کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای EB3
گويا بدليل اينكه مهاجرت از طريق نيروى كار غير متخصص به تازگى براى ايرانيان باز شده، افرادى كه تاكنون اقدام كردند، هنوز در اوايل كار هستند و يكى دو سال ديگه به مراحل نهايى مى رسند.
در واقع منظور من از اين حيث ماجرا بود كه گويا ما جزء نخستين كيث هاى ايرانى هستيم كه از اين طريق اقدام كرديم. اگر اينطور نيست اصلاح بفرماييد.
Category: EB3 - unskilled worker
PERM filed with DOL: Apr 2015
PERM Approved: Oct 2015
I-140 Filed with USCIS: PENDING
I-140 Approved: PENDING
Visa Interview: PENDING
Clearance: PENDING
Visa Granted: PENDING
پاسخ
تشکر کنندگان: JAVID2015 ، arman.keshavarz
(2015-03-26 ساعت 14:10)Masbafa نوشته:  گويا بدليل اينكه مهاجرت از طريق نيروى كار غير متخصص به تازگى براى ايرانيان باز شده، افرادى كه تاكنون اقدام كردند، هنوز در اوايل كار هستند و يكى دو سال ديگه به مراحل نهايى مى رسند.
در واقع منظور من از اين حيث ماجرا بود كه گويا ما جزء نخستين كيث هاى ايرانى هستيم كه از اين طريق اقدام كرديم. اگر اينطور نيست اصلاح بفرماييد.

این برنامه برای هیچ کشوری محدودیت نداشته و اینطور نیست که برای ایرانیها تازه باز شده باشه. من افرادی را میشناسم که از این طریق اقدام و به امریکا رفتند. مساله این است که این روش وقتی قابل انجام است که یک شرکت آمریکایی شما را بخواهد استخدام کنه. وقتی ظرفیت این شرکتها تکمیل میشه, هرچند برنامه باز است ولی افراد شرایط اقدام ندارند.
پاسخ
تشکر کنندگان: Masbafa
(2015-03-26 ساعت 21:22)arman.keshavarz نوشته:  
(2015-03-26 ساعت 14:10)Masbafa نوشته:  گويا بدليل اينكه مهاجرت از طريق نيروى كار غير متخصص به تازگى براى ايرانيان باز شده، افرادى كه تاكنون اقدام كردند، هنوز در اوايل كار هستند و يكى دو سال ديگه به مراحل نهايى مى رسند.

این برنامه برای هیچ کشوری محدودیت نداشته و اینطور نیست که برای ایرانیها تازه باز شده باشه. من افرادی را میشناسم که از این طریق اقدام و به آمریکا رفتند. مساله این است که این روش وقتی قابل انجام است که یک شرکت آمریکایی شما را بخواهد استخدام کنه. وقتی ظرفیت این شرکتها تکمیل میشه, هرچند برنامه باز است ولی افراد شرایط اقدام ندارند.

بله همينطوره، البته محدوديت كشورى وجود نداشته اما اينطور كه بنده متوجه شدم، بدليل مشكلاتى كه وجود داشته، وكلا تمايل چندانى به كار در اين زمينه نداشتند، ولى تو سال اخير اقدام از اين طريق براى ايرانيان هموارتر شده.
به هرحال اميدوارم هرچه كه هست و خواهد بود، باب ميل ما باشه و ان شاالله ٢سال ديگه اين موقع ها، نوروز رو تو امريكا جشن بگيريم Big Grin
Category: EB3 - unskilled worker
PERM filed with DOL: Apr 2015
PERM Approved: Oct 2015
I-140 Filed with USCIS: PENDING
I-140 Approved: PENDING
Visa Interview: PENDING
Clearance: PENDING
Visa Granted: PENDING
پاسخ
تشکر کنندگان: arman.keshavarz ، sara.e
باسلام
دوستان اگر خبر جدیدی در خصوص EB3 دارند لطفاً به اشترک بگذارند .
پاسخ
سلام بر دوستان
فایل نامبری که بعد از انعقاد قرارداد با وکیل دریافت می شود چه کاربردی دارد ؟ آیا وضعیت پرونده را از طریق این فایل نامبر می توان در سایت اداره کار آمریگا پیگیری کرد ؟
پاسخ
(2015-04-07 ساعت 21:06)JAVID2015 نوشته:  سلام بر دوستان
فایل نامبری که بعد از انعقاد قرارداد با وکیل دریافت می شود چه کاربردی دارد ؟ آیا وضعیت پرونده را از طریق این فایل نامبر می توان در سایت اداره کار آمریگا پیگیری کرد ؟

سلام بر شما
فایل نامبر وزارت کار به معنی این است که فایل شما در مرحله اول در وزارت کار پذیرفته شده. در مرحله وزارت کار فقط وکیل شما به فایل شما دسترسی داره.
پاسخ
تشکر کنندگان: JAVID2015 ، Masbafa
نحوه واریز اقساط قرارداد از ایران به حساب کانادا چگونه است ؟ مثلاً اگر شما بخواهید به حسابی در آمریکا دلار واریز کنید به ازای هر دلار بایستی معادل 3300 تومان پرداخت کنید اما برای واریز وجه به حساب کانادا بایستی معادل 3500 تومان واریز شود که به ضرر متقاضی است . دوستان اگر راه حلی برای این موضوع دارند لطفاً به اشتراک بگذارند . من با یک آژانس در کانادا قرارداد دارم و فعلاً فقط شماره حساب کانادا را دریافت کرده ام .
پاسخ
(2015-04-08 ساعت 12:55)JAVID2015 نوشته:  نحوه واریز اقساط قرارداد از ایران به حساب کانادا چگونه است ؟ مثلاً اگر شما بخواهید به حسابی در آمریکا دلار واریز کنید به ازای هر دلار بایستی معادل 3300 تومان پرداخت کنید اما برای واریز وجه به حساب کانادا بایستی معادل 3500 تومان واریز شود که به ضرر متقاضی است . دوستان اگر راه حلی برای این موضوع دارند لطفاً به اشتراک بگذارند . من با یک آژانس در کانادا قرارداد دارم و فعلاً فقط شماره حساب کانادا را دریافت کرده ام .

نرخ تبدیل در کانادا را از آنها سوال کنید
پاسخ
ظاهراً نرخ تبدیل امروز 1.293 بوده است . یعنی برای واریز 4000USD به حسابی در کانادا بایستی مبلغ 5172 دلار کانادا واریز شود . امروز نرخ هر دلار کانادا 2670 بود . بنابراین معادل ریالی 4000USD با نرخ 3500 تومان تقریباً برابر است با معادل ریالی5172CAD با نرخ 2670 تومان .پس بایستی راه کار دیگری جستجو کرد .
پاسخ
تشکر کنندگان: arman.keshavarz ، Masbafa ، sara.e
(2015-04-09 ساعت 00:44)JAVID2015 نوشته:  ظاهراً نرخ تبدیل امروز 1.293 بوده است . یعنی برای واریز 4000USD به حسابی در کانادا بایستی مبلغ 5172 دلار کانادا واریز شود . امروز نرخ هر دلار کانادا 2670 بود . بنابراین معادل ریالی 4000USD با نرخ 3500 تومان تقریباً برابر است با معادل ریالی5172CAD با نرخ 2670 تومان .پس بایستی راه کار دیگری جستجو کرد .

یعنی اختلافش چقدر میشه اگر مستقیم بخواین به حساب امریکا بریزین؟ چون به هر حال نرخ حواله دلار با نرخی که دلار مبادله میشه در بازار، متفاوت هست چه آمریکا چه کانادا. منم به حساب کانادا پول واریز کردم.
پاسخ
من منتظر جواب هستم هنوز ، وکیلم گفته نهایتا" تا آخر اردیبهشت باید جواب audit مشخص بشه و labor certificate بعد از ارائه مدارک طی فرایند دو ماهه صادر میشه. دوستان کسی خبر تازه ای نداره عایااااا که موجبات دلگرمی همه رو فراهم کنه Big Grin ؟!!
پاسخ
تشکر کنندگان: arman.keshavarz ، Masbafa
(2015-04-11 ساعت 20:35)sara.e نوشته:  من منتظر جواب هستم هنوز ، وکیلم گفته نهایتا" تا آخر اردیبهشت باید جواب audit مشخص بشه و labor certificate بعد از ارائه مدارک طی فرایند دو ماهه صادر میشه. دوستان کسی خبر تازه ای نداره عایااااا که موجبات دلگرمی همه رو فراهم کنه Big Grin ؟!!

من ۲ تا از دوستانم که قبل از من اقدام کرده بودند براشون labor dertificate صادر شده
پاسخ
تشکر کنندگان: sara.e ، Masbafa
(2015-04-11 ساعت 20:31)sara.e نوشته:  
(2015-04-09 ساعت 00:44)JAVID2015 نوشته:  ظاهراً نرخ تبدیل امروز 1.293 بوده است . یعنی برای واریز 4000USD به حسابی در کانادا بایستی مبلغ 5172 دلار کانادا واریز شود . امروز نرخ هر دلار کانادا 2670 بود . بنابراین معادل ریالی 4000USD با نرخ 3500 تومان تقریباً برابر است با معادل ریالی5172CAD با نرخ 2670 تومان .پس بایستی راه کار دیگری جستجو کرد .

یعنی اختلافش چقدر میشه اگر مستقیم بخواین به حساب آمریکا بریزین؟ چون به هر حال نرخ حواله دلار با نرخی که دلار مبادله میشه در بازار، متفاوت هست چه آمریکا چه کانادا. منم به حساب کانادا پول واریز کردم.
اگر شما 4000دلار آمریکا را به حسابی در آمریکا واریز کنید به ازای هر دلار 3300 تومان پرداخت می کنید اما اگر 4000 دلار امریکا را به حسابی در کانادا واریز کنید بایستی به ازا هر دلار 3500 پرداخت کنید . یعنی 800 هزارتومان به ضرر متقاضی یا پرداخت کننده است .
پاسخ
(2015-04-11 ساعت 21:47)arman.keshavarz نوشته:  
(2015-04-11 ساعت 20:35)sara.e نوشته:  من منتظر جواب هستم هنوز ، وکیلم گفته نهایتا" تا آخر اردیبهشت باید جواب audit مشخص بشه و labor certificate بعد از ارائه مدارک طی فرایند دو ماهه صادر میشه. دوستان کسی خبر تازه ای نداره عایااااا که موجبات دلگرمی همه رو فراهم کنه Big Grin ؟!!

من ۲ تا از دوستانم که قبل از من اقدام کرده بودند براشون labor dertificate صادر شده
چند ماه پس از دریافت فایل نامبر labor certificate دوستان شما صادر شد؟
پاسخ
(2015-04-11 ساعت 23:26)JAVID2015 نوشته:  
(2015-04-11 ساعت 21:47)arman.keshavarz نوشته:  

چند ماه پس از دریافت فایل نامبر labor certificate دوستان شما صادر شد؟

بین ۶ تا ۷ ماه
پاسخ
تشکر کنندگان: JAVID2015 ، Masbafa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان