کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مراحل ازدواج در ترکیه
مرسی از جوابتون

اون برگه ثبت در شناسنامه اختیاریه؟ یا میگن حتما باید این کاررو بکنید؟
چون ما قصد داشتیم بعدا توی شرایط بهتری توی شناسنامه ثبت کنیم...

نه همسرم فقط پاسپورت آمریکایی داره واسه همین میخواستم بدون اون کاری با سفارت ایران داره ؟ اگه نداره پس تو شناسنامه منم چیزی فعلا ثبت نمیشه دیگه... فکر نکنم تو شناسنامه یکی ثبت کنن و دیگریو نکنن

مرسی از کمکتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-06-10 ساعت 23:51)parsav نوشته:  مرسی از جوابتون

اون برگه ثبت در شناسنامه اختیاریه؟ یا میگن حتما باید این کاررو بکنید؟
چون ما قصد داشتیم بعدا توی شرایط بهتری توی شناسنامه ثبت کنیم...

نه همسرم فقط پاسپورت آمریکایی داره واسه همین میخواستم بدون اون کاری با سفارت ایران داره ؟ اگه نداره پس تو شناسنامه منم چیزی فعلا ثبت نمیشه دیگه... فکر نکنم تو شناسنامه یکی ثبت کنن و دیگریو نکنن

مرسی از کمکتون

به شما با تمام مدارک میدهند مونده به شما ثبت کنین یا نه.!
پس اون موقع گواهی تجرد از ام ریکا بگیرن بیارن ترکیه.در صفحه های قبل ادرس ها و توضیحات کامل داده شده.موفق باشید
ازدواجی
دریافت رسید نامبر 20dec
approv: 5dec
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام

کسی میدونه مراحل عقد اسلامی تو ترکیه به چه صورت هست؟ با مرد غیر ایرانی
یا اینکه مراحل عقد تو ایران چقدر طول میکشه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من و نامزدم که گرین کارته بعد از اینکه دیدیم امریکا گرین کاتیارو کارنت کرده تصمیم به ازدواج گرفتیم
به نظرتون تو ایران به صورت غیابی عقد کنیم بهتره یا بریم ترکیه؟(ایشون نمیتونه بیاد ایران و پدرش وکالتنامه داره)
شنیدیم مراحل ازدواج در ترکیه یه مقدار دشواره
پاسخ
تشکر کنندگان:
خوش اومدی دوست من

اینکه کجا ازدواج کنید به اتنخاب خودتونه اما ترکیه اتفاقا سخت نیست اینطور که خیلی ها رفتن و عقد کردن

شما تاپیک رو بخون حتما مفیده برات. سوالی هم داشتی بپرس دوستان کمکت میکنن Smile

فکر کنم بشه تو کنسول ایران در ترکیه ازدواج کرد اینجوری عکس هم با هم دارین.

غمم از وحشت پوسیدن نیست/
غمم از زیستن بی تو در این لحظه ی پر دلهره است...
پاسخ
تشکر کنندگان:
من در میخوام ازدواج اینترنشنال انجام بدم چون نامزدم بی دین هستن و در ایران نمیتونیم.خواستم بدونم ایا ازدواج ما در پاسپورت ثبت میشه؟منظورم اینه که اگر بخوام بعد از ازدواج من بگردم ایران بهم اجازه میدن؟مدرکی وجود نداره که بخوان از ورودم جلوگیری کنن بگن چرا عقد اسلامی نکردی؟ممنون میشم اگر جوابمو بدید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان یه راهنمایی بدن...من شنیدم که گواهی تجرد که از کنسول تو استانبول گرفتم باید توسط وزارت امور خارجه در انکارا تایید بشه نه استانداری!!! ...این درسته؟ خب اگه اینجور باشه که غیر از هزینه 4 روز من هدر میره
پاسخ
تشکر کنندگان: سانازی
نه این جوری نیست.ما رفتیم کنسولگری ایر ان همه چی انجا انجام شد.
ازدواجی
دریافت رسید نامبر 20dec
approv: 5dec
پاسخ
تشکر کنندگان: a_benjamin21
سلام.مرسی از اطلاعات خوبتون.
ی سوال داشتم اونم اینکه انجام آزمایش ازدواج اونجا چقد طول میکشه.و اینکه نمیشه آزمایش تو کشور خودمون انجام بدیم و بعد جوابش رو ببریم اونجا؟
سوال دیگه اینکه ترجمه مدارک باید به لاتین باشه؟و میشهه همینجا ترجمه کنیم و با خودمون ببریم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ابریشم
(2013-07-26 ساعت 22:49)سانازی نوشته:  نه این جوری نیست.ما رفتیم کنسولگری ایر ان همه چی انجا انجام شد.

ممنون از جوابتون! هرچند متاسفانه کار من به مشکل برخورد ...
دوستانی که یکی از طرفین قبلا طلاق گرفته یادشون باشه که باید 300 روز از طلاق گزشته باشه وگرنه ترکیه ثبت نمیکنه!!!! خودم که این قانونو وقتی فهمیدم که دیر شده بود امیدوارم اینجوری به کسی کمک بشه!
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
واقعا از سایت مفیدتون ممنونم

بعد از 2 سال چت کردن پای اینترنت ازم تقاضای ازدواج کرده
در واقع ایرانی نیست و کانادا زندگی میکنه..
2سال از صبح تا شب پای اینترنت...
تو ایرانم که نمیتونیم ازدواج کنیم...چون اون مسلمان نیست
میخواستم بپرسم ایا میتونیم در ترکیه ازدواج کنیم؟
برای گرفتن ویزای ازدواج ازدواجمون باید چه صورتی باشه؟شرعی و یا جور دیگه؟
باید کجا و چه جوری ازدواج کرد؟
اگه بعد ازدواج برگردم ایران تا زمانی که ویزام بیاد بهم گیر نمیدن؟
خواهش میکنم راهنماییم کنید خیلی گیج شدم . تو این سایت خوندم برای ویزای همسر حتما باید شرعی ازدواج کرد و حای دیگه نوشته به ایران اطلاع داده میشه و خطرناکه ..
بهم بگید جکار کنم؟؟!!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
و میشه توضیح بدی چه مدارکی باید با خودمون به ترکیه بیاریم؟
و توضیح بدید اصلا چه جوری و کجا باید رفت؟
مرسی..
پاسخ
تشکر کنندگان:
آیا برای خانمهای ایرانی اجازه پدر الزامیست؟ و اگر کسی نتونه اجازه پدر رو بگیره آیا راهی برای هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-08-31 ساعت 12:00)Persian78 نوشته:  آیا برای خانمهای ایرانی اجازه پدر الزامیست؟ و اگر کسی نتونه اجازه پدر رو بگیره آیا راهی برای هست؟
سلام دوست عزیز
برای من اجازه پدر نخواستن فقط گواهی تجرد میخواهن که بایستی از ثبت الاحوال بگیری
نوع ویزا:IR1 -- اولین اقدام: آگست 2013 -- نقص مدارک: مارچ 2014 -- اپرووال: 10جولای2014 -- کیس نامبر: 10 آگست 2014 ابوظبی -- تکمیل مدارک:8جولای2015 مصاحبه: سپتامبر2015 -- کلیر:25جولای2016
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-08-31 ساعت 12:35)shadoow نوشته:  
(2013-08-31 ساعت 12:00)Persian78 نوشته:  آیا برای خانمهای ایرانی اجازه پدر الزامیست؟ و اگر کسی نتونه اجازه پدر رو بگیره آیا راهی برای هست؟
سلام دوست عزیز
برای من اجازه پدر نخواستن فقط گواهی تجرد میخواهن که بایستی از ثبت الاحوال بگیری

اگر بخواهید در کشوری ازدواج کنید که کشور اسلامی هستش شما نیاز به اجازه پدر دارید وگرنه ترکیه از شما نمی خواهد بجز اینکه بخواهید وارد شناسنامه هاتون بشه که سفارت ایران از شما اجازه پدر میخواهد
اگه سوال دیگه ای داشتید میتونم بهتون کمک کنم چون من تمامی این مراحل رو پشت سرگذاشتم و خدا میدونه که چقدر استرس داشتم و الان به استرس اون موقعه خودم میخندم Big Grin
نوع ویزا:IR1 -- اولین اقدام: آگست 2013 -- نقص مدارک: مارچ 2014 -- اپرووال: 10جولای2014 -- کیس نامبر: 10 آگست 2014 ابوظبی -- تکمیل مدارک:8جولای2015 مصاحبه: سپتامبر2015 -- کلیر:25جولای2016
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان