کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه وضعیت گروه F2B
(2014-09-03 ساعت 15:43)ایلیانا نوشته:  باز این بولتن ویزا رفت روی Coming soon ... خدایا تا اعلام بعدی بولتن ویزا از قلب و روح و روان ما محافظت بفرما! Sad
دوست عزیز از حالا به خودت اینقدر استرس وارد نکن کاره درستی نیست
این حرفت که راجع به محکوم به مجرد بودن هستیم رو کاملا" درک میکنم واقعا سخته تنهایی و ... هم که فشار مضاعف میاره و به نظر من دراماتیک تر میکنه داستان رو , اما هیچکدوم شماها فکر نکنم اندازه من در راه مهاجرت عذاب کشیده باشید در این راه دانشگاه رو انصراف دادم و به خدمت سربازی رفتم بعد از اتمام خدمت در یک مقطعی که ویزا بولتن عقب گرد کرد و خیلی کند شده بود تقریبا" نا امید شدم از امریکاBig Grin و به فکر مهاجرت به سوئد افتادم از راه سرمایه گذاری بعد از سه سال انتظار و دوندگی و هزینه ان برنامه هم کنسل شد Sadچون از شانس من مدت زمان پروسه از نه ماه به بیست و دو ماه تغییر کرد تازه به غیر از این بیست و دو ماه چند ماه دیگر هم باید صبر میکردم کلی موقعیت شغلی برام جور شد اما به خیال اینکه چند ماه اینده سوئد درست میشه از دست دادم و خیلی پشیمونم , اما به جرات میگم چندین ماهه که ویزا بولتن رو چک میکنم قبلا هر چند ماه یک بار میپرسیدم از برادرم یا از دهن مادرم میشنیدم اگه از الان بخوای لحظه شماری کنی !! سخت میگذره و عذاب میکشیSad .
ببخشید زیاد حرف زدمو سرتون رو به درد اوردم .
Catagory : F2B
Interview :  Dec 2015 Sad AP
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR
تو کوچه ما هم عروسی میشه ...

پاسخ
تشکر کنندگان: ایلیانا ، hamid87
(2014-09-07 ساعت 00:35)milad_magnet نوشته:  
(2014-09-03 ساعت 15:43)ایلیانا نوشته:  باز این بولتن ویزا رفت روی Coming soon ... خدایا تا اعلام بعدی بولتن ویزا از قلب و روح و روان ما محافظت بفرما! Sad
این حرفت که راجع به محکوم به مجرد بودن هستیم رو کاملا" درک میکنم واقعا سخته تنهایی و ... هم که فشار مضاعف میاره و به نظر من دراماتیک تر میکنه داستان رو , اما هیچکدوم شماها فکر نکنم اندازه من در راه مهاجرت عذاب کشیده باشید در این راه دانشگاه رو انصراف دادم و به خدمت سربازی رفتم بعد از اتمام خدمت در یک مقطعی که ویزا بولتن عقب گرد کرد و خیلی کند شده بود تقریبا" نا امید شدم از آمریکاBig Grin و به فکر مهاجرت به سوئد افتادم از راه سرمایه گذاری بعد از سه سال انتظار و دوندگی و هزینه ان برنامه هم کنسل شد Sadچون از شانس من مدت زمان پروسه از نه ماه به بیست و دو ماه تغییر کرد تازه به غیر از این بیست و دو ماه چند ماه دیگر هم باید صبر میکردم کلی موقعیت شغلی برام جور شد اما به خیال اینکه چند ماه اینده سوئد درست میشه از دست دادم و خیلی پشیمونم , اما به جرات میگم چندین ماهه که ویزا بولتن رو چک میکنم قبلا هر چند ماه یک بار میپرسیدم از برادرم یا از دهن مادرم میشنیدم اگه از الان بخوای لحظه شماری کنی !! سخت میگذره و عذاب میکشیSad .

دوست عزیز
اولا که از صمیم قلب براتون آرزو می کنم زودتر کارتون درست بشه ... اما همه ما در این مسیر عذاب زیادی کشیدیم و می کشیم .. خواهر خود من تا لحظه مصاحبه فکر می کرد رفتنیه اما درست در آخرین لحظه به علت سنش حذف شد ... ما هم در بدترین شرایط ، دقیقا وقتی کار مادرمون درست شد و همگی باید می رفتن پدرمون رو ز دست دادیم ...مادر و برادرم رفتن و الان چهار ساله که ما تنهاییم! امیدوارم همه این تنهاییها و جداییها یه روزی به زودی سر بیاد ..Big Grin
Catagory :F2B
Priority Date : 26APR2012
Case No : Yrv2013......

پس کی روزای خوب میاد؟ اصلا میاد عایا؟!!!Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، hamid87 ، battosai
(2014-09-07 ساعت 10:36)ایلیانا نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 00:35)milad_magnet نوشته:  
این حرفت که راجع به محکوم به مجرد بودن هستیم رو کاملا" درک میکنم واقعا سخته تنهایی و ... هم که فشار مضاعف میاره و به نظر من دراماتیک تر میکنه داستان رو , اما هیچکدوم شماها فکر نکنم اندازه من در راه مهاجرت عذاب کشیده باشید در این راه دانشگاه رو انصراف دادم و به خدمت سربازی رفتم بعد از اتمام خدمت در یک مقطعی که ویزا بولتن عقب گرد کرد و خیلی کند شده بود تقریبا" نا امید شدم از آمریکاBig Grin و به فکر مهاجرت به سوئد افتادم از راه سرمایه گذاری بعد از سه سال انتظار و دوندگی و هزینه ان برنامه هم کنسل شد Sadچون از شانس من مدت زمان پروسه از نه ماه به بیست و دو ماه تغییر کرد تازه به غیر از این بیست و دو ماه چند ماه دیگر هم باید صبر میکردم کلی موقعیت شغلی برام جور شد اما به خیال اینکه چند ماه اینده سوئد درست میشه از دست دادم و خیلی پشیمونم , اما به جرات میگم چندین ماهه که ویزا بولتن رو چک میکنم قبلا هر چند ماه یک بار میپرسیدم از برادرم یا از دهن مادرم میشنیدم اگه از الان بخوای لحظه شماری کنی !! سخت میگذره و عذاب میکشیSad .

دوست عزیز
اولا که از صمیم قلب براتون آرزو می کنم زودتر کارتون درست بشه ... اما همه ما در این مسیر عذاب زیادی کشیدیم و می کشیم .. خواهر خود من تا لحظه مصاحبه فکر می کرد رفتنیه اما درست در آخرین لحظه به علت سنش حذف شد ... ما هم در بدترین شرایط ، دقیقا وقتی کار مادرمون درست شد و همگی باید می رفتن پدرمون رو ز دست دادیم ...مادر و برادرم رفتن و الان چهار ساله که ما تنهاییم! امیدوارم همه این تنهاییها و جداییها یه روزی به زودی سر بیاد ..Big Grin

متاسفم روانشون شاد اميدوارم هميشه شما و ديگر اعضا خانوادتون سلامت باشيد ،واقعا همه به نوعي اين سختي هارو دارن راستي با اين تفاسير كه مادرتون چهار ساله امريكاست چرا زودتر اقدام نكرديد ؟

Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR

پاسخ
تشکر کنندگان: ایلیانا
واقعا واسه age out درخواست تجدید نظر دادن ؟ یعنی امیدی هست ؟خدا کنه برای همه خبر خوبی بشه
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
دوستان من هم مثل شما تو این صف طویل قرار دارم. مدت ها بود که بهش فکر نکرده بودم و نیومده بودم مهاجرسرا در هر صورت ما رو به جمع خودتون بپذیرید Wink
با آرزوی موفقیت برای همه ی شما.
This Visa bulletin things killing me, waiting to comes current.
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها تبريك ماشاالله اكتبر هم دو ماه در حقيقت ٦٢ روز پيشرفت داشت
F2B 01 NOV 07

پاسخ
تشکر کنندگان: shandiz ، hamid87 ، tomi_ft2000 ، maral-b
این روند 2 ماه 2ماه خیلی خوبه، امیدوارم با سرعت پیش بره. با آرزوی موفقیت برای همه.
پاسخ
تشکر کنندگان: hamid87 ، maral-b ، ایلیانا
چشم نزنین ... اینکه هنوز کامینگ سونه ... اون سایته که پیشبینی میکنه رو ملاک قرار ندین .. چون دیدم که میگم به طور مثال برای چند ماه پیش رو 1 ماه رو به جلو گفته بود اما ویزا بولتن 2 ماه رفت جلو مرجع همون سایت بولتن هست .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-09-07 ساعت 22:43)brt نوشته:  واقعا واسه age out درخواست تجدید نظر دادن ؟ یعنی امیدی هست ؟خدا کنه برای همه خبر خوبی بشه

بله دوست عزیز
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-09-09 ساعت 21:49)alisarvareharchiabi نوشته:  چشم نزنین ... اینکه هنوز کامینگ سونه ... اون سایته که پیشبینی میکنه رو ملاک قرار ندین .. چون دیدم که میگم به طور مثال برای چند ماه پیش رو 1 ماه رو به جلو گفته بود اما ویزا بولتن 2 ماه رفت جلو مرجع همون سایت بولتن هست .

دوست عزیز , من از سایت رسمی دیدم http://travel.state.gov/content/visas/en...letin.html
ولی متاسفانه الان دوباره کامینگ سون شده البته این مسئله یک بار دیگر هم رخ داده بود چند ماه پیش که همون تاریخ های اولیه دوباره آپ شد

پاسخ
(2014-09-09 ساعت 21:49)alisarvareharchiabi نوشته:  چشم نزنین ... اینکه هنوز کامینگ سونه ... اون سایته که پیشبینی میکنه رو ملاک قرار ندین .. چون دیدم که میگم به طور مثال برای چند ماه پیش رو 1 ماه رو به جلو گفته بود اما ویزا بولتن 2 ماه رفت جلو مرجع همون سایت بولتن هست .

دوست عزیز من هم تو سایت رسمی دیدم و هنوز هم موجوده و میتونید ببینید.
http://travel.state.gov/content/visas/en...-2014.html

موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: ایلیانا ، battosai
خیلی خوبه.. با همین فرمون برن جلو کلی هممون جلو میوفتیم ... امیدوارم از ماه دیگه پیشرفتشون سه ماه به سه ماه باشه ...

پاسخ
تشکر کنندگان: tomi_ft2000 ، battosai ، hamid87
همچنان کامینگ سون هست 12:31 پی ام 10 سپتامبر .
پاسخ
تشکر کنندگان: tomi_ft2000
(2014-09-10 ساعت 12:32)alisarvareharchiabi نوشته:  همچنان کامینگ سون هست 12:31 پی ام 10 سپتامبر .

من یک ساعت پیش چک کردم و اکتبر رو نشون میداد، البته الان برگشته به کامینگ سوون. شاید میخوان تغییرش بدن 3ماه جلو بندازنش :دی
پاسخ
F2B : 01NOV07 همین الان! 3:27 !

پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان