کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام دوستان...

لطفا یک مدل GPS خوب معرفی کنید که گرون نباشه و کارایی قابل قبولی داشته باشه

ممنونم از یاری سبزتان
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، AOC Kermani ، powerb
(2013-11-17 ساعت 23:43)mohssen نوشته:  سلام دوستان...

ممنونم از یاری سبزتان
منظورت از خوب و کارایی چیه؟
بهتری نوع گوشی شماست حالا اگر هم گوشی نشد بری برای خرید
خیلی راحت میشه نوع مورد نظرت رو پیدا کنی.
چه گوشی چه دستگاه یادت باشه نقشه آبدودیت باشه
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: mohssen ، romance33 ، AOC Kermani ، powerb
دوستان يه مشكلي پيدا كرديم با وسايل برقي كه قرار بوده بيارم.
اپيليدي، پلوپز، سشوار را كه چك كردم نوشته از ٢٢٠-٢٤٠ ولت
حالا اگه مبدل ٢٢٠ به ١١٠ هم استفاده كنيم، اينا قراره ضعيف عمل كنه يا مشكلي نيست؟
مثلاً لپ تاپ نوشته ١٠٠-٢٢٠ ولت. فكر كنم ميدل واسه اينجور وسايليه كه مثل لپ تاپ
اگه اينطوريه پس بارمو سنگين نكنم و اونا رو نيارم
ميشه هركي اطلاع داره كمك كنه؟
ممنون
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: deineath ، pari pariaaa ، romance33 ، ali_gh ، aghaghia ، nika ، AOC Kermani ، Ehsan1358 ، powerb
درمورد خوراکی ها چقدر مجازه ؟ مثلا 3-4کیلو پسته آجیلی ؟ یا زعفرون به مقدار لازم .

اگه چیزی به نظرتون لازمه که بچه ها اینجا صحبت نکردن در موردش لطفا بگید Big Grin
مثلا دوستان رو حوله و تبدیل برق و .. تاکید داشتن .
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، nika ، AOC Kermani
سلام دوستان
ممنون میشم اگه راهنماییم کنین... چطور میتونم رمز عبور اکانت ساخته شده برای پرداخت 165$ رو تغییر بدم !!! با توجه به اینکه هنوز پرداخت نکردم, می خوام بدم یکی از دوستانم پرداخت کنه!
متشکرم
کیس نامبر: ****2013AS00 / مصاحبه : ابوظبی، 24 جون 2013 ، یکضرب / 1نفر / ورود: 19 دسامبر / مقصد اولیه: لس انجلس ...
تشکر کنندگان: AOC Kermani
(2013-11-18 ساعت 00:05)majid7 نوشته:  

ممنونم از یاری سبزتان
من فکر میکنم TomTom خوبه ولی چه مدلی بهتره نمیدونم...
منظورم از کارایی و خوب بودن این مسایل هست:
قیمت
Life Time free Update
Over Speed Warning

ترجیح من اینه که یک GPS جدا بگیرم...
حالا با این شرایط فکر میکنین چه مدلی بهتره
تشکر کنندگان: AOC Kermani
(2013-11-18 ساعت 08:24)mohssen نوشته:  

ممنونم از یاری سبزتان
قیمت
Life Time free Update
Over Speed Warning

عمو سعید اینجا جواب داده
بهتره سوالتون رو یه جا بپرسید و منتظر جواب بمونید
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: mohssen ، گل نهال ، romance33 ، mhb161 ، AOC Kermani ، Ehsan1358 ، powerb
سلام دوستان عزیزم.

یک سوال دارم که اگه کسی اطلاع داشته باشه جواب بده خیلی ممنون می شم. من حدود یک ماه پیش اومدم امریکا , (من برنده ی اصلی بودم.)در حالی که شوهرم چون درایران کار داشت و همین طور دخترم در ایران موندند و 10 روزه دیگه می ایند. منتها من از مسیر دوحه ، نیویورک , استین اومدم ولی اونها قراره بیاند هیوستون بعد استین. به نظر شما اینکه اونها از قرودگاه دیگه ای وارد خاک امریکا بشند مشکلی ایجاد نمی کنه؟ چون پرونده ی من را در نیویورک بررسی کردند, ایا اونها هم نیاید از همون فرودگاه وارد شوند؟
ممنون می شم زودتر جواب بدید چون فرصت زیادی به پروازشون نمونده.
تشکر کنندگان: AOC Kermani ، powerb
(2013-11-18 ساعت 01:31)گل نهال نوشته:  دوستان يه مشكلي پيدا كرديم با وسايل برقي كه قرار بوده بيارم.
حالا اگه مبدل ٢٢٠ به ١١٠ هم استفاده كنيم، اينا قراره ضعيف عمل كنه يا مشكلي نيست؟
ممنون
وسايلي مثل سشوار و اتو و ... اصلن با مبدل خوب كار نمي كنه.
ما پلوپز و سشوار و اتو اينجا خريديم قيمتها به ترتيب از 20$، 15$ و 20$ هست به بالا . بنابراين فكر آوردنش را نكنيد كه پشيمون مي شويد.
ولي همونطور كه گفتيد داستان شارژر ها متفاوته و رنج ولتاژشون همه جا جواب مي ده.
2012, Bay Area, CA
تشکر کنندگان: گل نهال ، romance33 ، afs ، dana ، farshad_m ، deineath ، gbtm ، nika ، KIMIA2005 ، AOC Kermani ، Ali Sepehr ، rira1982 ، mehrdad pharm ، Ehsan1358 ، پروا ، gema
(2013-11-18 ساعت 08:47)Parniyan2013 نوشته:  سلام دوستان عزیزم.

یک سوال دارم که اگه کسی اطلاع داشته باشه جواب بده خیلی ممنون می شم. من حدود یک ماه پیش اومدم آمریکا , (من برنده ی اصلی بودم.)در حالی که شوهرم چون درایران کار داشت و همین طور دخترم در ایران موندند و 10 روزه دیگه می ایند. منتها من از مسیر دوحه ، نیویورک , استین اومدم ولی اونها قراره بیاند هیوستون بعد استین. به نظر شما اینکه اونها از قرودگاه دیگه ای وارد خاک آمریکا بشند مشکلی ایجاد نمی کنه؟ چون پرونده ی من را در نیویورک بررسی کردند, ایا اونها هم نیاید از همون فرودگاه وارد شوند؟
ممنون می شم زودتر جواب بدید چون فرصت زیادی به پروازشون نمونده.
هیچ مشکلی پیش نمیاد دوست گرامی فقط احتمال داره هنگام ورود از همسرتون تاریخ و پورت ورود شما رو بپرسن چون منم شرایط شما رو داشتم فقط از من سوال کرد همسرت چه تاریخی و کجا وارد شده اونم داشت از من تایید میگرفت فکر کنم خودش رو مانیتورش داشت میدید.
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
تشکر کنندگان: گل نهال ، romance33 ، afs ، gbtm ، nika ، AOC Kermani ، Parniyan2013 ، pari pariaaa ، Ehsan1358 ، powerb
(2013-11-18 ساعت 08:30)shimoda نوشته:  
(2013-11-18 ساعت 08:24)mohssen نوشته:  

ممنونم از یاری سبزتان
قیمت
Life Time free Update
Over Speed Warning

عمو سعید اینجا جواب داده
بهتره سوالتون رو یه جا بپرسید و منتظر جواب بمونید
بهترین جی پی اس ها معمولا تولید کمپانی گارمینه اما بستگی داره شما از جی پی اس چه استفاده ای میخواید . بودجه شما چقدره ؟؟؟سرعت و خطا چقذر مهمه باطری و وزن و کیفیت و کلی المان دیگه هم باید در نظر بگیرید.
اگه استفاده شما کاربری ساده هست برای استفاده تو امریکا بهترین انتخاب همین گوشی های هوشمنده که هم GPS داره هم AGPS
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
تشکر کنندگان: mohssen ، romance33 ، nika ، AOC Kermani ، powerb
سلام.
ما روز جمعه از تهران به مقصد استانبول با ترکیش پرواز کردیم.
3 ساعت پروازمون طول کشید. 3:15 ساعت هم در استانبول بودیم. خیلی فرودگاه شلوغی بود. برای سوار شدن به هواپیما به مقصد واشنگتن ازمون آدرس خواستن. 11 ساعت پرواز تا واشنگتن و حالا هو Fairfax هستیم در Virginia که حدود 15-20 دقیقه تا DC فاصله داره. از فردا هم میرم دنبال کارهای اداری
Case Number: 2013AS2xxx - رؤیت قبولی: May 2012 - ارسال مدارک: May 2012 - نامه دوم: October 2012 - مصاحبه: December 2012، ابوظبی - کلیرنس: 190 روز - صدور ویزا: July 2013 - سفر به آمریکا: November 2013 - مقصد: ویرجینیا، اوکلاهما
تشکر کنندگان: ROYAAA ، romance33 ، afs ، dana ، AsemanAbee ، nika ، valencia ، AOC Kermani ، pari pariaaa ، Ehsan1358 ، azar1348
(2013-11-18 ساعت 01:31)گل نهال نوشته:  دوستان يه مشكلي پيدا كرديم با وسايل برقي كه قرار بوده بيارم.
ممنون

گل نهال عزیزم اونهایی که طبق فرمایشتون 100-220 هستن قابل استفاده هستن ولی بقیه ضعیف عمل میکنن.پلو پز هم شنیدم یکی از برندهای ایرانی با برق 110 زده.پیگیر میشم بهتون اطلاع میدم.
http://www.albasco.com/pars-khazar-181-t...ker-1.html
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
تشکر کنندگان: گل نهال ، aghaghia ، gbtm ، KIMIA2005 ، AOC Kermani ، pari pariaaa ، Ehsan1358
(2013-11-17 ساعت 02:10)Fereshteh Esfahan نوشته:  بچه ها کسی میدونه من که هنوز گرین کارتم نیومده، کارت سوشالم دستم نیست ولی شمارش رو گرفتم؛ چه جوری میتونم به جایی که میخوام واسش کار کنم ثابت کنم که اجازه کار دارم. آخه حتی روی برگه ای که واسه سوشال اقدام کردم نوشته: از کارت سوشال فقط وقتی میتونید واسه کار استفاده کنید که از department of homeland security مجوز کار داشته باشید. توی برگه ای هم که شمارم رو روش نوشته و بم داده نوشته شده که: این برگه مجوز کار شما نیست. کسی هست که بتونه کمکم کنه؟!

سلام فرشته جون .من با شما تو سفارت ابوظبی اشنا شدم یادت میاد منم از اصفهان بودم، بههر حال می خواستم بگم که شوهرم ظرف 2 هفته کار پیدا کرد و ما هنوز سوشیالمونم نیومده یعنی اصلا ازش نخواستن فقط همون ویزا واسشون کافی بود اخه همون ویزا نشون میده که شما گرین کارت داری و اجازه کار هم داری
کیس نامبر : 10xxx، تاریخ رویت قبولی 23 اکتبر، ارسال مدارک 30 اکتبر با پست تی ان تی، تعداد افراد 2 نفر
مصاحبه 19 اگوست،ابوظبی ، کلیرنس دقیقا دو هفته بعد. دریافت ویزا 15 سپتامبر,اقامت سن حوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: hoseyn ، afs ، romance33 ، گل نهال ، amiz.abdollah ، nika ، AOC Kermani ، pari pariaaa ، EKAM
سلام دوستان بالاخره ما هم رسیدیم پرواز(ترکیش)خوبی داشتیم ولی در فرودگاه لس انجلس قسمت نیو ایمگرنت حدود 4 ساعت معطل شدیم که بیشتر از پرواز خستمون کردSad در عوض هیچکدوم از چمدونها رو نگاه نکردندBig Grinاز فردا هم قراره دنبال کارهای ssn بریم...........فعلا از خدمتتون مرخص میشم
کیس نامبر:2013as6200 کنسولگری:ایروان مقصد:لس آنجلس(ولی)

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان