کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-11-21 ساعت 23:41)angelio.asian نوشته:  
(2013-11-21 ساعت 09:46)nnhh نوشته:  
(2013-11-20 ساعت 10:51)angelio.asian نوشته:  دوستان سلام
لطفا دراسرع وقت جوابمو بدید شاید در مطالب و صفحات قبلی گفته شده ولی من امکانات و فرصت خوندن اونها رو ندارم پس پیشاپیش اگر تکراریه عذر خواهی میکنم
ما از ایران 165 دلار رو از طریق شرکت پیمنت درتهران پرداخت کردیم دو هفته ای دیگه میریم آمریکا
سوال من اینه
برای تغییر آدرس توی همون سایت پیمنت بایدرفت ؟ و به چه طریقی؟ با تشکر فراواااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ن
دوست عزیز ماشالله شما اینقدر عجله داری که پست های همین صفحه رو هم نمیخونی. چند تا پست بالاتر کاوه کاملا" و برای چندمین بار توضیح داده. پست رو بخونین خیلی کامله . بهر حال برای تغییر ادرس باید برین توی سایت USCIS ELIS و هم چنین سایت پست آمریکا USPS , انشالله موفق باشین.

دوست عزیز کاملا حق با شماست ولی مشکل من ادرس سایت هست و گر نه ادرس روداشته باشم طبق گفته های دوستموم کاوه جان پیش میرم لطفا یه نفر هرادرس سایتی که لازمه برای تغییر ادرس بده بقیه مراحل رو تا حدی دستگیرم شده
باز دیدی حالا دقت نکردیBig GrinBig Grin
www.usps.com سایت اداره پست هستش باید از یک کردیت کارت مبلغ یک دلار به حسابشون بریزید. البته بعضی دوستان هم رفتن دفتر پست که ممکنه بیشتر از یک دلار براشون خرج برداشته باشه
http://www.uscis.gov/uscis-elis
اینهم سایت uscis elis هستش که باید توپروفایلتون ادرس رو عوض کنین.
موفق باشین
زیاد هم نگران نباشین
2013AS7xxx- تعداد كيس دو نفر-رويت قبولي مي ٢٠١٢-إرسال مدارك مي ٢٠١٢- مصاحبه W4 مي ٢٠١٣ أبوظبي- اپديت ٧ و ١٢ اگوست نفر أصلي كيس - كلير ١٤ اگوست -دريافت ويزا ٢٥ اگوست
تشکر کنندگان: mhb161 ، Soap McTavish ، romance33 ، ramin_red ، لاتاری
(2013-11-21 ساعت 22:30)alirezass نوشته:  PASSCODES
Represented Applicants/Petitioners - If your Representative provided you with a Case Passcode,
select Enter Case Passcode to access and review your pending application or petition.
بچه کسی میدونه این چی ؟
تو سایت elis اومده بود

سلام من از يكي پرسه دم گفت به كسي كه وكيل داره ربط داره
کیس نامبر: 2013AS0000106xx • ارسال فرمها: DHL • افراد كيس 2 نفر • کنسولگری: ایروان • مقصد california• مصاحبه:هفته اول آگوست • کلیر ٣١آگوست دريافت ويزا :٦سپتامبر
تشکر کنندگان: alirezass ، ROYAAA ، لاتاری ، powerb
دوستان سلام، من الان دو ماهه كه اومدم ال اي درست سر يكماه گرين كارتها اومده تا در منزل ولي نميدونم كه چرا اداره پست داخل ميل باكس ننداخته و برگردانده به پست، ما هم كه رفتيم اداره پست تحويل بگيريم گفتند اينجا نيست و برگشته به فرستنده، حالا به اداره مهاجرت هم كه زنگ ميزنيم،ميگن به دست ما نرسيده و شما بايد فرمهاي AR11 وI90 را پركنيد. واقعأ ديگه خسته شدم، كم از بابت بيكاري و مخارج و غربت وووووو مشكل داشتيم، اين هم شده قوز بالا قوز.
کیس نامبر2013AS50XXتعدادکیس۴نفر،w3مارچ ‍‍ایروان،کلیربعداز۱۲۱روزCool
(july 18th)(دریافت ویزاjuly31th)
(2013-11-22 ساعت 10:59)Ali.US نوشته:  دوستان سلام، من الان دو ماهه كه اومدم ال اي درست سر يكماه گرين كارتها اومده تا در منزل ولي نميدونم كه چرا اداره پست داخل ميل باكس ننداخته و برگردانده به پست، ما هم كه رفتيم اداره پست تحويل بگيريم گفتند اينجا نيست و برگشته به فرستنده، حالا به اداره مهاجرت هم كه زنگ ميزنيم،ميگن به دست ما نرسيده و شما بايد فرمهاي AR11 وI90 را پركنيد. واقعأ ديگه خسته شدم، كم از بابت بيكاري و مخارج و غربت وووووو مشكل داشتيم، اين هم شده قوز بالا قوز.
روی میل باکس باید اسم تک تک اعضای خانواده نوشته باشه اگه ننوشتین یک برچسب بزنید و بنویسید
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: romance33 ، Ali.US ، philter ، nnhh ، onlyonline ، لاتاری ، powerb ، Lemony
بالاخره اولین سفر من به امریکا هم انجام شد. برای خوندن بخش دوم سفرنامه بنده که البته با چند روزی تأخیر به دلیل دست و پا کردن لپ تاپ و ریختن فونت فارسی روی ویندوز هشت تقدیم حضور می شه، اینجا رو ملاحظه بفرمایین. Smile
شماره کیس: AS201360XX، کنسولگری: ابوظبی، تعداد افراد کیس: یک نفر، مصاحبه: 2013 ,April w3 برگه آبی، کلیرنس: 9 جون (48 روزه)
تشکر کنندگان: aghaghia ، romance33 ، ROYAAA ، AsemanAbee ، پدی ، roeentan ، KIMIA2005 ، mhb161 ، philter ، لاتاری ، مانترا ، powerb
(2013-11-22 ساعت 00:39)گل نهال نوشته:  
(2013-11-22 ساعت 00:22)alirezass نوشته:  
(2013-11-21 ساعت 23:56)گل نهال نوشته:  كسي ميدونه قطر ايرويز براي هر كيلو اضافه بار چقدر ميگيره؟

گل نهال جان برو به این سایت
اضافه بار قطرایرویز
يعني به اضاي هر كيلو اضافه بار بايد ٢٥ دلار بديم؟؟؟!!!

ﮔﻞ ﻧﻬﺎﻝ ﺟﺎﻥ
ﭼﻨﺪ ﺧﻄ ﭘﺎﻳﻴﻦ ﺗﺮ ﻫﻤﻮﻥ ﺻﻔﺤﻪ اﻳﻦ ﻧﻮﺷﺘﻪ

Excess baggage is charged per kilo except to / from the Americas, where it is charged per piece.
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
تشکر کنندگان: romance33 ، گل نهال ، mhb161 ، لاتاری
سلام به همه عزیزان،.بچه‌ها من الان هیوستون هستم و شدیدا به دنبال هم خونه می‌گردم کلا دنبال خونه می‌گردم.کسی‌ اگه اینجا آشنا داره یه یاری برسونه تا پول ما ته نکشیده.ببخشید که فارسی ندارم.
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، romance33 ، mhb161 ، valencia ، لاتاری
دوستان سلام

متاسفانه بعد از گذشته ۳ ۴ ماه از ورود من به آمریکا هنوز greencard و ssn به آدرسی که داده بودم نرسیده... من حدود ۱ ماه آمریکا بودم(مرداد ماه) و بعدش برگشتم ایران. حالا از اینجا از چه طریقی می‌تونم پیگیر این موضوع باشم؟ با دفتر که تماس میگیرم ازم میخواد receipt number رو وارد کنم. وقتی وارد میکنم میگهreceipt number غلطه. توی سایت USCIS هم که میرم در قسمت My Case Status , نوشته که کیس من الان در مرحلهٔ Initial Review هست..

آیا راه حلی به ذهنتون میرسه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.
تشکر کنندگان: romance33 ، لاتاری ، powerb
با سلام خدمت دوستان گل حلال مشکلات مهاجر سرایی: همسر من ماه پیش برای کارهاش برگشت ایران و الان که گرین کارتش اومده میخاد بیاد امریکا می خواستم بدونم که پست کردن گرین کارت فرضا به اروپا یا کانادا اشکالی نداره یا ممنوع است؟
سوال دیگه این که گرین کارت من (برنده ی لاتاری ) و پسرم نیومده (چهار ماه گذشته ) ودر مرحله یinitial review مونده . اقدام خاصی باید انجام بدم؟لطفا جواب منو بدید. این هم میشه یک ثواب توی بلاد کفر.
کیس نامبر 2013as1###
تعداد اعضا چهار نفر مصاحبه هفته ی اول دسامبر
تشکر کنندگان: mhb161 ، لاتاری ، powerb
(2013-11-22 ساعت 07:37)nnhh نوشته:  
لطفا دراسرع وقت جوابمو بدید شاید در مطالب و صفحات قبلی گفته شده ولی من امکانات و فرصت خوندن اونها رو ندارم پس پیشاپیش اگر تکراریه عذر خواهی میکنم
ما از ایران 165 دلار رو از طریق شرکت پیمنت درتهران پرداخت کردیم دو هفته ای دیگه میریم آمریکا
سوال من اینه
برای تغییر آدرس توی همون سایت پیمنت بایدرفت ؟ و به چه طریقی؟ با تشکر فراواااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ن
دوست عزیز ماشالله شما اینقدر عجله داری که پست های همین صفحه رو هم نمیخونی. چند تا پست بالاتر کاوه کاملا" و برای چندمین بار توضیح داده. پست رو بخونین خیلی کامله . بهر حال برای تغییر ادرس باید برین توی سایت USCIS ELIS و هم چنین سایت پست آمریکا USPS , انشالله موفق باشین.

دوست عزیز کاملا حق با شماست ولی مشکل من ادرس سایت هست و گر نه ادرس روداشته باشم طبق گفته های دوستموم کاوه جان پیش میرم لطفا یه نفر هرادرس سایتی که لازمه برای تغییر ادرس بده بقیه مراحل رو تا حدی دستگیرم شده
www.usps.com سایت اداره پست هستش باید از یک کردیت کارت مبلغ یک دلار به حسابشون بریزید. البته بعضی دوستان هم رفتن دفتر پست که ممکنه بیشتر از یک دلار براشون خرج برداشته باشه
موفق باشین
زیاد هم نگران نباشین

مرسی عزیز دل خواهر ازتوضیحات جمع و جورتون
چه موقع اون یه دلار رو که نوشتید باید واریز کنم بعد ز رفتن به امریکا ؟ با ازهمین ایران؟
تشکر کنندگان: لاتاری ، powerb
سلام، من 165 دلار را از بانک اسپانیایی پرداخت کردم، مشکلی داره؟
تشکر کنندگان: لاتاری
(2013-11-22 ساعت 21:02)angelio.asian نوشته:  
(2013-11-22 ساعت 07:37)nnhh نوشته:  
سوال من اینه

موفق باشین
زیاد هم نگران نباشین

مرسی عزیز دل خواهر ازتوضیحات جمع و جورتون
چه موقع اون یه دلار رو که نوشتید باید واریز کنم بعد ز رفتن به آمریکا ؟ با ازهمین ایران؟
دوست عزیز وقتی شما تو سایت پست تغییر ادرس میدین بعد از چند روز یهنامه براتون میاد که Verification address هستش بعلاوه یه ایمیل هم میاد براتون که ازتون میخواد با تایید اون ،تغییر ادرس رو دوباره تایید کنین. بنابراین اگه امریکا نباشین و اون نامه ها بیاد و بدست شما نرسه ممکنه تغییر ادرس شما قبول نشه.
نتیجه اخلاقی اینکه عجله نکنید وقتی وارد امریکا شدید اولا" ادرس جدیدتون رو دقیقا" روی یک کاغذ بنویسید و بدید مامور مهاجرت خودش تو فرم وارد کنه ( کنترل کنید اشتباه نباشه) بعد که رسیدین خونه و خستگی تون در رفت برین تو سایت پست و ادرس رو عوض کنین.
آخرین موضوع اینکه تو سایت پست ذکر کنین که فقط نامه هایی که به اسم شما میاد رو باید تغییر ادرس بدن و به صاحبخونه هم بسپارید که یه نامه هم برای اون به اسم شما میاد که اقا یا خانم ... ما ادرس شما رو تغییر دادیم.
موفق باشید و به سلامتی برسین به مقصد.
2013AS7xxx- تعداد كيس دو نفر-رويت قبولي مي ٢٠١٢-إرسال مدارك مي ٢٠١٢- مصاحبه W4 مي ٢٠١٣ أبوظبي- اپديت ٧ و ١٢ اگوست نفر أصلي كيس - كلير ١٤ اگوست -دريافت ويزا ٢٥ اگوست
تشکر کنندگان: romance33 ، لاتاری ، powerb
(2013-11-22 ساعت 17:47)amiraryan نوشته:  با سلام خدمت دوستان گل حلال مشکلات مهاجر سرایی: همسر من ماه پیش برای کارهاش برگشت ایران و الان که گرین کارتش اومده میخاد بیاد آمریکا می خواستم بدونم که پست کردن گرین کارت فرضا به اروپا یا کانادا اشکالی نداره یا ممنوع است؟
سوال دیگه این که گرین کارت من (برنده ی لاتاری ) و پسرم نیومده (چهار ماه گذشته ) ودر مرحله یinitial review مونده . اقدام خاصی باید انجام بدم؟لطفا جواب منو بدید. این هم میشه یک ثواب توی بلاد کفر.

من اطلاع کافی ندارم ولی مامور فرودگاه گفت مهری که روی پاستون میزنیم حکم گرین کارتتون رو داره و تا یک سال میتونین باهاش رفت و آمد کنین اگه این جوریه احتیاج به پست کردن گرین کارت نیست اگه اشتباه میکنم دوستان نظر بدن چون خیلی ها در وضعیت شما هستن
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: amiraryan ، لاتاری
سلام دوستان
من الان 40 روزه وارد امریکا شدم و هنوز خبری از گرین کارتم نیست. 20 روز پش زنگ زدم به اداره مهاجرت گفتن هنوز پرونده ای نداریم و حدودا تا 45 روز بعد از ورود زمان می بره تا گرین کارت بیاد. هنوز هم نامه wellcome برام نیومده که با اون بتونم وضعیت گرین کارتمو چک کنم.لطفا راهنمایی کنید چه کارایی میتونم بکنم واسه پیگیری گرین کارتم؟
تشکر کنندگان: apoornaki ، onlyonline ، لاتاری ، mohammadg846
سلام دوستان من یه مشکلی دارم در سایت https://elis.uscis.dhs.gov/ مبالغ رو پرداخت کردم الان که میرم برای تغییر آدرس میگه بلاک شدین باید چکار کنم؟
شماره کیس ***4 , افراد :2نفر ,کنسولگری : ابوظبی, مصاحبه :june، مقصد :لس آنجلس Smile ويزا يك ضرب Cool
تشکر کنندگان: amirfarahan ، m.mina

کاربران در حال بازدید این موضوع: