کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری و سوالات مرتبط با آن
سلام دوستان شما میتونید یه مقدار در مورد حجم عکس توضیح بدید آیا محدودیتی برای حجم عکس هست یا فرقی نمیکنه که حجمش چقدر باشه؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-23 ساعت 13:41)hussein نوشته:  سلام دوستان شما میتونید یه مقدار در مورد حجم عکس توضیح بدید آیا محدودیتی برای حجم عکس هست یا فرقی نمیکنه که حجمش چقدر باشه؟

سلام دوست عزیز

(The image must be less than or equal to 240 kB (kilobytes
تشکر کنندگان: pariya2 ، Omid-Aria
با درود برهمه دوستان
آیا میشه از عکس های پارسال استفاده کرد. با سپاس
تشکر کنندگان:
(2012-10-23 ساعت 18:20)بابک نوشته:  با درود برهمه دوستان
آیا میشه از عکس های پارسال استفاده کرد. با سپاس

بله. فقط تاریخ عکس رو برای 2012 کنید(از طریق image property)
Big Grin
تشکر کنندگان:
با سلام
من عکس پارسالو استفاده کردم
سوالم اینه میتونم عکسمو عوض کنم؟اصلا میشه اطلاعات ویرایش کرد بعد از اتمام ثبت نام؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-23 ساعت 01:50)delir نوشته:  دوستان اگه کیس کسی را بخاطر مشکل عکس رد کنن موقع چک کردن نتایج has not been selected میاد یا اصلا خطایی چیزی میده؟ خواهشا کمک کنید.ممنون.

نه اخطاری نمیده. چون اگه شخصی قبول بشه ولی عکسش مناسب نباشه رد میشه . پس همون has not been selected رو میزنهSad
تشکر کنندگان:
با درود.
من الان دوساله که با یک عکس ثبت نام میکنم.امسال هم ثبت نام کردم.
ویرایششم نکردم.آیا کیس من رد میشه یا اشکالی براش پیش نمیاد.
یکی به من گفت هر سال باید عکس جدید بندازی.الان نگران شدم.
ممنون میشم راهنماییم کنید.
تشکر کنندگان:
(2012-10-23 ساعت 22:07)Majid_M نوشته:  با درود.
من الان دوساله که با یک عکس ثبت نام میکنم.امسال هم ثبت نام کردم.
ویرایششم نکردم.آیا کیس من رد میشه یا اشکالی براش پیش نمیاد.
یکی به من گفت هر سال باید عکس جدید بندازی.الان نگران شدم.
ممنون میشم راهنماییم کنید.

دوست عزیز
شما که دیگه ثبت نام کردید
اما گویا باید عکس حداکثر 6 ماه پیش باشه
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز ، کسی که الان داره آمریکا زندگی می کنه ولی غیر قانونی هست اونجا یعنی خوب قانونی رفته ولی مدت ویزاش 10 سالی هست تموم شده می تونه ثبت نام کنه؟

(2012-10-21 ساعت 10:22)sam2323 نوشته:  بچه ها من تازه عضو مهاجر سرا شدم اگه لطف کنین راهنمایی کنین عکسمو قبلا فرستادم وحالا تو تاپیکا دیدم که میگن باید horizontal resolution 300 dpi vertical resolution 300 dpi باشه اما الان که عکسمو نگاه کردم دیدم که ماله من 72 dpi به نظر شما قابل قبوله یا اینکه از لاتاری حذف میشم تورو خدا اگه یکی هست که عکسش مثله من بوده و در لاتاری برنده شده و مشکلی نداشته بگه که دارم دیونه میشم ؟؟؟!!! راستی اگه از لاتاری به دلیل عکس حذف شده باشم چه طوری بفهمم
دوست عزیز مشکلی ندارین 300 دی پی ای مخصوص عکس های اسکن شده هست اگه عکستونو اسکن کرده باشین باید 300 باشه
تشکر کنندگان:
(2012-10-23 ساعت 21:29)sttinger نوشته:  با سلام
من عکس پارسالو استفاده کردم
سوالم اینه میتونم عکسمو عوض کنم؟اصلا میشه اطلاعات ویرایش کرد بعد از اتمام ثبت نام؟

خیر بعد از اتمام کاره دیگه ای نمیشه کرد
تشکر کنندگان:
دوستای خوبم
کلاً کسی رو به خاطر عکس رد نمی کنن اینقدر دلواپس نباشید
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: reza6966 ، roeentan
(2012-10-21 ساعت 11:06)Saeedv13 نوشته:  
(2012-10-21 ساعت 10:39)sam2323 نوشته:  ولی در دستور العمل DV-2014 نوشته که برای اسکن عکس اسکنر باید 300 pdi باشه و تو سایت ثبت نامم اول که عکسمو برای چک کردن زدم your photo is valid اورد و برای مشکله فنی اخطاری نداد
دوست عزیز
اگر عکستو چک کرد و valid بود به قول خودشون و ثبت نام کردی دیگه جای نگرانی نیست. من خودم با یک دوربین فکستنی از عیال و دخترم کنار دیوار با زمینه روشن عکس گرفتم. بعد هم دادم خانمم که هیچ سر رشته ای از عکاسی نداشت از من عکس گرفت با همون گرم کن ورزشی که تو خونه تنم بودBig Grin. بعد هم فرستادم رفت و بعد هم مثل آقاها برنده شدمBig Grin. هر وقت اون عکس رو می بینم کلی خنده ام می گیره. بعضی وقت ها هم میگم مرد حسابی حداقل یک پیرهن تنت می کردی به جای این گرم کن ورزشی که اگه جایی از این عکست استفاده کنن خجالت نکشی. خیلی از برنده ها هم بودن که با گوشی موبایلشون عکس گرفتن و فرستادن و برنده شدن. از حالا این افکار منفی رو به مغزتون راه ندین که بعداً بابت خراب شدن لحظات خوش زندگیتون باید حسرت بخورین. ارادتمند.

آقا شما که گفتید خودتون و عیال و دخترتون پس چرا تو امضا چهار نفر نوشتید؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
سلام
آیا اندازه و مشخصات عکس کودک هم مانند عکس متقاضی اصلی میباشد. مثلا پشت سفید ، 600*600 و ...
تشکر کنندگان:
(2012-10-24 ساعت 04:05)pejmanx نوشته:  سلام
آیا اندازه و مشخصات عکس کودک هم مانند عکس متقاضی اصلی میباشد. مثلا پشت سفید ، 600*600 و ...
بله. مشخصات همه عکس ها با هم یکی است.
تشکر کنندگان: Omid-Aria
سلام دوستان
برای بچه 6 ماهه چچجوری باید عکس بفرستم ؟ اطلا لازمه؟ خیلی سخت میشه عکس خوب گرفت...!
ممنون
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان