کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو در مورد سرویسهای پستی و راههای ارسال فرمهای سری اول به KCC
موضوع ایمیل فرم ها(subject) به kcc چی باید باشه؟؟؟
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان: smith
این عبارت یعنی بسته رسیده؟ "Shipment Received at Operations Facility" و قضیه "London-Kentucky,United States" به عنوان لوکیشن چیه؟
(2012-05-26 ساعت 21:33)sumya نوشته:  این عبارت یعنی بسته رسیده؟ "Shipment Received at Operations Facility" و قضیه "London-Kentucky,United States" به عنوان لوکیشن چیه؟

من یه کم نگرانم نه کمپلی گرفته نه ویلیامزبرگی Sad میشه راهنمایی کنین اگه میدونین...
قایقی خواهم ساخت کیس نامبر: 2013AS00070xx سفارت: ابوظبی MAY ویزا: یکضرب مقصد:هرچه پیش آید خوش آید سفرنامه: http://goo.gl/jV9e2
تشکر کنندگان:
(2012-05-26 ساعت 21:16)jahanshahloo نوشته:  موضوع ایمیل فرم ها(subject) به kcc چی باید باشه؟؟؟

DV 2013- Filled Forms & Documents
Or
DV 2013-First Step Documents
Or
DV 2013- Documents
or Whatever you want...
شماره کیس: 2013AS00004XXX
تاریخ رویت قبولی :7می 2012
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرمهای سری اول:20می 2012
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه ها: واکسن70000 +ترجمه 100000
تشکر کنندگان:
(2012-05-26 ساعت 21:33)sumya نوشته:  این عبارت یعنی بسته رسیده؟ "Shipment Received at Operations Facility" و قضیه "London-Kentucky,United States" به عنوان لوکیشن چیه؟

من یه کم نگرانم نه کمپلی گرفته نه ویلیامزبرگی Sad میشه راهنمایی کنین اگه میدونین...

نه هنوز نرسیده یعنی بستت رسیده شهر لندن(لندن انگلیس نه Big Grin)و اونجا دارن برای مرحله اخر آمادش میکنند ( با ماشینه!) خیالت راحت!
**CN:2013AS0000*0
رویت قبولی :3 می 2012
ارسال فرمهای سری اول: 20 می-ارامکس
دریافت تاییدیه دریافت:
سفارت : انکارا
مصاحبه: انشالا..
افرادکیس: 1
هزینه ها :10تومان عکس+ 55تومن ارسال+70 تمدید پاس 
تشکر کنندگان: sumya ، امیر مهاجر
سلام

من با TNT فرستادم.
7 روزه از شمال کشورمون رسید به کنتاکی آمریکا
هزینه 42000 تومان.
به نظر من خیلی مطمئن هست
کیس نامبر: ××91 کنسولگری: ابوظبی تاریخ مصاحبه: ٢١ تیر ماه 92 وضعيت فعلي:کلیر ١٧ آگوست ٢٠١٣ دریافت ویزا : ٩ سپتمبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان: Almond ، امیر مهاجر
سلام
من دو روزه که ابنو برم تو سایته dhl نوشته:
Clearance processing complete at CINCINNATI HUB - USA
زنگ زدم از dhl پرسیدم میگن هنوز دستشون نرسیده و تویه بازرسی. بالاخره دستشون میرسه؟
تشکر کنندگان:
من واقعا دلیل فرستادن مدارک با پست رو نمیدونم وقتی حتی خود KCC هم تمام پروسه کاریشو الکترونیکی کرده.
هم باید کلی هزینه کنی هم باید کلی منتظر بمونی آخرشم استرس داری رسیده یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2013AS28** --- Single --- Ankara --- Current:8th Nov 12 --- Interview:2nd Jan 13 --- Clearance:7th Feb 13 --- Entry:20th Sep 13 Washington D.C --- SS Card: 3rd Oct 13 --- Raleigh,NC

تشکر کنندگان: mahdio ، smith ، امیر مهاجر ، shani89
(2012-05-25 ساعت 00:58)mehdi.pazoki نوشته:  [quote='mori' pid='176312' dateline='1337889824']
به kcc ایمیل زدم و گفتم که آرامکس گفته که بسته من delivered شده و Cambell امضا کرده... اگه فرمها به دستتون رسیده، اطلاع بدید...
این جواب رو دادند:
Thank you for your inquiry.

Due to the large volume of mail processed at KCC on a daily basis, confirmation of receiving your correspondence may not be feasible at this time. If you have submitted your forms, please allow two to four weeks after the mailing of your forms before inquiring about delivery confirmation. If you have not submitted your forms, please do so to ensure that your case can begin processing. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner.
سلام دوست عزیز
به من هم همین پیام رو دادن، پس الان خیالم راحت شد چون تا الان کسی چنین پیغامی نگرفته بود. خبر جدیدی بود لطفا اطلاع بدید.
ممنون و موفق باشید

[/quسلام دوست عزیز
امکانش هست شماره تلفن آرامکس رو بگذارید؟
ممنونم

اندکی صبر، سحر نزدیک است
(2012-05-28 ساعت 08:04)smith نوشته:  خوشبختانه تمام افرادی که با ایمیل فرستادیم براشون ، ایمیل Delivery رو دریافت کردند.

ببخشيد من فكر كنم دچار وسواس شدم، واقعا با ايميل بفرستي مشكلي نداره؟ با خيال راحت بفرستم؟ چون م به KCC ايميل زدم برسيدم اما هنوز جوابي نداده ( البته شنبه ايميل زدمSmile )
تشکر کنندگان: smith ، shani89
(2012-05-28 ساعت 16:31)smith نوشته:  
(2012-05-28 ساعت 15:43)goody نوشته:  
(2012-05-28 ساعت 08:04)smith نوشته:  خوشبختانه تمام افرادی که با ایمیل فرستادیم براشون ، ایمیل Delivery رو دریافت کردند.

ببخشيد من فكر كنم دچار وسواس شدم، واقعا با ايميل بفرستي مشكلي نداره؟ با خيال راحت بفرستم؟ چون م به KCC ايميل زدم برسيدم اما هنوز جوابي نداده ( البته شنبه ايميل زدمSmile )

من چیکاره باشم که بخوام بگم ایراد داره یا نداره Big GrinWink
هر جور که خودتون میدونین Shy
Cool
ما که با ایمیل فرستادیم
نه یکی نه دوتا بالای 50 تا
همشون هم اوکی بوده

ممنون كه سريع جواب دادين، متن و Subject ايميل چي باشه؟
(2012-05-03 ساعت 16:24)ghasr نوشته:  تلفن اصفهان: ۲۲۱۳۵۲۰ ـ ۰۳۱۱
تلفن مشهد: ۸۴۱۸۱۷۷ ـ ۰۵۱۱
تلفن شیراز: ۶۲۷۶۷۷۱ ـ ۰۷۱۱
تلفن اهواز: ۵۳۶۳۵۷۲ ـ ۰۶۱۱
تلفن تبریز: ۵۵۵۹۰۵۰ ـ ۰۴۱۱
تلفن کیش: ۴۴۲۴۰۸۳ ـ ۰۷۶۴

نشانى: تهران ، خیابان دکتر بهشتی ـ نرسیده به خیابان ولیعصر ـ پلاک ۳۵۳
تلفن : 4 - ۸۸۷۱۹۱۷۰ ۰۲۱
9 - ۸۸۷۱۵۹۰۶ ۰۲۱
فکس : ۸۸۷۲۰۶۱۰ ۰۲۱

کدپستى : ۱۵۱۱۶

اینم شماره تماس و آدرس پست DHL

تشکر کنندگان:
با سلام ، خواستم بگم که اداره پست ایران با پست DHL قرارداد داره و دوستان می توانند از هر دفتر پستی که باجه DHL داره مدارک را به KCC پست کنند ، در ضمن من خودم چند روز پیش به همین صورت مدارک را پست کردم و هزینه آن 50400 تومان شد .
تشکر کنندگان:
بسته من رسیده به T CAMPBELL .درسته؟ کسی هست که بستش به ایشون رسیده باشه؟
تشکر کنندگان:
(2012-05-28 ساعت 17:29)adidas نوشته:  بسته من رسیده به T CAMPBELL .درسته؟ کسی هست که بستش به ایشون رسیده باشه؟

بله دوست عزیز. تعداد زیادی از بسته ها رو ایشون تحویل گرفته اند. 2 هفته دیگه میتونید تماس بگیرید با KCCDV@state.gov واز رسیدن و قابل قبول بودن مدارکتون مطمئن بشین. موفق باشیدRolleyes
2013، کنسولگری: مونترال، دریافت ویزا: یک ضرب Smile

تشکر کنندگان: mehdiii ، adidas
(2012-05-05 ساعت 20:59)mahdio نوشته:  
(2012-05-05 ساعت 17:13)smith نوشته:  با ایمیل هم میتونین بفرستین که یک ریال هم هزینه نکرده باشین
فقط یه اجازه کافیه از KCC بگیرین

شما اجازه گرفتید؟ گفتن اشکال نداره؟
من همون 2 می که قبولیمو دیدم ایمیل زدم گفتم میخوام با ایمیل بفرستم، هنوز جواب ندادن!

هر کسی باید خودش شخصا اجازه بگیره؟
من ایمیل زدم اما هنوز جواب ندادن؟Sad
تشکر کنندگان: afshin sadeghi 2

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان