کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-11-16 ساعت 12:42)angelio.asian نوشته:  
(2013-11-14 ساعت 16:08)javid737 نوشته:  
(2013-11-14 ساعت 16:02)angelio.asian نوشته:  سلام کسی میدونه که توی بارهواپیما میتونیم کاردمیوه خوری یا آشپزخونه ببریم یانه؟

سلام دوست عزيز به هيچ وجه اجازه نميدند

یعنی حتی کارد میوه خوری بسته بندی شده روهم نمیزارن ؟ توی بار هواپیما میگماااااااااااا نه اینکه توکیف دستیم همراه باشه
ما رو بگو یه کامیون کارد میوه خوری برای سوغاتی گرفتیم Tongue چون بهمون گفته بودن اینجا کارد های میوه خوری هاشون و آشپزخونه شون خوب نیست برامون بیارید
سلام دوست عزيز تو بار مشكلي نداره ولي داخل هواپيما نميذارند
شماره کیس: 2013AS6900/كليرنس ٣ آگوست
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، AOC Kermani
سلام دوستان یه مشاوره کوچیک میخواستم

درمورد تبدیل 2 به 3 من یه گشتی تو مغازه ها زدم، هم قیمت گرفتم هم تنوع اونها رو دیدم کلا سه مدل بود :

-- این مدل از همه گرون تر بود ((سفید رنگ)) و با کفیت بهتر، به اصطلاح چند کاره و از همه مدل ها گرون تر ابعادی حدودی 10 * 5 داشت که رنج قیمتی حدود 7 تا 11 هزار تومن داشت

-- مدل دیگه خیلی ساده بود ((خاکستری رنگ)) و هم کوچک تر و رنج قیمتی حدود 5 هزار تومن داشت

-- اخرین مدلی که من دیدم یکم قدیمی تر بود((مشکی)) به صورت یه جعبه کوچیک که پیچ رو باز میکردی دو شاخ وسیله مورد نظر رو داخل اش قرار میدادی (یا اینکه دو شاخ رو ببرید و بوسیله دو تا تکه ی فلزی سیم رو به این تبدیل وصل کنید) قیمت اش هم چیزی حدود 4 هزار تومن بود.

می خواستم بدون اون چیزی که شما تهیه کردین از همین مدل ها بوده؟؟؟ کدومش بهتره؟؟؟ اگر چیز دیگری بوده یه راهنمایی میکنید؟؟
ضمنا من اصفهان هستم اگر ادرسی هست لطف کنید بگین ممنون میشم.

با سپاس فراوان
تشکر کنندگان: گل نهال ، romance33 ، alirezass ، nooshshahnar ، AOC Kermani ، Ehsan1358
سلام به دوستاي عزيزم ، من تازه رسيدم "سياتل" و يه پاييز زيبا و واقعي رو دارم ميبينم ..
با امارات اومدم بسيار عالي و دل انگيز Smile))
ايشالا ساير دوستان هم زودتر تجربه كنن اينجارو ..
تو فرودگاه كل كارام ٢٠ دقيقه طول كشيد و با احترام فراوان ..مهر گرين كارت يكساله رو هم تو پاستون ميزنه ..
اگر هم متوجه توضيحات افيسر هم نشدين ، تعارف نكنين مترجم ايراني دارن همونجا سوال كنين Smile)))
دوستون دارم ... نبود سياتل..!!!!!!Smile)
كيس : 2013AS65$$
تاریخ قبولی : انكارا/1 مي2012
تاریخ مصاحبه:هفته اخرمی2013 /
بركه صورتي/ ١ نفر/مقصد:سياتل
اپديت ها:/٣٠ مي،١٨، ١٩ جولاي،١٦ ١،٦،٧،١٢،١٥اگوستCool
:cleared on:16August 2013
Issued on : 23August 2013
Finito Big Grin
من یه جایی خوندم که برای گرفتن سوشال باید حداقل پانزده روز از انقضا ویزا وقت باشه. این درسته؟
اگر من بخوام دوهفته مونده به پایان ویزام وارد امریکا شم مشکلی پیش میاد
**2013000016 / مصاحبه : w2 dec آنکارا / کلیرنس : بعد از هفت ماه و چهار ساعت Smile
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، AOC Kermani ، powerb
دوستان با تجربه لطفا کمک کنند..
این ادرسی که هواپیمایی ترکیش ازمون در امریکا میخواد(برای ثبت تو سیستم),چه تو فرودگاه استانبول چه اینجا موقع خرید بلیط رو میتونم ادرس شهری به جز شهری که میخوام وارد بشم رو بدم؟ یا حتما همون شهر باید باشه؟ مثلا ادرس نیویورک بدم.. ولی بلیط دالاس بگیرم و برم اونجا؟ یا ادرس هم دالاس باشه؟
تشکر کنندگان: AOC Kermani
(2013-11-16 ساعت 19:48)sejz نوشته:  دوستان با تجربه لطفا کمک کنند..
این ادرسی که هواپیمایی ترکیش ازمون در آمریکا میخواد(برای ثبت تو سیستم),چه تو فرودگاه استانبول چه اینجا موقع خرید بلیط رو میتونم ادرس شهری به جز شهری که میخوام وارد بشم رو بدم؟ یا حتما همون شهر باید باشه؟ مثلا ادرس نیویورک بدم.. ولی بلیط دالاس بگیرم و برم اونجا؟
خوب چه کارییه از اول آدرس دالاس بدید!
شما میتونی زمان مصاحبه هر آدرسی رو بدی اما وقتی بلیط میخری نمیشه بگی من میرم نیویورک بعد بلیط دالاس بگری
اگر هم مشکلی نباشه باید تو شهر مقصد تو فرودگاه ادرس صحیح روبدی چون مدارک شما به ادرسی که میدی ارسال میشه.
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: sejz ، tajhizgaran ، AOC Kermani ، powerb
(2013-11-16 ساعت 18:44)rira1982 نوشته:  من یه جایی خوندم که برای گرفتن سوشال باید حداقل پانزده روز از انقضا ویزا وقت باشه. این درسته؟
اگر من بخوام دوهفته مونده به پایان ویزام وارد آمریکا شم مشکلی پیش میاد
شما 6ماه زمان داری تا برسی اونجا تا کارهای اداری شما شروع بشه
فکر نکنم مشکلی باشه حتی 1 روز مانده هم برسی میشه چون وقتی شما به مقصد میرسی دوباره یه مهر تمدید به پاس (ویزای اقامتی )شما میخوره
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: alirezass ، tajhizgaran ، rira1982 ، ROYAAA ، AOC Kermani ، powerb
(2013-11-16 ساعت 20:00)majid7 نوشته:  
(2013-11-16 ساعت 18:44)rira1982 نوشته:  من یه جایی خوندم که برای گرفتن سوشال باید حداقل پانزده روز از انقضا ویزا وقت باشه. این درسته؟

فکر نکنم مشکلی باشه
به نظر من شما تا آخرین لحظه می تونید وارد آمریکا بشید. من خودم 2 هفته مونده وارد شدم. برای سوشیال هم می تونید خودتون یک هفته بعد از ورود اقدام کنید.
پروسه سوشیال با پروسه کرین کارت یکمی متفاوت هست. و ادارات جداگانه دارد.
که شما با مراجعه به اونجا درخواست سوشیال می کنید.
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان: alirezass ، pari pariaaa ، rira1982 ، AOC Kermani ، powerb

سلام .دوستان
سوشال تقریبا دوهفته بعداز ورود میاد گرین کارت بین سه هفته تا چهل روز میاد و ویزای لاتاری بعد از ورود شش ماه اعتبار بیشتر ندارد وبرای ورود خروج مجدد باهمان گرین کارت انجام میشود . برای بیشتراز شش ماه خارج بودن از امریکا باید پاس سفید بگیرید .
به سراغ من اگر میاید نرم آهسته بیاید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهای من.Rolleyes
تشکر کنندگان: rira1982 ، AOC Kermani ، EKAM
(2013-11-16 ساعت 19:54)majid7 نوشته:  
این ادرسی که هواپیمایی ترکیش ازمون در آمریکا میخواد(برای ثبت تو سیستم),چه تو فرودگاه استانبول چه اینجا موقع خرید بلیط رو میتونم ادرس شهری به جز شهری که میخوام وارد بشم رو بدم؟ یا حتما همون شهر باید باشه؟ مثلا ادرس نیویورک بدم.. ولی بلیط دالاس بگیرم و برم اونجا؟
شما میتونی زمان مصاحبه هر آدرسی رو بدی اما وقتی بلیط میخری نمیشه بگی من میرم نیویورک بعد بلیط دالاس بگری
اگر هم مشکلی نباشه باید تو شهر مقصد تو فرودگاه ادرس صحیح روبدی چون مدارک شما به ادرسی که میدی ارسال میشه.

دوست عزیز مرسی از جوابتون.. ولی خب اگه آدرس داشتم که میدادم.. در رابطه با مدارک هم میدونم که میره به همون آدرس قبلی و ازین بابت مشکلی ندارم.
مشکل اینجاست که من به اون ادرسی که دادم فعلا نمیرم و موقتا شهر دیگه ایی میرم که ادرسی ندارم اونجا.. و خواستم ببینم مشکلی پیش میاد یا نه؟ قصد تغییر ادرس رو هم اگه امکانش باشه ندارم.. Sad
تشکر کنندگان: mamalino10 ، AOC Kermani ، Ehsan1358 ، powerb
(2013-11-16 ساعت 20:40)sejz نوشته:  
(2013-11-16 ساعت 19:54)majid7 نوشته:  

دوست عزیز مرسی از جوابتون.. ولی خب اگه آدرس داشتم که میدادم.. در رابطه با مدارک هم میدونم که میره به همون آدرس قبلی و ازین بابت مشکلی ندارم.
مشکل اینجاست که من به اون ادرسی که دادم فعلا نمیرم و موقتا شهر دیگه ایی میرم که ادرسی ندارم اونجا.. و خواستم ببینم مشکلی پیش میاد یا نه؟ قصد تغییر ادرس رو هم اگه امکانش باشه ندارم.. Sad
نه مشکلی نیست .
تنهامشکلی که هست اینه که اگه در محلی که ادرس دادید نباشید ویا کسی رو به اون ادرسی که دادید نداشته باشید
مدارک برگشت میخوره ومقداری دوباره باید هزینه و زمان صرف کنید تا بتونید مدارک رو بگیرید
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: AOC Kermani ، Ehsan1358 ، powerb
(2013-11-16 ساعت 17:57)amiz.abdollah نوشته:  سلام دوستان یه مشاوره کوچیک میخواستم

درمورد تبدیل 2 به 3 من یه گشتی تو مغازه ها زدم، هم قیمت گرفتم هم تنوع اونها رو دیدم کلا سه مدل بود :

-- این مدل از همه گرون تر بود ((سفید رنگ)) و با کفیت بهتر، به اصطلاح چند کاره و از همه مدل ها گرون تر ابعادی حدودی 10 * 5 داشت که رنج قیمتی حدود 7 تا 11 هزار تومن داشت

-- مدل دیگه خیلی ساده بود ((خاکستری رنگ)) و هم کوچک تر و رنج قیمتی حدود 5 هزار تومن داشت

-- اخرین مدلی که من دیدم یکم قدیمی تر بود((مشکی)) به صورت یه جعبه کوچیک که پیچ رو باز میکردی دو شاخ وسیله مورد نظر رو داخل اش قرار میدادی (یا اینکه دو شاخ رو ببرید و بوسیله دو تا تکه ی فلزی سیم رو به این تبدیل وصل کنید) قیمت اش هم چیزی حدود 4 هزار تومن بود.

می خواستم بدون اون چیزی که شما تهیه کردین از همین مدل ها بوده؟؟؟ کدومش بهتره؟؟؟ اگر چیز دیگری بوده یه راهنمایی میکنید؟؟

با سپاس فراوان

همشهری عزیز به نظر من اونیکه از همه قویتر و بهتره رو بگیر.اونیکه بخوای سیم رو قطع کنی و دوباره وصل کنی دردسر داره و سیف هم نیست.اگه اشتباه نکنم تو خیابون طالقانی میشه پیدا کرد اگه هم خواستی بگو من از تهران بگیرم واستون بفرستم اصفهان.موفق باشی دادا.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
تشکر کنندگان: amiz.abdollah ، گل نهال ، afs ، afshinghwink ، AOC Kermani ، Ehsan1358
(2013-11-16 ساعت 21:50)romance33 نوشته:  همشهری عزیز به نظر من اونیکه از همه قویتر و بهتره رو بگیر.اونیکه بخوای سیم رو قطع کنی و دوباره وصل کنی دردسر داره و سیف هم نیست.اگه اشتباه نکنم تو خیابون طالقانی میشه پیدا کرد اگه هم خواستی بگو من از تهران بگیرم واستون بفرستم اصفهان.موفق باشی دادا.

ممنون از پاسخ تون همشهری

اتفاقا این قیمت ها مربوط به همون طالقانی هست. منتها هم می خواستم یه جور اطلاع رسانی کنم در مورد انواع مختلف و هم اینکه نظر بچه ها رو بدونم.

و به نظر ام همون مدل اولی یا دومی باید دو سه تا ازش بگیرم.
تشکر کنندگان: گل نهال ، afs ، ROYAAA ، romance33 ، AOC Kermani ، Ehsan1358 ، powerb
(2013-11-16 ساعت 12:54)angelio.asian نوشته:  ما دو هفته پیش از طریق شرکت پیمنت 165 دلار رو پرداخت کردیم و اون شرکت دونا ایمیل برامون فرستاد ایمیلی هم که فرستاد پرینت کردیم سوال اینه ما دو هفته دیگه پرواز داریم چه موقع باید پرینت پرداخت پول رو در آمریکا تحویل بدیم ؟

اون پرینت رو هیچ وقت تحویل نمی دید و فقط برای استفاده شخصی خودتون براتون صادر شده.

(2013-11-16 ساعت 13:00)angelio.asian نوشته:  ما رو استرس گرفت که نکنه بریم آمریکا گرین کارتمون نیاد بگند اقا گرین کارت تموم شد مثل ویزاها که برای بچه ها دم اخری گفتن تموم شد ایا تا حالا همچین چیزی ممکن بوده که ویزا بدند بعد گرین کارت ندن ؟

نیومدن گرین کارت با ندادن گرین کارت دو تا چیز جداست. شما اگر وارد امریکا می شید مطمئن باشید براتون گرین کارت صادر می شه. حالا اگر اومدنش یکم عقب جلو شد می تونه مشکل پستی یا مثل این باشه که با پیگیری می تونید بفهمید دقیقا چه اتفاقی افتاده. اما خیالتون راحت گرین کارت رو دارید.

(2013-11-16 ساعت 17:57)amiz.abdollah نوشته:  سلام دوستان یه مشاوره کوچیک میخواستم

با سپاس فراوان

امیزعبدلا جان من وقتی اومدم دوتا از این هایی که عکسش رو پایین گذاشتم گرفتم. از طالقانی بعد از اردیبهشت سمت راست مغازه چهارم بود یا پنجم. دقیق خاطرم نیست دوتاش رو ۴۰۰ تومان گرفتم یا دونه ای چهارصد تومان. خوب هم کار می کنه.

[عکس: ST-US.jpg]

(2013-11-16 ساعت 18:34)Mehrdadordi نوشته:  سلام به دوستاي عزيزم ، من تازه رسيدم "سياتل" و يه پاييز زيبا و واقعي رو دارم ميبينم ..

به سلامتی. واقعا پاییز امریکا زیبا ترین فصل این جاست به نظر من. از دستش ندید.

این درست نیست. صادر کردن سوشال ربطی به تاریخ انقضای ویزای شما نداره. هرموقع قبل از تاریخ اکسپایر شدن ویزا بیایید بدون مشکل مراحل اداری شما طی می شه.

این ادرسی که هواپیمایی ترکیش ازمون در آمریکا میخواد(برای ثبت تو سیستم),چه تو فرودگاه استانبول چه اینجا موقع خرید بلیط رو میتونم ادرس شهری به جز شهری که میخوام وارد بشم رو بدم؟ یا حتما همون شهر باید باشه؟ مثلا ادرس نیویورک بدم.. ولی بلیط دالاس بگیرم و برم اونجا؟ یا ادرس هم دالاس باشه؟

آدرسی که شرکت هواپیمایی ازشما می گیره مربوط به این می شه که اگر برای بارتون مشکلی پیش اومد یه اطلاعات تماسی از شما داشته باشند. حالا باید فکر کنید به فرض اگر بارتون گم شد می خواهید اون رو براتون کجا بفرستند؟ هرچند اگر به هردلیلی هم این اتفاق افتاد داخل خود فرودگاه می تونید فرم پرکنید و یک آدرس مشخص بهشون بدید. پس کلا چیز خیلی مهمی نیست.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
(2013-11-16 ساعت 22:57)amiz.abdollah نوشته:  
(2013-11-16 ساعت 21:50)romance33 نوشته:  همشهری عزیز به نظر من اونیکه از همه قویتر و بهتره رو بگیر.اونیکه بخوای سیم رو قطع کنی و دوباره وصل کنی دردسر داره و سیف هم نیست.اگه اشتباه نکنم تو خیابون طالقانی میشه پیدا کرد اگه هم خواستی بگو من از تهران بگیرم واستون بفرستم اصفهان.موفق باشی دادا.

ممنون از پاسخ تون همشهری

اتفاقا این قیمت ها مربوط به همون طالقانی هست. منتها هم می خواستم یه جور اطلاع رسانی کنم در مورد انواع مختلف و هم اینکه نظر بچه ها رو بدونم.

و به نظر ام همون مدل اولی یا دومی باید دو سه تا ازش بگیرم.

من یه دونه تبدیل از طالقانی اصفهان گرفتم که همه چیز رو به همه چیز تبدیل میکنه Smile 12 هزار تومن گرفتم. اینجا هم توی مغازه ها میشه چیزای ساده گرفت. من یه چیزی شبیه عکس بالا رو 4 دلار خریدم. ساده و سبک و کوچیکه. نمیدونم تو مغازه های یک دلاری بشه ازش گیر اورد یا نه. اگه اصفهان 400 تومنه خب ارزش داره برین اونجا بگیرید ولی کلا اینجا میشه همه چیز خرید. نگران نباشید. فقط چیزی که هست اینجا ولتاز (من ر سه نقطه ندارم Smile ) هم متفاوته. شارزر گوشی یا لب تاپ کار میکنه ولی مثلا سشوار من خیلی اینجا ضعیفه. بم گفتند که به جای کانورتر باید ترسفرمر بگیرم که هم خیلی گندست هم واسه یه سشوار ارزش نداشت بخرم. من یه سشوار عالی اینجا خریدم 30 دلار. پس به نفعتونه هم وسایلی رو که میارین مطمئن بشید کار میده بتون و هم الکی یه عالمه تبدیل بار نکنید بیارید. موفق باشید
2013AS59XX// ابوظبی// مصاحبه: اول آوریل// 1 نفر// دریافت ویزا: 4 آوریل// مقصد: کالیفرنیا (سانفرنسیسکو)

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان