کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه وضعیت گروه F2B
[quote uid=62717 name="miladsa" post=526302 timestamp=1406191348]فکر نکنم‌‌‌ بد شانس‌تر‌ از من کسی باشه، من وقتی ۲۰ سالم بود به همراه خانواده وقت مصاحبه تو سفارت ابوظبی هم گرفتیم همه رفتن من واسه سربازی و داشتن طرح نتونستم از ایران خارج شم ، اون ها الان ۴ ساله گرین کارت دارند و واسه من باز درخواست کردن و الان هم F2B هستم <br />
<br />
  2[/quote]<br />
<br />
دقیقا همین اتفاق برای من هم افتاد در همون سن شماSad<br/>

من ۲۴ سالمه و دقیقا بعد از ۲۱ ماه خدمت سربازیم دیروز‌ تموم شد، خیلی نامردیه Sad می خواستم درس بخونم این خدمت از همه چیز من و‌ انداخت با این اوضاع تا ۳ سال آینده نوبت من نمی شه, فکر کنم مبنا رو‌ باید این جوری بذارم که آمریکایی وجود نداره سر در گمی‌ حس بدیه
پاسخ
تشکر کنندگان: hamid87
(2014-07-24 ساعت 23:31)miladsa نوشته:  [quote uid=62717 name="miladsa" post=526302 timestamp=1406191348]فکر نکنم‌‌‌ بد شانس‌تر‌ از من کسی باشه، من وقتی ۲۰ سالم بود به همراه خانواده وقت مصاحبه تو سفارت ابوظبی هم گرفتیم همه رفتن من واسه سربازی و داشتن طرح نتونستم از ایران خارج شم ، اون ها الان ۴ ساله گرین کارت دارند و واسه من باز درخواست کردن و الان هم F2B هستم <br />
<br />
  2
<br />
<br />

من ۲۴ سالمه و دقیقا بعد از ۲۱ ماه خدمت سربازیم دیروز‌ تموم شد، خیلی نامردیه Sad می خواستم درس بخونم این خدمت از همه چیز من و‌ انداخت با این اوضاع تا ۳ سال آینده نوبت من نمی شه, فکر کنم مبنا رو‌ باید این جوری بذارم که آمریکایی وجود نداره سر در گمی‌ حس بدیه
[/quote]

می تونم بپرسم PD شما کی بوده؟
می دونم چی می گید چون منم الان سربازم. من برای اینکه سالهای انتظارم الکی هدر نشه ارشد خوندم، الانم می خوام از شر خدمت خلاص بشم. شما هم خوب کاری کردی سربازیتو رفتی، الانم دیر نشده می تونی ادامه تحصیل بدی. چشم به هم بزنیم 3 سال گذشته و اونوریم.
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
(2014-07-25 ساعت 10:49)hamid87 نوشته:  
(2014-07-24 ساعت 23:31)miladsa نوشته:  [quote uid=62717 name="miladsa" post=526302 timestamp=1406191348]فکر نکنم‌‌‌ بد شانس‌تر‌ از من کسی باشه، من وقتی ۲۰ سالم بود به همراه خانواده وقت مصاحبه تو سفارت ابوظبی هم گرفتیم همه رفتن من واسه سربازی و داشتن طرح نتونستم از ایران خارج شم ، اون ها الان ۴ ساله گرین کارت دارند و واسه من باز درخواست کردن و الان هم F2B هستم <br />
<br />
  2
<br />
<br />

می دونم چی می گید چون منم الان سربازم. من برای اینکه سالهای انتظارم الکی هدر نشه ارشد خوندم، الانم می خوام از شر خدمت خلاص بشم. شما هم خوب کاری کردی سربازیتو رفتی، الانم دیر نشده می تونی ادامه تحصیل بدی. چشم به هم بزنیم 3 سال گذشته و اونوریم.
[/quote]

سلام دوستان يه سوال داشتم خواهرم f3 هست با pd اگوست ٢٠٠٧ و تاريخ اپرو هم اگوست ٢٠١٠ بوده كه پسرش ١١سالش ميشده حالا اگر بر فرض نوبتشون ٢٠٢٠ باشه سن پسرش را چه جورى حساب ميكنند؟
F2a, PD:15Nov 2015
پاسخ
[/quote]

2012september . خب 5 سالی از بولتن عقبم! با همین سرعت پیش بره می شه 3 سال دیگه تقریبا. قانونی تبصره ای شاملمون نشده؟
پاسخ
2012september . خب 5 سالی از بولتن عقبم! با همین سرعت پیش بره می شه 3 سال دیگه تقریبا. قانونی تبصره ای شاملمون نشده؟
[/quote]

فعلا که نه ولی اگر قانون جدید مهاجرت تصویب بشه به ما ویزای V تعلق می گیره.
پاسخ
(2014-07-25 ساعت 18:13)Abamos نوشته:  
(2014-07-25 ساعت 10:49)hamid87 نوشته:  
<br />
  2
<br />
<br />

سلام دوستان يه سوال داشتم خواهرم f3 هست با pd اگوست ٢٠٠٧ و تاريخ اپرو هم اگوست ٢٠١٠ بوده كه پسرش ١١سالش ميشده حالا اگر بر فرض نوبتشون ٢٠٢٠ باشه سن پسرش را چه جورى حساب ميكنند؟
[/quote]

تا اونجایی که من می دونم سن شخص رو در روز مصاحبه درنظر میگیرن، حالا مدت زمانی که طول کشیده پرونده approve بشه رو از سن شخص کم میکنن، اگه زیر21 شد، ویزا بهش تعلق می گیره.
پاسخ
تشکر کنندگان: Abamos
(2014-07-08 ساعت 10:10)ایلیانا نوشته:  بر اساس گزارش این سایت:
https://egov.uscis.gov/cris/Dashboard/CaseStatus.do
بنده الان در مرحله Post Decision Activity هستم !
دوست عزیز این برای قبل از گرفتن کیس نامبر هستش اگه شما کیس نامبر گرفته باشید روی Post Decision Activity ثابت خواهد ماند و نیازی به receipt number و پیگیری نیست
Catagory : F2B
Interview :  Dec 2015 Sad AP
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR
تو کوچه ما هم عروسی میشه ...

پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، hamid87
ارزش داره تو این تایمی که منتظریم واسه lottery هم درخواست بدیم؟
پاسخ
(2014-08-02 ساعت 22:17)miladsa نوشته:  ارزش داره تو این تایمی که منتظریم واسه lottery هم درخواست بدیم؟

آره، مثلا یکی بجای اینکه 8 سال منتظر بمونه اگه لاتاری برنده بشه 1ساله می ره. معلومه که ارزش داره.
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها اینجا چقدر خلوت و ساکته ... بچه های F2B هیچکس خبر تازه ای نداره؟
Catagory :F2B
Priority Date : 26APR2012
Case No : Yrv2013......

پس کی روزای خوب میاد؟ اصلا میاد عایا؟!!!Sad
پاسخ
سلام. بچه‌ها من همسرم گرین کارت داره و یک سال هست که آمریکا هست. از طریقه دانشجوئی اقدام کردم نشد. میخواست بپرسم کیس ما F2A F2B چی‌ می‌شه(A و B واسه چی‌؟)؟ چند ساله طول میکشه?
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. عشقم بعد از ۴ سال نامزدی لاتاری قبول شد(خودم ثبت نامش کردم). زمانی‌ که رفت آمریکا من ساله اول ارشدم تموم شده بود. الان یک ساله آمریکاست و منم ارشدم تموم شده. الان باید برم سربازی که حدوداً ۲ سال طول میکشه. می‌خواد برگرده ایران که با هم ایشا الله ازدواج کنیم دوباره بره آمریکا و پروسه گرین کارت منم شروع کنه. سوال اینجاست که این پروسه از زمان شروع تا دعوت به مصاحبه حدوداً چقد طول میکش؟ اسم کیس ما چی‌ می‌شه؟ F2A F2B
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-08-11 ساعت 03:08)lottory نوشته:  سلام. عشقم بعد از ۴ سال نامزدی لاتاری قبول شد(خودم ثبت نامش کردم). زمانی‌ که رفت آمریکا من ساله اول ارشدم تموم شده بود. الان یک ساله آمریکاست و منم ارشدم تموم شده. الان باید برم سربازی که حدوداً ۲ سال طول میکشه. می‌خواد برگرده ایران که با هم ایشا الله ازدواج کنیم دوباره بره آمریکا و پروسه گرین کارت منم شروع کنه. سوال اینجاست که این پروسه از زمان شروع تا دعوت به مصاحبه حدوداً چقد طول میکش؟ اسم کیس ما چی‌ می‌شه؟ F2A F2B
سلام زمان تقریبی در حال حاضر 2.5 تا 3 سال طول میکشه گروه f2a هستین شما

(2014-08-11 ساعت 07:50)shandiz نوشته:  
(2014-08-11 ساعت 03:08)lottory نوشته:  سلام. عشقم بعد از ۴ سال نامزدی لاتاری قبول شد(خودم ثبت نامش کردم). زمانی‌ که رفت آمریکا من ساله اول ارشدم تموم شده بود. الان یک ساله آمریکاست و منم ارشدم تموم شده. الان باید برم سربازی که حدوداً ۲ سال طول میکشه. می‌خواد برگرده ایران که با هم ایشا الله ازدواج کنیم دوباره بره آمریکا و پروسه گرین کارت منم شروع کنه. سوال اینجاست که این پروسه از زمان شروع تا دعوت به مصاحبه حدوداً چقد طول میکش؟ اسم کیس ما چی‌ می‌شه؟ F2A F2B
سلام زمان تقریبی در حال حاضر 2.5 تا 3 سال طول میکشه گروه f2a هستین شما

f2b فرزند بالای 21 و افراد درجه 1 به غیر از همسر میشه
:cr1 :ارسال مدارک:18mar2013رسید مدارک:24 mar - اپروو:17 jan- کیس نامبر 18 mar ابوظبی-- AP 20 AUG کلیر 13 نوامبر 2014 Smile دریافت ویزا 10 دسامبر - ورود به امریکا 12 دسامبر2014:Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: lottory
(2014-08-10 ساعت 16:08)ایلیانا نوشته:  بچه ها اینجا چقدر خلوت و ساکته ... بچه های F2B هیچکس خبر تازه ای نداره؟

دوستان F2B اگه جدیدا کارنت شدن اعلان عمومی کنن!Big Grin
ما که فعلا که منتظریم ویزا بولتن سپتامبر اعلام بشه تا ببینیم چی می شه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
چه عجب این تاپیک یه تکونی خورد ... Smile
Catagory :F2B
Priority Date : 26APR2012
Case No : Yrv2013......

پس کی روزای خوب میاد؟ اصلا میاد عایا؟!!!Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: hamid87 ، milad_magnet

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان