کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
دوستان در مورد این که همه کیس نامبرها زیر 10000 است من فکر میکنم که اولاً اونا میخوان با تراکم و فشار کمتری کارها رو انجام بدن و ثانیاً اینکه فکر میکنم میخوان که اگر از بین برندگان اعلام شده کسی مراحل بعدی رو دنبال نکرد حذف بشه و یه نفر دیگه جایگزین اون بشه و در دور دوم اسمش اعلام بشه. ضمناً من نمیدونم بعضی از دوستان بر چه اساسی میگن که هر ماه قرار هست که یه تعداد از برندگان معرفی بشن. آخه کجای سایت لاتاری چنین چیزی گفته شده؟؟؟!!! خود سایت دقیقاً این رو نوشته:
.More entries will be selected in early October 2012, so please keep your confirmation information until at least that time
بنابراین همه چیز واضح و مشخصه دیگه. تا اون زمان یعنی اول اکتبر 2012 باید صبر کرد. و اینجوری نیست که تا اول اکتبر به صورت ماهیانه برندگان جدید اعلام بشن.
تشکر کنندگان: delir ، jayjay ، sayeh_m
میدونم که نباید کیس نامبر بزنم واسه گرفتن نتیجه!!!! میگم میشه با کیس نامبر با kcc مکاتبه کنم که این مشکل برام پیش اومده؟یا باید حتما کانفرمیشن نامبر هم داشته باشم؟تا کی مهلت داریم واسه ارسال مدارک؟اگه چند ماه دیگه بفرستیم مشکلی پیش نمیاد؟
تشکر کنندگان:
(2012-05-02 ساعت 07:31)ashkan.b10 نوشته:  یه سوال که ذهن منو 2سال درگیر خودش کرده اینه که چرا هر کس که قبول میشه کیس نامبرش به این صورت هست 2013ASبعد 2013 یه حرف مثل a,s,... دقیقا مثل سال قبل،اما من حداقل تو این 2سال که واسه 10 نفری ثبت نام کردم کیس نامبراش به این صورت هست 20132P که بعد از 2013 یک عدد وجود داره(که هیچ کدوم هم قبول نشده)...کسی توضیحی داره واسش؟ یا مثال نقضی داشته باشه واسش؟
2013AS کیس نامبر هست که بعد از قبولی دریافت میکنید 2013 سال قرعه کشی لاتاری و AS مخفف ASIA اسیاست یعنی شما از اسیا شرکت کردید و سهمیه اسیا هستید اما 2p 2013 conformation number هست شماره ایی که موقع ثبت نام سیستم بتون میده که با اون موقع اعلام نتایج بتونید نتیجتونو چک کنید واین کانفرمیشن نامبر میتونه هر عدد و حرفی باشه
تشکر کنندگان: mehrdad288
(2012-05-02 ساعت 21:47)molasani نوشته:  دوستان در مورد این که همه کیس نامبرها زیر 10000 است من فکر میکنم که اولاً اونا میخوان با تراکم و فشار کمتری کارها رو انجام بدن و ثانیاً اینکه فکر میکنم میخوان که اگر از بین برندگان اعلام شده کسی مراحل بعدی رو دنبال نکرد حذف بشه و یه نفر دیگه جایگزین اون بشه و در دور دوم اسمش اعلام بشه. ضمناً من نمیدونم بعضی از دوستان بر چه اساسی میگن که هر ماه قرار هست که یه تعداد از برندگان معرفی بشن. آخه کجای سایت لاتاری چنین چیزی گفته شده؟؟؟!!! خود سایت دقیقاً این رو نوشته:
.More entries will be selected in early October 2012, so please keep your confirmation information until at least that time
بنابراین همه چیز واضح و مشخصه دیگه. تا اون زمان یعنی اول اکتبر 2012 باید صبر کرد. و اینجوری نیست که تا اول اکتبر به صورت ماهیانه برندگان جدید اعلام بشن.

در خصوص کیس های زیر 10000 باید بگم که کلا در ایجاد شماره کیس ها از سال های گذشته قانون های متفاوتی حاکم بوده . به عبارت دیگه کیس نامبر در سال 2007 تا 2009 کیس نامبر اگه بالای 16 یا 17 هزار بود احتمال رسیده به ویزا خیلی کم بود.
از سال 2010 به بعد حتی کیس نامبر های بلای 30 هزار هم به ویزا میرسیدن.
امسال هم به نظر پروسس عوض شده . اینو از اون جایی می گم شماره های بالای 20 هزار هم وجود داره . یه سر به فروم های خارجی بزنید.
احتمال داره امسال اومدن با توجه به قاره دسته بندی کردن شایدم هر چیز دیگه.

تشکر کنندگان: delir ، mehrdad288 ، jayjay ، Ehsan2013 ، rad_95 ، امیر مهاجر
اگه شانس من هست بعید میدونم اکتبر هم قبول بشم ولی باز هم امیدوارم
تشکر کنندگان: Ehsan2013
یکی جواب من رو بده!!!!!!!
تشکر کنندگان:
بچه ها من میگم شاید اصلا قرعه کشی انجام نشده چون لینک جدید واسه چک کردن نتایج باز نشده و در ضمن خودشون گفتن اول اکتبر نتایج اعلام میشه ولی چون روشون نشده باز مثل پارسال نتایجو باطل کنن صداشو در نیاوردن و واسه رد گمکنی یک تعدادو قبول کردن
تشکر کنندگان:
(2012-05-02 ساعت 21:49)atefe777 نوشته:  میدونم که نباید کیس نامبر بزنم واسه گرفتن نتیجه!!!! میگم میشه با کیس نامبر با kcc مکاتبه کنم که این مشکل برام پیش اومده؟یا باید حتما کانفرمیشن نامبر هم داشته باشم؟تا کی مهلت داریم واسه ارسال مدارک؟اگه چند ماه دیگه بفرستیم مشکلی پیش نمیاد؟

تا اونجا که من متوجه شدم مشکل شما اینه :
1 - اول کانفرمیشن نامبر . . . 20132 رو در سایت وارد کردین و دیدین که برنده شدین
2 - در نامه برنده شدنتون شماره کیس نامبرتون رو نوشته 7000
3 - بعد از چند وقت رفتین تو سایت و دوباره کانفرمیشن نامبر . . . 20132 رو زدین و پیغام خطا اومده

با توجه به اینکه الان حجم زیادی ایمیل داره روانه kcc می شه مطمئنن آنها بسیاری از ایمیل ها را بی پاسخ می گذارن چون خیلی از اونها سوالات بیهوده است. اما کلا kcc موظفه به مکاتبات برندگان پاسخ بده. حالا از کجا متوجه می شه که کی برنده است ؟؟؟ از روی شماره کیس نامبر 7000 که شما در موضوع ایمیلی که می زنین می نویسیین.
کاری که شما انجام می دیدن اینکه که در موضوع ایمیلتون به صورت انگیزشی شماره کیس رو بنویسین و خیلی خلاصه در موضوع ایمیل بگین که با این شماره مشکل دارین . در این شرایط به احتمال زیاد متن ایمیل رو می خونن.
اگه از این روش جواب نگرفتین با kcc تلفنی صحبت کنین . حتما جواب می گیرین.
تشکر کنندگان: delir ، امیر مهاجر
دوستان به نظر مياد امسال با سالهاى قبل خيلى فرق كرده آره؟
من اولين بار بود كه ثبت نام كردم و البته فعلا كه NOT SELECTED شدم. امااز اين بحثها و گمانه زنى هاى متفاوت (و گاهى عجيب و غريب) كه اينجا خوندم بنظر مياد اين قضيه دوبار اعلام كردن برنده ها همه رو به فكر فرو برده!
فاروم ها و سايتهاى خارجى هم همينطوريه همه گيج ميزنن Smile
اما يه سوال كه از قبل برام پيش اومده بود اينجا ميپرسم و اميدوارم مديران نگن بيربطه چون اسم تاپيك نشون ميده ربط داره.
قبلا تو همين سايت خوندم كه يه نفر نوشته بود روز اول دوم اعلام نتايج چك كرده بود برنده نشده بود اما مدتى بعد (كه دقيقا يادم نيست فكر ميكنم حدوديك هفته يا حتى يك ماه بعد بوددقيق يادم نيست) دوباره چك كرده بودديده بود برنده شده!
آيا اصلا چنين چيزى ممكنه و آيا كسى مورد اينچنينى سراغ داره؟
منظورم اينه كه الان كه سايت لاتارى پيغام not Selected ميده، ديگه يعنى حتما برنده نشديم يا واقعا اين امكان وجودداره كه مثلا يك هفته يا يكماه ديگه اگه چك كنيم ممكنه برنده شده باشيم؟
البته به اكتبر و اعلام مجددافراد برنده جديد كار ندارما منظورم همين سرى اعلام فعليه.
ممنون از جوابتون.
تشکر کنندگان: delir
احتمالا باید در روزهای اینده منتظر خبرهای جدید از kcc باشیم
با سلام
من از فرم ثبت نام لاتاری 2013 یک نسخه داخل کامپیوترم ذخیره کرده ام . حالا که نتایج اعلام شده هر چه مشخصاتم را وارد میکنم میزنه اطلاعات وارد شده صحیح نیست حتی اطلاعات را کپی و پیست هم میکنم باز اطلاعات نادرست است میده .
کمکم کنید از این بلاتکلیفی در بیام . چیکار کنم . کلافه شدم .
پیشاپیش از شما ممنونم.
(2012-05-02 ساعت 22:20)Ilia نوشته:  دوستان به نظر مياد امسال با سالهاى قبل خيلى فرق كرده آره؟
من اولين بار بود كه ثبت نام كردم و البته فعلا كه NOT SELECTED شدم. امااز اين بحثها و گمانه زنى هاى متفاوت (و گاهى عجيب و غريب) كه اينجا خوندم بنظر مياد اين قضيه دوبار اعلام كردن برنده ها همه رو به فكر فرو برده!
فاروم ها و سايتهاى خارجى هم همينطوريه همه گيج ميزنن Smile
اما يه سوال كه از قبل برام پيش اومده بود اينجا ميپرسم و اميدوارم مديران نگن بيربطه چون اسم تاپيك نشون ميده ربط داره.
قبلا تو همين سايت خوندم كه يه نفر نوشته بود روز اول دوم اعلام نتايج چك كرده بود برنده نشده بود اما مدتى بعد (كه دقيقا يادم نيست فكر ميكنم حدوديك هفته يا حتى يك ماه بعد بوددقيق يادم نيست) دوباره چك كرده بودديده بود برنده شده!
آيا اصلا چنين چيزى ممكنه و آيا كسى مورد اينچنينى سراغ داره؟
منظورم اينه كه الان كه سايت لاتارى پيغام not Selected ميده، ديگه يعنى حتما برنده نشديم يا واقعا اين امكان وجودداره كه مثلا يك هفته يا يكماه ديگه اگه چك كنيم ممكنه برنده شده باشيم؟
البته به اكتبر و اعلام مجددافراد برنده جديد كار ندارما منظورم همين سرى اعلام فعليه.
ممنون از جوابتون.

بعضی ها این موضوع رو عنوان کردن . کلا در این که سیستم پاسخ دهی نقص هایی داره شکی نیست . اما این احتمال هم وجود داره که خود کسانی که اون موقع مشخصات رو در سایت وارد کردن اشتباه وارد کردن و این اتفاق افتاده.
ولی من به شخصه با این سوتی های عجیب و غریبی که دیدم این احتمال رو شخصا می دم که ممکنه این اتفاق هم بیافته .

تشکر کنندگان: Ilia ، Taraneh935 ، siavash64 ، delir ، rad_95
بچه ها من که می گم دیگه خیلی واسه اکتبر انرژی نذارین. اینا اصلا کارشون معلوم نیست. من همه زندگیم مختل شد سر این سری انقدر که حرص و جوش خوردم آخرم بعد 4 سال نشد!!!!
تشکر کنندگان: delir ، askary_gh@yahoo.com ، rad_95
با سلام
سوالی در رابطه با شرایط ثبت نام در لاتاری دارم که ممنون میشوم اگر میدانید جواب بدهید.
من خواهرم که سیتیزن میباشد سال 2009 پیش برایم در خواست گرین کارت کرده ولی مثل اینکه خیلی پروسه طولانیه. حالا سوالم اینکه با وجود این پرونده میتوانم در لاتاری شرکت کنم .و در صورت قبولی یا عدم قبولی موجب باطل شدن قبولی و یا بدتر از ان ازدست دادن پروسه قبلی ام میشود یا خیر.
با ارزوی توفیق
(2012-05-02 ساعت 22:21)nmoslemi نوشته:  با سلام
من از فرم ثبت نام لاتاری 2013 یک نسخه داخل کامپیوترم ذخیره کرده ام . حالا که نتایج اعلام شده هر چه مشخصاتم را وارد میکنم میزنه اطلاعات وارد شده صحیح نیست حتی اطلاعات را کپی و پیست هم میکنم باز اطلاعات نادرست است میده .
کمکم کنید از این بلاتکلیفی در بیام . چیکار کنم . کلافه شدم .
پیشاپیش از شما ممنونم.

راهکار من برای شما با فرض دقت در وارد کردن اطلاعات اینه که :
1 - اگه می تونین با برازر دیگه ای هم امتحان کنین.
2 - از کس دیگه ای بخواین که براتون از کامپیوتر خودش مشخصات رو وارد کنه
3 - صبر کنید و فردا هم چک کنید.

اگه هیچ کدوم جواب نداد. یه حدس ( فقط حدس که با احتمال زیاد درست نیست) اینه که یک سری از شرکت کننده ها وارد قرعه کشی نشدن. شاید به خاطر عکس یا هرچیز دیگه که می تونه مشکلات سیستم باشه .
تشکر کنندگان: nmoslemi ، delir

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان