کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
فكر كنم اين قضيه اشتباه بودن شماره كانفريم مربوط به جلوگيري از سو استفاده از لاتاري براي شركتهاي خدمات لاتاري و افراد سود جو ساخته شده چون يكي از دوستام كه فقط براي خودش ثبت نام كرده راحت تونست چك كنه ولي يكي از بچه كه براي چند نفر ثبت نام كرده اين پيغام براي همه شماره ها نمايش داده ميشه.
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: Mitram ، sayeh_m ، June
(2012-05-02 ساعت 15:07)RED PRINCE نوشته:  از سال 70 تا حالا یعنی 20 ساله دارم شرکت میکنم و دریغ از ....
به این نتیجه رسیدم که عدالت ، چیز مزخرفی است در این دنیا!!! کاش میشد نسبت به تعداد دفعات شرکت در لاتاری ، سهمیه بندی صورت می گرفت...
خلاصه الان که این کامنت را ارسال میکنم دچار سندرم افسردگی بعد از لاتاری شده ام.و مطمئنم که اساس این روزگار بر بی نظمی و بی عدلی بنا گردیده...ضمن احترام و تبریک به تمامی پذیرفته شدگان 2013

بی خیال اینقدر سخت نگیر
تشکر کنندگان: RED PRINCE
(2012-05-02 ساعت 17:06)Nadia_2731 نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 16:46)jayjay نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 16:37)smith نوشته:  اینقدر الکی بحث نکنین صبر کنین تا مشخص بشه جریان چیه
مگه توی وزارت امور خارجه آمریکا کار میکنین؟ که اینقدر راحت و محکم و با اطلاعات حرف میزنین؟

احتیاجی به بحث نیست یک نوشته گذاشتن اونجا که خیلی واضح داره میگه شماره ها رو نگه دارید امکان داره ما در اوائل اکتبر دوباره تعداد بیشتری رو انتخاب کنیم دوست من

البته به "امکان داره" اشاره نکرده و قطعی اعلام شده.
شک نکنین که تعداد خیلی خیلی بیشتری تو دوره بعد انتخاب می شن.
DV 2013 Entrants: Please keep your confirmation number until at least September 2013, even if you are not selected on May 1, 2012. The Department of State may select more DV 2013 entries on October 1, 2012.

چرا اشاره کرده متن رو با دقت بخون ولی من هم فکر میکنم تعداد بیشتر از اینهاست
این هم لینکش:diversity Visa (DV)

پدر بزرگ به نان می اندیشید، پدر به آزادی
من اکنون...
به نان و آزادی.
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، Mehdiest ، rad_95 ، امیر مهاجر
(2012-05-02 ساعت 17:36)jayjay نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 17:06)Nadia_2731 نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 16:46)jayjay نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 16:37)smith نوشته:  اینقدر الکی بحث نکنین صبر کنین تا مشخص بشه جریان چیه
مگه توی وزارت امور خارجه آمریکا کار میکنین؟ که اینقدر راحت و محکم و با اطلاعات حرف میزنین؟

احتیاجی به بحث نیست یک نوشته گذاشتن اونجا که خیلی واضح داره میگه شماره ها رو نگه دارید امکان داره ما در اوائل اکتبر دوباره تعداد بیشتری رو انتخاب کنیم دوست من

البته به "امکان داره" اشاره نکرده و قطعی اعلام شده.
شک نکنین که تعداد خیلی خیلی بیشتری تو دوره بعد انتخاب می شن.
DV 2013 Entrants: Please keep your confirmation number until at least September 2013, even if you are not selected on May 1, 2012. The Department of State may select more DV 2013 entries on October 1, 2012.

چرا اشاره کرده متن رو با دقت بخون ولی من هم فکر میکنم تعداد بیشتر از اینهاست
این هم لینکش:diversity Visa (DV)

جالبه که توی صفحه ای که پیغام HAS NOT BEEN SELECTED می ده نوشته WILL !!!
Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time. More entries will be selected in early October 2012, so please keep your confirmation information until at least that time

از دوستان و همکاران و آشنایان که شرکت کرده بودن متاسفانه تا حالا قبولی نداشتیم جمعا 14 نفر رو از صبح تا حالا جواب رد شدنشونو شنیدم.
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، jayjay ، rad_95 ، امیر مهاجر ، sayeh_m
(2012-05-02 ساعت 16:54)shari نوشته:  به نظر من می خوان اگه مثل 2012 تعدادی از برنده ها مراجعه نکردن سهمیه سوخت نشه و یک تعداد دیگه اعلام کنن مثل ذخیره ها یی که دانشگاه اعلام میکنه

دوست من، برنده ها تا سپتامبر 2013 فرصت دارند که اقدام کنند، پس قرار نیست به این زودی اسم کسی به جای برنده ها اعلام بشه.
شاید دلیلش میتونه شلوغ شدن کار سفارت خونه هاشون باشه که گفتن بقیه رو اکتبر اعلام میکنن
فعلا باید منتظر موند تا ببینیم خودشون چی میگن
-----------------------------------------------
تشکر فراموش نشه!
-----
هیچ کسی پیدا نشد قدر این دلُ بدونه
هیچ کسی حتی نخواست همدم این بی کـَس تنها بمونه!
یا شانس و یا اقبال...
امید آخرین دارایی هر انسانیست...
تشکر کنندگان: RED PRINCE ، نیما121 ، batis2010 ، humsun ، ammar ، vhr ، asal_hojati ، Leila12020
(2012-05-02 ساعت 18:02)Voroujak نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 16:54)shari نوشته:  به نظر من می خوان اگه مثل 2012 تعدادی از برنده ها مراجعه نکردن سهمیه سوخت نشه و یک تعداد دیگه اعلام کنن مثل ذخیره ها یی که دانشگاه اعلام میکنه

دوست من، برنده ها تا سپتامبر 2013 فرصت دارند که اقدام کنند، پس قرار نیست به این زودی اسم کسی به جای برنده ها اعلام بشه.
شاید دلیلش میتونه شلوغ شدن کار سفارت خونه هاشون باشه که گفتن بقیه رو اکتبر اعلام میکنن
فعلا باید منتظر موند تا ببینیم خودشون چی میگن
-----------------------------------------------
تشکر فراموش نشه!
-----
هیچ کسی پیدا نشد قدر این دلُ بدونه
هیچ کسی حتی نخواست همدم این بی کـَس تنها بمونه!
کلیر کردن برندگان دست خودشون هستش و نیازی نیست بذارن بعدا یه سری دیگه اعلام بشه از روی شماره کانفرمتون بهتون اعلام میشه کی برا مصاحبه می رید.پی گفتن شلوغی سفارتخانه اشتباه است و باید دید چی می شه.
تشکر کنندگان: batis2010 ، rad_95 ، امیر مهاجر
salam manam dafeye 4 bod ke bazam ghabol nashodam
be hameye onayi ke ghabol shodan tabrik migam
تشکر کنندگان: RED PRINCE ، batis2010 ، sanaz2009 ، امیر مهاجر
به نظر من از مدیر گرامی frozen mind خواهش میکنم که یک تاپیک راه بیندازند بنام از یکم می تا یکم اکتبر تا بچه هایی که فعلا قبول نشدند فقط در این تاپیک کامنت بدهند و همه بدونند کجا باید مستقیم بیایند چون الان همه بچه ها دارن در هر تاپیکی کامنت میدهند و جلوی حرکت بچه های قبول شده رو میگیرند
با تشکر از مدیر گرامی
(2012-05-02 ساعت 18:23)Nimalolo نوشته:  به نظر من از مدیر گرامی frozen mind خواهش میکنم که یک تاپیک راه بیندازند بنام از یکم می تا یکم اکتبر تا بچه هایی که فعلا قبول نشدند فقط در این تاپیک کامنت بدهند و همه بدونند کجا باید مستقیم بیایند چون الان همه بچه ها دارن در هر تاپیکی کامنت میدهند و جلوی حرکت بچه های قبول شده رو میگیرند
با تشکر از مدیر گرامی

متاسفانه هیچ فایده ای نداره. من که کاملا ناامید هستم از این کاربران بی ملاحظه ای که هر تاپیکی می بینن بدون توجه به عنوانش وارد میشن و مطلب میذارن. آخه هر دری که باز بود باید وارد شد و حرف زد؟! اینا اینطوری می خوان برنده بشن و برن به یک کشور متمدن؟!!
مثلا در ابتدای تاپیک میگیم فقط برنده ها بیان بگن برنده شدن و حدود کیس نامبرشون چیه، تبریک هم به هم نگین. بعد می بینیم افراد متعدد میان تبریک میگن، خاطره تعریف می کنن، سوال می پرسن و ... شما به این چی میگین؟ من یا سایر مدیران باید با این افراد چه برخوردی داشته باشیم؟ آیا درسته هرکی هر جا دلش خواست حرفشو بزنه و خودشو خلاص کنه ؟
اگر تعدادشون یکی دوتا یا 5 تا بود مشکلی نداشتم، اما خیلی بیش از اینهاست.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
سلام عزیزان
این نتیجه قطعیه؟یعنی ممکنه قبل از اکتبر هم تغییر کنه؟ممنون
تشکر کنندگان: batis2010 ، my hope
(2012-05-02 ساعت 18:53)hamed 1983 نوشته:  سلام عزیزان
این نتیجه قطعیه؟یعنی ممکنه قبل از اکتبر هم تغییر کنه؟ممنون

آره قطعیه، مگر اینکه مثل پارسال اعلام کنن اشتباهی رخ داده و کنسل هست، که فکر نمیکنم دوباره این اتفاق بیوفته.
اگر برنده شدید با دقت مراحل رو طی کنید.
یا شانس و یا اقبال...
امید آخرین دارایی هر انسانیست...
تشکر کنندگان: batis2010 ، امیر مهاجر ، sayeh_m
ممنونم
لطف کردید
تشکر کنندگان: batis2010 ، my hope
خیلی ها سوالاتشونو به جای اینکه تو قسمت سوالات مطرح کنن اینجا میپرسن الان من یه سوال اونجا گذاشتم متاسفانه هیچ کس لطف نمیکنه جواب بده!!!!
تشکر کنندگان: batis2010 ، امیر مهاجر
یه چیزی تو قرعه کشی امسال گنگه. امسال علاوه بر Confirmation Number یه کد دیگه بنام Digital Signature هم داده شده که هیچ جا خواسته نشد. لابد یه کاربردی داشته که اینو اضافه کردن. وگرنه بی خودی به همه ندادن هرچی هست این قضیه هم بخشی از ماجراست. باید تا مهر صبر کرد ببینیم چیه قضیه اش. آمار غیر رسمی تا حالا نشان داده که نسبت به مدت زمان مشابه در سال قبل برندگان، کمتر بودن. امسال دومین سالیه که در دو مرحله برنده اعلام میکنند.
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: batis2010 ، jayjay ، rad_95 ، امیر مهاجر ، Mitram ، sayeh_m ، June
(2012-05-02 ساعت 09:43)ninaa نوشته:  دوستان عزیز با تبریک قبولی شما بعرضتون برسونم که AS یعنی اینکه شما از سهمیه آسیا قبول شدین وعدد بعد از اون که بین یک تا 100000 هستش ردیف قبولی شما رو در بین قبول شدگان نشون میده مثلا"برای من که کیس نامبرم***2012AS 00031 بودش معنیش اینه که سال 2012 در سهمیه آسیا باردیف قبولی حدودا"31000 قبول شدم،قبولی های هر قاره به اسم اون قاره بهشون کیس نامبرتعلق میگره مثلا"برای قبولی های اروپا مینویسن******2013EU
یک چیز دیگه اینکه کیس نامبرتون رو به کسی ندین وقبولیتون رو همه جا تعریف نکنید
موفق باشید
دوست عزيز من معنيشو ميفهمم منظورم اينه بعد قبولي ميزنه 2013AS يا از همون اول شماره كيس 2013AS هست ؟
[/quote]
کیس نامبر افراد بعدازقبولی به برنده شدگان تعلق میگیره وافرادی که برنده نشدن کیس نامبرندارن

شماره کیس :2012as31000
تاریخ رویت قبولی: july 15
تاریخ ارسال فرمها: july
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ کارنت شدن کیس:02/09
تاریخ دریافت نامه دوم:02/14
تاریخ مصاحبه:April 2
تاریخ دریافت ویزا:MAY 2
تاریخ ورود به آمریکا :28Aug
تاریخ دریافت گرین کارت :
مقصد:لوس آنجلس
تعداد افراد با این کیس:4