کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سن فرناندو ولی، ایالت کالیفرنیا
(2015-02-04 ساعت 00:00)miracle2014 نوشته:  سلام دوستان، اگر میشه لطفا آدرس آنجایی که میشود خانه برای دو سه ماه اجاره کرد را بفرمایید. (استودیو یا اتاق)
سپاس فراوان

23100
avenue sanluis woodland hills ca91364

اين يك مجتمع اپارتمانى بنام ورسايي است
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، Rock
(2014-03-09 ساعت 09:13)ali234 نوشته:  
(2014-02-10 ساعت 20:32)Baharehpark نوشته:  دوستان اینجور که من از پست های دوستان متوجه شدم منطقه ون نایز در ولی آباد پر از مکزیکی است و زیاد منطقه جالبی نیست. کسی اطلاعی از اجاره ها در این منطقه دارد؟

ون نایس اگه خانواده هستید و بچه کوچک دارید و.. کلا جای جالبی برای زندگی نیست.. شما به سمت شرمان اوکس، انسینو، تارزانا و وودلندهیلز بیاید بهتره . شما هر چه به ونچورا بلوار نزدیکتر باشید از نظر امنیت و موقعیت محل و مدارس و.. بهتره . روی گوگل مپ چک کنید. موفق باشید

* اگه فقط یه مدت کوتاه می خواید توی هتل باشید اون هتل استودیو 6 ون نایس الان دیگه به نظرم ناامن نیست هر چند روز یکبار از جلوش رد میشم قبلا به نظرم محله ترسناک و ناامنی بود ولی الان نه! در کل برای زندگی توصیه نمی کنم ولی اقامت موقت مشکلی نداره.

من استودیو 6 رو برای یک هفته رزرو کردم ...بچه دو ساله هم دارم....چرا میگین جای جالبی نیست ؟؟؟؟برام امنیتش خیلی مهمه ؟؟؟ از یکی از دوستان پرسیدم هیچ چیز منفیی نگفتSad ...الان واقعا ترسیدم ....دنبال یک جای دیگه بگردم....

پاسخ
تشکر کنندگان:
هتل اکستندد استی هم خوبه .امکانات آشپزی داره
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-02-05 ساعت 00:30)Melon2015 نوشته:  
(2014-03-09 ساعت 09:13)ali234 نوشته:  
(2014-02-10 ساعت 20:32)Baharehpark نوشته:  دوستان اینجور که من از پست های دوستان متوجه شدم منطقه ون نایز در ولی آباد پر از مکزیکی است و زیاد منطقه جالبی نیست. کسی اطلاعی از اجاره ها در این منطقه دارد؟

ون نایس اگه خانواده هستید و بچه کوچک دارید و.. کلا جای جالبی برای زندگی نیست.. شما به سمت شرمان اوکس، انسینو، تارزانا و وودلندهیلز بیاید بهتره . شما هر چه به ونچورا بلوار نزدیکتر باشید از نظر امنیت و موقعیت محل و مدارس و.. بهتره . روی گوگل مپ چک کنید. موفق باشید

* اگه فقط یه مدت کوتاه می خواید توی هتل باشید اون هتل استودیو 6 ون نایس الان دیگه به نظرم ناامن نیست هر چند روز یکبار از جلوش رد میشم قبلا به نظرم محله ترسناک و ناامنی بود ولی الان نه! در کل برای زندگی توصیه نمی کنم ولی اقامت موقت مشکلی نداره.
دوست عزیز من کانوگا هتل رفتم که راضی بودم در ضمن یکی از شعب هتل 6 هم چسبیده بهش من چیز بدی که ندیدم فقط بیشتر مشتریاش اسپانیش بودن

من استودیو 6 رو برای یک هفته رزرو کردم ...بچه دو ساله هم دارم....چرا میگین جای جالبی نیست ؟؟؟؟برام امنیتش خیلی مهمه ؟؟؟ از یکی از دوستان پرسیدم هیچ چیز منفیی نگفتSad ...الان واقعا ترسیدم ....دنبال یک جای دیگه بگردم....
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

پاسخ
تشکر کنندگان:
]دوست عزیز من کانوگا هتل رفتم که راضی بودم در ضمن یکی از شعب هتل 6 هم چسبیده بهش من چیز بدی که ندیدم فقط بیشتر مشتریاش اسپانیش بودن
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، حاجی واشنگتن ، پدی
دوستان سلام
من در بدو ورودم متل های زیادی بودم از منطقه ی کالور سیتی تا منطقه ی ولی ... تو ولی منطقه ون نایز متل Hyland بودم که منیجرش یه زن و شوهر هندی بودن و به نسبت متل های ون نایز امن تر از بقیه بود ولی از نظر کیفیت خیلی تعریفی نداشت و دیگر تو منطقه ی وودلند هیلز بودم که بسیار خوب بود هم از لحاظ امنیت تو منطقه ی بسیار خوبی بود هم از لحاظ قیمت و کیفیت خوب بود اگر آدرس و شماره تماسش رو خواستید برام پیام بذارید که بهتون بدم .
2014AS41XX/ ابوظبی/20April
بنده دریافت ویزا: 20 آپریل همسر: بازمانده 2014
ورود به امریکا : 3 اکتبر به مقصد لس آنجلس
دریافت ssn بعد از یک هفته
بعد از 28 روز دریافت Green Card
پاسخ
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، پدی ، nora-nora
با توجه به درخواست دوستان متلی که باب پسند بود رو براتون می ذارم
من در بدو ورود به امریکا سه متل رو امتحان کردم که با توجه به این سه متل دوست دارم یه مقایسه ای انجام بدم
اولین متلRamada در منطقه ی کالور سیتی، منطقه ی خوب و توریستی متل هم به نسبت گران ، حدودا شبی 165 با تکس همراه با صبحانه خیلی تمیز و خوب
متل بعدی Hyland به این دلیل که می خواستیم در منطقه ی ولی خونه بگردیم در منطقه ی ون نایز گرفتیم این متل نسبت به متل قبلی بی کیفیت و در منطقه ی به نسبت نا امنی بود صبحانه نداشت ولی قیمت هفته ای 420 دلار اگه یک ماه اجاره می کردیم تخفیف هم می دادن
و اما متل بعدی که پیشنهاد منیجر آپارتمانون بود که تا آماده شدن آپارتمان اونجا بمونیم متل بسیار خوبی بود از نظر قیمت مثل متل قبلی ولی از لحاظ کیفیت مثل متل اولمون فقط با یه صبحونه ی مختصر تر در منطقه ی وود لند هیلز که بسیار منطقه ی امن و ارامی ست اینم از آدرس و شماره تماس متل
Knights Inn Woodland Hills
21706 Ventura Boulevard
Woodland Hills, CA 91364
email: knightsinn.com
992-4426(818)
ما تو متل اول به دلیل صبحانه مجبور بودیم دوبرابر متل های بعدی پول بدیم در صورتی که هزینه ی خوراک در امریکا خیلی نیست و اگر متل مایکرو داشته باشه خودتون می تونید با هزینه ی کم صبحانه و ناهار و شام درست کنید یا از مک دونالد و کارز جونیور و فست فود های دیگه استفاده کنید من بهترین متلی که بودم رو آدرسش رو گذاشتم ولی شما می تونید از سایت بوکینگ هم متل های دیگر رو انتخاب کنید فقط به این توجه کنید که مارکت نزدیک باشه که فعلا برای خورد و خوراک زیاد به مشکل بر نخورید چون اکثر متل ها ناهار ندارنSmile

و اما در مورد اجاره ی خونه و رومیت شدن
برای رومیت شدن بهتون پیشنهاد می کنم از ایران به فکر یه همخونه باشید چون وقتی با هم می اید اینجا تنها هستید داشتن یه همخونه خیلی بهتون کمک می کنه که زودتر به اینجا عادت کنید و اینکه اگه با هم بیاید چون سختی های اولیه رو با هم تجربه می کنید کنار هم موندنتون بعد از اجاره ی آپارتمان هم خیلی امکان اش بیشتره ، هزینه هاتون هم از همون ابتدای کار نصف می شه .
ولی برای اجاره خون اگه کسی رو ندارید که بهتون کمک کنه بهتره منطقه تون رو با توجه به بودجه تون انتخاب کنید و پیاده برید به دنبال اجاره خیلی از منیجرا ازتون کوساینر می خوان ولی پیدا می شن که با دپازیت راضی بشن در مورد اجاره کردن خونه اگه اطلاعات دیگه ای خواستید حتما سوالتون رو مطرح کنید که همینجا جوابتون رو بدم
2014AS41XX/ ابوظبی/20April
بنده دریافت ویزا: 20 آپریل همسر: بازمانده 2014
ورود به امریکا : 3 اکتبر به مقصد لس آنجلس
دریافت ssn بعد از یک هفته
بعد از 28 روز دریافت Green Card
پاسخ
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، shadi79 ، پدی ، behjat ، radman87 ، Rock
از دوستاني كه در منطقه valley لس آنجلس ميخوان ساكن بشن، اگه به كمك يا راهنمايي احتياج داشتين ميتونين واسم پيغام خصوصي بذارين در حد امكان سعي ميكنم كمكتون كنم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
از دوستاني كه در منطقه valley لس آنجلس ميخوان ساكن بشن، اگه به كمك يا راهنمايي احتياج داشتين ميتونين واسم پيغام خصوصي بذارين در حد امكان سعي ميكنم كمكتون كنم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-01-25 ساعت 09:20)پدی نوشته:  چند روز پیش رفته بودم انسینو.ماشالا چقدر ایرانی اونجا ساکنه
انسینو یکی از محله های خوب ولی هست. کلا تو منطقه ولی ایرانی خیلی زیاده!
2013AS7XXX
ایروانسه نفرمدت انتظار : 80 روز
رنگین کمان پاداش کسانیست که تا آخرین قطره باران صبر میکنند.
پاسخ
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، پدی
انسینو تراکم جمعیتی نسبتا زیادی داره.منطقه ما که ارکدیاست خلوت تره.متاسفانه اینجا ایرانی هم نداره
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن
سلام دوستان
من و همسرم 10 روز پیش رسیدیم لس آنجلس، تو متل Woodland Hills Knight Inn سه شب بودیم (شبی 80 دلار) صبحونه مغازه روبروش می رفتیم و همبرگر 3 دلاری می خوردیم. با یک نفر آشنا شدیم در ازای مبلغی کم کارهای اولیه ما را انجام داد. تو بانک Wells Fargo حساب باز کردیم البته 3 نفر از کارمندای بانکنش ایرانی بودن. برای امتحان رانندگی وقت گرفتیم که چون شلوغ بود برای یک ماه دیگه وقت دادند.
از فروشگاه ایرانی وودلندهیلز مارکت مجله هفته بازار رو که رایگان بود گرفتیم و قسمت اجاره خونش دنبال خونه گشتیم و تو Winnetka خونه پیدا کردیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: HERMES7 ، behjat ، nora-nora ، Danoosh ، مريم361 ، Rock ، MOHAMMADKHANI ، shadi79 ، پدی ، kasrafo
من برای اواسط July یک اتاق furnished سمت غرب لLA می‌خوام برای ۱ ماه،لطفا
اگر گزینه‌ای است به من خبر بدید،ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی
سلام دوستان
من و همسرم دنبال کار میگردیم هر کاری باشه انجام میدیم از نظافتچی گرفته تا کارهای دیگه لطفا اگر کسی کمک یا راهنمایی میتونه بکنه برام تو خصوصی پیام بزاره.
در ضمن حقوقش هم کم بود مشکلی نیست چون پول لازم هستیم.
تشکر کنندگان: پدی
حالا که کار ندارم از چیزای جدیدی که تو سن فرناندو ولی دیدم براتون میگم
اینجا پلاک خونه هارو روی جدول جلو خونه مینویسن، اگر خیابون شمالی جنوبی باشه پلاک 4 رقمی است و اگر خیابون شرقی غربی باشه پلاک 5 رقمی است. جاهایی که رنگ جدول قرمزه اصلا نباید پارک کرد.
پاسخ
تشکر کنندگان: nora-nora ، Rock ، Danoosh ، behjat ، حاجی واشنگتن ، پدی ، shadi79

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان