کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ارمنستان - مصاحبه
(2016-02-28 ساعت 23:19)Amrika نوشته:  سلام دوستان
از دو پزشک ایروان کدوم بهتره؟
لطفا با ذکر دلیل راهنمایی بفرمایین
با تشکر
دکتر کریستین
یه منشی داره که به زبان فارسی مسلط هست و انقدر خوش برخورد هست که قبل از اینکه بری پیش دکتر کلا ریلکس میشی
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: mom ، حاجی واشنگتن ، ed2008
عزیزانی که دارید میرید واسه مصاحبه لطفا با لبخند برید پیش آفیسر چون لبخند در فرهنگ امریکایی یه اصل مهم هست آفیسرم که امریکایی هستش
و نکته ی دیگه اینکه اصلا و به هیچ عنوان توضیح اضافی برای آفیسر ندین هر چیزی رو از شما پرسید در حد خیلی کوتاه و اگر شد با بله و خیر جواب بدین که کوتاهتر هست
توضیحات اضافی شما رو به سمت ap سوق میده
اصلا استرس نداشته باشین خیییییلی راحت تر از اون چیزی هست که فکرشو میکنین
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: maymary1220 ، Pargosha ، shahin61
سلام دوستان
پیکاپ ویزا در ارمنستان چه جوری هست؟
از طریق پست یا مستقیم سفارت؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-06 ساعت 23:29)alireza88 نوشته:  
(2016-05-06 ساعت 14:13)amir_khoramian نوشته:  
(2016-05-06 ساعت 04:40)ma_shahsavari2002 نوشته:  سلام  و خسته نباشيد و تشكر ويژه از تمامي اعضاي اين سايت من خيلي از اين سايت استفاده كردم و اميدوارم بعد از انجام مصاحبم كه ٢٠ خرداد هست من هم بتونم  اينجا تجربياتم رو بزارم و كمكي براي دوستان باشم، يه مسئله ي حساس واسه ي كيس ما هست كه به هر دري زديم جواب درستي براش پيدا نكرديم و من خيلي استرسش رو دارم، عمه ي من سال ٢٠٠٣ براي ما تقاضا داده (كتگوري f4) ، و نامه ي اپرو هم سال ٢٠٠٩ براي ما اومد، يعني از سن الان من كه ٢٢ سال و ٢ ماه هست، طبق قانون cspa بايد ٦ سال كم بشه، تواه نامه هاي درهواست مدارك اسم من از پرونده حذف شده بود و اون فرم مشخصات هم كه توي نت بايد پر ميكرديم اسم من توش غير فعال بود و در واقع من نه مدركي به nvc دادم نه پولي واريز كردم. توي نامه ي دعوت به مصاحبه كه چند روز پيش به دستمون رسيد هم فقط اسم پدر و مادر و برادر كوچكم هست ولي منِ خوشحال هم دارم به اميد cspa باهاشون ميرم و حتي واكسن هام رو هم زدم Smile))
عمه ام با nvc مكاتبه داشته و فقط گفتن به احتمال زياد كار من درست ميشه هيچ حرفي از اينكه كي و كجا و چطوري اين اتفاق ميفته نزدن و من هر دفعه كه نامه اي مياد و اسم خودم رو توش نميبينم حالم دگرگون ميشه و اصلا هيچ ايده اي ندارم كه اونجا قراره چه اتفاقي در رابطه با پرونده ي من بيافته، كسي از دوستان هست كه از اين قانون استفاده كرده باشه وبتونه منو از اين سر در گمي در بياره؟ اصلا چه طوري هست؟ آيا من همون روز با خانواده ام مصاحبه ميشم و يا وقت ديگه اي به من ميدن؟ اصلا چي به چيه؟ تورو خدا اگر كسي ميتونه واسم توضيح بده ?? Sad

تا اونجایی که من اطلاع دارم فقط کسانی رو داخل سفارت راه میدن که اسمشون توی لیست باشه , ولی در مورد شما میتونین از این سایت برای حساب کردن اینکه شامل شما میشه یا نه استفاده کنید http://www.immihelp.com/immigrant-visa/cspa-calculator/
ولی از من به شما نصیحت دوست عزیز حتما با یه وکیل در اونجا صحبت کنین و ازشون بخواین در مورد این قانون در مورد شما استفاده کنن چون خیلی از وکیل ها  ظاهرا تجربه زیادی ندارند در مورد این قانون

میشه بپرسم تاریخ مصاحبه شما کی است
اگر تاریخ مصاحبه مشخص شده با سفارت مربوطه مکاتبه کنید

(2016-05-13 ساعت 00:07)Amrika نوشته:  سلام دوستان

به صورت مستقیم
F4 عمه سيتيزن آمريكا، تقاضا براي پدرم
Priority date : July22,2003
Notice date : July27,2009
Welcome letter : October28,2015
October29,2015 : درخواست پول و مدارك براي پدر مادر و برادرم. من بالاي ٢١ سال بودم از من چيزي نخواستن
: February19,2016 تكميل مدارك و فرم ها براي همه به غير از من
Interview letter : April29,2016 براي همه ي اعضاي خانواده به غير از من
: May18,2016 ايميل از سفارت و درخواست 325$ و فرم Ds-260 از من (قانون cspa شامل حالم شد)
: June9,2016 مصاحبه (ايروان) و AP

آپدیت ها 13June2016, 14June2016, 17June2016
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، alireza88 ، sina454
(2016-05-08 ساعت 22:17)baaraan2015 نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 06:20)ali1339 نوشته:  دوستان
بجز اون ‎دو تا 325‎ و یه ‎120‎ دلار که تو آمریکا به ویزا سنتر پرداخت کردیم برای پدر و مادرمون؛ برای مصاحبه پول دیگه ای هم باید تو سفارت تو ارمنستان توسط پدر و مادرمون پرداخت بشه؟

سلام دوست عزیز
کیس من مشابه کیس شما هست، نخیر پول دیگه‌ای لازم نیست در سفارت پرداخت کنید.
ولی بعدآ برای صدوز گرین کارت اگر اشتباه نکنم 165 دلار برای هر کارت باید پرداخت کنید که پرداخت بعداز ورود هم میسر است ولی پرداخت زودتر آن از طریق کارتهای اعتباری آنجا کمی روند صدور کارت را سریعتر میکند.
https://www.uscis.gov/file-online/uscis-immigrant-fee
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-17 ساعت 21:52)ma_shahsavari2002 نوشته:  
(2016-05-06 ساعت 23:29)alireza88 نوشته:  
(2016-05-06 ساعت 14:13)amir_khoramian نوشته:  تا اونجایی که من اطلاع دارم فقط کسانی رو داخل سفارت راه میدن که اسمشون توی لیست باشه , ولی در مورد شما میتونین از این سایت برای حساب کردن اینکه شامل شما میشه یا نه استفاده کنید http://www.immihelp.com/immigrant-visa/cspa-calculator/
ولی از من به شما نصیحت دوست عزیز حتما با یه وکیل در اونجا صحبت کنین و ازشون بخواین در مورد این قانون در مورد شما استفاده کنن چون خیلی از وکیل ها  ظاهرا تجربه زیادی ندارند در مورد این قانون

میشه بپرسم تاریخ مصاحبه شما کی است
اگر تاریخ مصاحبه مشخص شده با سفارت مربوطه مکاتبه کنید

(2016-05-13 ساعت 00:07)Amrika نوشته:  سلام دوستان

به صورت مستقیم
سلام دوست عزیز
اتفاقا چند وقت پیش یکی از دوستان اینجا درست وضعیت شما رو داشتند ۲۷ سا داشتند و بعد از محاسبه قانون ۲۰ سال و ۹ ماه شدند ولی کاری که کرده بودند مدارک خانواده رو تحویل نداده بودند و اول با nvc تماس گرفته بودند و ازشون خواسته بودند طبق قانون cspa وضعیت ایشون رو چک کنن البته صبر کرده بودند تا اول کارنت بشوند بعد اونا هم گفته بودند بررسی میکنن و بعداز مدتی جواب مثبت داده بودند و مدارک ایشون رو هم با مدارک سایر اعضا خواسته بودند درنتیجه وارد کیس خانودگی شده بودند و ویزا شامل حالشون شد پس نتیجه میگیریم مال شما هم میشه ولی برای اینکه مورد شما بدون شما جلو رفته پیشنهاد میکنم وکیل بگیرید چون ممکنه در سفارت یا اطلاعی در مورد این قانون نداشته باشند و یا بدلیل راحتی کار خودشون مسئله رو نادیده بگیرند و کارتون عقب بیفته( اصولا در nvc بررسی پرونده ها ماشینی صورت میگیره فرزندان بزرگتر از ۲۱ سال رو کنار میزارن مگر متقاضی این قانون رو به انها یاداوری کنن و انها رو مجبور به بررسی و محاسبه کنن) انشالله پرونده شما هم درست میشه موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
کیس ما هم مثل مال شما بود اسم پسرم چند روز مونده به مصاحبه به لیست ما اضافه شد البته قبلش ما از nvcپرسیده بودیم که چکار باید بکنیم و گفتتند که بسته به نظر افیسره اون باید تصمیم بگیره ما هم همه کارهای لازم رو انجام دادیم و خوشبختانه اسمش هم اضافه شد شما هم نگران نباشید در ضمن نزدیک روز مصاحبه ما ایمیلی هم به سفارت زدیم و انها هم جواب دادند که پسر شما اسمش هست
f4
may 2003
ank2010
interview date march 2016
ankara
خودم (نفر اصلی)و بچه ها یکضرب
صدور ویزا 30جون
همسر ap
ورود 22 augest
green card 7 oct
دریافت ایمیل کلیری همسر 12 oct
صدور ویزا همسر 21 NOV
پاسخ
تشکر کنندگان: sina454
(2016-06-17 ساعت 23:44)azb2003 نوشته:  کیس ما هم مثل مال شما بود اسم پسرم چند روز مونده به مصاحبه به لیست ما اضافه شد البته قبلش ما از nvcپرسیده بودیم که چکار باید بکنیم و گفتتند که بسته به نظر افیسره اون باید تصمیم بگیره ما هم همه کارهای لازم رو انجام دادیم و خوشبختانه اسمش هم اضافه شد شما هم نگران نباشید در ضمن نزدیک روز مصاحبه ما ایمیلی هم به سفارت زدیم و انها هم جواب دادند که پسر شما اسمش هست

مبارکه دوست عزیز
با توجه به اینکه خیلی از دوستان برای فرزندانشان همین سوال رو دارن ممنون میشم اگه در این مورد ما رو راهنمایی کنید شما نوشتید اسم فرزندتان چند روز مانده به مصاحبه اضافه شد یعنی خودشون خود به خود اضافه کردن و دیگه ربطی به افیسر نداشت ،چه مدارکی از شما خواستند که براشون فرستادید ؟ و در چه مرحله ای در مورد این قانون شروع به اقدام کردید و با nvc تماس گرفتید؟ ببخشید که این همه سوال کردم.
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-18 ساعت 00:12)sina454 نوشته:  
(2016-06-17 ساعت 23:44)azb2003 نوشته:  کیس ما هم مثل مال شما بود اسم پسرم چند روز مونده به مصاحبه به لیست ما اضافه شد البته قبلش ما از nvcپرسیده بودیم که چکار باید بکنیم و گفتتند که بسته به نظر افیسره اون باید تصمیم بگیره ما هم همه کارهای لازم رو انجام دادیم و خوشبختانه اسمش هم اضافه شد شما هم نگران نباشید در ضمن نزدیک روز مصاحبه ما ایمیلی هم به سفارت زدیم و انها هم جواب دادند که پسر شما اسمش هست

مبارکه دوست عزیز
با توجه به اینکه خیلی از دوستان برای فرزندانشان همین سوال رو دارن ممنون میشم اگه در این مورد ما رو راهنمایی کنید شما نوشتید اسم فرزندتان چند روز مانده به مصاحبه اضافه شد یعنی خودشون خود به خود اضافه کردن و دیگه ربطی به افیسر نداشت ،چه مدارکی  از شما خواستند که براشون فرستادید ؟ و در چه مرحله ای در مورد این قانون شروع به اقدام کردید و با nvc تماس گرفتید؟ ببخشید که این همه سوال کردم.
موفق باشید
تشکر کیس ما وقتی کارنت شد اسمی از پسرم توش نبود فقط اسم دخترم بود من 2 پسر دارم 28 و 26 اول فکر کردم که حتما دیگه شامل حال انها نمیشه اما برای پسر کوچکتر که حساب کردم دیدم باید شامل حالش بشه من اصلا امید نداشتم با این حال به nvcایمیل زدیم البته بعد از اینکه نامه complite مدارک از nvc امدو انها گفتند بررسی میکنیم بعد از مدتی باز زنگ زدیم گفتند با شما بره روز مصاحبه وانجا اماده باشه اما تصمیم نهایی با افیسره که بخواد بپذیره و ما همه کاراشو کردیم حتی واکسن چند روز مونده به پروازمون به سفارت انکارا ایمیل زدیم وانها جواب دادند که بله اسمش هست و ما حتی دیدیم که فرم 260 dc براش فعال شده و در نهایت ناباوری روز مصاحبه توی لیست اسامی که دست اون خانم ایرانی معروف بود دیدم اسم پسر دیگرم هم بود اما ما جون فکر نمیکردیم شامل اون بشه و مشمول هم بود نتونستیم ببریمش و این خیلی عذابم میده و اینکه افیسر گفت چرا پسر دیگتون نیست به هر حال به نظر من در این جور موارد از ایمیل زدن و حتی تلفن زدن دریغ نکنید در ضمن ما هیچ مدرکی برای پسرم به nvcنفرستادیم چون نخواستن فقط روز مصاحبه به افیسر نشون دادیم کارت معافیشو با ترجمش همین البته با dc 260 .باز اگر سوالی داشتید خوشحال میشم بتونم راهنمایی کنم
f4
may 2003
ank2010
interview date march 2016
ankara
خودم (نفر اصلی)و بچه ها یکضرب
صدور ویزا 30جون
همسر ap
ورود 22 augest
green card 7 oct
دریافت ایمیل کلیری همسر 12 oct
صدور ویزا همسر 21 NOV
پاسخ
تشکر کنندگان: sina454
(2016-06-18 ساعت 01:11)azb2003 نوشته:  
(2016-06-18 ساعت 00:12)sina454 نوشته:  

مبارکه دوست عزیز
با توجه به اینکه خیلی از دوستان برای فرزندانشان همین سوال رو دارن ممنون میشم اگه در این مورد ما رو راهنمایی کنید شما نوشتید اسم فرزندتان چند روز مانده به مصاحبه اضافه شد یعنی خودشون خود به خود اضافه کردن و دیگه ربطی به افیسر نداشت ،چه مدارکی  از شما خواستند که براشون فرستادید ؟ و در چه مرحله ای در مورد این قانون شروع به اقدام کردید و با nvc تماس گرفتید؟ ببخشید که این همه سوال کردم.
موفق باشید
تشکر کیس ما وقتی کارنت شد اسمی از پسرم توش نبود فقط اسم دخترم بود من 2 پسر دارم 28 و 26 اول فکر کردم که حتما دیگه شامل حال انها نمیشه اما برای پسر کوچکتر که حساب کردم دیدم باید شامل حالش بشه من اصلا امید نداشتم با این حال به nvcایمیل زدیم البته بعد از اینکه نامه complite مدارک از nvc امدو انها گفتند بررسی میکنیم بعد از مدتی باز زنگ زدیم گفتند با شما بره روز مصاحبه وانجا اماده باشه اما تصمیم نهایی با افیسره که بخواد بپذیره و ما همه کاراشو کردیم حتی واکسن چند روز مونده به پروازمون به سفارت انکارا ایمیل زدیم وانها جواب دادند که بله اسمش هست و ما حتی دیدیم که فرم 260 dc براش فعال شده و در نهایت ناباوری روز مصاحبه توی لیست اسامی که دست اون خانم ایرانی معروف بود دیدم اسم پسر دیگرم هم بود اما ما جون فکر نمیکردیم شامل اون بشه و مشمول هم بود نتونستیم ببریمش و این خیلی عذابم میده و اینکه افیسر گفت چرا پسر دیگتون نیست به هر حال به نظر من در این جور موارد از ایمیل زدن و حتی تلفن زدن دریغ نکنید در ضمن ما هیچ مدرکی برای پسرم به nvcنفرستادیم چون نخواستن فقط روز مصاحبه به افیسر نشون دادیم کارت معافیشو با ترجمش همین البته با dc 260 .باز اگر سوالی داشتید خوشحال میشم بتونم راهنمایی کنم
ممنون دوست عزیز انشالله کار اون پسرتان هم زود درست میشه بهتون تبریک میگم و انشالله این قانون شامل همه فرزندان ما ایرانیان بشه چون به لطف شما و سایر دوستان مهاجرسرایی خیلی ها از این قانون باخبر شدن من لینک محاسبه سن رو قبلا گذاشتم دوستان خودشون میتونن محاسبه کنن
بازم ممنون از راهنمایتون
شاد و سلامت باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61
(2016-06-18 ساعت 09:27)sina454 نوشته:  
(2016-06-18 ساعت 01:11)azb2003 نوشته:  
(2016-06-18 ساعت 00:12)sina454 نوشته:  مبارکه دوست عزیز
موفق باشید
ممنون دوست عزیز انشالله کار اون پسرتان هم  زود درست میشه بهتون تبریک میگم و انشالله  این قانون شامل همه فرزندان ما ایرانیان  بشه چون به لطف شما و سایر دوستان مهاجرسرایی خیلی ها از این قانون باخبر شدن من لینک محاسبه سن رو قبلا گذاشتم دوستان خودشون میتونن محاسبه کنن
بازم ممنون از راهنمایتون
شاد و سلامت باشید
آن لینک که دادید باز نمیشود..
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-18 ساعت 15:08)shahin61 نوشته:  
(2016-06-18 ساعت 09:27)sina454 نوشته:  
(2016-06-18 ساعت 01:11)azb2003 نوشته:  تشکر کیس ما وقتی کارنت شد اسمی از پسرم توش نبود فقط اسم دخترم بود من 2 پسر دارم 28 و 26 اول فکر کردم که حتما دیگه شامل حال انها نمیشه اما برای پسر کوچکتر که حساب کردم دیدم باید شامل حالش بشه من اصلا امید نداشتم با این حال به nvcایمیل زدیم البته بعد از اینکه نامه complite مدارک از nvc امدو انها گفتند بررسی میکنیم بعد از مدتی باز زنگ زدیم گفتند با شما بره روز مصاحبه وانجا اماده باشه اما تصمیم نهایی با افیسره که بخواد بپذیره و ما همه کاراشو کردیم حتی واکسن چند روز مونده به پروازمون به سفارت انکارا ایمیل زدیم وانها جواب دادند که بله اسمش هست و ما حتی دیدیم که فرم 260 dc براش فعال شده و در نهایت ناباوری روز مصاحبه توی لیست اسامی که دست اون خانم ایرانی معروف بود دیدم اسم پسر دیگرم هم بود اما ما جون فکر نمیکردیم شامل اون بشه و مشمول هم بود نتونستیم ببریمش و این خیلی عذابم میده و اینکه افیسر گفت چرا پسر دیگتون نیست به هر حال به نظر من در این جور موارد از ایمیل زدن و حتی تلفن زدن دریغ نکنید در ضمن ما هیچ مدرکی برای پسرم به nvcنفرستادیم چون نخواستن فقط روز مصاحبه به افیسر نشون دادیم کارت معافیشو با ترجمش همین البته با dc 260 .باز اگر سوالی داشتید خوشحال میشم بتونم راهنمایی کنم
ممنون دوست عزیز انشالله کار اون پسرتان هم  زود درست میشه بهتون تبریک میگم و انشالله  این قانون شامل همه فرزندان ما ایرانیان  بشه چون به لطف شما و سایر دوستان مهاجرسرایی خیلی ها از این قانون باخبر شدن من لینک محاسبه سن رو قبلا گذاشتم دوستان خودشون میتونن محاسبه کنن
بازم ممنون از راهنمایتون
شاد و سلامت باشید
سلام به همه دوستان مهاجرسرایی
خیلی از دوستان سوال و ابهام برای قانون cspa دارند برای همین اطلاعات کامل و موثقی که خودم از پست های سایر دوستان و مطالعه سایت های مختلف ذخیره کردم براتون اینجا میزارم انشالله همه بچه ها در گروه های F3 و F4 بتونن از این قانون استفاده کنن
دوستان عزیز این همون فرمول محاسبه قانون cspa هست که مستقیم از وب سایت رسمی اداره مهاجرت آمریکا برداشتم برای رفع ابهام اون دسته از عزیزان از جمله خودم که گمان داشتیم روز مصاحبه ملاک محاسبه هست یا روزی که پرونده هامون کارنت میشه. که با توجه به فرمول زیر میتونیم درک کنیم .
1. Alien''s Date of Birth:
2. Date Petition Filed:
3. Date Petition Approved:
4. Length of Time Petition Pending (#3 minus #2): طول پندینگ پرونده: ( مورد2- مورد 3)
5. Date Petition Became Current:
6. Date Visa Became Available (Later of #3 or #5):
7. Age of Alien on Date Visa Became Available : سن فرزندان در روزی که پرونده کارنت میشه: ( مورد1-مورد6)
(#6 minus #1):
8. Age for CSPA purpose: Age at time Visa Became :
Available minus Length of Time Petition Pending
(#7 minus #4): مورد 7 منهای مورد 4 کنید اگه سنتون آمد زیر 21 واجد شرایط هستید.

این فرمول بالا مستقیم از اداره مهاجرت آمریکا برداشتم که دولت آمریکا بخش نامه ی اونو برای همه ی کنسولگری فرستاده هست. شما میتونید این برگه ضمیمه پروندتون در روز مصاحبه کنید که اگر خدای ناخواسته آفیسر گیج بود به هر دلیلی با دلیل و منطق بهشون نشون بدید که مطابق همین بخش نامه ی خود دولت آمریکا و با توجه به پرونده های خودتون از این قانون استفاده کنید.
http://travel.state.gov/visa/laws/telegr..._1369.html

از این سایت هم برای محاسبه میتونید استفاده کنیدhttp://www.immihelp.com/immigrant-visa/cspa-calculator‎
این هم سایت برای محاسبه حدود کارنت شدن که البته تقریبی استhttp://www.myprioritydate.com/‎
شادو سلامت باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، arminkh
(2016-06-18 ساعت 17:46)sina454 نوشته:  
(2016-06-18 ساعت 15:08)shahin61 نوشته:  
(2016-06-18 ساعت 09:27)sina454 نوشته:  ممنون دوست عزیز انشالله کار اون پسرتان هم  زود درست میشه بهتون تبریک میگم و انشالله  این قانون شامل همه فرزندان ما ایرانیان  بشه چون به لطف شما و سایر دوستان مهاجرسرایی خیلی ها از این قانون باخبر شدن من لینک محاسبه سن رو قبلا گذاشتم دوستان خودشون میتونن محاسبه کنن
بازم ممنون از راهنمایتون
شاد و سلامت باشید
سلام به همه دوستان مهاجرسرایی
خیلی از دوستان سوال و ابهام  برای قانون cspa دارند برای همین اطلاعات کامل و موثقی که خودم از پست های سایر دوستان و مطالعه سایت های مختلف ذخیره کردم براتون اینجا میزارم انشالله  همه بچه ها در گروه های F3 و F4 بتونن از این قانون استفاده کنن
دوستان عزیز این همون فرمول محاسبه قانون cspa هست که مستقیم از وب سایت رسمی اداره مهاجرت آمریکا برداشتم برای رفع ابهام اون دسته از عزیزان از جمله خودم که گمان داشتیم روز مصاحبه ملاک محاسبه هست یا روزی که پرونده هامون کارنت میشه. که با توجه به فرمول زیر میتونیم درک کنیم .
1. Alien''s Date of Birth:
2. Date Petition Filed:
3. Date Petition Approved:
4. Length of Time Petition Pending (#3 minus #2): طول پندینگ پرونده: ( مورد2- مورد 3)
5. Date Petition Became Current:
6. Date Visa Became Available (Later of #3 or #5):
7. Age of Alien on Date Visa Became Available : سن فرزندان در روزی که پرونده کارنت میشه: ( مورد1-مورد6)
(#6 minus #1):
8. Age for CSPA purpose: Age at time Visa Became :
Available minus Length of Time Petition Pending
(#7 minus #4): مورد 7 منهای مورد 4 کنید اگه سنتون آمد زیر 21 واجد شرایط هستید.

این فرمول بالا مستقیم از اداره مهاجرت آمریکا برداشتم که دولت آمریکا بخش نامه ی اونو برای همه ی کنسولگری فرستاده هست. شما میتونید این برگه ضمیمه پروندتون در روز مصاحبه کنید که اگر خدای ناخواسته آفیسر گیج بود به هر دلیلی با دلیل و منطق بهشون نشون بدید که مطابق همین بخش نامه ی خود دولت آمریکا و با توجه به پرونده های خودتون از این قانون استفاده کنید.
http://travel.state.gov/visa/laws/telegr..._1369.html

از این سایت هم برای محاسبه میتونید استفاده کنیدhttp://www.immihelp.com/immigrant-visa/cspa-calculator‎
این هم سایت برای محاسبه حدود کارنت شدن که البته تقریبی استhttp://www.myprioritydate.com/‎
شادو سلامت باشید
بسیار جامع و کامل.سپاس گذاریم.امیدوارم سایر دوستان هم ضمن استفاده از زحمات شما، قدر دانی کنند..

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
خدا رو شکر به همت شما تاپیک مصاحبه ارمنستان هم یه رونقی گرفت
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61
(2016-06-18 ساعت 21:37)Amrika نوشته:  سلام دوستان
خدا رو شکر به همت شما تاپیک مصاحبه ارمنستان هم یه رونقی گرفت

دوستان approval date رو کجا میشه پیدا کرد؟
ایا approval date همون notice date هست ؟ کجا این تاریخ رو قید کرده ؟.چون نامه ای که ما دریافت کردیم  این تاریخ رو نداره.ممنون میشم از دوستانی که اطلاع دارندمن رو راهنمایی کنید
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان