کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری و سوالات مرتبط با آن
سلام

کجای properties می‌تونیم dip رو پیدا کنیم؟،من نمیتونم پیداش کنم تا ببینم روی چند تنظیم شده؟....
نوع ویزا:cr1
تاریخ اولین ارسال مدارک:july2010
تاریخapproveشدنBig Grineceber2010
تاریخ مصاحبه:31 مارس2011
محل مصاحبه:آنکارا
تاریخ صدور ویزا:31 مارس2011
تاریخ و محل دریافت ویزا: 1 آوریل 2011
تاریخ پرواز:17 می2011
برای ماندن باید رفت،گاهی به قلب کسی ،گاهی از قلب کسی
تشکر کنندگان:
سلام.
واسه 6*6 شدن عکس باید چیکار کنم؟
من عکس 3*4 دارم فقط.
تشکر کنندگان:
(2011-10-11 ساعت 23:23)hesehabib نوشته:  سلام.
واسه 6*6 شدن عکس باید چیکار کنم؟
من عکس 3*4 دارم فقط.

نرم افزار های متعددی هست که فوتوشاپ هم معروفترینش هست ولی همونطور که افراد با تجربه گفتن اگه شما واقعا قصد شرکت داری و برنده شدن برات مهم هست یک عکس جدید که دارای مشخصات هست بگیرید. اگر هم که نه در صفحات گذشته همین تاپیک دوستان توضیح دادن مراجعه کنید حتما می بینید
اگر می خواهید اقیانوس های جدید را کشف کنید اول باید شهامت ترک ساحل را داشته باشید.

انجمن مهندسین برق مهاجرسرا
تشکر کنندگان: nedadd
(2011-10-11 ساعت 19:52)nedadd نوشته:  سلام

کجای properties می‌تونیم dip رو پیدا کنیم؟،من نمیتونم پیداش کنم تا ببینم روی چند تنظیم شده؟....

دوست عزیز اگه منظورت dpi هست شما زمانی که properties می گیری 4 تا tab داریم که در tab سوم شما می تونید مشخصات عکس را ببینید. در همین tab لیست طبقه بندی شده ای وجود داره که اولی description دومی origin هست و سومی image هست که شما در این قسمت می تونید تمام مشخصات عکستون را ببینید که دقیقا در جلوی horizontal resulation , vertical resulation شما می تونید dpi عکستون را ببینید.
اگر می خواهید اقیانوس های جدید را کشف کنید اول باید شهامت ترک ساحل را داشته باشید.

انجمن مهندسین برق مهاجرسرا
تشکر کنندگان:
موضوع عکس لاتاری اونقدرها هم مهم و پیچیده نیست .
تمام شرایطی که بچه ها در بالا بهش اشاره کردند درسته، ولی احتیاجی به حفظ کردن نداره

عکس 600*600 پیکسل همون عکس 5*5 گذرنامست ، هم شرایطش و هم اندازه اش. شما اگه برید عکاسی و ازش بخواید که عکس گذرنامه ای ازتون بگیره و روی سی دی بهتون تحویل بده همون 600 در 600 میشه Rolleyes
تشکر کنندگان: behzadb57
(2011-10-10 ساعت 11:38)Karma نوشته:  موقعی که تشریف می برید عکاسی یا هر جایی که عکستون رو می گیره عین اینا رو که اینجا می نویسم بهش بگید:

1. عکسم رو سه در چهار نکنید و همون سایز طبیعیش رو انتقال بدهید به فلشم یا روی سی دی! (این مورد که سایز عکس رو تغییر نده خیلی مهمه)
2. کیفیت عکسم یا به اصطلاح (Resolution اش) به هیچ وجه تغییر نکند.
3. عکسم رو به هیچ وجه روتوش نکنید.
* به طور خلاصه، مستقیما عکس شما رو از داخل دوربین بدون هیچ تغییری انتقال بده به فلش شما یا روی سی دی.
(ضمنا سعی کنید موقع عکس گرفتن لبخند نزنید یا نخندید تا چهرتون دفورمه نشه)
(بنده شخصا تاکید می کنم که از عکس پارسالتان و عکسی که قبلا به صورت 4*3 گرفتید و اسکن کردید استفاده نکنید)
بعد از اینکه عکستون رو با مشخصات بالا تحویل گرفتید، بعدش از لینک زیر که جناب بابک هم در پستشون قرار دادند استفاده کنید و عکستون رو با لینک زیر تولید و ذخیره کنید و بعدش هم ثبت نام کنید.
http://travel.state.gov/_res/flash/cropp...opper.html

این همه من توضیح دادم، اون همه هم بقیه دوستان! هنوز باز هم سوال وجود داره Big Grin یکی گفت برید بگید عکس گذرنامه می خوام با مشخصاتی که نوشته بود! دیگه از این ساده تر؟ تازه، این لینکی هم که این بالا من گذاشتم تقریبا همه چیو حل می کنه و شما نیازی نداری بدونی اصلا رزولوشن و یا دی پی آی چی هست! چون این لینکه خودش همه این کارها رو انجام میده. اگر هم خواستید بدونید رزولوشن و یا دی پی آی چیه!!! ماشاالله فداش بشم گوگل رو که هر چی ازش بپرسی با عکس، ویدئو، نمودار، متن... یخلاصه جوابت رو به طرق مختلف میده! اما کیه که بره بگرده Rolleyes
هميشه شاكر باش،‌مثل... از زمين و زمين طلب كار نباش!
تشکر کنندگان: j@vad ، winx ، behzadb57 ، babak433
دوستان
سلام
من یه عکس گرفتم. راستش به نظرم مشکل داره و هم سایت هم قبول نکرد.
دوستان اگر کسی تخصص داره تو بحث عکس و می تونه به من کمک کنه و عکسم را برام درست کنه و به اندازه و ابعاد مد نظر تبدیل کنه لطفاً اعلام آمادگی کنن.
ممنون
تشکر کنندگان:
به هر عکاسی بگید عکس برای لاتاری میخوام براتون می اندازه 5 در 5 داخل سی دی خدایی سخت نیست .
منم اون موقع که شرکت کردم راحت گفتم برای لاتاری میخوام انداختم و سایت هم قبول کرد الان هم آمریکا هستم .
تمام عکاسی ها می اندازن عکاسی که من انداختم ولی عصر سر میرداماد ساختمان اسکان بگید فوری بده .

تشکر کنندگان: j@vad
سلام
من فردا ميخوام برم عسكمو بگيرم و ميخوام قبل از تحويل مشخصات رو چك كنم
چطوري بايد فاصله هايي كه خواسته شده (بالاي سر تا زير چانه و ارتفاع چشم ها تا پايين عكس بايد 50 تا 69 باشد) را چك كنم؟
ممنونم
تشکر کنندگان:
این سایته چه باحاله!!!!عکسو اپن میکنی خودش همه کارارو انجام میده :d دیگه مشکل حله؟این تایید کنه دیگه عکسمون مشکلی نداره؟
تشکر کنندگان:
(2011-10-13 ساعت 16:50)3rip نوشته:  موضوع عکس لاتاری اونقدرها هم مهم و پیچیده نیست .
تمام شرایطی که بچه ها در بالا بهش اشاره کردند درسته، ولی احتیاجی به حفظ کردن نداره

عکس 600*600 پیکسل همون عکس 5*5 گذرنامست ، هم شرایطش و هم اندازه اش. شما اگه برید عکاسی و ازش بخواید که عکس گذرنامه ای ازتون بگیره و روی سی دی بهتون تحویل بده همون 600 در 600 میشه Rolleyes

نه دوست عزیز من خودم 4 روز پیش رفتم عکس گذرنامه گرفتم6*4 بود واسه لاتاری 5*5 !!! اطلاعات اشتباه ندید
تشکر کنندگان:
سلام
من عکسمو الان از عکاسی گرفتم اما مشکل داره عکسم
مشخصاتش اینه:
Dimensions 600*600
Width 600 pixels
height 600 pixels
Horizontal resolution: 381 dpi
Vertical resolution:381 dpi
Bit depth 24
Resolution unit 3
Size 218 KB
اما مشکلاتی که داره به نظرم اینه که اولا که شونه هام توی عکس نیست و بعد که با سایت http://travel.state.gov/_res/flash/cropp...opper.html# چک کنم حجم عکسم (منظورم از بالای سر تا پایین عکس) از اون بیضی های سبزرنگ بیشتره و وقتی crop می کنم کلی از بالا و پایین عکسم زده میشه..اما کلا وقتی توی سایت قسمت امتحان عکس، عکسمو چک کردم قبول کرد
چیکارش باید بکنم؟
میشه بگید اولا مشخصاتی که بالا گفتم کاملا درست هست یا نه؟
و اینکه برم یه عکاسی دیگه عکس بگیرم یا باز برم پیش همون عکاسی و ازش بخوام تغییرش بده (البته چیو باید تغییر بده)؟
ممنونم
تشکر کنندگان:
دوستان سلام,

اول از همه خواهش ميكنم اينقدر در رابطه با عكس استرس نداشته باشين و به ديگران اين قدر استرس وارد نكنيد,

چند ساله قبل يكي از بچه ها ثبت نام رو انداخت براي روز اخر و تا به خودش اومد ديد يكي دو ساعت بيشتر نمونده و از همه مهمتر عكس رو اماده نكرده!!!

اگر بگم چه جوري عكس گرفت و فرستاد باورتون نميشه!!!

با دوربين موبايل w700 از خودش و مادرش عكس گرفت و حسابي روتوش كرد و فرستاد,اسم مادرش در اومد و رفت مصاحبه انجام داد و ويزاش رو گرفت,
منم سالهاي اول خيلي گير بودم كه نبايد روتو بشه,ولي الان دو ساله كه با خيال راحت ميرم عكس ميگيرم و ارسال ميكنم...

تشکر کنندگان: ابی22 ، behzadb57 ، pr.kia
عکسی که با دوربین میگیرین فقط حجم انداره و 24bit بودنش ...
dpi برای عکسهای اسکن شدست
Taking a New Digital Image. If a new digital image is taken, it must meet the following specifications:
 Image File Format:
The image must be in the Joint Photographic Experts Group (JPEG) format.
 Image File Size:
The maximum image file size is 240 kilobytes (240 KB).
 Image Resolution and Dimensions:
Minimum acceptable dimensions are 600 pixels (width) x 600 pixels (height). Image pixel dimensions must be in a square aspect ratio (meaning the height must be equal to the width).
 Image Color Depth:
Image must be in color (24 bits per pixel).
تشکر کنندگان:
(2011-10-14 ساعت 20:11)tonialmeida نوشته:  دوستان
سلام
من یه عکس گرفتم. راستش به نظرم مشکل داره و هم سایت هم قبول نکرد.
دوستان اگر کسی تخصص داره تو بحث عکس و می تونه به من کمک کنه و عکسم را برام درست کنه و به اندازه و ابعاد مد نظر تبدیل کنه لطفاً اعلام آمادگی کنن.
ممنون

سلام
برام بفرست حله رفیق.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان