کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
دوستان درست حساب کردم؟
اگه مصاحبه 2 شنبه باشه و بچه 4-5 ساله داشته باشیم, با احتساب اینکه شنبه و یکشنبه تعطیله ما باید 3 شنبه هفته قبلش وقت از دکتر بگیریمSad (این همه معطل میشیم و باید تو سرما آنکارا گردی کنیم؟؟؟؟!!!)
2013AS19$$/سه نفر/دریافت ویزا13مارچ/ ورود به امریکا 7 می/ مقصد پورتلند اورگان
سفرنامه
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، pooya.n ، homayoon13 ، amiz.abdollah ، shani89
(2012-10-29 ساعت 12:55)mitme نوشته:  دوستان درست حساب کردم؟
اگه مصاحبه 2 شنبه باشه و بچه 4-5 ساله داشته باشیم, با احتساب اینکه شنبه و یکشنبه تعطیله ما باید 3 شنبه هفته قبلش وقت از دکتر بگیریمSad (این همه معطل میشیم و باید تو سرما آنکارا گردی کنیم؟؟؟؟!!!)
بله متاسفانه سه شنبه باید وقت بگیرید.البته شنبه نصف روز بازند ولی گفته شده واسه بچه ها 4 الی 5 روز لازمه.
تو سرما البته سینما میچسبه.یه سرچی بکنید ببینید از این کارتونهای سه بعدی چی رو اکرانه برید ببینید به همراه کودک عزیزSmile
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: mitme ، Szsanazsz ، mk_2002ir ، pooya.n ، kavirr ، oghs ، amiz.abdollah ، shani89
(2012-10-29 ساعت 12:55)mitme نوشته:  دوستان درست حساب کردم؟
من فکر میکنم چهارشنبه اش هم میتونین وقت بگیرین Smileچون شنبه تا ظهر بازه و میتونین شنبه جواب رو بگیرین Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: AsemanAbee ، Ali DV-2013 ، achi686 ، mitme ، pooya.n ، homayoon13 ، oghs ، shani89
درود دوستان گرامي ، براي وقت گرفتن از دكتر شماره گذرنامه الزاميه؟ ما پاسپورت هامون آماده نيست دو هفته ديگه بهمون ميدن . وقت مصاحبه هم DES-6 هست . سه نفر هم هستيم (يك كودك 11 ساله ) بايد چكار كنيم ؟ كي وقت بگيريم ؟ كمممممك!!!!!!
تشکر کنندگان: pooya.n ، r_ent ، oghs ، shani89
ممنون ASALI عزيز اميدوارم همينطور باشه كه شما گفتيد . امروز باشماره ايي كه داده بودند تماس گرفتم خانمي كه نه فارسي بلد بود نه انگليسي به زبان تركي ( البته من دست و پا شكسته متوجه شدم ) گفت شماره پاسپورت لازمه .
تشکر کنندگان: ASALI ، pooya.n ، r_ent ، kavirr ، homayoon13 ، oghs ، shani89
ما کلا وقت دکتر نداشتیم رفتیم! خیالتون از این بابت راحت باشه . خیلی مهم نیست ولی خب سعی کنید بگیرید ما که بدون وقت رفتیم!!!
تشکر کنندگان: ASALI ، شوصب ، پدی ، AsemanAbee ، pooya.n ، Soap McTavish ، r_ent ، kasrafo ، oghs ، shani89
چرا هیچ کس از مدیکال دبی چیزی نمیگه؟
من مصاحبم یکشنبه در ابوظبیه... به نظرتون کی باید برم؟ جمعه کار میکنن؟ و اینکه چقدر طول میکشه تا جواب بدن؟
لطفا اگه جای دیگه میشه این اطلاعات رو پیدا کرد لینکشو مرحمت کنید!! Tongue
کیس نامبر: 2013AS1XXX، رویت قبولی: 1می، ارسال فرمها: 18جون با ایمیل، کارنتی: اکتبر، مصاحبه: 23 دسامبر-ابوظبی، نتیجه: برگه آبی، تاریخ کلییر: 17 ژانویه، مقصد: ?
تشکر کنندگان: pooya.n ، ranebr ، kasrafo ، iman83 ، farshadsh ، oghs ، mamalino10 ، shani89
برای ارمنستان اگر پنجشنبه وقت مدیکال بگیرم جمعه یا شنبه بهم جواب میدن؟
2013AS000026xx
ارسال مدارک با ایمیل 30 May، کارنت: اکتبر، ایروان،
مصاحبه: Dec 10، کلیرنس: Jan 14، دریافت ویزا jan 24
College station,Texas
تشکر کنندگان: pooya.n ، oghs ، shani89
یعنی مثلا ماها که هفته سه دسامبر مصاحبمونه نمیتونیم الان وقت دکتر بگیریم, اگه بخوایم از الان واسه بلیط و هتل اقدام کنیم چیکار کنیم؟؟؟
2013AS19$$/سه نفر/دریافت ویزا13مارچ/ ورود به امریکا 7 می/ مقصد پورتلند اورگان
سفرنامه
تشکر کنندگان: oghs ، shani89
سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید.
1- سفارت من برای مصاحبه ایروان هست من چطوری میتونم وقت دکتر بگیرم برای معاینه و اینکه فرزند زیره 15سال هم دارم...؟؟؟
2- یسری از واکسنهامم ایران زدم بازهم باید اونجا تمدیدشون کنم؟
کیس :25**
برای گرفتن وقت و ایمیل زدن به دکتر متن ایمیل باید چطوری باشه شامل چه چیزایی؟ ما سه نفریم که یه فرزند زیر 15 سال هم داریم ... هزینه کی باید پرداخت شه؟؟
کیس :25**
تشکر کنندگان: homayoon13 ، oghs ، shani89
سلام به همه،ممنون از اطلاعات خوبی که اینجا گذاشتین
یک سوال مهم و حیاتی:
من دو بار عمل فتخ انجام دادم، یکی 7 سال پیش و یکی دیگه همین 6 ماه پیش
سوالم اینکه اگر دکتر پرسید سابقه عمل داری بهش حقیقتو بگم یا نه؟
به نظر شما عمل فتخ میتونه امتیاز منفی برای من باشه؟
به نظر شما لازمه از دکتر معالجم یک گواهی بگیرم که توش قید بشه عمل فتخ انجام شده؟ و اینکه اگر لازمه باید ترجمه رسمی بشه ؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
آبی که برآسود زمینش بخورد زود
دوستان زمان معاینات پزشکی برای کسی که تنها داره اقدام میکنه چند روز طول میکشه؟ یعنی چه کار ها باید بکنه تو آنکارا مثلا و چند روز زودتر باید بره؟

ممنون
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
من که امروز زنگیدم موبایل لوسی وقت دکتر گرفتم ، گفت یک ایمیل هم بزنم به خانم دکتر کریستین تا مدارکی که باید فراهم کنم رو بهم بگه ، دوستانی که مصاحبشون دسامبر هست مثل من میتونن از الان وقت بگیرن ، لوسی فارسی صحبت میکنه فقط بد آنتن میده موبایلش و هی صدا قطع و وصل میشه ، بگین واسه لاتاری و چه روزی مصاحبه دارین و اسم و فامیلتون رو هم بگین ، ساعت و روز مصاحبه که احتمال زیاد دو روز قبل هست رو تعیین میکنه ، ایمیل هم که میزنید به خانم دکتر کیس نامبر و اسم و فامیلتون قید کنید و بگین از منشیش وقت گرفتین ، واکسن ها معمولا ده ساله هست ، شماره موبایل لوسی : 333-047-96-00374
2013AS00002XXX , Armenia ,interview: December ,clear:5 Feb,destination: L.A ,29 August
تشکر کنندگان: mitme ، goody ، iman63ir ، shani89
سلام دوستان
من چهارشنبه وقت سفارن دارم به نظرتون دوشنبه وقت دکتر بگیرم خوبه؟
یکشنبه که تعطیله درسته؟
**2013000016 / مصاحبه : w2 dec آنکارا / کلیرنس : بعد از هفت ماه و چهار ساعت Smile
تشکر کنندگان: ASALI ، r_ent ، shani89

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان