کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2011-11-12 ساعت 15:45)farzin_glad@yahoo.com نوشته:  سلام خدمت دوستان ، بچه ها من برای 18 ژانویه مصاحبه دارم که میوفته 4 شنبه
روز قبلش یعنی سه شنبه تعطیل رسمیه تو ترکیه خودتونم میدونید شنبه و یک شنبه مطب دکتر تعطیل هست حالا به نظر شما من برای چه روزی بلیط هواپیما بگیرم؟؟؟ متشکر میشم اگر راهنماییم کنید.

باسلام امیدوارم که همه چیز به بروفق مرادتون بشه یه سوال داشتم نامه ی دوم براتون ایمیل شدیاباپست به محل سکونتتون ارسال شده چون من کیسم نوزده هزارولی هنوزازنامه ی دوم هیچ خبری نیست خیلی ممنون می شم اگربهم جواب بدین که نامه ی دوم راازچه طریق دریافت کردید؟ بایک دنیاتشکر مرجان
شماره کیس :2012AS00019XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت: july 15
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: aug
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ کارنت شدن کیس:10 dec
تاریخ دریافت نامه دوم:10 dec
تاریخ مصاحبه:13 feb
تاریخ دریافت ویزا: به امیدخدا یکضرب Big Grin
تعداد افراد با این کیس:3
تشکر کنندگان: arman_m ، امیر مهاجر
سلام ، نامه ای نیومد فقط یه ایمیل از kcc گرفتم گفته بود برو تو سایت لوگین کن رفتم لوگین کردم تاریخ مصاحبمو زده بود
البته این ماه تا 18500 کارنت شدن این ایمیل برای شما یک ماه دیگه میاد
2012AS18XXX
رویت قبولی:August
ارسال فرم: Aug 28
سفارت: آنكارا
کارنت شدن: Junuary
دریافت نامه دوم: 7 / nov
مصاحبه: January 18 Big Grin
دریافت کلیرنس: یک ضرب
دریافت ویزا : 19 January
ورود به آمریکا: march 1
دریافت گرین کارت:
هزینه ها: حساب کتاب نکردم
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، Solitude
(2011-11-12 ساعت 15:45)farzin_glad@yahoo.com نوشته:  سلام خدمت دوستان ، بچه ها من برای 18 ژانویه مصاحبه دارم که میوفته 4 شنبه
روز قبلش یعنی سه شنبه تعطیل رسمیه تو ترکیه خودتونم میدونید شنبه و یک شنبه مطب دکتر تعطیل هست حالا به نظر شما من برای چه روزی بلیط هواپیما بگیرم؟؟؟ متشکر میشم اگر راهنماییم کنید.

سلام ممنون از امضای کامل شدت.
اگه شنبه 1 شنبه 3 شنبه تعطیله توفیق اجباری داری که یا4 شنبه یا حداقل 5 شنبه هفته قبلش بگیری که اگه خدای نکرده مجبور به تکرار آزمایش شدی 3 شنبه اینکارو بکنی.
شماره کیس :20125xxx
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:14 Aug
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: Nov
تاریخ دریافت ویزا: خدا بخواد قبل از ژانویهBig Grin و خواست Big Grin دسامبر
تاریخ دریافت گرین کارت : 1 ماه پس از ورود
2 نفر
تشکر کنندگان: امیر مهاجر
(2011-11-12 ساعت 16:44)outlaw نوشته:  

اگه شنبه 1 شنبه 3 شنبه تعطیله توفیق اجباری داری که یا4 شنبه یا حداقل 5 شنبه هفته قبلش بگیری که اگه خدای نکرده مجبور به تکرار آزمایش شدی 3 شنبه اینکارو بکنی.
دوستان شنبه تعطیل نیست.تو رو خدا بگید اینکه شنبه تعطیل است را از کجا آوردید.من برنامه ریزی کردم که جواب آزمایشات را شنبه بگیرم.در ضمن چه آزمایشی ممکن است تکرار بخورد؟؟؟اگر عکس قفس سینه باشد که همان روز هم تکرار میکنند و هم جوابش را میدهند و فکر هم نمیکنم آزمایش خون را تکرار کنند .آقای outlaw لطفا توضیح بیشتر!ما رو نترسونیدBig Grin

اصلاحیه:آزمایش خون را برای سیفیلیس انجام میدهند(و به طور تصادفی از بعضی‌‌ها تست اعتیاد هم میگیرند).اگر تست سیفیلیس مثبت شد(دلایل زیادی دارد که ممکن است به طور کاذب مثبت شود)،تست را تکرار میکنند.ولی‌ نگفته جواب تست دوم را کی‌ میدهند.

***2012AS16
تاریخ دریافت ویزا:29 March
تاریخ ورود به آمریکا :June 1
تاریخ دریافت گرین کارت : 20 June,Big Grin
تشکر کنندگان: vroom ، arman_m ، امیر مهاجر
سلام ببخشید من اطلاعاتم کافی نبود الان متوجه شدم که شنبه باز هست مطب .
2012AS18XXX
دریافت گرین کارت:
(2011-11-12 ساعت 17:23)farzin_glad@yahoo.com نوشته:  سلام ببخشید من اطلاعاتم کافی نبود الان متوجه شدم که شنبه باز هست مطب .
سکته ناقص کردم.آخه منم حساس............Big Grin.در ضمن من تقویم ترکیه را چک کردم برای ژانویه2012 فقط اول ژانویه تعطیل رسمی‌ است.شما این تعطیلی‌ روز سه‌شنبه(۱۷ ژانویه) را از کجا پیدا کردید.ممنون میشم لینکش را بگزررید.من از این لینک چک کردم:
http://www.timeanddate.com/calendar/?yea...&country=4

***2012AS16
این لینک http://turkey.usembassy.gov/holidays.html تو سفارت آمریکاست
ماله تعطیلات 2011 خود سفارته برای 2012 آپدیت نکردن . طبق لینکه شما پس مطب دکتر برای این روز تعطیل نیست پس احتمالا فقط این تعطیلی ماله سفارته
2012AS18XXX
دریافت گرین کارت:
(2011-11-12 ساعت 10:48)cmbt نوشته:  
(2011-11-12 ساعت 09:36)3rip نوشته:  
(2011-11-11 ساعت 21:31)cmbt نوشته:  
(2011-11-11 ساعت 21:05)sezar نوشته:  
(2011-11-11 ساعت 20:54)cmbt نوشته:  دوستان سلام.ما هتل ددمان را برای ژانویه ۸ شب گرفتیم یک میلیون و سیصد هزار تومان.بلیط هم گرفتیم یک میلیون و ششصد هزار تومان(قطر ایرلاین).

سلام
میشه اسم و تلفن آژانستونو برای من ارسال کنید
سلام.ما هتل را خودمون ازbooking.com گرفتیم فقط بلیط را آژانس گرفتیم.من شیرازم فکر کنم اگر تهران هستید turkishگزینه بهتری است چون مستقیم میره آنکارا

سلام

می خواستم بدونم اینکه برای رزرو خودتون اقدام کردید دلیل خاصی داشت ؟ مگه اگر از طریق آژانس هتل می گرفتید ارزون تر نمی شد ؟
سلام.فکر نکنم ارزون‌تر میشد.سیما خانوم گفتند از آژانس گرفتند شبی‌ ۱۲۰ دلار که تقریبا همون می‌شه که ما گرفتیم.شاید اینکه برای سیما خانوم یک کم ارزون‌تر شده بخاطر این است که ما برای ژانویه گرفتیم.دلیل خاصی‌ نداشت فقط اینکه ما همیشه برای همه‌جا خودمون هتل میگیرم و همیشه هم راضی‌ بودیم.
من هم اگه مسترکارد داشتم، حتماً برای این سفر خودم اقدام میکردم.ببینید هیچ وقت اتاق را به ازای هر نفر محاسبه نمیکنند بلکه میگند اتاق DOUBLE یا SINGLE و یا سوییت و ... ولی جزیره بهشت به من گفت شبی 60 تومان ولی موقع حساب کتاب به ازای هر نفر 60 گرفت(120) همین طور برای ترانسپورت که باز هم به ازای هر نفر 45 تومان که حالا این یه کم منطقیه ولی به صرفه نیست.
شماره کیس :2012AS10XXX
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:7Dec
کلیر:25 jan

در نبرد بين روزهاي سخت و آدمهاي سخت، روزهاي سخت مي روند و آدمهاي سخت مي مانند
تشکر کنندگان: arman_m ، امیر مهاجر ، Solitude
(2011-11-12 ساعت 17:15)cmbt نوشته:  
(2011-11-12 ساعت 16:44)outlaw نوشته:  

دوستان شنبه تعطیل نیست.تو رو خدا بگید اینکه شنبه تعطیل است را از کجا آوردید.من برنامه ریزی کردم که جواب آزمایشات را شنبه بگیرم.در ضمن چه آزمایشی ممکن است تکرار بخورد؟؟؟اگر عکس قفس سینه باشد که همان روز هم تکرار میکنند و هم جوابش را میدهند و فکر هم نمیکنم آزمایش خون را تکرار کنند .آقای outlaw لطفا توضیح بیشتر!ما رو نترسونیدBig Grin

اصلاحیه:آزمایش خون را برای سیفیلیس انجام میدهند(و به طور تصادفی از بعضی‌‌ها تست اعتیاد هم میگیرند).اگر تست سیفیلیس مثبت شد(دلایل زیادی دارد که ممکن است به طور کاذب مثبت شود)،تست را تکرار میکنند.ولی‌ نگفته جواب تست دوم را کی‌ میدهند.

دوست عزیز امکان اشتباه در آزمایش هست.مخصوصا درخواست دوباره عکس هرچند بسیار کم.
در مورد شنبه من خودم نمیدونستم جملمو بخونید گفتم اگه......
آزمایش خون برای اعتیاد و خیلی چیزهای دیگس که همش حدسه حتی اینم میدونیم که از زمان اوباما ایدز هم مهم نیست!!!!!اما قفسه سینه عمدتا برای سل هست.
حالا که شنبه تعطیل نیست اینطور که میگید جمعه میتونن برن.
به امید موفقیت همه.
شماره کیس :20125xxx
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:14 Aug
تاریخ مصاحبه: Nov
تاریخ دریافت ویزا: خدا بخواد قبل از ژانویهBig Grin و خواست Big Grin دسامبر
تاریخ دریافت گرین کارت : 1 ماه پس از ورود
2 نفر
salam dostan
man ye pish nhad daram az on jaee ke aksaran klernc mikhoran aslan barnaamatono beham narizid pishnahad mikonam aval berid mosahbe va karhaye medikal ham ham zaman anjam bedid va az safaretoon lezat bebarid . . . mogheye gereftane viza madareke pezeshki ro begirid ke age klerenc toon ham dir oomad majbor nabashid dobare test bedid.
ba arezoye movafaghiyat
تجربه شکست خیلی بهتر از حسرت خوردن از دست دادن یه موقعیت هستش

نشویل - تنسی : جایی که من زندگی‌ می‌کنم ، شهری کوچک ، با هزینه‌های متوسط ، وضعیت کار بد نیست 
تشکر کنندگان: mirman
(2011-11-13 ساعت 07:31)m.memari نوشته:  salam dostan
man ye pish nhad daram az on jaee ke aksaran klernc mikhoran aslan barnaamatono beham narizid pishnahad mikonam aval berid mosahbe va karhaye medikal ham ham zaman anjam bedid va az safaretoon lezat bebarid . . . mogheye gereftane viza madareke pezeshki ro begirid ke age klerenc toon ham dir oomad majbor nabashid dobare test bedid.
ba arezoye movafaghiyat

با سلام و ممنون از پیشنهادتون
ولی مگه نتایج پزشکی جزو مدارکی نیست که حتما باید هنگام درخواست ویزا به سفارت ارائه کرد؟ یعنی میشه اونو بعدا به سفارت داد؟
شماره کیس:2012AS00042XXX
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 8 آگوست 2011
کارنت شدن کیس: ژوئن 2012
تاریخ مصاحبه:25ژوئن
تعداد نفرات کیس : 3 نفر
تاریخ کلیرنس : 31 جولایBig Grin
جمع تقریبی هزینه ها :25000 عكس ، 68000 فرم ها با TNT ، ترجمه 250000 با مهرتایید ، بلیط 3 نفر 1180000 ، واکسن سه نفر 89000
(2011-11-11 ساعت 21:05)sezar نوشته:  
(2011-11-11 ساعت 20:54)cmbt نوشته:  دوستان سلام.ما هتل ددمان را برای ژانویه ۸ شب گرفتیم یک میلیون و سیصد هزار تومان.بلیط هم گرفتیم یک میلیون و ششصد هزار تومان(قطر ایرلاین).

سلام
سلام.ما هتل را خودمون ازbooking.com گرفتیم فقط بلیط را آژانس گرفتیم.من شیرازم فکر کنم اگر تهران هستید turkishگزینه بهتری است چون مستقیم میره آنکارا

سلام

می خواستم بدونم اینکه برای رزرو خودتون اقدام کردید دلیل خاصی داشت ؟ مگه اگر از طریق آژانس هتل می گرفتید ارزون تر نمی شد ؟
سلام.فکر نکنم ارزون‌تر میشد.سیما خانوم گفتند از آژانس گرفتند شبی‌ ۱۲۰ دلار که تقریبا همون می‌شه که ما گرفتیم.شاید اینکه برای سیما خانوم یک کم ارزون‌تر شده بخاطر این است که ما برای ژانویه گرفتیم.دلیل خاصی‌ نداشت فقط اینکه ما همیشه برای همه‌جا خودمون هتل میگیرم و همیشه هم راضی‌ بودیم.
سلام ...ببخشید برای 3 نفر 1300 دادید
شماره کیس : 2012AS000200XX
کنسولگری: ANK
مصاحبه : 2012 /FEB دریافت آبی
دریافت کلیرنس:26 SٍEP با ستاره
دریافت وبزا: SEP 28
ورود به آمریکا : 2013/March

(2011-11-13 ساعت 09:22)MAHDI2012 نوشته:  
(2011-11-11 ساعت 21:05)sezar نوشته:  سلام

سلام

سلام ...ببخشید برای 3 نفر 1300 دادید
نه برای اتاق دو تخته.پسر من کوچولو است

***2012AS16
دوستان عزیز
آیا کسی می داند آنکارا تا استانبول زمینی چند کیلومتر است و با اتوبوس چند ساعت راه است ؟ اگر کسی از دوستان تجربه این سفر را داشته است آیا تجربه خوشایندی بوده است ؟
شماره کیس:2012AS00042XXX
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 8 آگوست 2011
کارنت شدن کیس: ژوئن 2012
تاریخ مصاحبه:25ژوئن
تعداد نفرات کیس : 3 نفر
تاریخ کلیرنس : 31 جولایBig Grin
جمع تقریبی هزینه ها :25000 عكس ، 68000 فرم ها با TNT ، ترجمه 250000 با مهرتایید ، بلیط 3 نفر 1180000 ، واکسن سه نفر 89000
تشکر کنندگان: Man ، SH1A2R3 ، امیر مهاجر
(2011-11-14 ساعت 02:35)parsy631 نوشته:  دوستان عزیز
آیا کسی می داند آنکارا تا استانبول زمینی چند کیلومتر است و با اتوبوس چند ساعت راه است ؟ اگر کسی از دوستان تجربه این سفر را داشته است آیا تجربه خوشایندی بوده است ؟

حدود 6 ساعت طول ميكشه. اتوبوسهاش هم راحت و خوب هستن. يك LCD جلوي هر صندلي هست كه ميتوني براي فيلم يا آهنگ يا بازي استفاده كني. فلش هم ميخوره.
ما كه رفتيم خيلي خوش گذشت. توي سفرنامه كامل توضيح دادم.
شماره کیس : 2012AS0##
کنسولگری: آنکارا
مصاحبه:1نوامبر2011
كليرنس: 13 دسامبر
دريافت ويزا: 7 فوريه
ورود به امریکا: April 2012- Houston

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان