کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-01-09 ساعت 00:50)نازنین 932 نوشته:  
(2013-01-09 ساعت 00:43)usa lover نوشته:  
(2013-01-09 ساعت 00:32)نازنین 932 نوشته:  
(2013-01-07 ساعت 23:17)mahdi/sh نوشته:  
(2013-01-07 ساعت 22:56)برنا نوشته:  با سلام .
ما در آینده نزدیک عازم دبی هستیم ولی زمان دقیق ندارم . راستی چند تا از آزانسهای خوب مسافرتی تور دبی در تهران را معرفی کنید ممنون می شوم .

دوست عزیز بهتون پیشنهاد میکنم تور نگیرید که پول دور ریختن هست

ای بابا کاش زودتر میگفتین. SadSadSad
شک نکن که تور بهترین انتخاب بوده برات. گرفتی دیگه به سلامتی؟

آره هفته پیش همه چی رو اوکی کردیم. Big GrinBig GrinBig Grin

حالا که گرفتید به سلامتی میاید و با یه ویزا شیک تو پاسپورت برمیگردید

ولی تور چه کاری میکنه که با وجود اطلاعات مهاجرسرا خودتون نمیتونید انجام بدید ؟
هتل رو میشه از طریق اینترنت گرفت
آزمایش رو هم که با مترو میشه رفت
ابوظبی رفتن هم که 1000 تا راه داره
با تور تنها فرقی که میکنه وقت گردش در شهر باید علاف دیگران بشید

موفق باشید
2013AS78xx/ابوظبی/۱ نفر/ارسال فرم: ۱۱ جون/ کارنت: ۱۱ مارچ/مصاحبه: ۲۲ می/هزینه‌ها: ۲۷۰۰ درهم/سیاتل/ویزا یکضرب/سفرنامه
از امارات متحده تا ایالات متحده
تشکر کنندگان: bayat_r ، roeentan ، برنا ، kiaaa ، rezagh ، amairmonre ، mehdi110 ، philter ، nika
حالا که گرفتید به سلامتی میاید و با یه ویزا شیک تو پاسپورت برمیگردید

ولی تور چه کاری میکنه که با وجود اطلاعات مهاجرسرا خودتون نمیتونید انجام بدید ؟
هتل رو میشه از طریق اینترنت گرفت
آزمایش رو هم که با مترو میشه رفت
ابوظبی رفتن هم که 1000 تا راه داره
با تور تنها فرقی که میکنه وقت گردش در شهر باید علاف دیگران بشید

موفق باشید
[/quote]

منظور از تور بلیط و ویزا و هتل و ترانسفر فرودگاه هست و گرنه مدیکال و ابوظبی ...که خودشون انجام می دهند
در غیر این صورت باید بلیط سیستمی بگیرن و هتل هم خودشون رزرو کنن که 100% قیمت بالاتری بود
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: saeid-ss ، bayat_r ، roeentan ، برنا ، moon_rose ، kiaaa ، rezagh ، amairmonre ، mehdi110 ، philter
(2013-01-09 ساعت 01:51)usa lover نوشته:  منظور از تور بلیط و ویزا و هتل و ترانسفر فرودگاه هست و گرنه مدیکال و ابوظبی ...که خودشون انجام می دهند
در غیر این صورت باید بلیط سیستمی بگیرن و هتل هم خودشون رزرو کنن که 100% قیمت بالاتری بود

دوست عزیز قست جسارت ندارم ولی من 13 ساله اینجا زنگی میکنم
بیشتر از 10 15 تا تا سفر تنها یا گروهی به کشور های مختلف رفتم
این حرف شما که میفرمایید " هتل هم خودشون رزرو کنن که 100% قیمت بالاتری بود" اشتباه
در اکثر مواقع اگر خودتون تداروکات سفر رو ببینید خیلی به صرفه تر هست
اگر باورتون نمیشه محاصبه کنید
از سایت http://www.expedia.com/ میتونید بهترین قیمت بلیط و هتل رو پیدا کنید
ویزا هم که کاری نداره
ترانسفر فرودگاه هم که راحت در اکثر مواقع ترانسفر رو میتونید به عهده هتل بزارید
یا از مترو استفاده کنید
تاکسی و اتوبوس هم که هست
و در آخر اجاره ماشین که بهترین کار هست

موفق باشید Wink
2013AS78xx/ابوظبی/۱ نفر/ارسال فرم: ۱۱ جون/ کارنت: ۱۱ مارچ/مصاحبه: ۲۲ می/هزینه‌ها: ۲۷۰۰ درهم/سیاتل/ویزا یکضرب/سفرنامه
از امارات متحده تا ایالات متحده
تشکر کنندگان: bayat_r ، roeentan ، برنا ، sam110 ، philter ، nika
دوست عزیز قست جسارت ندارم ولی من 13 ساله اینجا زنگی میکنم
بیشتر از 10 15 تا تا سفر تنها یا گروهی به کشور های مختلف رفتم
این حرف شما که میفرمایید " هتل هم خودشون رزرو کنن که 100% قیمت بالاتری بود" اشتباه
در اکثر مواقع اگر خودتون تداروکات سفر رو ببینید خیلی به صرفه تر هست
اگر باورتون نمیشه محاصبه کنید
از سایت http://www.expedia.com/ میتونید بهترین قیمت بلیط و هتل رو پیدا کنید
ویزا هم که کاری نداره
ترانسفر فرودگاه هم که راحت در اکثر مواقع ترانسفر رو میتونید به عهده هتل بزارید
یا از مترو استفاده کنید
تاکسی و اتوبوس هم که هست
و در آخر اجاره ماشین که بهترین کار هست

موفق باشید Wink
[/quote]

حرف های شما درست ولی باید توجه کنید در شرایط مختلف نیاز به تصمیم گیری بهتره. یک خانواده با 2 تا بچه , یک دختر تنها که برای اولین بار سفر خارجی رو تجربه می کنه لزوما نمی تونه مثل شما سفر کنه.
هر چند که در مورد هتل با شما موافق نیستم من سال گذشته سفری به دبی با تور داشتم و فقط اگر هتل رو خودمون می خواستیم بگیرم هزینه اش با قیمتی که هتل و پرواز و ویزا رو گرفته بودیم یکی بود
همینطور یک سفر 1 ماهه به هند داشتیم (بدون تور) که هزینه ها به اندازه یک سفر 1 هفته ای با تور شد شاید هم کمتر
پس شرایط متفاوت تصمیم گیری متفاوتی نیاز داره.
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: mgolchin13 ، bayat_r ، el333 ، enchantress_boy ، roeentan ، moon_rose ، برنا ، mahdi/sh ، kiaaa ، rezagh ، amairmonre ، nika
ما در آینده نزدیک عازم دبی هستیم ولی زمان دقیق ندارم . راستی چند تا از آزانسهای خوب مسافرتی تور دبی در تهران را معرفی کنید ممنون می شوم .

من روز 6 اسفند ابوظبی مصاحبه دارم. اگه انوقت هست بیاید هماهنگ شیم برای روز مصاحبه و آزمایشها.
تشکر کنندگان: برنا ، kiaaa
آژانس هایی که تور دبی را بصورت اختصاصی انجام میدهند .صحرا سیر خیلی خوب است .تقریبا ما هر سال با آن به دبی میریم.تخفیف مختصری هم میدند.هتل های 4 ستاره دبی خیلی خوب است .چون قیمت آن با 3 ستاره خیلی فرق نمیکنه وصبحانه وناهار هم میدند
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: bayat_r ، amir82 ، kasrafo ، roeentan ، mgolchin13 ، برنا ، kiaaa ، rezagh ، sam110 ، artam2
(2013-01-09 ساعت 19:54)mnpnus نوشته:  

من روز 6 اسفند ابوظبی مصاحبه دارم. اگه انوقت هست بیاید هماهنگ شیم برای روز مصاحبه و آزمایشها.

سلام .
از همه دوستان صمیمانه تشکر می کنم و از اینکه بی دریغ اطلاعات خودشون در اختیار می گذارند بسیار شاد می شوم . اما بجهت اینکه هنوز تکلیف زمان مصاحبه ام مشخص نشده نمی توانم با دوستان هماهنگی کنم ولی به محض روشن شدن حتما از کمک و همراهی دوستان خوب کمک می گیرم . اما یک نکته مهم بیاید تجربه تان را بطور کامل و قدم به قدم به دیگران اموزش دهیم مثلا گرفتن ویزای دبی بصورت غیر تور به چه صورت است . و موارد دیگر که در پستهای قبلی توضیح داده شده است خصوصا دوستانی که در انجا اقامت داشته اند . با این کمک ها وقتی وارد کشوری دیگر می شوی اعتماد به نفس بیشتری داری و یک ایران را پشت سرت بعنوان حامی داری .
Sadكيس خانوادگي f4 در سال 2000- اولين نامه 2009 تكميل 2012 ويزا 2015 - دو بار مصاحبه و مديكال -
تشکر کنندگان: mohajer13 ، mahdi/sh ، kiaaa
ویزای دبی از طریق آژانس راحت تر است.فکر کنم مسافرت به دبی با تور به صرفه تر باشه.محل اقامت وبلیت هواپیما باز با تور ارزانتره
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: amir82 ، kasrafo ، mgolchin13 ، برنا ، rezagh ، amairmonre
تورهای دبی معمولا قیمت هتل مناسبتری دارند به نسبت اینکه خودمون بخایم رزرو کنیم یا بریم اونجا دنبال هتل بگردیم.علتشم اینه که آژانسا تمام سال رو رزرو کردن. قیمت ویزا هم معمولا تفاوتی نمیکنه مگه اینکه آژانسش خودش مجری نباشه. آژانسایی که مجری هستن اغلب قیمت بهتری دارند. به نظر منم تور واسه دبی بهتره. خودم واسه ماه آینده گرفتم.
2013AS3xxx- ابوظبی
تشکر کنندگان: پدی ، mgolchin13 ، برنا ، usa lover ، enchantress_boy ، kiaaa ، rezagh ، NarcisJ ، amairmonre ، nika
سلام دوستان عزیز

با توجه به بحثهای مفیدتون، اگه من بلیط چارتر بگیرم برای یک هفته اقامت در دبی، مشکلی نداره؟ من فوریه مصاحبه دارم... روز دوشنبه، برای پنجشنبه بلیط رزرو کنم به مدت یک هفته، به مشکل بر نمی خورم؟ با توجه به اینکه سیستم جدید به گفته دوستان 3 روزه ویزا رو ارسال میکنه به دفتر پستی ( البته اگه ویزا یکضرب گرفتم ) چون پرواز برگشت من ساعت 10:30 صبح هستش...
اگه لطف کنید جواب منو سریعتر بدب چون فردا میخوام بلیطمو بخرم

ممنون از لطف همیشگی دوستان مهاجر سرا
کیس نامبر :2600
تشکر کنندگان: bayat_r ، amairmonre
(2013-01-12 ساعت 14:18)wild cat نوشته:  سلام دوستان عزیز

با توجه به بحثهای مفیدتون، اگه من بلیط چارتر بگیرم برای یک هفته اقامت در دبی، مشکلی نداره؟ من فوریه مصاحبه دارم... روز دوشنبه، برای پنجشنبه بلیط رزرو کنم به مدت یک هفته، به مشکل بر نمی خورم؟ با توجه به اینکه سیستم جدید به گفته دوستان 3 روزه ویزا رو ارسال میکنه به دفتر پستی ( البته اگه ویزا یکضرب گرفتم ) چون پرواز برگشت من ساعت 10:30 صبح هستش...

به نظر من اگه مصاحبه ت دوشنبه هست اگه وقت مدیکال نگرفتی یه ایمیل بزن nmc بگو مصاحبه م دوشنبه هست تقاضای وقت یکشنبه کن,رفت شنبه بگیر. یه مقدار اضافه میگیرن زودتر جواب میدن. اگه فکر میکنی یه ضرب میگیری با توجه به اینکه جمعه و شنبه تعطیله, برگشت پنجشنبه عصر یا جمعه بگیر که خیالت راحت باشه. در غیر این صورت همین برنامه ریزی که خودت کردی به نظر من مناسبه یعنی عملا مجبوری اینجور بگیری.
2013AS3xxx- ابوظبی
تشکر کنندگان: wild cat ، amir82 ، rabbit ، enchantress_boy ، rezagh ، sam110
(2013-01-13 ساعت 00:24)kasrafo نوشته:  
(2013-01-12 ساعت 14:18)wild cat نوشته:  سلام دوستان عزیز

به نظر من اگه مصاحبه ت دوشنبه هست اگه وقت مدیکال نگرفتی یه ایمیل بزن nmc بگو مصاحبه م دوشنبه هست تقاضای وقت یکشنبه کن,رفت شنبه بگیر. یه مقدار اضافه میگیرن زودتر جواب میدن. اگه فکر میکنی یه ضرب میگیری با توجه به اینکه جمعه و شنبه تعطیله, برگشت پنجشنبه عصر یا جمعه بگیر که خیالت راحت باشه. در غیر این صورت همین برنامه ریزی که خودت کردی به نظر من مناسبه یعنی عملا مجبوری اینجور بگیری.

ممنون کسری خان... لطف فرمودین... اما من فراموش کردم بگم مصاحبم در ابوظبی هستش و اونجا فقط جمعه تعطیل هست...
اما بازم سپاس از راهنکائیتون
کیس نامبر :2600
تشکر کنندگان: kasrafo ، kiaaa ، amairmonre
(2013-01-13 ساعت 00:45)wild cat نوشته:  ممنون کسری خان... لطف فرمودین... اما من فراموش کردم بگم مصاحبم در ابوظبی هستش و اونجا فقط جمعه تعطیل هست...
تعطیلات هقتگی کشور امارات روزهای جمعه و شنبه هست، یعنی شنبه هم تعطیله.
شماره کیس: 2013AS000082XX - کنسولگری: ابوظبی - مصاحبه : 10 June - کلیر شدن: 14 August -مقصد: Seattle
تشکر کنندگان: kasrafo ، enchantress_boy ، bayat_r ، kiaaa ، rezagh ، sam110 ، philter
(2013-01-13 ساعت 00:45)wild cat نوشته:  
(2013-01-13 ساعت 00:24)kasrafo نوشته:  
(2013-01-12 ساعت 14:18)wild cat نوشته:  ممنون از لطف همیشگی دوستان مهاجر سرا

ممنون کسری خان... لطف فرمودین... اما من فراموش کردم بگم مصاحبم در ابوظبی هستش و اونجا فقط جمعه تعطیل هست...
گلم
همونطور که رویین تن عزیز گفت کلا امارات متحده جمعه و شنبه تعطیلات آخر هفته شون هست کاری به ابوظبی یا دبی نداره
2013AS3xxx- ابوظبی
تشکر کنندگان: roeentan ، kiaaa ، rezagh ، amairmonre
(2013-01-12 ساعت 13:16)kasrafo نوشته:  تورهای دبی معمولا قیمت هتل مناسبتری دارند به نسبت اینکه خودمون بخایم رزرو کنیم یا بریم اونجا دنبال هتل بگردیم.علتشم اینه که آژانسا تمام سال رو رزرو کردن. قیمت ویزا هم معمولا تفاوتی نمیکنه مگه اینکه آژانسش خودش مجری نباشه. آژانسایی که مجری هستن اغلب قیمت بهتری دارند. به نظر منم تور واسه دبی بهتره. خودم واسه ماه آینده گرفتم.

با سلام
آقا تکلیف سفر مشخص شد اکثریت رای به آزانس دادند . اما کدام آزانس و کدام هتل که به ان وی سی هم نزدیک باشه ؟ من در حدود 10 سال پیش با خانواده به هتل آواری رفتیم بسیار خوب بود ولی شنیدم که مدیریت اش عوض شده و افت کرده نمی دونم .
راستی انگار مسافر امارات کم شده ؟
Sadكيس خانوادگي f4 در سال 2000- اولين نامه 2009 تكميل 2012 ويزا 2015 - دو بار مصاحبه و مديكال -
تشکر کنندگان: kiaaa ، amairmonre

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان