کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ويزای B1
(2014-07-21 ساعت 06:25)Roya91b نوشته:  سلام من برای شرکت در کنگره در فرم ds160 باید گزینه B1 رو انتخاب کنم یا B1/B2 ??? ممنون میشم زود جواب بدید زودتر این فرمو باید تکمیل کنم

بی یک رو انتخاب کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
اقاي وحيد ممنون ميشم اگه به اين سوالمم جواب بدين. كنگره اي كه من مي خوام شركت كنم از ٩ تا ١٤ اكتبر توي san antonio هست ! اشكالي داره من تو فرم ds 160 بنويسم بعد از اين تاريخ يعني از ١٤ تا ١٦ اكتبر (٣روز) ميخوام برم houston خونه يكي از دوستاي پدرم و بعد برگردم ايران ؟ با توجه به اينكه نوع ويزاي من b1 هست؟ ممكنه به خاطر اين ريجكتم كنه؟ فرم dss160 عوض كنم؟
پاسخ
(2014-07-21 ساعت 15:06)Roya91b نوشته:  اقاي وحيد ممنون ميشم اگه به اين سوالمم جواب بدين. كنگره اي كه من مي خوام شركت كنم از ٩ تا ١٤ اكتبر توي san antonio هست ! اشكالي داره من تو فرم ds 160 بنويسم بعد از اين تاريخ يعني از ١٤ تا ١٦ اكتبر (٣روز) ميخوام برم houston خونه يكي از دوستاي پدرم و بعد برگردم ايران ؟ با توجه به اينكه نوع ويزاي من b1 هست؟ ممكنه به خاطر اين ريجكتم كنه؟ فرم dss160 عوض كنم؟

لزومی به نوشتن نیست . و شما با ویزاتون هر جای آمریکا می تونین برید
پاسخ
(2014-07-21 ساعت 18:44)vahid.vp نوشته:  
(2014-07-21 ساعت 15:06)Roya91b نوشته:  اقاي وحيد ممنون ميشم اگه به اين سوالمم جواب بدين. كنگره اي كه من مي خوام شركت كنم از ٩ تا ١٤ اكتبر توي san antonio هست ! اشكالي داره من تو فرم ds 160 بنويسم بعد از اين تاريخ يعني از ١٤ تا ١٦ اكتبر (٣روز) ميخوام برم houston خونه يكي از دوستاي پدرم و بعد برگردم ايران ؟ با توجه به اينكه نوع ويزاي من b1 هست؟ ممكنه به خاطر اين ريجكتم كنه؟ فرم dss160 عوض كنم؟

اخه من نوشتم فرمم سامبيت كردم مي خوام ببينم اين موضوع اينقدر مهم هست و تاثير داره كه من بخوام فرممو عوض كنم؟
پاسخ
(2014-07-21 ساعت 23:13)Roya91b نوشته:  
(2014-07-21 ساعت 18:44)vahid.vp نوشته:  

اخه من نوشتم فرمم سامبيت كردم مي خوام ببينم اين موضوع اينقدر مهم هست و تاثير داره كه من بخوام فرممو عوض كنم؟
نه اصلاً مهم نيست
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Roya91b ، msar
سلام به همه ی دوستان
بنده برای کنگره ی دندانپزشکی IADR که سال 2015 در ماه مارچ تو بوستون برگزار می شه مقاله فرستادم ، قرار هستش که برام دعوت نامه بفرستن
می خواستم بدونم دعوت نامه باید اصل باشه یا پرینت ایمیل هم میشه
و سوال مهم ، خیلی ها می گن امکان ریجکت شدن خیلی بالاس
آیا اینطوره؟
من 23 سالمه ، مجردم ، دندانپزشکی می خونم ، 2 ویرای شنگن و دو ویزای انگلستان داشتم تا به حال ، آیا این ها تاثیر داره؟
ممنونم
پاسخ
(2014-09-30 ساعت 00:00)aliaz91 نوشته:  سلام به همه ی دوستان
بنده برای کنگره ی دندانپزشکی IADR که سال 2015 در ماه مارچ تو بوستون برگزار می شه مقاله فرستادم ، قرار هستش که برام دعوت نامه بفرستن
می خواستم بدونم دعوت نامه باید اصل باشه یا پرینت ایمیل هم میشه
و سوال مهم ، خیلی ها می گن امکان ریجکت شدن خیلی بالاس
آیا اینطوره؟
من 23 سالمه ، مجردم ، دندانپزشکی می خونم ، 2 ویرای شنگن و دو ویزای انگلستان داشتم تا به حال ، آیا این ها تاثیر داره؟
ممنونم
لطفاً در يک جا سؤالتون رو مطرح کنيد.
Cool
پاسخ
دوستان سلام . من به راهنمایی و کمک فوری نیاز دارم. برای یک کنفرانس دعوت شدم به آمریکا .من دوره فوق لیسانس رو در ترکیه تحصیل کردم و بعدش هم دوره دکترا رو شروع کردم و دانشجوی دوره دکترا هستم و تقریبا 6 سال هست که اینجا زندگی میکنم. میشه لطفا من رو راهنمایی بفرمایید که از کجا باید شروع بکنم و مراحل این کار چی هست. یعنی چه مدارکی لازم هست و چطور باید وقت از سفارت آنکارا بگیرم. خیلی ممنون میشم اگر من رو راهنمایی بفرمایید.
پاسخ
سلام
من چند ماه پیش به قصد دیدن برادرم از ایروان درخواست ویزای B2 کرده بودم که رد شد.
تازگی یکی از شرکتهای صنعت و معدن که با شرکت ما ارتباط کاری دارن، و در عین حال "اعزام هیأتهای تجاری به خارج" جز خدماتشون هست، بهم پیشنهاد دادن که در یک بازدید تجاری که ترتیب میدن شرکت کنم، البته هزینه سفر با خودمه!!
میگن که همیشه برای هیأتهایی که می فرستن آمریکا درخواست ویزای B1/B2 می کنن.

حالا می خوام از شما عزیزان بپرسم:
1- از این قبیل شرکتها باز هم در ایران هست؟ و کسی از این طریق به آمریکا سفر کرده؟
2- چه مدارکی ویزای B1 رو توجیه می کنه؟
3- با توجه به اینکه من سابقه درخواست B2 دارم، آیا سفارت تصور نمی کنه قصد سؤاستفاده دارم و به اصطلاح "پرونده سازی" کردم؟ چون قطعاً این به ضررم خواهد بود.
4- اینکه درخواست B1/B2 رو در همون سفارت بدم یا جای دیگه در نتیجه مؤثر خواهد بود؟
5- اینکه درخواست B1 انفرادی بدم یا در قالب هیأت تجاری چطور؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
سوال من اینه که :
من و مادرم 3 مارچ مصاحبه شدیم و هردو برگ زرد گرفتیم که روی برگه ها فقط شماره پرونده درج شده . الان یکی از پرونده ها تکمیل بررسی شده و درخواست پاسپورت کردن اما من نمیدونم این کیس نامبر مربوط به من هست یا مادر(روز مصاحبه خیلی تمرکز نداشتم برگه ها رو از هم تفکیک بدم ). توی سایت سفارت امریکا در دبی جایی رو پیدا نکردم که ارتباط بین اپلیکیشن آی دی رو با کیس نامبر نشون بده .
ممنون میشم راهنماییم کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام همسر من برای یک دوره آموزشی باید در تاریخ 7 دسامبر در امریکا حاضر بشه.با توجه به اینکه ایشون دعوتنامه قوی از سازمان معتبر در امریکا داره آیا میتونیم من هم با دخترم برای ویزا B1با ایشون اقدام کنم؟احتمال گرفتن ویزا چقدر هست با توجه به اینکه سال 2009 همه باهم اقدام کردیم برای توریستی و ریجکت شدیم.؟
سئوال بعدی من در زمینه بارداری هست با توجه به اینکه 2 ماهه باردار هستم آیا باید این مسئله رو در سفارت مطرح کنم؟اگر نگم آیا احتمالش هست که بفهمن خودشون؟دستگاه هایی که از داخلش باید عبور بکنیم برای جنین خطرناک نیست؟ممنون میشم اگه جواب سئوالاتم رو بدین
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان و عزیزان بزرگوار..... بنده می خواستم واسه ویزای توریستی اقدام کنم و یه ماه برم پیش یکی از آشناهامون و یکم بگردم در آمریکا..... شرایط من بشرح زیر است:
۱- مجرد 27 ساله
۲- سابقه سفر فقط به ترکیه ۳ بار در ۴ سال اخیر در هر سفر حدود یک هفته اقامت
۳- دارای املاک سند دار ششدانگ ( دقیق نمی دونم چن تاست.... حدود دو تا ، سه تا )
۴- مدرک تحصیلی کارشناسی برق قدرت از دانشگاه آزاد
۵- امکان تامین و گرفتن بنک استیتمنت بالا
۶- دارای سابقه کار از 56 ماه گذشته تا به امروز بصورت مستمر در یک شرکت خصوصی مرتبط با رشته تحصیلی ( 56 ماه لیست بیمه تامین اجتماعی)
۷- هیچ نسبت فامیلی در آنجا ندارم
۸- معافیت کفالت از سربازی
۱۰- شخصا دارای شرکت فعال بعنوان مدیر عامل در حوزه خدمات اینترنت و دارای مجوز مربوطه از وزارت بنام خودم
11- تابحال از هیچ کشوری ویزا نگرفتم و ویزای refused هم ندارم.
12- اون دوستی که در آمریکاست .... نیاز هست برام دعوت نامه بفرسته و ایشون پارسال گرین کارت گرفتن و وضع مالی عالی دارن در صورت نیاز به ساپورت و غیره
آیا با شرایط فوق الذکر امکار دریافت ویزا مقدور می باشد؟ چند درصد احتمالش هست؟؟؟؟ و در کدام سفارت؟ و باتوجه به اینکه ممکنه در ۲سال آینده اقدام به ویزای دانشجویی کنم دوست ندارم ویزام رد بشه که رو اون تاثیر بزاره.....

برزگواران ممنون میشم هر شخصی که بتونه منو در این زمینه راهنمایی کنه..... یک دنیا ممنون

و ضمنا امضا بنده متعلق به دوستان من هست و من فقط agent ایشون هستم.....
4XXX - جولای ابوظبی - AP - ویزا 27 سپتامبر
مقصد فعلا Ohio - WestLake
In GOD We Trust
Cool
I'm agent of this case. It doesn't belong to me
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-07 ساعت 22:44)sunnyday نوشته:  سلام دوستان و عزیزان بزرگوار..... بنده می خواستم واسه ویزای توریستی اقدام کنم و یه ماه برم پیش یکی از آشناهامون و یکم بگردم در آمریکا..... شرایط من بشرح زیر است:
۱- مجرد 27 ساله
۶- دارای سابقه کار از 56 ماه گذشته تا به امروز بصورت مستمر در یک شرکت خصوصی مرتبط با رشته تحصیلی ( 56 ماه لیست بیمه تامین اجتماعی)
۱۰- شخصا دارای شرکت فعال بعنوان مدیر عامل در حوزه خدمات اینترنت و دارای مجوز مربوطه از وزارت بنام خودم
12- اون دوستی که در آمریکاست .... نیاز هست برام دعوت نامه بفرسته و ایشون پارسال گرین کارت گرفتن و وضع مالی عالی دارن در صورت نیاز به ساپورت و غیره
آیا با شرایط فوق الذکر امکار دریافت ویزا مقدور می باشد؟ چند درصد احتمالش هست؟؟؟؟ و در کدام سفارت؟ و باتوجه به اینکه ممکنه در ۲سال آینده اقدام به ویزای دانشجویی کنم دوست ندارم ویزام رد بشه که رو اون تاثیر بزاره.....

برزگواران ممنون میشم هر شخصی که بتونه منو در این زمینه راهنمایی کنه..... یک دنیا ممنون

شرایط شما خویه ولی سفر اوپا ندارید (ویزای شینگن) این یعنی حدود ۴۰٪ امتیاز رو از دست میدید. به دعوت نامه ساپورت مالی احتیاجی نیست ، این ها معمولا برای کسانی هست که فقیرند و تمکن مالی ندارند که هزینه سفر و اقامت خودشون رو تامین کنند، ربطی به شما و اکثر کیس های ایرانی ها پیدا نمیکنه .
پاسخ
تشکر کنندگان: sunnyday
(2015-09-01 ساعت 14:29)mahsamit نوشته:  سلام همسر من برای یک دوره آموزشی باید در تاریخ ۷ دسامبر در آمریکا حاضر بشه.با توجه به اینکه ایشون دعوتنامه قوی از سازمان معتبر در آمریکا داره آیا میتونیم من هم با دخترم برای ویزا B1با ایشون اقدام کنم؟احتمال گرفتن ویزا چقدر هست با توجه به اینکه سال 2009 همه باهم اقدام کردیم برای توریستی و ریجکت شدیم.؟
سئوال بعدی من در زمینه بارداری هست با توجه به اینکه ۲ ماهه باردار هستم آیا باید این مسئله رو در سفارت مطرح کنم؟اگر نگم آیا احتمالش هست که بفهمن خودشون؟دستگاه هایی که از داخلش باید عبور بکنیم برای جنین خطرناک نیست؟ممنون میشم اگه جواب سئوالاتم رو بدین

هسر شما میتونه نام شما رو در فرم d160 اضافه کنه و احتیاجی نیست شما اقدام کنید، جدا پر کردن فرم یه کار غیر عادی از نظر آفیسر هست و رد میشید.
البته ممکنه فقط به همسر شما ویزا بدن و شما رو رد کنند.
اصلا عنوان نکنید باردار هستید قطعا رد میشید و هیج دستگاهی بر روی شما و جنین تاثیر بد نمیزاره.
هزینه بیمارستان برای وضع حمل ۱۵ تا ۲۰ هزار دلار میشه (بدون بیمه) گفتم بدونید.
احتمال گرفتن ویزا به خیلی شرایط بستگی داره که در سوال شما اون شرایط مشخص نیست ، به طور کلی به مسافرتهای خارج قبلی شما و شرایط مالی و کاری شما در ایران توجه میکنند.
پاسخ
تشکر کنندگان: sunnyday
(2015-09-08 ساعت 01:27)rezavfx نوشته:  
(2015-09-07 ساعت 22:44)sunnyday نوشته:  سلام دوستان و عزیزان بزرگوار..... بنده می خواستم واسه ویزای توریستی اقدام کنم و یه ماه برم پیش یکی از آشناهامون و یکم بگردم در آمریکا..... شرایط من بشرح زیر است:
۱- مجرد 27 ساله

شرایط شما خویه ولی سفر اوپا ندارید (ویزای شینگن) این یعنی حدود ۴۰٪ امتیاز رو از دست میدید. به دعوت نامه ساپورت مالی احتیاجی نیست ، این ها معمولا برای کسانی هست که فقیرند و تمکن مالی ندارند که هزینه سفر و اقامت خودشون رو تامین کنند، ربطی به شما و اکثر کیس های ایرانی ها پیدا نمیکنه .

ممنون از پاسختون جناب آقای رضا ..... حالا اگر:
۱- واسه شینگن اقدام کنم با این وضعیت چند درصد احتمال دریافت ویزا هست....

۲- اگر شینگن گرفتم و رفتم و برگشتم و بعدا واسه توریستی آمریکا اقدام کنم چقدر شانس دارم و چند درصد؟

مرسی
4XXX - جولای ابوظبی - AP - ویزا 27 سپتامبر
مقصد فعلا Ohio - WestLake
In GOD We Trust
Cool
I'm agent of this case. It doesn't belong to me
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان