کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ارمنستان - مصاحبه
خدای من ... خیلی ناراحت شدم خیلی . من میتونم از دست اون مدیر سرمو بزنم به دیوار . آخه بابا نیست که مدرسه های شما خیلی کلاسش بالاست . یعنی این همه بچه از خارج میاد باید اینجوری بلاتکلیف باشن . حیف که نمیتونم ... . یه لحظه خودمو جای فروزن گذاشتم خیلی سخته خیلی . مخصوصا بیتفاوتی و ادعا و کاغذ بازی .
پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60 ، frozen mind ، amir2640
(2012-07-13 ساعت 02:16)SAEED 60 نوشته:  
(2012-07-13 ساعت 00:00)elahenadafy2 نوشته:  امروز کیس نامبر منم اومد. افتادم آنکارا. کاش منم بیفتم ایروان Smile

اگر خیلی‌ دوست داری بیفتی ایروان ، باید منتظر ۱ عقب گرد اساسی‌ و بعدش ۱ شلوغی حسابی‌ تو سفارت آنکارا و حدود ۱ سال بلاتکلیفی باشی‌ ، اون وقت مثل ما میفتی ایروان Big Grin

دوستان من برام نامه دوم رو گذاشته و برخلاف اون چیزی که خواسته بودم سفارتم رو انداخته ایروان !!
Interview Appointment
YEREVAN
U.S. Embassy
Consular Section
1 American Avenue
YEREVAN
اما چون تاریخش زوده میخوام عقب بندازم باید چه کنم؟
2) من همه اطلاعاتم رو تا حالا برای انکارا کامل کرده بودم چقدر باهم فرق داره از نظر :
2-1. تست مدیکال
2.2. چند روز زودتر باید برم مثه انکارا 2 روز زودتر برای یک نفر ؟
2.3-دوستانی که از ارمنستان اطلاعات دارند میشه لطف کنن فایلاشو برام بذارم تا با اونجا بیشتر اشنا شم ؟
2.4-ازنظر مدارک روز مصاحبه چقدربا انکارا فرق داره و اینکه دیگه نیازی نیست مدارکو زودتر پست کنم ؟؟
وسایر موارد مهمه دیگه ؟
واقعاااااااااااااااااااااا غافلگیر شدم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ضمنا اگه بخوام مصاحبمو عقب بندازم لینک سفارت ایروان و همچنین دکترش کیه؟؟
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60
داداش من اخه واسه چي ميخواي مصاحبتو بندازي عقب ؟؟؟!!!!!!
اگه دليل خوبي براي اين كار نداري اصلن همچين كاري نكن
در ارمنستان همه چي راحت تر و سريع تر و ارزون تر از انكارا جلو ميره
براي گرفتن سوالاتتون همين تاپيك و هميمطور تاپيك سفرنامه رو بخون ، بخون سفرنامه افشين در گروه لاتاري ٢٠١٣
همه جوابها رو ميگيري
فقط هول نكن همين
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، storagemeter ، amjad ، frozen mind ، Rock
فروزن مایند عزیز، اگه خاطرتون مونده باشه حدود یک ماه قبل از برگشتتون به ایران بهتون توی مکالمه تلفنی ام از ایران ب شما عرض کردم برگشت شما تصمیم کاملا اشتباهیه. گوش نکردین که. (توی پرانتز عرض کنم فروزن از دوستان بسیار عزیز من هستند و من هم ایشون و هم خانواده شون رو خیلی احترام دارم) تمام حرف من به همه دوستان فقط بعنوان یک دوست اینه: همه آدم ها، حتی آدم های موفق توی زندگی شون تصمیمات اشتباه هم می گیرند اما باید بخاطر این تصمیم اشتباه الان زندگی تون بشه غصه خوردن!!!! برای خودم خیلی سخت تر از اونی بود که بخوام اینجا وصفش کنم و الان فروزن عزیز باید حدس بزنی به دلایلی دیگر حتی برای من سخت تر هم هست باز شما خوبه که خانمت و فرزندت همیشه باهات بودن.
وقتی کاری نمیشه کرد باید صبور بود و همه چیز رو به خدا سپرد.
امیدوارم خیلی زود به هر چی که صلاح هست برای موفقیت و آرامش خودت و خانواده ات برسی.
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، dreamer60 ، amjad ، شاپرک ، amir2640 ، frozen mind ، Nightsky007 ، Shahabpk ، Blaze ، hamid87
با سلام خدمت دوستان گرامی
ایا کسی از دوستان email جدید دو پزشک سفارت در ارمنستان را دارند؟ بنظر می رسد ای میل های قبلی عوض شده باشد 2 بار برای گرفتن وقت مدیکال میل زدم به هر دو جوابی ندادند ممکنه راهنمایی بفرمایید
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، twins
(2014-02-11 ساعت 09:19)vivaharmoony نوشته:  با سلام خدمت دوستان گرامی
ایا کسی از دوستان email جدید دو پزشک سفارت در ارمنستان را دارند؟ بنظر می رسد ای میل های قبلی عوض شده باشد 2 بار برای گرفتن وقت مدیکال میل زدم به هر دو جوابی ندادند ممکنه راهنمایی بفرمایید
ممنون

دوست عزیز من الان ایروانم و این ایمیلی که از دکتر کریستین باهاش وقت گرفتم
kristinekhachatryan@ymail.com
یه روز بعدازایمیلتون جواب میده و اونش هم ظاهرا سرکاریه از همین وقت بگیرید
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
پاسخ
تشکر کنندگان: vivaharmoony ، twins ، Shahabpk
با سلام و عرض ادب
چنانچه هر یک از عزیزان مقرر شده جهت مصاحبه به ارمنستان سفر کند پیشنهاد میگردد به لینک ذیل مراجعه کنند که بسیار راهنمای خوبی است

http://www.armen12.com/
پاسخ
تشکر کنندگان: Rhsh
(2014-02-11 ساعت 14:43)mechanicalengineer نوشته:  
(2014-02-11 ساعت 09:19)vivaharmoony نوشته:  با سلام خدمت دوستان گرامی
ممنون

دوست عزیز من الان ایروانم و این ایمیلی که از دکتر کریستین باهاش وقت گرفتم
kristinekhachatryan@ymail.com
یه روز بعدازایمیلتون جواب میده و اونش هم ظاهرا سرکاریه از همین وقت بگیرید
ایشون معمولا آخر شب ایمیلهاشونو چک می کنند و نهایتا دو روز طول میکشه و خیلی سریع جواب میدهند و من سه دفعه وقتم رو عوض کردم و خیلی خوب و دوستانه جواب ایمیلهام رو دادن
انصراف داده !!!
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk
سلام دوستان. دیروز نامه ای از ان وی سی دریافت کردم که تاریخ مصاحبه را برای 18 مارچ تعیین کرده اند البته به جای سفارت آنکارا به یروان منتقل شدیم و شماره کیسم را هم تغییر دادند. تقریبا یکساعتی تمام اطلاعات این تاپیک راخواندم و از مطالب مفید آن که زحمت شما دوستان است بهره مند شدم فقط یک سوال مانده که جوابش را پیدا نکردم در نامه ان وی سی آمده است که باید تشخیص هویت ببرم Police Certificat آیا این مسئله جدی است؟ در جای دیگری از همین نامه در مقابل مدرک تشخیص هویت علامت X زده که در توضیح نامه آمده است: This document is unobtainable حالا موندم چکار کنم.
ممنونم و برای همه آرزوی بهترین ها را دارم.
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، shahriar2002
(2014-02-12 ساعت 15:28)Elahvision نوشته:  سلام دوستان. دیروز نامه ای از ان وی سی دریافت کردم که تاریخ مصاحبه را برای 18 مارچ تعیین کرده اند البته به جای سفارت آنکارا به یروان منتقل شدیم و شماره کیسم را هم تغییر دادند. تقریبا یکساعتی تمام اطلاعات این تاپیک راخواندم و از مطالب مفید آن که زحمت شما دوستان است بهره مند شدم فقط یک سوال مانده که جوابش را پیدا نکردم در نامه ان وی سی آمده است که باید تشخیص هویت ببرم Police Certificat آیا این مسئله جدی است؟ در جای دیگری از همین نامه در مقابل مدرک تشخیص هویت علامت X زده که در توضیح نامه آمده است: This document is unobtainable حالا موندم چکار کنم.
ممنونم و برای همه آرزوی بهترین ها را دارم.

سلام
احتمالا خودشونم میدونن که Police Certificate در این زمان کوتاه قابل حصول نیست . دقیقا معنی این جمله هم همینه. ولی من زمانی که تو پروسه لاتاری بودم دیدم که گواهی پلیس ایران را اصلا قبول ندارند و از ایرانی ها نمیخواستند . شاید تازه باب شده!!
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
تشکر کنندگان: Elahvision
سلام دوستان عزیز، من و همسرم و پسر کوچیکمون اول آوریل در ایروان مصاحبه داریم و دنبال یک خانواده همسفر هستیم (کیس نامبر های 52xx) اگه کسی هست و تمایل دارد که همسفر هم باشیم به من اطلاع دهد. ضمنا هنوز تصمیم نگرفته ایم که با ماشین شخصی برویم یا هواپیما و همچنین تصمیمی در خصوص اقامت در هتل یا سوئیت های اجاری نگرفته ایم. سایر دوستان هم که تجربه دارند اگر نکته ای به نظرشان می رسد راهنمایی بفرمایند. ممنون
PD: Oct, 27, 2014
Documents arrived on Feb, 2nd, 2016 to NVC
Wait for NVC complete letter
(F2a category)
پاسخ
تشکر کنندگان: alitab ، Shahabpk ، shahriar2002
(2014-02-13 ساعت 20:55)bobo_ir نوشته:  سلام دوستان عزیز، من و همسرم و پسر کوچیکمون اول آوریل در ایروان مصاحبه داریم و دنبال یک خانواده همسفر هستیم (کیس نامبر های 52xx) اگه کسی هست و تمایل دارد که همسفر هم باشیم به من اطلاع دهد. ضمنا هنوز تصمیم نگرفته ایم که با ماشین شخصی برویم یا هواپیما و همچنین تصمیمی در خصوص اقامت در هتل یا سوئیت های اجاری نگرفته ایم. سایر دوستان هم که تجربه دارند اگر نکته ای به نظرشان می رسد راهنمایی بفرمایند. ممنون
سلام زمان مصاحبه من وپسر كوچكم ١٨ مارچ است و من أقدام براي رزرو هتل يا آپارتمان را شروع كردم. خواستم اطلاع بدهم كه در تاريخي كه شما تشريف خواهيد برد ( و البته به زمان برگشت من هم ميخورد) قيمتها بالا ميرود و انتخاب هم كمتر است چون وارد هاي سيزن ميشويم. بهتر است زودتر اقدام كنيد. درمورد انجام آزمايشات پزشكي من يك ايميل به خانم دكتر كريستين زدم و سن پسرم كه ٨ سأله است را گفتم تاريخ مصاحبه را هم گفتم و ايشان براي ٤ روز قبل از مصاحبه به من وقت دادند براين اساس من توانستم بليط رفت و برگشتم را از آسمان با قيمت مناسبي (٨٧٠ هزارتومان براي بزرگسال و ٥٦٠ براي بچه) رزرو كنم. آژانس هواپيمايي ميگفت هرچي به تاريخ پرواز نزديكتر بشويم نرخها بالا ميرود.
اميدوارم اين توضيحات مفيد باشد و موفق باشيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: ffrfar ، Shahabpk
با سلام خدمت عزیزان هموطن
دیروز مورخ اول اسفند 92 نامه دوم بنده وهمسرم برای مصاحبه در ارمنستان برایم ارسال شد در این رابطه چند سوال دارم ممنون میشوم راهنمایی فرمایند
1_ زمان مصاحبه چهاردهم آپریل 2014 یعنی ( 25 فروردین 93 ) میباشد آیا برای تست مدیکال از قبل بایستی نوبت گرفت یا خیر در صورت بله بفرمایید چطوری
وبه چه صورتی میتوان اینکار را انجام داد آیا از همین الان باید انجام شود
2_ در یکی از تاپیکها نوشته پرینت ثبت نام CSC لازم است لطفا بفرمایید چیست
3_ آیا برای 25 فروردین 93 از همین الان که ابتدای اسفند است می توان تمکن مالی از بانک پاسارگاد گرفت یا زود است
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-02-20 ساعت 12:59)jafarlari نوشته:  با سلام خدمت عزیزان هموطن
دیروز مورخ اول اسفند 92 نامه دوم بنده وهمسرم برای مصاحبه در ارمنستان برایم ارسال شد در این رابطه چند سوال دارم ممنون میشوم راهنمایی فرمایند
1_ زمان مصاحبه چهاردهم آپریل 2014 یعنی ( 25 فروردین 93 ) میباشد آیا برای تست مدیکال از قبل بایستی نوبت گرفت یا خیر در صورت بله بفرمایید چطوری
وبه چه صورتی میتوان اینکار را انجام داد آیا از همین الان باید انجام شود
2_ در یکی از تاپیکها نوشته پرینت ثبت نام CSC لازم است لطفا بفرمایید چیست
3_ آیا برای 25 فروردین 93 از همین الان که ابتدای اسفند است می توان تمکن مالی از بانک پاسارگاد گرفت یا زود است

دوست عزيز من هم وضعيت مشابه شما دارم و اولين توصيه اي كه دارم اين است كه مطالب قبلي در اين تاپيك و تاپيك مشابه در بخش ويزاهاي نامزدي وازدواج و همچنين سفرنامه دوستان به ارمنستان را با دقت مطالعه كنيد. شما ميتوانيد اطلاعات خوبي از نحوه سفر به ارمنستان ، انتخاب محل اقامت ، مدارك لازم براي مصاحبه و... بدست آوريد. اما جواب سوالهاي شما:
١- بله بايد از دكترهاي معرفي شده وقت بگيريد شما ميتوانيد از همين امروز اقدام كنيد. من از دكتر كريستين از طريق ايميل وقت گرفتم يعني يك ايميل فرستادم و تاريخ مصاحبه و سن خودم و پسرم را اعلام كردم وايشان براي ٤ روز قبل از مصاحبه به من وقت دادند. آدرس ايميل دكتر: kristinekhachatryan@ymail.com
٢- شما در روز مصاحبه و همچنين در روز مديكال بايد يك پرينت از نامه اي كه از طرف NVC براي شما ارسال شده و تاريخ و زمان و كيس نامبر شما را مشخص كرده به همراه داشته باشيد. توصيه ميكنم ٣ نسخه كپي از ايميل همراه داشته باشيد.
٣- در اين مورد تجربه اي ندارم. اما تا حالا نشنيدم براي ويزاي مهاجرتي نامه تمكن مالي از بانك ايراني خواسته باشند. باتجربه ها شما را راهنمايي ميكنند.
موفق باشيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: teriole ، Shahabpk ، amjad ، shahriar2002
(2014-02-20 ساعت 18:36)Elahvision نوشته:  
(2014-02-20 ساعت 12:59)jafarlari نوشته:  
تا حالا نشنيدم براي ويزاي مهاجرتي نامه تمكن مالي از بانك ايراني خواسته باشند. باتجربه ها شما را راهنمايي ميكنند.
Elahvision محترم ، 'jafarlari' pid از برندگان لاتاری هستند،در نتیجه نامه تمکن مالی نیاز دارن و بهتر سوالاتشون رو در تالارهای لاتاری مطرح کنند تا پاسخ مناسبی بگیرند.
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: Elahvision ، teriole ، Shahabpk ، shahriar2002

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان