدم برنده شدم و به خاطر همین تازه مدارکم بررسی شده و می خوام بدونم حدودا کی زمان مصاحبم هست ممنون از راهنماییتون.
تشکر کنندگان: ghorbat
(2012-06-01 ساعت 16:07)hadiseh.t نوشته:  
(2012-06-01 ساعت 12:49)missi نوشته:  [quote='hadiseh.t' pid='178475' dateline='1338536387']

dear sir/madam

[/quote
من حدود 1 ماه که متوجه شدم برنده شدم و به خاطر همین تازه مدارکم بررسی شده و می خوام بدونم حدودا کی زمان مصاحبم هست ممنون از راهنماییتون.
خیلی دیره می دونم.
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

سلام دوستان. همسر بنده از برندگان 2013 است. موقع ارسال فرمها فراموش کردیم که یکی از سوابق کاری ایشون رو بنویسیم و با kcc مکاتبه کردیم این جواب رو دادند :
t is acceptable to use correction fluid to correct mistakes made while completing your forms. If you have detected an error on a form you have already submitted, you can send the corrected information to KCC through regular mail or email. If there are more than one or two minor corrections, you may submit a corrected copy of the forms. You can use photocopied forms or you can download them from http://www.travel.state.gov/visa/frvi/fo..._1342.html.
حالا مساله اینکه :
خانم بنده در زمان ارسال فرمها مدرک دیپلم کارودانش داشته (بدون مدرک پیش دانشگاهی) و به امید خدا تا مردادماه مدرک پیش دانشگاهیشو می گیره سوال بنده اینجاست :
1) که آیا صبر کنیم تا مدرک پیش دانشگاهی ایشون بیاد و کلا در اون زمان هم اخذ مدرک هم سابقه فراموش شده رو اعلام کنیم ؟
2) یا الان سابقه فراموش شده رو اعلام کنیم و پس از اخذ مدرک پیش دانشگاهی مجددا یک ایمیل دیگه بزنیم؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمايين...

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان