کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مرتبط با مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام
(2013-02-05 ساعت 15:21)arezoo bj نوشته:  
(2013-02-05 ساعت 15:15)nikan_sh نوشته:  
(2013-02-05 ساعت 15:08)arezoo bj نوشته:  
(2013-02-05 ساعت 15:05)nikan_sh نوشته:  من مدرک پیش دانشگاهی دارم .
تو فرم ثبت نام لاتاری زدم تحصیلات دانشگاهی .
ولی من برای مدرک دانشگام مشکلاتی وجود داره. به نظر شما مشگلی بیش میاد که من مدرک دانشگاهیم رو ارائه ندم و فقط همون دیپلم و پیش دانشگاهی رو ببرم ؟؟؟؟؟
کسی کمکم میکنه ؟؟؟؟

نه دوست عزیز .هموم پیش دانشگاهی همراه با دیپلم کافیه

پس چی میگن که اون فرم ثبت نام ملاکه .
تو فرم هایی که برای kcc میفرستم چیو باید علامت بزنم؟

من که هنوز قبول نشدم بدونم اینو فقط میدونم گفن حداقل تحصیلات 12 ساله که شما در حال حاضر دارید.
بچه ها اگه جواب دقیق تری دارید به این دوستمون کمک کنید!
هنوز قبول نشدی ..
آفرین به خودم امیدوار شدم
من برنده شدنم اینقدر روم تاثیر نذاشته . تو هنوز قبول نشدی. خدایا شکرت
ممنون در هر صورت
8XXX * ایروان
تشکر کنندگان: arezoo bj
ولی من برای مدرک دانشگام مشکلاتی وجود داره. به نظر شما مشگلی بیش میاد که من مدرک دانشگاهیم رو ارائه ندم و فقط همون دیپلم و پیش دانشگاهی رو ببرم ؟؟؟؟؟
کسی کمکم میکنه ؟؟؟؟

اونا از شما مدرک دانشگاهی رو می خوان چون گفتید مدرک دارید
چرا همون موقع نزدید دیپلم؟؟؟

این کاری که کردید براتون مشکل ساز میشه

دوست عزیز شما که برنده 2013 هستین بهتره سوالتون رو تو تاپیک برنده های 2013بنویسید اونجا اطلاعات کامل رو در اختیارتون می ذارن
we fight for a better life
(2013-02-05 ساعت 16:01)fairy نوشته:  
کسی کمکم میکنه ؟؟؟؟

اونا از شما مدرک دانشگاهی رو می خوان چون گفتید مدرک دارید
چرا همون موقع نزدید دیپلم؟؟؟
من دانشجو سال آخر کارشناسیم ولی بازم نزدم مدرک دارم some university courses
رو انتخاب کردم هرچند که تا اون موقع مدرکم دستمه
این کاری که کردید در صورت قبولی براتون مشکل ساز میشه

fairy جان اگه تا موقع مصاحبه هنوز مدرکتو نگرفته باشی مثلا 1 ترم مونده باشه بازم مشکلی پیش میاد؟
FinD DeaR GOD In YouRselF  And TheN EverYthinG  Happen For YoU ♥Smile
تشکر کنندگان:
آرزو جان من پستم رو اصلاح کردم اول فک کردم ایشون قبول نشدن بعد که بالاتر رو خوندم دیدم مثل اینکه قبول شدن

عزیزم اگه مدرک رو لیسانس هم زده باشین و تا زمان مصاحبه مدرکتون دستتون باشه فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد
ولی خب خودشون گفتن هرچی که زمان ثبت نام هستید
دیگه چرا آدم بهونه بده دستشون که بعد بخوایم دنبال راه حل باشیم ؟
(2013-02-05 ساعت 16:16)fairy نوشته:  آرزو جان من پستم رو اصلاح کردم اول فک کردم ایشون قبول نشدن بعد که بالاتر رو خوندم دیدم مثل اینکه قبول شدن

عزیزم اگه مدرک رو لیسانس هم زده باشین و تا زمان مصاحبه مدرکتون دستتون باشه فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد

بلی حق با شماست ولی من با خانم سارا گرو از طریق ایمیل صحیت کردم و گفتم این موضوع رو و ایشون گفتن ملاک ما 12 سال تحصیله و اگه دانشجو هستید پس بیشتر از 12 سال دارید و مشکلی به وجود نمیاد.
هنوز که برنده نشدم ولی امیدوارم اگه شدم مشکلی برام پیش نیاد.
Smile بازم ممنونم
تشکر کنندگان: fairy ، mahtab6
درسته. اگه کسی پیش دانشگاهی نداشته باشه اما کاردانیشو گرفته باشه یا لیسانسشو مشکلی وجود نداره و همین طور اگه دانشجو هم باشه

منم اولش موافق بودم تاپیک 2014 ایجاد بشه همه بریم اونجا حرف بزنیم اما دیگه به نظرم تا زمان اعلام نتایج نیاز نیست. این طوری بهتره چون به احتمال بالا زمان اعلام نتایج تازه قبولی های 2014 میان اینجا ثبت نام میکنن و شلوغ میشه اینجا. برای همین تا اون موقع همه سعی کنین فراموش کنین قضیه رو

همه موفق باشیم و برنده
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان: arezoo bj ، 2014families lottery winners ، mahtab6
(2013-02-05 ساعت 16:23)arezoo bj نوشته:  
(2013-02-05 ساعت 16:16)fairy نوشته:  آرزو جان من پستم رو اصلاح کردم اول فک کردم ایشون قبول نشدن بعد که بالاتر رو خوندم دیدم مثل اینکه قبول شدن

بلی حق با شماست ولی من با خانم سارا گرو از طریق ایمیل صحیت کردم و گفتم این موضوع رو و ایشون گفتن ملاک ما 12 سال تحصیله و اگه دانشجو هستید پس بیشتر از 12 سال دارید و مشکلی به وجود نمیاد.
هنوز که برنده نشدم ولی امیدوارم اگه شدم مشکلی برام پیش نیاد.
Smile بازم ممنونم

انشاءالله که مشکلی پیش نمیاد

به امید برنده شدنمونCool
تشکر کنندگان: arezoo bj ، 2014families lottery winners
انشاءالله که مشکلی پیش نمیاد

به امید برنده شدنمونCoolo
[/quote]

مرسی از هر دوتون .انشالا که همه برنده میشیم و با هم برای مصاحبه میریم. راستی دوستان یه سوال : من دیشب شدم عضو فعال امروز دوباره شدم عضو خالی فکر کنم مدیریت پشیمون شد Cool
[/quote]

جدییییی

Wink
نگران نباش دوباره فعال میشی
Big GrinCool
کسی کمکم میکنه ؟؟؟؟

شما باید ثابت کنید که در دانشگاه درس خوندید نه اینکه مدرک دانشگاهی نشان دهید می تونید کارت دانشجویی نشون بدید همین.Wink
salam....man baradaram daneshjooo hast sarbazi narafte...mikhastam bedoonam age ghabool beshe vase passport bayad chi kar kone....alan mitoone begire ya na...mer30

سلام....من برادرم دانشجو هست سربازی نرفته...می‌خواستم بدونم اگه قبول بشه واسه پاسپورت باید چی‌ کار کنه....الان میتونه بگیر یا نه...مرسی
فارسی بنویس پدر جان. فارسی شده با بهنویس. سعید
تشکر کنندگان:
(2013-02-05 ساعت 18:48)arezoo bj نوشته:  salam....man baradaram daneshjooo hast sarbazi narafte...mikhastam bedoonam age ghabool beshe vase passport bayad chi kar kone....alan mitoone begire ya na...mer30

سلام....من برادرم دانشجو هست سربازی نرفته...می‌خواستم بدونم اگه قبول بشه واسه پاسپورت باید چی‌ کار کنه....الان میتونه بگیر یا نه...مرسی
از دست این عمو سعیدBig Grin
وثیقه باید بزاره.15میلیون.الان که لازم نیست.چون وثیقه بزارید حدود 2هفته میتونه خارج باشه.
اینم تاپیکش
از همه دنیا می گذرم میام و پیدات میکنم یک عمــــــر تماشات می کنم.
تشکر کنندگان: arezoo bj ، Saeedv13
(2013-02-06 ساعت 01:36)pr.kia نوشته:  
(2013-02-05 ساعت 18:48)arezoo bj نوشته:  salam....man baradaram daneshjooo hast sarbazi narafte...mikhastam bedoonam age ghabool beshe vase passport bayad chi kar kone....alan mitoone begire ya na...mer30

از دست این عمو سعیدBig Grin
وثیقه باید بزاره.15میلیون.الان که لازم نیست.چون وثیقه بزارید حدود 2هفته میتونه خارج باشه.
اینم تاپیکش

سلام عمو سعید .تورو خدا ببخشیدا Tongue
من برادرم خودش اینو نوشته دیده سایت بازه و خودشم اکانت نداره Big Grin
مرسی بازم
تشکر کنندگان: pr.kia ، Saeedv13
مهم نیست.فقط حتما فارسی بنویسید.
هر سوالی هم داشتید از کارت صورتی و سربازی و غیره همینجا بنویسید من جواب میدم.فکر هم نمیکنم چون ربطی به تاپیک نداره اشکالی داشته باشه چون این تاپیک تاریخ انقضاش یک جورایی گذشته.پس همینجا لطفا سوالتون رو بپرسید.مرسی Smile
از همه دنیا می گذرم میام و پیدات میکنم یک عمــــــر تماشات می کنم.
تشکر کنندگان: arezoo bj ، ebram00009
دوستان اگه وسط تحصيل باشيو مثلا يك سال از درست مونده باشه ممكنه بگن شما كه درستون تموم نشده واسه چي مي خواين برين؟؟
(2013-02-05 ساعت 17:04)Hadi_20 نوشته:  
کسی کمکم میکنه ؟؟؟؟

شما باید ثابت کنید که در دانشگاه درس خوندید نه اینکه مدرک دانشگاهی نشان دهید می تونید کارت دانشجویی نشون بدید همین.Wink

آفرین من کلی مدرک دارم که کن دارس میخوندم - کارت دانشجویی- برگه تحصیلی - ریز نمرات - ممنون
8XXX * ایروان
تشکر کنندگان: arezoo bj ، NEURON

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان