کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2012-12-31 ساعت 01:40)moon_rose نوشته:  دوستان عزیز من یکشنبه مصاحبه دارم .آیا اگه شنبه صبح حرکت کنم و ظهر nmc باشم تا شب جواب آزمایش من حاضر می شه؟ و دیگه اینکه چقدر باید هزینه اضافه پرداخت کنم؟ می دونم این پست بیشتر مربوط به مدیکال میشه ،ولی فکر کردم شاید نسبت به تاپیک پزشکی که تعدد بچه های آنکارا بیشتره زودتر جواب بگیرم.
سلام- دوست خوب به NMC ایمیل بزن- hospitaldxb@nmc.ae یا drshukla@nmc.ae - همین سوالو ازشون بپرس زود و کامل جواب میدن ولی به نظر من ریسک نکن واسه پنجشنبه بلیط بگیر عصر برو NMC شنبه جواب حاضره. سوالتو تو تاپیک خودشم بپرس مطمئنم جواب میگیریWink موفق باشی
2013AS3xxx- ابوظبی
تشکر کنندگان: moon_rose ، roeentan ، enchantress_boy ، mgolchin13 ، rabbit ، rezagh ، sam110 ، amairmonre ، nika
(2012-12-31 ساعت 01:40)moon_rose نوشته:  دوستان عزیز من یکشنبه مصاحبه دارم .آیا اگه شنبه صبح حرکت کنم و ظهر nmc باشم تا شب جواب آزمایش من حاضر می شه؟ و دیگه اینکه چقدر باید هزینه اضافه پرداخت کنم؟ می دونم این پست بیشتر مربوط به مدیکال میشه ،ولی فکر کردم شاید نسبت به تاپیک پزشکی که تعدد بچه های آنکارا بیشتره زودتر جواب بگیرم.

شما تو بهترین حالت می خوای 7:30 حرکت کنی و 9:30 به وقت اونا برسی و بعد آی کانتکت و کنترل ویزا و.... خیلی زود بری بیرون 10:30 تا 11 و بعد اگر مستقیم بری NMC میشه ظهر و حتی اگر اعلام کنید که عجله دارید چون تا 2 یا 3 کار شما طول میکشه خیلی بعیده که بهتون نتایج رو بدهند و ریسک بالایی داره. به نظر من ارزش داره یک روز زودتر برید چون فکر میکنم جمعه ها هم آزمایش میگیرند..
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: moon_rose ، 2013selectee ، enchantress_boy ، Saeedv13 ، shima1364 ، mgolchin13 ، mori ، rezagh ، sam110 ، NarcisJ ، amairmonre ، philter ، nika
جهت اطلاع به دوستانی که میخواهند سفر ارزان قیمت به دبی داشته باشند برسانم که پرواز عسلویه به دبی و بالعکس هر یکشنبه توسط هواپیمایی هسا برقرار شده است
لینک هواپیمایی:http://www.hesa.aero/
و اتوبوس تهران به عسلویه ساعات 10:30 و 18:05 با نرخ های 35 و 26 هزار تومان حرکت میکند
تشکر کنندگان: bayat_r ، roeentan ، mgolchin13 ، rabbit ، moon_rose ، behfaza
(2012-12-31 ساعت 16:02)bayat_r نوشته:  

. به نظر من ارزش داره یک روز زودتر برید چون فکر میکنم جمعه ها هم آزمایش میگیرند..
یکی از دوستان نوشتن که جمعه ها مدیکال انجام نمیشه ،در این صورت من مجبور میشم پنج شنبه برم
شماره کیس:2013AS27##
کنسولگری:ابوظبی
1 نفر
کارنت شدن کیس:نوامبر ،مصاحبه:W4 ژانویه/ ویزای یکضرب
مقصد: هیوستون

تشکر کنندگان: bayat_r ، rezagh ، immigrant2us ، amairmonre ، nika
(2012-12-31 ساعت 17:22)moon_rose نوشته:  
(2012-12-31 ساعت 16:02)bayat_r نوشته:  

. به نظر من ارزش داره یک روز زودتر برید چون فکر میکنم جمعه ها هم آزمایش میگیرند..
یکی از دوستان نوشتن که جمعه ها مدیکال انجام نمیشه ،در این صورت من مجبور میشم پنج شنبه برم
بله درسته، جمعه ها مدیکال انجام نمیشه
2013AS3xxx- ابوظبی
تشکر کنندگان: bayat_r ، roeentan ، پدی ، rabbit ، moon_rose ، rezagh ، immigrant2us ، sam110
با سلام آیا دوستان عزیزی که به ابوظبی سفر کرد در سایت CSC ثبت نام کردن قبلش یا نه چون من متوجه نشدم که نحوه استفاده از این سایت به چه صورت با اینکه قسمت مربوط به اون را هم خوندم
کیس نامبر 2013AS006000
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :3نفر
مصاحبه:1 اپریل2013
دریافت ویزا:یک ضرب
تشکر کنندگان: rezagh ، immigrant2us ، amairmonre
درود بی پایان
من روز 6 اسفند ابوظبی مصاحبه دارم. آیا کسی اینجا هست که باهاش توی یک روز مصاحبه داشته باشم؟
ممنون میشم کسی جواب بده.
تشکر کنندگان:
(2013-01-01 ساعت 01:56)mnpnus نوشته:  درود بی پایان
من روز 6 اسفند ابوظبی مصاحبه دارم. آیا کسی اینجا هست که باهاش توی یک روز مصاحبه داشته باشم؟
ممنون میشم کسی جواب بده.

شما کیس نامبرتون رو میشه حدودی بگید چون محاسبات من داره بهم میریزه. من فکر میکردم تو اسفند ابوظبی هنوز مصاحبه ای اعلام نشده؟
حدوداً بگید تا دو رقم مثلاً **43

تشکر کنندگان: roeentan ، mgolchin13 ، rezagh
201281
]چطور مگه؟
ویزای من k1 هست.
تشکر کنندگان: bayat_r ، roeentan ، mgolchin13
(2013-01-01 ساعت 02:13)mnpnus نوشته:  201281
]چطور مگه؟
ویزای من k1 هست.

خب بگو...آخه من فکر میکردم لاتاری هستید و گفتم برای اسفند کسی اعلام مصاحبه تو ابوظبی نکرده....Big Grin

تشکر کنندگان: roeentan ، moon_rose ، mahdi/sh ، rezagh ، amairmonre
آهان. بله. حدس زدم. توی تاپیک خودم همسفر پیدا نکردم. خواستم بدونم آیا اینجا کسی هست؟
تشکر کنندگان: bayat_r ، mgolchin13 ، rezagh
با سلام .
ما در آینده نزدیک عازم دبی هستیم ولی زمان دقیق ندارم . راستی چند تا از آزانسهای خوب مسافرتی تور دبی در تهران را معرفی کنید ممنون می شوم .
Sadكيس خانوادگي f4 در سال 2000- اولين نامه 2009 تكميل 2012 ويزا 2015 - دو بار مصاحبه و مديكال -
تشکر کنندگان: bayat_r ، immigrant2us
(2013-01-07 ساعت 22:56)برنا نوشته:  با سلام .
ما در آینده نزدیک عازم دبی هستیم ولی زمان دقیق ندارم . راستی چند تا از آزانسهای خوب مسافرتی تور دبی در تهران را معرفی کنید ممنون می شوم .

دوست عزیز بهتون پیشنهاد میکنم تور نگیرید که پول دور ریختن هست
2013AS78xx/ابوظبی/۱ نفر/ارسال فرم: ۱۱ جون/ کارنت: ۱۱ مارچ/مصاحبه: ۲۲ می/هزینه‌ها: ۲۷۰۰ درهم/سیاتل/ویزا یکضرب/سفرنامه
از امارات متحده تا ایالات متحده
تشکر کنندگان: bayat_r ، rabbit ، roeentan ، mgolchin13 ، برنا
(2013-01-07 ساعت 23:17)mahdi/sh نوشته:  

ای بابا کاش زودتر میگفتین. SadSadSad
حلقه پیر مغان از ازلم در گوش است... برهمانیم که بودیم و همان خواهد بود

CN :2013AS0000023$$*رويت قبولي : 8 May* ارسال فرم‌ها : 21 May*سفارت: ابوظبی*دريافت نامه دوم Sep 22: * تاريخ مصاحبه: ژانویه 2013 (تغییر تاریخ مصاحبه) * ویزا: یکضرب * سفرنامه
تشکر کنندگان: برنا ، rezagh ، immigrant2us ، nika
(2013-01-09 ساعت 00:43)usa lover نوشته:  
(2013-01-09 ساعت 00:32)نازنین 932 نوشته:  
(2013-01-07 ساعت 23:17)mahdi/sh نوشته:  

ای بابا کاش زودتر میگفتین. SadSadSad
شک نکن که تور بهترین انتخاب بوده برات. گرفتی دیگه به سلامتی؟

آره هفته پیش همه چی رو اوکی کردیم. Big GrinBig GrinBig Grin
حلقه پیر مغان از ازلم در گوش است... برهمانیم که بودیم و همان خواهد بود

CN :2013AS0000023$$*رويت قبولي : 8 May* ارسال فرم‌ها : 21 May*سفارت: ابوظبی*دريافت نامه دوم Sep 22: * تاريخ مصاحبه: ژانویه 2013 (تغییر تاریخ مصاحبه) * ویزا: یکضرب * سفرنامه
تشکر کنندگان: shima1364 ، usa lover ، bayat_r ، mahdi/sh ، Tomas ، برنا ، rezagh ، NarcisJ ، amairmonre

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان