کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
(2012-11-05 ساعت 14:59)rira1982 نوشته:  سلام دوستان
من چهارشنبه وقت سفارن دارم به نظرتون دوشنبه وقت دکتر بگیرم خوبه؟
یکشنبه که تعطیله درسته؟

سلام. اگر بچه نداريد كافيه. من خودم هم به همين شكل وقت گرفتم. Smile
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: mdna ، IN.USA@2013 ، rira1982 ، r_ent ، homayoon13 ، shani89
(2012-11-04 ساعت 22:28)mehrannn نوشته:  سلام به همه،ممنون از اطلاعات خوبی که اینجا گذاشتین
یک سوال مهم و حیاتی:
من دو بار عمل فتخ انجام دادم، یکی 7 سال پیش و یکی دیگه همین 6 ماه پیش
سوالم اینکه اگر دکتر پرسید سابقه عمل داری بهش حقیقتو بگم یا نه؟
به نظر شما عمل فتخ میتونه امتیاز منفی برای من باشه؟
به نظر شما لازمه از دکتر معالجم یک گواهی بگیرم که توش قید بشه عمل فتخ انجام شده؟ و اینکه اگر لازمه باید ترجمه رسمی بشه ؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

بگید مهم نیست من که نوشتم عمل جراحی هرچی داشتید بنویسید مشابه این عمل رو من داشتم اصلا ریپورت ها رو نگرفت جاش رو هم نگاه نکرد. توروخدا بچه ها اینقدر سخت نگیرید اصلا این چیزها مهم نیست. ساده تر از این حرفاستتتتتتتتتتتتت.. من تا اومدم به اونگان توضیح بدم گفت نو پرابلم . اصلا نمیزاره توضیح بدی اینها پیش افتاده ترین چیزهاست که برای خودتون استرس درست میکنید. خیالتون راحت .
تشکر کنندگان: fire dragon ، mehrannn ، Niushagh ، shani89 ، الدورادو
(2012-11-04 ساعت 12:26)mitme نوشته:  یعنی مثلا ماها که هفته سه دسامبر مصاحبمونه نمیتونیم الان وقت دکتر بگیریم, اگه بخوایم از الان واسه بلیط و هتل اقدام کنیم چیکار کنیم؟؟؟

برای استانبول محدودیت زمانی نداره و من خودم از یه ماه و نیم قبل وقت گرفتم
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
تشکر کنندگان: mitme ، shani89
(2012-11-05 ساعت 16:32)Ali DV-2013 نوشته:  
(2012-11-05 ساعت 14:59)rira1982 نوشته:  سلام دوستان
من چهارشنبه وقت سفارن دارم به نظرتون دوشنبه وقت دکتر بگیرم خوبه؟
یکشنبه که تعطیله درسته؟

سلام. اگر بچه نداريد كافيه. من خودم هم به همين شكل وقت گرفتم. Smile

من هم به همینطوری وقت گرفتم.در ضمن چون تاریخ مصاحبه رو وارد میکنی اگه مشکلی باشه احتمالا منشی دکتر اعلام میکنه.
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: IN.USA@2013 ، shani89
از بیمارستان امریکایی ها نمیشه اینترنتی وقت گرفت؟؟ فقط تلفنیه؟؟؟؟ ادرسش رو پیدا کردم ولی هر چی توش گشتم قسمتی رو واسه رزرو وقت مدیکال سفارت پیدا نکردم!
http://www.americanhospitalistanbul.com/ENG/
2013AS19$$/سه نفر/دریافت ویزا13مارچ/ ورود به امریکا 7 می/ مقصد پورتلند اورگان
سفرنامه
تشکر کنندگان: fire dragon ، shani89
(2012-11-05 ساعت 19:27)mitme نوشته:  از بیمارستان آمریکایی ها نمیشه اینترنتی وقت گرفت؟؟ فقط تلفنیه؟؟؟؟ ادرسش رو پیدا کردم ولی هر چی توش گشتم قسمتی رو واسه رزرو وقت مدیکال سفارت پیدا نکردم!

mime جان
همین آدرس تو قسمت contact us من ایمیل فرستادم
جوابمو دادند بعدش با یه خانوم مکاتبه میکردم که بلافاصله بهم جواب میداد و همونموقع هم روزی که خودم اعلام کرده بودم وقت داد
انقدر راحت بهم وقت دادن که باورم نشد و خواستم دوباره وقتمو کانفرم کنه که کرد.Big Grin
anig@amerikanhastanesi.org
Ani Gürciyan
این شخصی بود که باهم مکاتبه داشتیم ولی همونطوریکه گفتم اولش از تو همون سایت رفتم
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
تشکر کنندگان: mitme ، amir82 ، rira1982 ، saeeds61 ، oghs ، shani89
(2012-11-05 ساعت 19:40)fire dragon نوشته:  
(2012-11-05 ساعت 19:27)mitme نوشته:  از بیمارستان آمریکایی ها نمیشه اینترنتی وقت گرفت؟؟ فقط تلفنیه؟؟؟؟ ادرسش رو پیدا کردم ولی هر چی توش گشتم قسمتی رو واسه رزرو وقت مدیکال سفارت پیدا نکردم!

mime جان
همین آدرس تو قسمت contact us من ایمیل فرستادم
جوابمو دادند بعدش با یه خانوم مکاتبه میکردم که بلافاصله بهم جواب میداد و همونموقع هم روزی که خودم اعلام کرده بودم وقت داد
انقدر راحت بهم وقت دادن که باورم نشد و خواستم دوباره وقتمو کانفرم کنه که کرد.Big Grin
anig@amerikanhastanesi.org
Ani Gürciyan
این شخصی بود که باهم مکاتبه داشتیم ولی همونطوریکه گفتم اولش از تو همون سایت رفتم

فارسی نمیشه باید به انگلیسی بهش میل بزنم؟؟؟ Big Grin
2013AS19$$/سه نفر/دریافت ویزا13مارچ/ ورود به امریکا 7 می/ مقصد پورتلند اورگان
سفرنامه
تشکر کنندگان: fire dragon ، oghs
بچه ها سلاااااام یه سوال مهم دارم!
از بچه های انکارا که هفته ی اول دسامبر مصاحبه دارن کسی واکسن انفولانزا زده؟
اگر آره کی زدید؟
خیلی واجبه زدش؟یعنی گه نزنیم اونگان تجیز می کنه؟

(2012-10-29 ساعت 12:26)mdna نوشته:  امروز از مطب دکتر اونگان کانفیرمیشن وقت ملاقات برام ایمیل شد.کلی هم راجع به نحوه ترانسفر از فرودگاه به شهر توضیح داده!
دوست عزیز من تو سایت دکتر اونگان امشب وقت گرفتم.واسه باقیه مراحلش راهنماییم می کنید؟ خودشون ای-میل می زنن؟
یه سوال دیگه واکسن آنفولانزارو کی باید زد؟
ممنون Rolleyes
2013as14xx،آنکارا، مصاحبه: دسامبر، سفرنامه کلیرنس:12بهمن(57روز)Big Grin
ویزا
تشکر کنندگان: oghs ، shani89
مرسی از راهنماییت دوست عزیزم
آبی که برآسود زمینش بخورد زود
(2012-11-05 ساعت 23:44)mehrannn نوشته:  مرسی از راهنماییت دوست عزیزم

هی رفیق ممکنه اونجا همدیگه رو ببینیم
منم تاریخم همون دور و برهاست
تشکر کنندگان: r_ent ، oghs ، shani89
ما میخوایم 3 شنبه مدیکالمون باشه و از اونجاییکه خانم انوش روزای فرد وقت میدن میتونیم از خانم لوسی وقث بگیریم یا فقط باید به خودشون ایمیل بزنیم؟چون خانم لوسی منشی دکتر کریستینه گمونم!
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
(2012-11-06 ساعت 02:04)مانترا نوشته:  ما میخوایم 3 شنبه مدیکالمون باشه و از اونجاییکه خانم انوش روزای فرد وقت میدن میتونیم از خانم لوسی وقث بگیریم یا فقط باید به خودشون ایمیل بزنیم؟چون خانم لوسی منشی دکتر کریستینه گمونم!

باید به خود دکتر انوش ایمیل بدید
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: مانترا ، oghs
(2012-11-05 ساعت 22:48)Emma_a432 نوشته:  بچه ها سلاااااام یه سوال مهم دارم!
از بچه های انکارا که هفته ی اول دسامبر مصاحبه دارن کسی واکسن انفولانزا زده؟
اگر آره کی زدید؟
خیلی واجبه زدش؟یعنی گه نزنیم اونگان تجیز می کنه؟

(2012-10-29 ساعت 12:26)mdna نوشته:  امروز از مطب دکتر اونگان کانفیرمیشن وقت ملاقات برام ایمیل شد.کلی هم راجع به نحوه ترانسفر از فرودگاه به شهر توضیح داده!
دوست عزیز من تو سایت دکتر اونگان امشب وقت گرفتم.واسه باقیه مراحلش راهنماییم می کنید؟ خودشون ای-میل می زنن؟
یه سوال دیگه واکسن آنفولانزارو کی باید زد؟
ممنون Rolleyes
دوست عزیز
خودشون بهت ایمیل میزنن(آدرس ایمیلتو که دادی) و وقت رو کانفیرم میکنن.از اون ایمیل پرینت بگیر و با خودت ببر.
واکسن آنفولانزا رو هم 1.5 ماه قبل مصاحبه بزن. طبق نظر دکتر یکماه قبل از معاینه هیچ واکسنی رو نزنید
موفق باشی.
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: Emma_a432 ، homayoon13 ، mirzamemar ، shani89
(2012-11-04 ساعت 17:11)mohammad_mstr نوشته:  سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید.
1- سفارت من برای مصاحبه ایروان هست من چطوری میتونم وقت دکتر بگیرم برای معاینه و اینکه فرزند زیره 15سال هم دارم...؟؟؟
2- یسری از واکسنهامم ایران زدم بازهم باید اونجا تمدیدشون کنم؟

درمورد فرزندتون چیزی نمی دونم اما من همه واکسنهامو ایران زده بودم حتی آنفولانزا رو 20 روز قبل از مدیکال زدم . در ایروان خوشبختانه هیچ واکسنی نزدند.
از دکتر کریستین وقت بگیرید که منشی فارسی زبون داره (اگر نمی خواهید انگلیسی حرف بزنید) در سایت سفارت ارمنستان ادرس و شماره تلفن هر دو دکتر هست
موفق باشید
تشکر کنندگان: مانترا ، afs ، goody ، shani89
جدی اگه کسی نتونه انگلیسی صحبت کنه و بخواد از دکتر انوش وقت بگیره باید چیکار کنه؟Sad
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان