کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری و سوالات مرتبط با آن
سلام عزیزان

من امسال در حالی میخوام عکس بگیرم که قراره خال تو صورتمو هم بردارم، الان که عکس میگیرم با خاله بعدا مشکلی پیش نمیاد که بگن چرا الان خال نداری و..؟؟

خیلی ممنون
تشکر کنندگان:
(2011-10-07 ساعت 19:38)javad_2 نوشته:  
(2011-10-07 ساعت 17:32)pantheia نوشته:  سلام عکسی که می ندازیم میتونه لبخند داشته باشه؟ چتری رو پیشونی چه طور؟ گوش باید معلوم باشه؟ سایه پشت چشم ایراد داره؟
من عکسی که انداختم انگار سمت راست صورتم یه کم تیره تر شده.اشکال داره؟
ممنونم

سلام
طبق مطلبی که در سایت ثبت نام نوشته ، نوشته آرایش نباید داشته باشین چتر روی پیشونی رو نمیدونم چیه ولی باید صورت کاملا مشخص باشه اگر میکاپ داشتین باید عکس رو تجدید کنینCool برای لبخندتمن هم این اشکال رو در این سایت چک کنین اگر مشهبه ریجکتی هاست باید دوباره بگیرید

http://travel.state.gov/visa/visaphotore..._5331.html

این عکسایی که مثال گذاشته خودشون اکثرا در حال خنده ان بعد نوشته باید حالت چهره خنثی باشه!در مورد چتری هم بعضی عکس ها موهاشون رو پیشونیو پوشونده بود.من الان مدل موهام چتری خوب!بعد هم اینا خودشون گوش هاشون پیدا نیست. من هر جی خوندم ندیدم بگه بدون ارایش باشه.
کسی عکاسی خوب سراغ نداره تو سعادت اباد یا شهرک؟ این عکاسه که من رفتم اصلا کارشو بلد نبود هی هم می گفت روزی 100 تا عکس لاتاری می گیره!
تشکر کنندگان:
[عکس: photo.aspx]

این هم مشخصات عکسی که قابل قبوله واسه ثبت نام گرین کارت 2013

https://www.dvlottery.state.gov/photo.aspx
تشکر کنندگان:
(2011-10-05 ساعت 12:33)مرجان گلی! نوشته:  یعنی یک ارایش کم هم مشکل سازه؟؟؟؟من یک ماتیک کمرنگ زدم...؟؟؟؟

ماتیک کمرنگ مشکلی نداره ولی عکس رو روتوش نکن. سایزش هم خیلی مهمه.600*600

(2011-10-04 ساعت 03:00)mahdi1 نوشته:  برای تغییر دادن dpi عکس با برنامه فتوشاپ چطور باید عمل کنیم؟

اول توی فتوشاپ یه صفحه جدید باز کن و dpi رو تنظیم کن بعدش رو paste کن وسلام
تشکر کنندگان:
آقا اسم کوچک من سید حمید رضا هست چه جوری باید تایپ کنم
seyed hamid reza
seyyed hamid reza
seyedhamidreza
seyyedhamidreza
تشکر کنندگان:
توی ویکی مهاجر سرا dpi رو فقط واسه عکسهای اسکن شده نوشته باید 300 باشه نه برای خود عکس دیجیتالی پس یعنی اگر عکس دیجیتال 300 نباشه مشکلی ایجاد نمیکنه درسته ؟؟؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان . حتما لینک زیر رو یه نگاهی بکنید . خیلی از سوالاتون جوابشو به صورت بصری میگیرید :
www.usadiversitylottery.com/photorequirements.php
تشکر کنندگان:
دوستان درود بر شما
امروز متوجه شدم عکس هایی که عکاس پریروز برام گرفته در properties در قسمتcreated وaccessed تاریخ به روز می باشد اماmodified آن مربوط به سال2008 میباشد
ممکنه تاریخ عکس را قدیمی بدونند وقبول نکنند
راهی برای به روز کردنmodified وجود دارد اگه هست لطفا راهنمایی کنید
برای دختر کوچکم از طریق فتوشاب زمینه پشت عکس را سفید کردم آیا مشکلی ندارد
تشکر کنندگان:
(2011-10-08 ساعت 00:14)kamyab نوشته:  دوستان درود بر شما
امروز متوجه شدم عکس هایی که عکاس پریروز برام گرفته در properties در قسمتcreated وaccessed تاریخ به روز می باشد اماmodified آن مربوط به سال2008 میباشد
ممکنه تاریخ عکس را قدیمی بدونند وقبول نکنند
راهی برای به روز کردنmodified وجود دارد اگه هست لطفا راهنمایی کنید
برای دختر کوچکم از طریق فتوشاب زمینه پشت عکس را سفید کردم آیا مشکلی ندارد

با سلام
عکس را در Acdsee باز کن و دوباره از روی آن Save as کن با اسم جدید. تمام تاریخهایش درست می شود البته در properties در قسمت summary ببینید که تاریخ data picture taken هم تغییر کرده باشد وگرنه به مشکل بر می خورید. Shy ترجیحاً عکسها را با فتوشاپ دستکاری نکنید ممکن است حذف شوید.
ثبت نام : بعد از وقفه دو ساله، به امید خدا اکتبر 2018 برای لاتاری 2020  
كيس نامبر:                                                                         
دريافت نامه قبولی:                                                               
ارسال مدارك:                                                          
مصاحبه:                                                                       
كليرنس:                                                                        
دريافت ويزا: یک ضرب Rolleyes
دریافت گرین کارت:
16 دوره شرکت در لاتاری: You have not been selected  Tongue
تشکر کنندگان: kamranjon ، kamyab
عکس روتوش شده رو اگه اسکن کنیم قبول نمیشه؟
منظورم همین عکس های 3*4 هست
تشکر کنندگان:
SadSadSadSadSadSadSadSadSadSadمن data picture taken درست نکردم حالا چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
سلام
حجم عکس من 125kb است این حجم عکس مناسب است؟
متشکرم
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
کسی از دوستان اصفهانی عکاسی که با قوانین آشنایی داشته میشناسه؟؟؟
ممنون میشم اگه اطلاع بدید چون به من گفتن سایان کاملا حرفه ای هست در این مورد (لاتاری) و رفتیم عکس گرفتیم و یک سایه کوچیک روی صورتمون افتاد و بعد که رفتیم گفتیم چرا عکس اینجوری هست با فوتوشاپ درستش کرد، روتوش هم که دستش درد نکنه، پوستم از jennifer lopez آرایش کرده هم بهتر شده. برای همین به دنبال یک عکاسی حرفه ای می گردم، اگه لطف کنید و آدرس را یا اینجا یا به صورت خصوصی بفرستید ممنون میشم.
با سپاس فراوان.
(2011-10-08 ساعت 14:30)m.maryam نوشته:  سلام
حجم عکس من 125kb است این حجم عکس مناسب است؟
متشکرم

بله حجم کاملا مناسب هست و همونطور که گفته حداکثر میتونه 240 کیلو بایت باشه ولی از عکستون properties بگیرید ببینید بقیه ویژگی هاش هم درست باشه.
موفق باشید
اگر می خواهید اقیانوس های جدید را کشف کنید اول باید شهامت ترک ساحل را داشته باشید.

انجمن مهندسین برق مهاجرسرا
تشکر کنندگان:
سلام یکی از دوستان ایدی یاهشو بده میخوام عکس خودمو بهش نشون بدم .
تشکر کنندگان:
سلام. لطفا اون دوستانی که سال های گذشته در پروسه لاتاری اسمشون در اومده در مورد زمینه عکسی که در فرم ثبت نام آپلود کردن توضیح بدن که آیا زمینه عکس بوسیله فتوشاپ سفید شده یا اینکه به طور طبیعی زمینه روشن یا سفید داشته؟
این سوال رو به این خاطر مطرح میکنم که از اونجایی که به عکاس گفتم مشخصات عکس برای لاتاری باشه اما زمینه عکس رو با فتوشاپ سفید کرده ولی با توجه به نمونه های موجود در سایت رسمی ثبت نام عکس ها به طور طبیعی بک گراند روشن دارند!
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان