کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2012-09-25 ساعت 12:49)sayeh_m نوشته:  افشین جان من این هتلهایی که توی لیست عمو سعید بود رو فاصله اش رو پیدا میکنم و مینویسم ولی میفرستم برای خودت که بذاری توی یه جدول چون من از این کارها خوب بلد نیستم Smile

سایه عزیز از لطف شما ممنونم، من متاسفانه این چند وقت خیلی گرفتار هستم و از هفته دیگه هم یکم مثل امیر کم رنگ که نه کلا بی رنگ می شم.
به نظر من بهترین جا برای این اعداد همون جدول آقا سعید هست. همه چیز کنار هم باشه بهتره
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، sayeh_m ، ASALI ، rezagh ، oghs
(2012-09-25 ساعت 13:04)Ali DV-2013 نوشته:  
(2012-09-25 ساعت 12:21)aziking نوشته:  
(2012-09-24 ساعت 15:02)mdna نوشته:  [
من از آژانس قیمت گرفتم اتاق دبل هر نفر 97000 تومان هتل ددمان

سلام
مطمن هستیتد شبی 97000 تومان؟؟؟؟یا دلار؟؟؟ کدوم آژانس؟؟

به من هم اتاق‌هاي بلوك A سينگل رو 78 دلار گفتن Sad
من هنوز هتل نگرفتم قیمتی که گرفتم اتاق دبل هر نفر 97000 و برای بلوک نوتره هتل 115000 تومان هر نفر در اتاق دبل.البته اتاق سینگل همیشه گرونتر در میاد.
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: aziking ، oghs
درود بر دوستان گرامي

براي برگشت بليط هواپيما رو چطوري بگيريم بهتره؟ اگر فرض رو بر ويزاي يكضرب بگذاريم، 2 روز بعد از مصاحبه تاريخ برگشتمون باشه كافيه؟ يكي از عزيزان ميگفتند كه اگر به سفارت بليط برگشتت رو نشون بدي و تاكيد كني كه پرواز برگشت داري ويزا رو زودتر برات به آدرس هتل ارسال ميكنند، آيا كسي چنين تجربه اي قبلا داشته يا در تاپيك هاي قديمي تر با چنين مطلبي برخورد كرده؟ اگر تو سفرنامه ها چيزي مشابه اين موضوع ديديد محبت كنيد لينكش رو هم براي من بنويسيد

با سپاس فراوان
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: oghs
سلام به همگي. در مورد هتل Risiss كسي اطلاعي داره؟ دقيقا تو ميدون كيزيلاي. با صبحانه و اينترنت شبي 80 دلار قيمت ميده اتاق دابل. ولي نمي دونم چند ستاره هست و خوبه يا نه. فقط عكساشو ديدم كه به نظر خوبه و اتاقاشو زده 35 متري!! البته تا سفارت پياده نيم ساعت كه براي من اين مورد مهم نيستش.
ازدواجي F2a همسرم-->ارسال مدارك: 4سپتامبر2013،رسيد نامبر:12 سپتامبر، اپروو:21 نوامبر
كيس نامبر خودم:***2013AS، آنكارا،يكضرب،ورود به آمريكا:دسامبر 2012
تشکر کنندگان: mooj ، oghs
(2012-09-25 ساعت 15:11)peyman1355 نوشته:  درود بر دوستان گرامي

براي برگشت بليط هواپيما رو چطوري بگيريم بهتره؟ اگر فرض رو بر ويزاي يكضرب بگذاريم، 2 روز بعد از مصاحبه تاريخ برگشتمون باشه كافيه؟ يكي از عزيزان ميگفتند كه اگر به سفارت بليط برگشتت رو نشون بدي و تاكيد كني كه پرواز برگشت داري ويزا رو زودتر برات به آدرس هتل ارسال ميكنند، آيا كسي چنين تجربه اي قبلا داشته يا در تاپيك هاي قديمي تر با چنين مطلبي برخورد كرده؟ اگر تو سفرنامه ها چيزي مشابه اين موضوع ديديد محبت كنيد لينكش رو هم براي من بنويسيد

با سپاس فراوان

درووووووود
پیمان عزیز بنده برای ابوظبی همین طور بلیط و هتل گرفتم ( دو روز بعد از مصاحبه ولی آخرین پرواز اون روز )
2013AS0000007xx
ما از نظر روحیات، تمکن مالی، سطح تحصیلات، آستانه تحمل، شرایط تاهل، دانش زبان انگلیسی و شرایطی که ممکنه تو آمریکا برامون پیش بیاد متفاوتیم. پس به آسانترین راه، یعنی شنیدن تجربیات متفاوت دیگران که در شرایط متفاوتی هم اتفاق افتاده، هرگز اکتفا نکنید. سفرنامه حقیر
تشکر کنندگان: saeed2568 ، oghs
(2012-09-25 ساعت 15:11)peyman1355 نوشته:  درود بر دوستان گرامي

با سپاس فراوان

من برگشت رو فرداي روز مصاحبه گرفتم چون معمولا ايراني‌هايي كه سفر خارجي داشته باشن و يا مدتي كار كرده باشن كليرنس ميخورن. اليته باز ميگم معمولا.
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: ASALI ، Saeedv13 ، achi686 ، sayeh_m ، mdna ، peyman1355 ، Szsanazsz ، oghs
سلام دوستان من امروز بلیت انکارا را 390 تومان خریدم ایا مناسب است؟ هتل را حالا رزرو کنم یا چند روز مانده به سفر اخه تا روز مصاحبه حدود یک ماه فرصت دارم.
تشکر کنندگان: ASALI ، Saeedv13 ، achi686 ، oghs
(2012-09-25 ساعت 20:22)فیروزه ایکدر نوشته:  سلام دوستان من امروز بلیت انکارا را 390 تومان خریدم ایا مناسب است؟ هتل را حالا رزرو کنم یا چند روز مانده به سفر اخه تا روز مصاحبه حدود یک ماه فرصت دارم.

سلام
ایران ایر 390 تومن هست و قیمت مناسبی گرفتی. Smile
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: ASALI ، Saeedv13 ، sayeh_m ، amir0_0amir ، oghs
(2012-09-25 ساعت 15:40)studpk نوشته:  سلام به همگي. در مورد هتل Risiss كسي اطلاعي داره؟ دقيقا تو ميدون كيزيلاي. با صبحانه و اينترنت شبي 60 دلار قيمت ميده اتاق دابل. ولي نمي دونم چند ستاره هست و خوبه يا نه. فقط عكساشو ديدم كه به نظر خوبه و اتاقاشو زده 35 متريه. البته تا سفارت پياده نيم ساعت كه براي من اين مورد مهم نيستش.

ببخشید میشه بفرمائید ما که چهار نفر هستیم باید چند تا اتاق بگیریم. من خیلی به هتل های کشورهای دیگه آشنا نیستم ولی تو همین ایران خودمون حتی می تونی یه اتاق دو تخته بگیری با دو تا سرویس اضافی. برای بنده هزینه خیلی مهمه . کسی میتونه راهنمایی کنه؟
شماره كيس 2013asxxx-مصاحبه نوامبر آنكارا- تعداد كيس 4 - وضعيت : كليرنس 2 مرحله
(2012-09-26 ساعت 01:46)mbt1346 نوشته:  
(2012-09-25 ساعت 15:40)studpk نوشته:  سلام به همگي. در مورد هتل Risiss كسي اطلاعي داره؟ دقيقا تو ميدون كيزيلاي. با صبحانه و اينترنت شبي 60 دلار قيمت ميده اتاق دابل. ولي نمي دونم چند ستاره هست و خوبه يا نه. فقط عكساشو ديدم كه به نظر خوبه و اتاقاشو زده 35 متريه. البته تا سفارت پياده نيم ساعت كه براي من اين مورد مهم نيستش.

ببخشید میشه بفرمائید ما که چهار نفر هستیم باید چند تا اتاق بگیریم. من خیلی به هتل های کشورهای دیگه آشنا نیستم ولی تو همین ایران خودمون حتی می تونی یه اتاق دو تخته بگیری با دو تا سرویس اضافی. برای بنده هزینه خیلی مهمه . کسی میتونه راهنمایی کنه؟

راستش تا جايي كه من اطلاع دارم سن بچه ها مهمه. ولي در كل خيلي هتل ها يه اتاق 3 تخته ميدن با يك سرويس اضافه. بعضي ها هم حتي اتاق 4 نفره دارن (quadruple room). به نظرم اگه بخواين دو اتاق بگيرين گرونتر ميشه.
ازدواجي F2a همسرم-->ارسال مدارك: 4سپتامبر2013،رسيد نامبر:12 سپتامبر، اپروو:21 نوامبر
كيس نامبر خودم:***2013AS، آنكارا،يكضرب،ورود به آمريكا:دسامبر 2012
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، rezagh ، Ali DV-2013 ، oghs
سلام دوستان در فرم مربوط به سایت ترکیه اطلاعات چه شخصی نوشته شود؟برای 3نفر گواهی بانکی حداقل چه قدر باشد که نیاز به ترجمه سند خانه نباشد؟چون من اسپانسر ندارم.
سلام
افرادی که رفتند سفارت لطفا جواب دهند .
این فرم DS-230 را وقتی پر کردیم در آخر نباید که امضائ کنیم.امضاء نکنیم تا وقتی که رفتیم سفارت و امضاء را باید جلوی مامور در داخل سفارت بر روی برگه انجام دهیم ؟ میخواستم ببینم اونایی که رفتن سفارت این جوری هست مراحل کار یا که خیر ؟
(2012-09-24 ساعت 18:22)Ali DV-2013 نوشته:  
(2012-09-24 ساعت 15:32)ali234 نوشته:  دوستان از ایران ایر چرا هیچکس نگرفته؟ من الان تماس گرفتم قیمت 362 تومن! قیمت جریمه جابجایی برگشت 100 هزارتومن.

دوست عزيز من امروز ايران اير مستقيم به آنكارا گرفتم 494100 تومن. ولي معمولا اينجوريه كه از 24 ساعت قبل بايد خبر داد كه نمي‌ريد كه خوب اونم نميشه چون شما روز مصاحبه تكليفت روشن ميشه ، پرسيدم گفتن در اين نوع بليط اگر NO Show بشي (يعني اصلا نياي پاي پرواز و از قبل هم خبر ندي) ، 50000 تومن جريمشه كه فداي سر مبارك Big Grin

دوستان متاسفانه پروازهاي ايران اير در ماه نوامبر از 6 صبح به 6 بعدازظهر تغيير پيدا كرده اند و من مجبور شدم ماهان بگيرم با قيمت 541 Sad
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: ASALI ، ali234 ، Saeedv13 ، achi686 ، aziking ، rezagh ، sayeh_m ، Szsanazsz ، oghs
(2012-09-26 ساعت 17:29)Ali DV-2013 نوشته:  
(2012-09-24 ساعت 15:32)ali234 نوشته:  دوستان از ایران ایر چرا هیچکس نگرفته؟ من الان تماس گرفتم قیمت 362 تومن! قیمت جریمه جابجایی برگشت 100 هزارتومن.

دوست عزيز من امروز ايران اير مستقيم به آنكارا گرفتم 494100 تومن. ولي معمولا اينجوريه كه از 24 ساعت قبل بايد خبر داد كه نمي‌ريد كه خوب اونم نميشه چون شما روز مصاحبه تكليفت روشن ميشه ، پرسيدم گفتن در اين نوع بليط اگر NO Show بشي (يعني اصلا نياي پاي پرواز و از قبل هم خبر ندي) ، 50000 تومن جريمشه كه فداي سر مبارك Big Grin

دوستان متاسفانه پروازهاي ايران اير در ماه نوامبر از 6 صبح به 6 بعدازظهر تغيير پيدا كرده اند و من مجبور شدم ماهان بگيرم با قيمت 541 Sad

من یه بلایی دیروز سرم اومد....
من هم آشنامون که تو ایران ایر هست، برام بلیط گرفت 358800 من هم خوشحال رفتم گرفتم.....بعد دیدم ساعتش به ساعت 6 عصر تغییر کرده و به سختی بلیط رو پس دادم بدون جریمه.....چون طرف میگفت که بای 100000 تومن جریمه بدی...خلاصه دوباره رفتم سراغ اشنا و گفتم یه کاری کن ضرر نکنم...خلاصه 3 ساعت معطل شدیم و سعی و تلاش کردم تا فقط ضرر نکنمBig Grin

آما به من گفتن تا 10 اکتبر منتظر بمونم شاید ساعت 4 صبح برای نوامبر باز بشه....

علی جان شما بلیطت رو اگه بخوای تغییر تاریخ بدی باید هزینه ای مجزا شارژ کنی؟ چون معمولا قبل از 24 ساعت رایگان هست....اما معمولا ما طوری بلیط میگیریم که کمتر از 24 ساعت برای تغییر بلیط وقت داریم. در صورتی که کمتر از 24 ساعت به ماهان اعلام کنیم ، چه قدر باید جریمه بدیم؟
هتل چه کردی گرفتی؟
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، ASALI ، Ali DV-2013 ، rezagh ، sayeh_m ، Szsanazsz ، oghs
(2012-09-27 ساعت 10:04)achi686 نوشته:  
(2012-09-26 ساعت 17:29)Ali DV-2013 نوشته:  

من یه بلایی دیروز سرم اومد....
من هم آشنامون که تو ایران ایر هست، برام بلیط گرفت 358800 من هم خوشحال رفتم گرفتم.....بعد دیدم ساعتش به ساعت 6 عصر تغییر کرده و به سختی بلیط رو پس دادم بدون جریمه.....چون طرف میگفت که بای 100000 تومن جریمه بدی...خلاصه دوباره رفتم سراغ اشنا و گفتم یه کاری کن ضرر نکنم...خلاصه 3 ساعت معطل شدیم و سعی و تلاش کردم تا فقط ضرر نکنمBig Grin

آما به من گفتن تا 10 اکتبر منتظر بمونم شاید ساعت 4 صبح برای نوامبر باز بشه....

علی جان شما بلیطت رو اگه بخوای تغییر تاریخ بدی باید هزینه ای مجزا شارژ کنی؟ چون معمولا قبل از 24 ساعت رایگان هست....اما معمولا ما طوری بلیط میگیریم که کمتر از 24 ساعت برای تغییر بلیط وقت داریم. در صورتی که کمتر از 24 ساعت به ماهان اعلام کنیم ، چه قدر باید جریمه بدیم؟
هتل چه کردی گرفتی؟

Achi جان اتفاقا نکته تغییر ساعت از 6 صبح به 6 بعدازظهر در ایران ایر رو برای این نوشتم که اگر کسی گرفته یه دبل چک بکنه زمانشو. آخه به من هم گفته بود 6 صبحه بعدا فهمیدم منطورش همون روز در اکتبر هست نه نوامبر! Sad از اونجایی که خیلی ایرانیا برای مصاحبه خواهند رفت ولی اینجا عضو نیستن که تخمینی داشته باشیم تا کی وقت رزرو هست که پر نشه ، من دیگه ریسک نکردم و برای 6 صبح ماهان رو گرفتم.
در مورد تغییر هم باید بگم که متاسفانه جریمه ها تجمعی محاسبه میشه. یعنی برای بلیط من اگر 24 ساعت قبل بگی 50000 تومن و اگر NO SHOW بشی (کلا پای پرواز نری) 70000 تومن میشه و در حالت دوم میشه جمع حالت اول (چون 24 ساعت گذشته) و دوم یعنی 120000 تومن.
هتل هم نگرفتم هنوز عزیز. مامان سایه هم نوشته بود که به دلیل نگرانی تغییر زمان مصاحبه هنوز نگرفته. البته من هم نظرم در این مورد و قانون کنسل کردن هتل رو هم توی اون پست نوشتم.

لینک پست
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: ASALI ، Saeedv13 ، sayeh_m ، achi686 ، oghs

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان