کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمتهای مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
(2012-03-31 ساعت 23:54)storagemeter نوشته:  سلام، با فرض اینکه شما و نامزدتون مثل زن و شوهر فرم پر کنید جواب میدم:
1. اگر اسمه هیچکدومتون در نیاد که هیچکدوم ویزا نمی گیرین.
2. اگه اسمه هر 2 یا یک کدومتون دراد باز هم هیچکدوم ویزانمی گیرین.
دلیلشم اینه که در روز ثبت نام مجرد بودید ولی خودتونو متاهل معرفی کردید.

(2012-03-31 ساعت 23:35)metaarash نوشته:  با درود.

من یک سوال فنی داشتم.

اگر منو نامزدم مثل یک زن و شوهر فرم پر کنیم.( یعنی هنوز ازدواج نکردیم و عقد نامه نداریم) توی پر کردن فرم لاتاری، مشخصات همدیگه رو بعنوان زن و شوهر بنویسیم، برای من 4 سوال پیش میاد :
1. اگر بعد از اعلام شدن نتایج ازدواج کنیم، مشکل ایجاد میشه ؟
2. اگر قبل از اعلام نتایج ازدواج کنیم، چه میشود ؟
3. اگر ازدواجمون منتفی شد و اگر اعلام شود که من یا نامزدم قبول شده، اون موقع طلاقنامه میخواد ؟
4. اگر هنوز ازدواج نکرده باشیم و من یا نامزدم قبول شده باشه ولی به هر دلیلی یکیمون نتونه بیاد و گرین کارت بگیره، ولی هنوز در صدد ازدواج باشیم، چه میشود ؟

پیشاپیش از همه شما ممنونم.

ممنونم بابت جواب .

اگه من خودمو مجرد موقع ثبتنام معرفی کنم :
1. قبل از اعلام نتایج ازدواج کنم، میتونم همسرم هم همزمان با من وارد مراحل اداری و مصاحبه و اخذ گرین کارت بشه ؟
2. اگه بعد از اعلام نتایج ازدواج کنیم چه ؟
تشکر کنندگان: batis2010

من یک سوال فنی داشتم.

اگر منو نامزدم مثل یک زن و شوهر فرم پر کنیم.( یعنی هنوز ازدواج نکردیم و عقد نامه نداریم) توی پر کردن فرم لاتاری، مشخصات همدیگه رو بعنوان زن و شوهر بنویسیم، برای من 4 سوال پیش میاد :
3. اگر ازدواجمون منتفی شد و اگر اعلام شود که من یا نامزدم قبول شده، اون موقع طلاقنامه میخواد ؟
4. اگر هنوز ازدواج نکرده باشیم و من یا نامزدم قبول شده باشه ولی به هر دلیلی یکیمون نتونه بیاد و گرین کارت بگیره، ولی هنوز در صدد ازدواج باشیم، چه میشود ؟

دوست عزیز زمانی که شما ثبت نام می کنید باید وضعیت اون زمان رو وارد کنید . مثلا اگر قراره ۲ ماه دیگه ازدواج کنید ولی موقع ثبت نام هنوز مجرد هستید ، باید گزینه مجرد رو انتخاب کنید . اگر بعد از ثبت نام ازدواج کنید و برنده بشید می تونید به KCC اطلاع دهید تا قبل از مصاحبه شما ، همسر شما را هم در پروسه گرین کارت قرار بدن
تشکر کنندگان: metaarash ، batis2010 ، ghorbat
(2012-04-01 ساعت 01:45)mehrdadd56 نوشته:  

من یک سوال فنی داشتم.

دوست عزیز زمانی که شما ثبت نام می کنید باید وضعیت اون زمان رو وارد کنید . مثلا اگر قراره ۲ ماه دیگه ازدواج کنید ولی موقع ثبت نام هنوز مجرد هستید ، باید گزینه مجرد رو انتخاب کنید . اگر بعد از ثبت نام ازدواج کنید و برنده بشید می تونید به KCC اطلاع دهید تا قبل از مصاحبه شما ، همسر شما را هم در پروسه گرین کارت قرار بدن

اگر بعد از برنده شدن، ازدواج کنیم، ممکنه مشکلی پیش بیاد ؟
این سوال شاید جاش اینجا نباشه ولی امکانش هست اگر در صورتی که بعد از برنده شدن ازدواج کنیم، همسرمو نتونم با خودم بیارم، تاریخ سند عقد رو به قبل از برنده شدن تغییر بدیم و ترجمه اش کنیم، آیا اصلا لازمه که قبل از تاریخ اعلام قبولی ازودواج کرده باشیم تا بتونیم باهم همزمان گرین کارت بگیریم ؟
چند روز دیگه تا اعلام نتایج مونده؟
اصلا روز اعلام نتایج کی بود ؟
چه دعایی کنمت بهتر از این
که خدا پنجره ای رو به نگاهت باشد
21 روز مونده و ساعت 7/30 دقیقه شب
(2012-04-01 ساعت 02:27)metaarash نوشته:  
(2012-04-01 ساعت 01:45)mehrdadd56 نوشته:  

من یک سوال فنی داشتم.

اگر منو نامزدم مثل یک زن و شوهر فرم پر کنیم.( یعنی هنوز ازدواج نکردیم و عقد نامه نداریم) توی پر کردن فرم لاتاری، مشخصات همدیگه رو بعنوان زن و شوهر بنویسیم، برای من 4 سوال پیش میاد ...........

دوست عزیز.......

اگر بعد از برنده شدن، ازدواج کنیم، ممکنه.......

اولا که بهتره قبل از سوال پریدن یه نگاهی به تاپیکهای سالهای قبل بنازید تا جواب خودتون رو پیدا کنید ...
دوست عزیز طبق نتایجی که من از مصاحبه ها خوندم و کسانی که قبل از ثبت نام در لاتاری با همسر آیندشون دوست بوده اند یا نامزد بوده اند و ازدواج رسمی و ثبت شده نداشته اند ولی مثل یک فرد متاهل ثبت نام کرده بودند بعد از قبولی ازدواج کرده بودند در موقع مصاحبه کلا رد شده بودند چون برای سفارت این یکجور سو استفاده از وضعیت تاهل در هنگام ثبت نام محسوب می شود مثل این دوست عزیز (ارسال شماره 1030 )که نا خواسته و از روی عدم آگاهی در آن زمان چنین مشکلی برایش پیش آمده بود ( در حالی که اگر در موقع ثبت نام مجرد هستید و به عنوان یک فرد مجرد ثبت نام کنید و بعد ها ازدواج کنید با یک ایمیل به kcc در آینده مشکل شما براحتی حل می شود ) :
http://mohajersara.com/showthread.php?ti...9#pid64009
در بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند.
چرخهای سنگین و زنگ زدۀ زندگی با دستهای نامرئی امید می چرخد
تشکر کنندگان: metaarash ، ghorbat ، batis2010 ، mohammadg846
درود
آقا اون تاپیک های دیگه رو که قفل کردین مجبور شدم بیام اینجا سوالمو بپرسم . ببخشید جایی که به سوالم ربط داشته باشه پیدا نکردم.

الان آمار تعداد برنده های هر کشور مثل هرسال اعلام شده که اینم لینکش هستش

http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._5715.html

2 تا سوال داشتم از دوستان

1-توی این جدول کشور ایران و نپال روی هم رفته بیشتر از 10,000 نفر برنده دارن و تاجایی که من اطلاع داشتم همه شماره کیس ها زیر 10000 بوده . چطور همچین چیزی ممکنه ؟ ( نمیدونم شایدم من اشتباه میکنم )

2- آقا سهمیه لاتاری و به کشور میدن یا به قاره ؟ آخه الان وقتی کشورهایی مثل مالدیو و نگاه میکنه آدم میبینه اصلا یکنفر هم برنده نشده از این کشور ( البته کشور های دیگه ای هم هستند که وضعیتی شبیه مالدیو دارن ) .
حالا از این کشورها یعنی یکنفر هم ثبت نام نمیکنه یا ثبت نام میکنن و اسمشون در نمیاد ؟

ببخشید اگه سوالم تکراری بود . آخه یه چندوقتی هست نیومدم اینجا.

ممنون
برادر
فکر کنم این لینکی که شما دادی نفرات شرکت کننده هستند و نه تعداد برنده ها:

The following is the statistical breakdown by foreign-state chargeability of those registered for the DV-2013 program[/align]

یه بار دیگه برو نگاه کن:

تشکر کنندگان: hamid_p ، batis2010
(2012-06-15 ساعت 12:13)kashian نوشته:  برادر
فکر کنم این لینکی که شما دادی نفرات شرکت کننده هستند و نه تعداد برنده ها:

The following is the statistical breakdown by foreign-state chargeability of those registered for the DV-2013 program[/align]

یه بار دیگه برو نگاه کن:

درود
درسته . حق با شماست . من تا الان فکر میکردم اینا تعداد برنده ها هستن .

با سلام
آيا امكان دارد يك فرم را بصورت آزمايشي پر كرد و بهد اقدام به ارسال نمود
سلام دوستان

من برای 2014 میخوام ثبت نام کنم...
مهر هست؟

من گیج شدم...
تمام فرم ها و مدارک لازم برای پست کجاست؟
تشکر کنندگان:
(2012-07-17 ساعت 10:50)ربکا نوشته:  سلام دوستان

من برای 2014 میخوام ثبت نام کنم...
مهر هست؟

من گیج شدم...
تمام فرم ها و مدارک لازم برای پست کجاست؟

شما میتونین تو این لینک همه اطالاعات مربوط به ثبت نام لاتاری را بخوانین.
راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا

--------------------------------------------------
فقط دوستان لطفا دیگه برای کسانی که اصلا تمایلی به مهاجرت کردن ندارن, بدون اینکه بهشون بگین ثبت نام نکنین که واقعا کسانی که براشون مهاجرت مهم است ثبت نام کنن.
تشکر کنندگان:
سلام:دوستان تاريخ دقيق براي ثبت نام 2014 از كي شروع ميشه و تا كي ادامه داره؟
تشکر کنندگان:
سلام، شما باید بطور متناوب سایت لاتاری رو چک کنید تا از زمان و مدت ثبت نام آگاه بشید. معمولا زمان ثبت نام هفته اول اکتبر و مدتشم زیر 60 روزه. پارسال فقط 30 روز واسه ثبت نام فرصت دادن.

(2012-07-28 ساعت 01:46)__Yaran__ نوشته:  سلام:دوستان تاريخ دقيق براي ثبت نام 2014 از كي شروع ميشه و تا كي ادامه داره؟

تشکر کنندگان: ParsTrader ، __Yaran__ ، farzad-it
سلام من همین امروز(20 مرداد91) عضو شدم و متاسفانه در اکثر موضوعاتی که میگردم برای پرسیدن سوالام،میبینم هیچ آپشنی برای تایپ سوالات وجود نداره و اکثرشون قفل شده هستن؟!بنابراین با وجود بی ربط بودن سوالاتم به این قسمت مجبورم که همینجا بپرسم.
1) لطفا راهنماییم کنید که چرا این مشکل برام پیش اومده و چیکار باید بکنم؟
2)من به آدرس رسمی ثبت نام لاتاری رفتم ولی هیچ گزینه ای که مبنی بر ثبت نام 2014 باشه پیدا نکردم.فقط یک لینک برای بررسی وضعیت قبولی اسم کسانی بود که قبلا ثبت نام کرده بودن برای 2012و2013.آیا من نتونستم قسمت مورد نظر رو پیدا کنم یا ثبت نام هنوز شروع نشده؟
3)اگر من اشتباه میکنم و در حال حاضر امکان ثبت نام هنوز وجود داره،کسی که الان یعنی در تاریخ (مرداد91)ثبت نام میکنه،لاتاری 2013 حساب میشه یا 2014؟
4)در کل،تاریخ سالی که گفته میشه، بر مبنای سالی که فرد ثبت نام کرده هست یا سالی که قراره در صورت قبولی وارد آمریکا بشه؟
5)اینطور که من از نوشته ها فهمیدم ،موقع ثبت نام ،مشابه روند بیشتر ثبت نام های اینترنتی در هر قسمتی که اطلاعات درست وارد نشه مثل عکس و. . . خطا گرفته میشه و فرد باید اشتباه مربوطه رو اصلاح کنه و اگر درست انجام بده آخرسر یک کد پیگیری داده میشه.پس اگر اشتباهی در پرکردن فرم ها انجام بدیم متوجه میشیم و به راحتی میتونیم اصلاحش کنیم.پس چرا آمار پرونده های ناقص و اشتباه اینقدر بالاست؟یعنی خود افراد پروسه ثبت نام رو نیمه کاره رها کردن یا اینکه با این فکر که پروسه رو درست انجام دادن کارشون رو تموم کردن و هیچ اطلاعیه ای مبنی بر وجود نقص و اشتباه در پروندشون بهشون داه نشده؟
من خیلی در مورد این سوالام سرچ کردم،هیچ جوابی پیدا نکردم.خیلی متشکر میشم اگه زودتر جوابمو بدید.
ممنونم

یه خواهش دیگه هم داشتم که تو روخدا منو دوباره به لینک های قبلی ارجاع ندین.مستقیم جواب سوالامو بدین.من اکثرشونو خوندم ولی هم گیج شدم وهم اینکه بازم جواب سوالامو تو هیچکدوم پیدا نکردم. مرسی
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان