کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ارمنستان - مصاحبه
به به تبريك ميگم افسانه خانم بالاخره بعد از مدتها دوباره يه نفر تونست لذت دريافت وبزاي يكضرب رو بِچِشه
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
پاسخ
سلام.من برگشتم...دلم واسه همه بچهها با معرفت مهاجرسرا تنگ شده بود.

تقریبا ۵ ماه پیش بود که از ارمنستان بد از کلی‌ ماجرا،ویزا مو گرفتمو مستقیم اومدم آمریکا،لوس آنجلس.

این چندوقت حسابی‌ سرم شلوغ بود،ولی‌ می‌تونم بگم که بهترین روزی عمرمو دارم اینجا می‌گذرونم.واقعا اینجا ارزش همهٔ اون سختیی که کشیدمو داشت.

امیدوارم دوستی‌ قدیمی‌ هم این پیامو بخوننو بیان بگن در چه حالین.

بازم ببخشید که یهو غیبم زد از مهاجرسرا
[en] F1
PD: March 2005
Interview: ?
Visa: ?
Departure Date: ? [/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: f1f ، amir2640 ، omnia ، frozen mind ، el333 ، Danoosh ، Hedieh20 ، Blaze ، NedaE ، farshid.a ، dreamer60
فرشید جان از دیدن پستت خیلی خوشحال شدم. خیلی خوبه که داری از زندگی در اونجا لذت می بری.

من هم اینجا در شرق آمریکا زندگی نسبتا خوبی دارم اما متاسفانه خانمم نتونست یا بهتره بگم نخواست خودشو با اینجا تطبیق بده و به همین خاطر ما داریم در اول جون برای همیشه برمی گردیم ایران. Sad
من و دخترم خیلی ناراحتیم. همسرم چه بازی ها و دردسرهایی که در این مدت در نیاورد! یک پای ما دائم در بیمارستان بود و همه اش هم از اعصابش بود. حتی در این مدت مجبور شدم در عید نوروز به مدت یه هفته ببرمش ایران، اما اون هم افاقه نکرد.
دوستان قدیمی شاهدن که من چه مصیبتها برای گرفتن ویزا کشیدم و چقدر دردسر کشیدم.

از این ناراحتم که عمری رو برای گرفتن ویزا تلف کردم. از این ناراحتم که عمری رو در مهاجرسرا تلف کردم. اگر کتاب می خوندم یا تفریح می کردم، بیشتر سود می کردم.

بگذریم ...

محمد جان دریمر خوشحالم که شما رو هم در اینجا دیدم. امیدوارم هر جا هستی همیشه موفق و سلامت باشی.

برای همه دوستان هم آروزی موفقیت دارم.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
اصلا برام قابل تصور نیست چنین چیزی.ولی‌ کاملا درک می‌کنم که چه حالی‌ داری.من حتا اگه بکشنم حاضر نیستم دیگه بر گردم ایران.راستش حتا چندشب کابوس دیدم که برگشتم ایران و نمی‌تونم برگردم آمریکا...این حرفا واسه اونایی که تو ایرانن ممکن باور نکردنی باشه،ولی‌ وقتی‌ میاین اینجا،میفهمین که عمرمونو فنا کردیم تو ایران

فروزنِ عزیز...امیدوارم بتونی‌ از این مشکلی‌ که جلوته سر بلند بیرون بیای.گهی وقتها آدم باید خیلی‌ بیرحم بشه،تا آیندهٔ خودشو اونجوری که می‌خواد عوض کنه...مطمئنم بهترین تصمیمو میگیری...بازم با خبرمون کن.
[en] F1
PD: March 2005
Interview: ?
Visa: ?
Departure Date: ? [/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: usa lover ، el333 ، Hedieh20 ، nooshshahnar ، شاپرک ، f1f ، 3pideh ، گل نهال ، Blaze ، amir2640 ، farshid.a ، hamid87
(2013-05-05 ساعت 21:53)frozen mind نوشته:  فرشید جان از دیدن پستت خیلی خوشحال شدم. خیلی خوبه که داری از زندگی در اونجا لذت می بری.

من هم اینجا در شرق آمریکا زندگی نسبتا خوبی دارم اما متاسفانه خانمم نتونست یا بهتره بگم نخواست خودشو با اینجا تطبیق بده و به همین خاطر ما داریم در اول جون برای همیشه برمی گردیم ایران. Sad
من و دخترم خیلی ناراحتیم. همسرم چه بازی ها و دردسرهایی که در این مدت در نیاورد! یک پای ما دائم در بیمارستان بود و همه اش هم از اعصابش بود. حتی در این مدت مجبور شدم در عید نوروز به مدت یه هفته ببرمش ایران، اما اون هم افاقه نکرد.

از این ناراحتم که عمری رو برای گرفتن ویزا تلف کردم. از این ناراحتم که عمری رو در مهاجرسرا تلف کردم. اگر کتاب می خوندم یا تفریح می کردم، بیشتر سود می کردم.

بگذریم ...

محمد جان دریمر خوشحالم که شما رو هم در اینجا دیدم. امیدوارم هر جا هستی همیشه موفق و سلامت باشی.

میفهمم چی میگید !!!
وقتی که ما هم برای زندگی امدیم دبی 15 سال پیش مادرم دقیقا همین بازی ها رو داشت همش بیمارستان بودیم
بعد از 6 ماه هم که پدربزرگم فوت شدن بدتر شد
ولی پدرم کوتاه نیومد
مادرم هی میگفت من جم میکنم میرم ایران پدرمم هم میگفت باشه برو من اینجا کار میکنم پول میفرستم مهدی هم که اینجا میره مدرسه
ولی بعد از یک سال چنان به اینجا عادت کرد که وقتی تابستون میره ایران روز شماری میکنه که برگرده

پستتون رو خوندم خیلی ناراحت شدم
امیدوارم همیشه موفق باشید
2013AS78xx/ابوظبی/۱ نفر/ارسال فرم: ۱۱ جون/ کارنت: ۱۱ مارچ/مصاحبه: ۲۲ می/هزینه‌ها: ۲۷۰۰ درهم/سیاتل/ویزا یکضرب/سفرنامه
از امارات متحده تا ایالات متحده
پاسخ
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، farshid.ok ، شاپرک ، 3pideh ، گل نهال ، mgolchin13 ، mrr777 ، reza6966 ، el333 ، farshid.a
فروزن عزیز حداقل پاس سفید بگیرید برگردین شاید یه اتفاقی افتاد
این طوری که خیلی حیفه Sad
هر جا هستین شاد و موفق باشین
--------------------------------------------------------------------------------
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: شاپرک ، f1f ، 3pideh ، گل نهال ، mgolchin13 ، amir2640 ، Blaze ، farshid.a
فروزن عزیز ، امیدوارم بهترین ها براتون پیش بیاد و هیچوقت هیچوقت افسوس گذشته رو نخورین.
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
پاسخ
تشکر کنندگان:
فروزن عزیز امیدوارم که مشکل شما با صبر و درایت حل بشه واقعیت اینه که جدایی از خانواده و فامیل برای بعضی ها خیلی سخت است ولی با گذشت زمان ادما به وضعیت جدید عادت می کنند از طرفی شما اگه از نظر هزینه برایتان مشکل نباشه میتونین برگردین و سالی دو بار برین اونجا و بیاین تا انشاالله به وضعیت جدید عادت کنید
برایتان ارزوی شادکامی دارم
شماره کیس: 2013AS90xx
تاریخ رویت قبولی: چندم می
کنسولگری:انکارا
ارسال فرمهای سری اول:اواخر می یا اوایل جون-پنج نفر-
کارنت(هفته دوم جولای) كليرنس برگه بنفش
update
خودم 10و12و15 جولای و 23 اگست و 10و12و13و16و17و22,و26سپتمبر
همراهان 10و12 جولای و 13 و 17و22و26 سپتمبر
کلیرنس 17 سپتامبر و 18 سپتامبر
ویزا.....هرگزWink
پاسخ
تشکر کنندگان: farshid.ok
frozen عزیز امیدوارم هر چی که خیر و صلاحتونه همون بشه .. ( ولی به نظر من یکم بیشتر صبر کن )
اولِ مهاجرت همیشه این سختی ها رو داره .... به نظر من با همه سختی هایی که تحمل کردید و ضررهای مالی و کاری که دیدین یکم دیگه تحمل کنید ... من مطمئنم که اوضاع درست میشه
قدرت تطابق آدما با محیط و شرایط زندگی با هم فرق میکنه ولی بالاخره درست میشه ..

من خودم یه بار تجربه مهاجرت رو داشتم و ناراحتی خیلی زیادم به خاطر این بود که وقتی ایران بودم شغل و خونه مناسب و ماشین و پول داشتم .. و تقریبا" دوباره از صفر شروع کردن خیلی برام سخت بود ... وقتی همسرم میرفت سرکار و پسرم رو میذاشتم nursery خودم حالم بد بود از اینکه تو خونه هستم و آرزو میکردم برگردم ایران !! متاسفانه برگشتم و حالا برای لحظه لحظه هاش حسرت میخورم Sad((((

و بیشترین حسرتم به خاطر پسرمه که فرصتهای طلائی پیشرفت رو از دست داد .
پاسخ
تشکر کنندگان: gitialyari ، farshid.ok ، شاپرک ، amir2640 ، battosai ، saba.m ، parsush ، Saeedv13 ، Blaze ، farshid.a ، Hedieh20 ، storagemeter ، hamid87
اولا سلام به همه...
چه خوب که اینجا یه بار دیگه همه جمع شدن... حاجی دارمرز و فروزنده و فرشید و بر و بچه ها !

فروزن جان واقعا متاسفم، من خودم شاهدم که چه جوری زحمت کشیدی و با چه سختی هایی ویزاتو گرفتی، مخصوصا اینکه کار هم گرفتی ...

ولی بالاخره زندگیه، همسرت هم نقش مهمی داره و نمیشه نظرشو نادیده گرفت.

به نظرم فقط شما حتما پاس سفید رو سریع اقدام کنید که امکانات اینجا برای همیشه سوخت نشه.

خلاصه بگم به من هم خیلی خیلی داره سخت میگذره و بارها به برگشتن فکر کردم ولی جوری برنامه پیش رفته که فعلا راه برگشتی در کار نیست و بیام ایران باید بیکار باشم اینجا هم دنبال کارم! خلاصه ولی تصمیم دارم یکم دیگه مقاومت کنم... امیدوارم بفنا نرم!

فقط می تونم بگم برای خودت و خانوادت بهترین ها رو آرزو می کنم و امیدوارم هر جا باشی شاد باشی.

راهنمایی های دقیقت تو مهاجرسرا برای همه میمونه و به درد من که خیلی خورد...
پاسخ
تشکر کنندگان: f1f ، omnia ، saba.m ، شاپرک ، amir2640 ، farshid.ok ، battosai ، parsush ، Saeedv13 ، maymary1220 ، farshid.a ، storagemeter
(2013-05-05 ساعت 21:53)frozen mind نوشته:  فرشید جان از دیدن پستت خیلی خوشحال شدم. خیلی خوبه که داری از زندگی در اونجا لذت می بری.

بگذریم ...

سلام آقای فروزن مایند خیلی خوشحالم که دوباره میبینم اومدین و پست گذاشتین نه شما وقتتون رو تلف نکردین شما به همه ما کمک کردین و با راهنماییاتون خیلی از مشکلات افراد رو برطرف میکردید من به نوبه خودم از شما تشکر میکنم . خوب نیست آدم ها روحیه خودشون رو ببازن و از کارهای خوبی که انجام دادن فکر کنن کاری نکردن . ما همدیگر رو تا حالا ندیدیم اما احساسم بهم میگه آقای فروزن مایند یه فرد مهربون خوب و دلسوزی هستن در آینده میدونم که روزای خوب میاد.
پاسخ
تشکر کنندگان: parsush ، Saeedv13 ، Blaze ، amir2640 ، f1f ، farshid.ok ، abdolreza ، maymary1220 ، farshid.a ، hamid87
(2013-05-08 ساعت 01:09)alisarvareharchiabi نوشته:  [quote='frozen mind' pid='329902' dateline='1367774591']
فرشید جان از دیدن پستت خیلی خوشحال شدم. خیلی خوبه که داری از زندگی در اونجا لذت می بری.

بگذریم ...

فروزن دوست عزیز

بنده حدود دو سال و نیم هست که عضو مهاجر سرام و شاهد این بودم که افرادی مثل شما یا دریمور گرامی چقدر وقت گذاشتین و همیشه مانند یک دوست به همه ما کمک کردید بدون کوچکترین چشم داشتی و چه سختیهایی برایه گرفتن ویزا کشیدن به خصوص بعد از اینکه شماها مصاحبتونو هم اجام دادین و ویزا بولتن یکمرتبه عقب گرد کردو ........

در اخر از از صمیم قلب برای شما و خانواده محترمتون ارزوی موفقیت دارم و بابت تمام زحماتهاای که بارایه هم ی دوستان مهاجر سرا از جمله خود من کشیدید ازتون سپاسگزارم و امیدوارم مشکلتون هرچه زودتر حل بشه

موفق و سر بلند باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، saba.m ، f1f ، farshid.ok ، Blaze ، maymary1220 ، dreamer60 ، hamid87

بگذریم ...

با سلام

frozen mind عزیز شاید برای گفتن این مورد کمی‌ دیر باشه ولی‌ با این حل تجربهٔ خودمو خدماتتون میگم شاید کمکتون کنه

همسر بنده هم از بدو وردمن به آمریکا شروع کرد به اینکه اینجا بدرد نمی‌خوره و خوب نیست و دهاته و... فیلم بیمارستان و دکترو هم که داشتم فراوان ولی‌ به قول ایرانی‌های اینجا میگن سال اولو ۲ بار بفرستش و سال ۲ومو ۱ بار از سال ۳دوم دیگه خودش نمیره وقتی‌ خودتون باهاش میری برگشتن سخت تر می‌شه براش باید بذاری تنها بره تا دلتنگ بشه و برگرده من همسرمو فرستادم رفت برای ۱ماه از هفتهٔ ۲دوم شروع کرد به گفتن اینکه کاش بیلتمو ۲۰ روز میگرفتم و حوصلم سر رفت و دلم تنگ شده و ... باور کن چقدر برای این که من نمیتونم اینجا بمونم گریه کرد و به نظر من عجله نکن بذار این بار خودش تنها بره زنها تحملشون کمتر اینو باید ماها درک کنیم و کمکشون کنیم تا بتونن با شرایط جدید خودشونو وفق بدن

به امید دیدار

پاسخ
تشکر کنندگان: farshid.ok ، omnia ، f1f ، Blaze ، maymary1220 ، milad_aae ، farshid.a ، storagemeter ، dreamer60 ، hamid87
سلام.دوستان مهاجرسرایی امیدوارم کسی اینجا بتونه منو راهنمایی کنه.
مدارک ما تازه در USCIS اپروو شده و منتظر گرفتم case number hastim تا وقت سفارت بگیریم.
من هر چی تو سایت سفارت رو نگاه میکنم یا تاریخ ها رو fully booked نشون میده یا اینکه کلا available نیستند. مگه میشه؟ من گیج شدم! مطمئن نیستم که دارم لیستِ صحیح رو چک میکنم. یکی به من بگه در حال حاضر چه تاریخی برای ایروان خالی هست؟
اگر وقتی کیس نامبر گرفتم،اکانت بسازم،پرداخت آنلاین رو انجام بدم، تاریخ خای دیگه ای available میشه واسه وقت گرفتن یا اینکه واقعا وقت نداره حالا حالا ها ؟!!
نوع ویزا: k1
دریافت مدارک توسط USCIS : دسامبر 24 ،2012
دریافت receipt number:ژانویه 3 ،2013
سرویس سنتر: California
اپروو :21 مه‌ 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: Blaze ، battosai
ندا جون شما همون تو تايپيك بر ما چه گذشت .. سوال رو ميپرسيدى فكر نكم كسى تو اين تايپيك جواب سوال شما رو بده .
پاسخ
تشکر کنندگان: NedaE ، Blaze

کاربران در حال بازدید این موضوع: