کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری و سوالات مرتبط با آن
(2012-10-25 ساعت 15:02)new نوشته:  
(2012-10-24 ساعت 16:56)asemane نوشته:  دوستان عزیز ، کسی که الان داره آمریکا زندگی می کنه ولی غیر قانونی هست اونجا یعنی خوب قانونی رفته ولی مدت ویزاش 10 سالی هست تموم شده می تونه ثبت نام کنه؟
دوستان لطفا جواب بدین Smile

اصلا بعد از 5 سال میتونه برای پاسپورتش اقدام کنه
به لاتری احتیاج نداره که
CoolBig Grin

خیر قاضی مربوطه قبول نکرد الان برای لاتاری میشه ثبت نام کرد؟
همیییییییییشه امید هسسست Smile
تشکر کنندگان:
(2012-10-25 ساعت 15:54)asemane نوشته:  
(2012-10-25 ساعت 15:02)new نوشته:  
(2012-10-24 ساعت 16:56)asemane نوشته:  دوستان عزیز ، کسی که الان داره آمریکا زندگی می کنه ولی غیر قانونی هست اونجا یعنی خوب قانونی رفته ولی مدت ویزاش 10 سالی هست تموم شده می تونه ثبت نام کنه؟
دوستان لطفا جواب بدین Smile

اصلا بعد از 5 سال میتونه برای پاسپورتش اقدام کنه
به لاتری احتیاج نداره که
CoolBig Grin

خیر قاضی مربوطه قبول نکرد الان برای لاتاری میشه ثبت نام کرد؟

دوست عزیز شرایط خاصی دارید
نمی دونم اگر برنده بشید باز گرین کارت میدن با وجود اینکه غیر قانونی اونجا هستید , بهترین کار اینه که با یه وکیل صحبت کنید

سوالتون هم توی تاپیک مربوطه باید مطرح کنید , اینجا راجب مشخصات عکس هست
تشکر کنندگان: asemane ، Omid-Aria
(2012-10-25 ساعت 08:55)asemane نوشته:  
(2012-10-25 ساعت 02:19)اردوان نوشته:  
(2012-10-24 ساعت 19:03)sttinger نوشته:  
(2012-10-24 ساعت 00:16)asemane نوشته:  
(2012-10-23 ساعت 21:29)sttinger نوشته:  با سلام
من عکس پارسالو استفاده کردم
سوالم اینه میتونم عکسمو عوض کنم؟اصلا میشه اطلاعات ویرایش کرد بعد از اتمام ثبت نام؟

خیر بعد از اتمام کاره دیگه ای نمیشه کرد

حالا قضیه من چی میشه؟
مشکلی نیست مهم عکس بعد از برنده شدن هست که نباید بیش از 6 ماه از تاریخ اعتبارش گذشته باشه
فکر میکنم اشتباه میکنین مهم عکسی هست که برای ثبت نام اپلود میکنین که باید جدید باشه ، ولی حساس نشین و به برنده شدن فکر کنین
خیر لطفا یکم مطالعه کنین بعد تجویز کنید!.من چند نمونه میشناسم که با عکس پارسالشون ثبت نام کردن و برنده هم شدن.عکس بعد از برنده شدن مهمه.
یکم مطالعه کنین خواهشا.ممنون
تشکر کنندگان: silence7 ، bhr bhr
(2012-10-25 ساعت 19:17)اردوان نوشته:  
(2012-10-24 ساعت 19:03)sttinger نوشته:  
(2012-10-24 ساعت 00:16)asemane نوشته:  خیر بعد از اتمام کاره دیگه ای نمیشه کرد

حالا قضیه من چی میشه؟
مشکلی نیست مهم عکس بعد از برنده شدن هست که نباید بیش از 6 ماه از تاریخ اعتبارش گذشته باشه
فکر میکنم اشتباه میکنین مهم عکسی هست که برای ثبت نام اپلود میکنین که باید جدید باشه ، ولی حساس نشین و به برنده شدن فکر کنین
خیر لطفا یکم مطالعه کنین بعد تجویز کنید!.من چند نمونه میشناسم که با عکس پارسالشون ثبت نام کردن و برنده هم شدن.عکس بعد از برنده شدن مهمه.
با تمام احترامی که قائلم واستون، مطالعه کردم و بعدش تجویز کردم ،دوست عزیز شمام خوبه به توصیه های خودتون توجه کنین .
اینم برای راحتی کار شما دوست عزیز:
[b]
Content

The image must contain the full face, neck, and shoulders of the entrant in frontal view with a neutral, non-smiling expression and with eyes open and directed at the camera.
The image must not contain any parts of the body below the entrant's shoulders.
The image must not include other objects or additional people.
The entrant must be vertically oriented in the image.[b][font=Arial]
[The image must be from a recent (within 6 months) photo of the
entrant.
[/b][/b][/font]

و این هم سایت که مطالعتون بیشتر شه Wink
https://www.dvlottery.state.gov/photo.aspx
همیییییییییشه امید هسسست Smile
تشکر کنندگان: reza6966
(2012-10-26 ساعت 00:21)asemane نوشته:  
(2012-10-25 ساعت 19:17)اردوان نوشته:  
(2012-10-24 ساعت 19:03)sttinger نوشته:  حالا قضیه من چی میشه؟
با تمام احترامی که قائلم واستون، مطالعه کردم و بعدش تجویز کردم ،دوست عزیز شمام خوبه به توصیه های خودتون توجه کنین .
اینم برای راحتی کار شما دوست عزیز:
[b]
Content

The image must contain the full face, neck, and shoulders of the entrant in frontal view with a neutral, non-smiling expression and with eyes open and directed at the camera.
The image must not contain any parts of the body below the entrant's shoulders.
The image must not include other objects or additional people.
The entrant must be vertically oriented in the image.[b][font=Arial]
[The image must be from a recent (within 6 months) photo of the
entrant.
[/b][/b][/font]

و این هم سایت که مطالعتون بیشتر شه Wink
https://www.dvlottery.state.gov/photo.aspx

با سلام دوستان اگه خداخواست و قبول شيد و رفتيد براي مصاحبه اون عكسي كه باهاش ثبت نام كرديد بايد بهتون بخوره
حساسيت زياد زير دل ادمو خالي ميكنه!
تشکر کنندگان: Omid-Aria
با سلام توکدوم سایت معتبربایدثبت نام کردواسه امسال.ممنون
تشکر کنندگان:
(2012-10-26 ساعت 12:05)elinabaran نوشته:  با سلام توکدوم سایت معتبربایدثبت نام کردواسه امسال.ممنون

https://www.dvlottery.state.gov/
we fight for a better life
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

ما عکس انداختیم ولی نمای پشت عکس رو با فتوشاپ سفید کرده

مشکل درست میکنه ؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-26 ساعت 22:19)ahmadcina نوشته:  سلام دوستان

ما عکس انداختیم ولی نمای پشت عکس رو با فتوشاپ سفید کرده

مشکل درست میکنه ؟

نه دوست عزیز. خیالت تخت خواب فرنگیBig Grin
تشکر کنندگان: ahmadcina ، Omid-Aria
(2012-10-25 ساعت 14:47)asemane نوشته:  
(2012-10-25 ساعت 14:05)mamadrs نوشته:  عکس حداکثر 6 ماه قبل باشه خوب تاریخ عکس من 2011 هست. چیکار کنم؟ برم جدید بگیرم؟ تاریخ عکسو عوض کنم؟ یا 4 نفریم و 3 نفر میتونیم بریم عکس جدید بگیریم و 1 نمیتونه. اون 1 با تاریخ 2011 ثبت نام کنم مشکلی نیست؟

تاریخ عکس رو میتونین ادیت کنین و هم میتونین جدید بگیرین

من از عکسی استفاده کردم که 1 هفته پیش گرفته بودم. اما متوجه شدم که تاریخ دوربین تنظیم نشده بود و روی سال 2006 تنظیم شده بود. حالا چی میشه؟ ممکنه کیس من حذف بشه؟
تشکر کنندگان:
سلام.دوستان 4 نفریم 2 تا عکس جدید 2 تا دیگه ماله 2011 هست. این جدیدا که اصلا تاریخ نداره. ماله پارسال تاریخ داره. اول اینکه اشکال نداره 2 تا جدید و 2 تا ماله 2011 بفرستم؟ و دوم این جدیدا که تاریخ نداره مشکلی نیست؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-29 ساعت 23:24)mamadrs نوشته:  سلام.دوستان 4 نفریم 2 تا عکس جدید 2 تا دیگه ماله 2011 هست. این جدیدا که اصلا تاریخ نداره. ماله پارسال تاریخ داره. اول اینکه اشکال نداره 2 تا جدید و 2 تا ماله 2011 بفرستم؟ و دوم این جدیدا که تاریخ نداره مشکلی نیست؟

نه دوست عزیز مشکلی نداره. اگه از ویندوز 7 استفاده میکنی میتونی تاریخ عکسهاتو عوض ویا اگه تاریخ نداره براش بزاری. روی عکس کلیک راست> پراپرتی>detail> dateBig Grin

(2012-10-29 ساعت 22:41)molasani نوشته:  
(2012-10-25 ساعت 14:47)asemane نوشته:  
(2012-10-25 ساعت 14:05)mamadrs نوشته:  عکس حداکثر 6 ماه قبل باشه خوب تاریخ عکس من 2011 هست. چیکار کنم؟ برم جدید بگیرم؟ تاریخ عکسو عوض کنم؟ یا 4 نفریم و 3 نفر میتونیم بریم عکس جدید بگیریم و 1 نمیتونه. اون 1 با تاریخ 2011 ثبت نام کنم مشکلی نیست؟

تاریخ عکس رو میتونین ادیت کنین و هم میتونین جدید بگیرین

من از عکسی استفاده کردم که 1 هفته پیش گرفته بودم. اما متوجه شدم که تاریخ دوربین تنظیم نشده بود و روی سال 2006 تنظیم شده بود. حالا چی میشه؟ ممکنه کیس من حذف بشه؟
نه دوست گرام. خودتو نگران نکن. قسمت باشه قبول میشی. تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: bhr bhr
با سلام
يه سوالي داشتم خدمتتون كه شايد عجيب ياشه (عذر خواهي ميكنم )
ميخواستم بدونم كه عكسي كه پارسال ارسال كردم براي ثبت نام لاتاري را ميتونم دوباره بازيابي كنم براي ارسال امسال ؟؟
چونكه زمانم محدوده براي مجدد عكس انداختن
ممنون
با فكر كردن به آرزوهاي محال ذهن خود را از رمـــــــــــق نيانداز
كه از حال باز مانــــــــــــــي...
به زندگــــــــــــي اميدوار باش..
تشکر کنندگان:
(2012-10-30 ساعت 10:32)تسكا نوشته:  با سلام
يه سوالي داشتم خدمتتون كه شايد عجيب ياشه (عذر خواهي ميكنم )
ميخواستم بدونم كه عكسي كه پارسال ارسال كردم براي ثبت نام لاتاري را ميتونم دوباره بازيابي كنم براي ارسال امسال ؟؟
چونكه زمانم محدوده براي مجدد عكس انداختن
ممنون
بازیابی که امکان ندارد
اما اگر عکس پارسال را دارید و واقعاً فرصت عکس جدید ندارید ، تاریخ عکس رو به امسال تغییر دهید و با آن ثبت نام کنید
تشکر کنندگان: Omid-Aria ، bhr bhr
دوستان من عکسو با یه برنامه به 600*600 تبدیل کردم بعد عکس مربع شد ولی یکم کشیده شد مشکلی نداره؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان