کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مرتبط با مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام
سلام من واسه ی اولین بار شرکت میکنم میخواستم ببینم دیپلم کار دانش رو قبول میکنن؟
تشکر کنندگان:
(2012-08-28 ساعت 17:21)navidvox نوشته:  سلام من واسه ی اولین بار شرکت میکنم میخواستم ببینم دیپلم کار دانش رو قبول میکنن؟

اگه 2 سال سابقه کار داشته باشی بله یا این که لیسانس داشته باشی
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان:
با سلام !
من مدرک دیپلم ندارم ! دبیرستان رو گذروندم اما دیپلم رو نگرفتم !
فقط یک مدرک CCNa سیسکو دارم ! اونم از داخل کشور هست و بین المللی نکردم ! الانم دارم ccnp میخونم ولی هنوز مدرکش رو نگرفتم !

برای ثبت نام تو قسمت تحصیلات باید چه گزینه ای رو بزنم ؟
احتمالا مدرک دیپلم رو تو سه - چهار ماه آینده بگیرم !
راهنمایی میکنید !! ممنون !
سابقه کار رو هم دو سال دارم !

باید واسه همه اینا مدرک آورد ؟ ترجمه کرد؟
ممنون
تشکر کنندگان:
نقل قول:سلام من واسه ی اولین بار شرکت میکنم میخواستم ببینم دیپلم کار دانش رو قبول میکنن؟

نقل قول:اگه 2 سال سابقه کار داشته باشی بله یا این که لیسانس داشته باشی

[font=Arial]من متوجه نشدم . دوست من یا جوابتون رو به سوال دوستمون خوب متوجه نشدم یا جوابتون برام تعجب برانگیزه واقعا که اینجور شوکه شدم!
منظورتون به جواب دوستمون این بود که یا دیپلم یا 2سال سابقه کار رسمی یا لیسانس؟!
یعنی دیپلم فنی حرفه ای و کاردانش جزو دیپلم محسوب نمیشه که باید 2سال سابقه کار داشته باشی ؟
تو فرم ثبت نام دیدم دیپلم فنی خرفه ای هم زده بود داداش !
کاردانش و فنی حرفه ای هم یکی محسوب میشن ، درکل دیپلم فنی محسوب میشه !
پس چجوره که باید 2سال سابقه کار هم باشه ؟!
تو قوانین میگه دیپلم داشته باش کافیه .
دیگه نمیگه همه دیپلمها به جز کاردانش یا فنی حرفه ای .
من فکر کنم اینکه قانون که میگه دیپلم ، برای اینه که مطمعن بشن که همه 12 سال تحصیلشون انجام شده تا قبل دانشگاه.
دیگه مهم نیست دیپلم چی دارن ، مهم اینه که دیپلم رسمی و مورد قبول کشور خودشون رو دارن...
درست نمیگم؟
یکی منو از شوک در بیاره !

[/font]
برنامه ریزی ، آوردن آینده به زمان حال است تا بتوانید همین الان کاری برای آن انجام دهید. آلن لاکین
تشکر کنندگان: arezoo bj
(2012-08-28 ساعت 22:48)S0SHiANT نوشته:  
نقل قول:سلام من واسه ی اولین بار شرکت میکنم میخواستم ببینم دیپلم کار دانش رو قبول میکنن؟

نقل قول:اگه 2 سال سابقه کار داشته باشی بله یا این که لیسانس داشته باشی

[font=Arial]من متوجه نشدم . دوست من یا جوابتون رو به سوال دوستمون خوب متوجه نشدم یا جوابتون برام تعجب برانگیزه واقعا که اینجور شوکه شدم!
منظورتون به جواب دوستمون این بود که یا دیپلم یا 2سال سابقه کار رسمی یا لیسانس؟!
یعنی دیپلم فنی حرفه ای و کاردانش جزو دیپلم محسوب نمیشه که باید 2سال سابقه کار داشته باشی ؟
تو فرم ثبت نام دیدم دیپلم فنی خرفه ای هم زده بود داداش !
کاردانش و فنی حرفه ای هم یکی محسوب میشن ، درکل دیپلم فنی محسوب میشه !
پس چجوره که باید 2سال سابقه کار هم باشه ؟!
تو قوانین میگه دیپلم داشته باش کافیه .
دیگه نمیگه همه دیپلمها به جز کاردانش یا فنی حرفه ای .
من فکر کنم اینکه قانون که میگه دیپلم ، برای اینه که مطمعن بشن که همه 12 سال تحصیلشون انجام شده تا قبل دانشگاه.
دیگه مهم نیست دیپلم چی دارن ، مهم اینه که دیپلم رسمی و مورد قبول کشور خودشون رو دارن...
درست نمیگم؟
یکی منو از شوک در بیاره !

[/font]

تو دنیا دیپلم 12 ساله شناخته شده .شما در کل باید 12سال تحصیل کرده باشی .دیپلم فنی مورد قبول هست به شرط اینکه شما بری یه پیش دانشگاهی هم بگیری .من خودم دیپلم فنی هستم و کاردانیم و گرفتم الان دانشجوی کارشناسی هستم .. اگه هیچ کدوم از اینا رو هم نداری باید 2سال سابقه کار داشته باشی...
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان:
نقل قول:تو دنیا دیپلم 12 ساله شناخته شده .شما در کل باید 12سال تحصیل کرده باشی .دیپلم فنی مورد قبول هست به شرط اینکه شما بری یه پیش دانشگاهی هم بگیری .من خودم دیپلم فنی هستم و کاردانیم و گرفتم الان دانشجوی کارشناسی هستم .. اگه هیچ کدوم از اینا رو هم نداری باید 2سال سابقه کار داشته باشی...

[font=Arial]مطمعنید ؟ یعنی توی مصاحبه آفیسر میپرسه پیش دانشگاهی خوندی یا نه ؟
اگه قبول شم و دانشجو هم باشم موقع مصاحبه اونموقع چطور؟
من 3ترم دانشگاه رفتم اما انصراف دادم به خاطر اینکه مجبور بودم برم سربازی...
[/font]
برنامه ریزی ، آوردن آینده به زمان حال است تا بتوانید همین الان کاری برای آن انجام دهید. آلن لاکین
تشکر کنندگان:
(2012-08-28 ساعت 23:34)S0SHiANT نوشته:  
نقل قول:تو دنیا دیپلم 12 ساله شناخته شده .شما در کل باید 12سال تحصیل کرده باشی .دیپلم فنی مورد قبول هست به شرط اینکه شما بری یه پیش دانشگاهی هم بگیری .من خودم دیپلم فنی هستم و کاردانیم و گرفتم الان دانشجوی کارشناسی هستم .. اگه هیچ کدوم از اینا رو هم نداری باید 2سال سابقه کار داشته باشی...

[/font]

بله افیسر هم میپرسه هم شما باید مدارکتونو ترجمه کنید پست کنید براشون ! دوست عزیز اگه شما تاپیکهای سالهای قبلو مطالعه کنید جواب همه سوالاتنو میگیرید !

تشکر کنندگان:
(2012-08-28 ساعت 23:43)armin1 نوشته:  [quote='S0SHiANT' pid='208068' dateline='1346180683']

[/font]

نقل قول:بله افیسر هم میپرسه هم شما باید مدارکتونو ترجمه کنید پست کنید براشون ! دوست عزیز اگه شما تاپیکهای سالهای قبلو مطالعه کنید جواب همه سوالاتنو میگیرید !

[font=Arial]مثلا من سابقه کارم توی شغل آزاد بوده . اینم محسوب میشه ؟ چه مدرکی ببرم ترجمه کنم آخه؟
میگم اگر قراره مطالب سالهای گذشته رو بخونیم دیگه چرا تاپیک راه انداختید که دردسر بشه براتون داداش؟ تا 2تا دونه پست میفرستیم و جواب میدید بهمون فوری میگید برید تاپیک سالهای قبل رو بخونید !
بین اینهمه صفحه و اینهمه پست چجور بگردیم دقیقا مثل سوال خودمون پیدا کنیم؟

[/font]
تشکر کنندگان: arezoo bj
(2012-08-28 ساعت 23:49)S0SHiANT نوشته:  
(2012-08-28 ساعت 23:43)armin1 نوشته:  [quote='S0SHiANT' pid='208068' dateline='1346180683']

[/font]

نقل قول:بله افیسر هم میپرسه هم شما باید مدارکتونو ترجمه کنید پست کنید براشون ! دوست عزیز اگه شما تاپیکهای سالهای قبلو مطالعه کنید جواب همه سوالاتنو میگیرید !

[font=Arial]مثلا من سابقه کارم توی شغل آزاد بوده . اینم محسوب میشه ؟ چه مدرکی ببرم ترجمه کنم آخه؟
میگم اگر قراره مطالب سالهای گذشته رو بخونیم دیگه چرا تاپیک راه انداختید که دردسر بشه براتون داداش؟ تا 2تا دونه پست میفرستیم و جواب میدید بهمون فوری میگید برید تاپیک سالهای قبل رو بخونید !
بین اینهمه صفحه و اینهمه پست چجور بگردیم دقیقا مثل سوال خودمون پیدا کنیم؟

[/font]

دوست عزیز اینجا مال من نبست منم مثل شما لاتاری ثبت نام کردم و خدا رو شکرامسال قبول شدم و ما هم مثل شما رفتیم تاپیکها رو خوندیم وقتی نمی تونستیم جوابی را پیدا کنیم سوال میکردیم و اما جواب شما :
شغلهایی باید باشه که دولت امریکا اونو قبول داشته باشه یه سایت مخصوص هست که متاسفانه من هر چی تو سیستمم میگردم نمی تونم پیدا کنم از تو اون باید سرچ کنید.. اگه به امید خذا قبوا شی یه گواهی اشتغال به کار باید بگیری که ثابت کنی 2سال کار کردی و مدارک دیگه نظیر دیپلم و کارت ملی و ..... باید ترجمه شه...

تشکر کنندگان: S0SHiANT ، sepideh.razavi93
دوستانی که سال قبل برنده شدند لطفا جواب بدین
کسانی که مدرک کاردانی (فوق دیپلم ) دانشگاه آزاد دارند تکلیفشون چیه؟
1-باز دوباره باید یک پیش دانشگاهی بگیریم و دیپلم 12 ساله رو ارایه بدیم؟؟؟
2-یا با همون فوق دیپلم کارمون راه میفته؟؟؟
سپاسگزارم
تشکر کنندگان: S0SHiANT ، amir_ebrahimi99
با سلام
1-من تاسوم دبیرستان خوندم ولی دیپلممو نگرفتم من بعد از تقریبا 3 سال میخوام در مدارس شبانه دیپلممو بگیرم .این مشکلی نداره ؟؟؟
2-ما کارودانشهیا که پیش دانشگاهی نداریم چکار کنیم که بشه 12 سال؟
3-من امسال میتونم لاتاری شرکت کنم مدرکمو بزنم دیپلوم و اگه اسمم در اومد دیپلممو
که بعد از ثبت نام گرفتم بدم قبوله؟
4-درمورد کار من فرشنده ام و دو سال سابقه بیمه دارم .سابقه بیمه قبوله یا نه؟
اگر نه منظور از کار چه کاریه؟؟
ببخشید زیاد شد .ممنون میشم جوابمو بدین..خیلی ممنون از همه
تشکر کنندگان: S0SHiANT
با سلام
در site DV Lottory برای ثبتنام DV 2014 باز شده در صورتیکه بالای صفحه نوشته از 2 Octobr باز می شود جریان چیست. لطفأ اطلاع رسانی کنید اساتید من که هم شوکه شدم و هم گیج چون اگه سوتی باشه کم سوتی نیست

https://www.dvlottery.state.gov با سرزدن به سایت خودتان مشاهده خواهید کرد.

اینهم باید اضافه کنم شرکت کنندگان DV 2014 هنوز شرکت نکرده می توانند قبولی خودشان را چک کنند من چشمهایم داره آلبالو گیلاس میچینه با دیدنه اینها.

یا سایت حک شده یا بزرترین سوتی قرن رقم خورده.
تشکر کنندگان:
(2012-08-30 ساعت 15:32)traveler نوشته:  با سلام
در site DV Lottory برای ثبتنام DV 2014 باز شده در صورتیکه بالای صفحه نوشته از 2 Octobr باز می شود جریان چیست. لطفأ اطلاع رسانی کنید اساتید من که هم شوکه شدم و هم گیج چون اگه سوتی باشه کم سوتی نیست

https://www.dvlottery.state.gov با سرزدن به سایت خودتان مشاهده خواهید کرد.

اینهم باید اضافه کنم شرکت کنندگان DV 2014 هنوز شرکت نکرده می توانند قبولی خودشان را چک کنند من چشمهایم داره آلبالو گیلاس میچینه با دیدنه اینها.

یا سایت حک شده یا بزرترین سوتی قرن رقم خورده.

احتمالا اشتباه شده. چون هنوز سایت باز نشده
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان:
(2012-08-29 ساعت 12:54)arash1986 نوشته:  دوستانی که سال قبل برنده شدند لطفا جواب بدین
سپاسگزارم

دوستان عزیز در مطالبی که برای 2013 گفته شده بود و من از 4 تا از بچه های 2012 و 2 تا از 2011 پرسیدم و خودمان هم مطالب را چندین بار خوندیم گفته اند که شخص یا باید در 5 سال گذشته 2 سال سابقه کار را در مشاغلی که از نظر اداره کار آمریکا امتیاز در جاب زون 4 یا 5 باشند را داشته باشند یا اینکه از نظر تحصیلاتی 12 سال تحصیلات ابتدایی و دبیرستان را داشته باشند.

http://www.travel.state.gov/visa/visa_4760.html

Required DV Qualifying Education or Work Experience
The principal diversity visa applicant must have a high school education, or its equivalent, OR two years of qualifying work experience in the last five years.

Education: Submit to the U.S. Embassy or Consulate at your interview, a certificate of completion equivalent to a U.S. diploma, school transcripts, or other evidence issued by the person or organization responsible for maintaining records, which specifies the completed course of study. The diversity visa selectee must have completed a 12-year course of elementary and secondary education in the U.S. or a comparable course of study in another country, sufficient in itself to qualify a student to apply for college admission. The following are not acceptable:

Equivalency certificates (such as the G.E.D.) are not acceptable.
Vocational degrees that are not considered a basis for further academic study will not be considered equivalent to U.S. high school education.

Work Experience: Submit documentation to the U.S. Embassy or
Consulate at your interview demonstrating that you have two years of qualifying work experience in the last five years immediately prior to application.
.......................................Qualifying
تشکر کنندگان: arash1986 ، sepideh.razavi93
(2012-08-30 ساعت 21:35)Almond نوشته:  [quote='arash1986' pid='208228' dateline='1346228664']
دوستانی که سال قبل برنده شدند لطفا جواب بدین
سپاسگزارم

نقل قول:دوستان عزیز در مطالبی که برای 2013 گفته شده بود و من از 4 تا از بچه های 2012 و 2 تا از 2011 پرسیدم و خودمان هم مطالب را چندین بار خوندیم گفته اند که شخص یا باید در 5 سال گذشته 2 سال سابقه کار را در مشاغلی که از نظر اداره کار آمریکا امتیاز در جاب زون 4 یا 5 باشند را داشته باشند یا اینکه از نظر تحصیلاتی 12 سال تحصیلات ابتدایی و دبیرستان را داشته باشند.

http://www.travel.state.gov/visa/visa_4760.html

دوست من میشه یه لینک بدبد که چه کارهایی رو قبول دارن به عنوان سابقه کاری (به فارسی) ؟
چقدر مسخره هستش ! 12 سال درس خوندن = 2 سال کار
تشکر کنندگان: arash1986

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان