کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-11-21 ساعت 10:21)آسمان نیلگون نوشته:  10 روز مونده به اکسپایر ویزا بیاد کسی که گیری نداره تو پورت نیویورک یا حالا هر جا ؟؟!!
سلام عرض شد البته.سوالم خیلی بد بود ؟؟ ببخشید .
ارادت به همه

من 4 روز مانده به اکسپایر اومدم لس آنجلس. مشکلی نبود. موفق باشید.
2013AS4xxx
(2013-11-18 ساعت 01:31)گل نهال نوشته:  دوستان يه مشكلي پيدا كرديم با وسايل برقي كه قرار بوده بيارم.
اپيليدي، پلوپز، سشوار را كه چك كردم نوشته از ٢٢٠-٢٤٠ ولت
حالا اگه مبدل ٢٢٠ به ١١٠ هم استفاده كنيم، اينا قراره ضعيف عمل كنه يا مشكلي نيست؟
مثلاً لپ تاپ نوشته ١٠٠-٢٢٠ ولت. فكر كنم ميدل واسه اينجور وسايليه كه مثل لپ تاپ
اگه اينطوريه پس بارمو سنگين نكنم و اونا رو نيارم
ميشه هركي اطلاع داره كمك كنه؟
ممنون

گل نهال جان

بقیه وسایل رو قبلا راجع بهشون بهت گفتم اما مبایل و لپ تاب با برق اینجا هم کار می کنند بدون نیاز به مبدل و فقط تبدیل 2 شاخه به سه شاخه لازم دارند.
تشکر کنندگان: گل نهال ، romance33 ، AOC Kermani ، philter ، mhb161 ، لاتاری ، مانترا
(2013-11-21 ساعت 11:38)پروا نوشته:  
(2013-11-18 ساعت 01:31)گل نهال نوشته:  دوستان يه مشكلي پيدا كرديم با وسايل برقي كه قرار بوده بيارم.
اپيليدي، پلوپز، سشوار را كه چك كردم نوشته از ٢٢٠-٢٤٠ ولت
حالا اگه مبدل ٢٢٠ به ١١٠ هم استفاده كنيم، اينا قراره ضعيف عمل كنه يا مشكلي نيست؟
مثلاً لپ تاپ نوشته ١٠٠-٢٢٠ ولت. فكر كنم ميدل واسه اينجور وسايليه كه مثل لپ تاپ
اگه اينطوريه پس بارمو سنگين نكنم و اونا رو نيارم
ميشه هركي اطلاع داره كمك كنه؟
ممنون

گل نهال جان

بقیه وسایل رو قبلا راجع بهشون بهت گفتم اما مبایل و لپ تاب با برق اینجا هم کار می کنند بدون نیاز به مبدل و فقط تبدیل 2 شاخه به سه شاخه لازم دارند.
گل نهال جون به خدا اينا اينجا ارزونه نيار
من سشورا خريدم ٩ دلار ٨ ماه داره كار ميكنه عاليييييي ، اتو ٧ دلار ، همزن ٥ دلار!!!! خيلي بهتر از همزن ايران هم هست !!
فقط صيغه پلوپزو نميفهمم كه هر كس مياد ميخواد بياره ، اگه ته ديگ دوست دارين كه خوب اينجا همه خونه ها اجاق گاز داره روش پلو بپزين با ته ديگ اگه نه كه اينجا پلويز ٢٠ دلاره
اپيليدي هم همه جور قيمتي هست ولي خوباش ٧٠ - ٨٠ دلاره
لب تاب و موبايل هم كه همونجور كه پروا جان ميگه احتياجي به تبديل ندارهSmile؛)
من هم فردا پرواز دارم مقصد اتلانتا . ۱۶۵ دل ا ر اونجا میدم . ادرس رو هم تو فرودگاه فکر کنم میشه تغییر داد. لطفا راهنمایی کنید . من کاملا گیج شدم. یه تغییر ادرس تا حالا هر کسی یه نظر داده.اخر چی کار کنیم. همون فرودگاه کفایت میکنه یا فرم AR-11 رو سایت ۱۶۵ د ل ا ر رو و سایت پست ام ر ی ک ا ر و و سایت اداره مهاجرت رو باید هک کرد ؟؟؟ اگه راهنمایی کلی و مفید بکنید دعا گوییم .
8XXX * ایروان
تشکر کنندگان: گل نهال ، valencia ، AOC Kermani ، shadi79 ، ali1982 ، لاتاری ، Ehsan1358
PASSCODES
Represented Applicants/Petitioners - If your Representative provided you with a Case Passcode,
select Enter Case Passcode to access and review your pending application or petition.
بچه کسی میدونه این چی ؟
تو سایت elis اومده بود
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: لاتاری
(2013-11-21 ساعت 09:46)nnhh نوشته:  
(2013-11-20 ساعت 10:51)angelio.asian نوشته:  دوستان سلام
لطفا دراسرع وقت جوابمو بدید شاید در مطالب و صفحات قبلی گفته شده ولی من امکانات و فرصت خوندن اونها رو ندارم پس پیشاپیش اگر تکراریه عذر خواهی میکنم
ما از ایران 165 دلار رو از طریق شرکت پیمنت درتهران پرداخت کردیم دو هفته ای دیگه میریم آمریکا
سوال من اینه
برای تغییر آدرس توی همون سایت پیمنت بایدرفت ؟ و به چه طریقی؟ با تشکر فراواااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ن
دوست عزیز ماشالله شما اینقدر عجله داری که پست های همین صفحه رو هم نمیخونی. چند تا پست بالاتر کاوه کاملا" و برای چندمین بار توضیح داده. پست رو بخونین خیلی کامله . بهر حال برای تغییر ادرس باید برین توی سایت USCIS ELIS و هم چنین سایت پست آمریکا USPS , انشالله موفق باشین.

دوست عزیز کاملا حق با شماست ولی مشکل من ادرس سایت هست و گر نه ادرس روداشته باشم طبق گفته های دوستموم کاوه جان پیش میرم لطفا یه نفر هرادرس سایتی که لازمه برای تغییر ادرس بده بقیه مراحل رو تا حدی دستگیرم شده
تشکر کنندگان: لاتاری
كسي ميدونه قطر ايرويز براي هر كيلو اضافه بار چقدر ميگيره؟
تشکر کنندگان:
(2013-11-21 ساعت 23:56)گل نهال نوشته:  كسي ميدونه قطر ايرويز براي هر كيلو اضافه بار چقدر ميگيره؟

گل نهال جان برو به این سایت
اضافه بار قطرایرویز
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: گل نهال ، philter ، mhb161 ، Ehsan1358
(2013-11-22 ساعت 00:22)alirezass نوشته:  
(2013-11-21 ساعت 23:56)گل نهال نوشته:  كسي ميدونه قطر ايرويز براي هر كيلو اضافه بار چقدر ميگيره؟

گل نهال جان برو به این سایت
اضافه بار قطرایرویز
يعني به اضاي هر كيلو اضافه بار بايد ٢٥ دلار بديم؟؟؟!!!
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: romance33 ، لاتاری ، Ehsan1358
(2013-11-21 ساعت 10:30)onlyonline نوشته:  
(2013-11-21 ساعت 09:49)nnhh نوشته:  
(2013-11-20 ساعت 08:51)ALNB نوشته:  
(2013-11-20 ساعت 00:49)ramin_red نوشته:  با سلام خدمت دوستان، من می‌خوام آدرس رو در فرم AR-11تغییر بدم ولی‌ یک مشکل برام پیش اومده، اونجا که می‌پرسه Is this change of address for an application or petition currently in progress?گزینهٔyes رو میزنم و در قسمت پایین رسیپت نامبر که با IOEشروع می‌شه رو می‌خواد و همچنین form number، من form numberرو OS155Aمیزنم ولی‌ نمیدونم چرا در آخر سر بعد از پر کردن درست همه گزینه‌ها میگه The Form Number you selected does not match our records for that Receipt Number. کسی‌ می‌دونه کهform number برای پرداخت ۱۶۵ دلار چی‌ هست؟ ممنون
این هم لینک فرم AR-11هست: https://egov.uscis.gov/coa/coaCreate.do

دوست عزیز
من هم همین مشکل رو داشتم و پس از پرسیدن از یک وکیل متوجه شدم که شماره فرم تغییر آدرس مربوط به ویزاهای لاتاری در فرم تغییر آدرس آنلاین تعریف نشده. برای همین فورمت پی دی اف فرم A-11 رو توی اینترنت پر کردم و ازش پرینت گرفتم و فردا می خوام ببرم اداره پست پستش کنم به آدرس اداره مهاجرت. به هر حال اگه این موضوع راه حل آنلاینی داشته باسه و دوستان دیگه بدونن من هم خوشحال می شم یاد بگیرم.
دوستان عزیز من فقط در پروفایل ELIS و همینطور در سایت پست تغییر ادرس دادم گرین کارت هامون هم امروز درست بعد از 34 روز از ورود بدستمون رسید.

سلام
دوست عزیز ، شما در سایت ELLIS قسمت Profile رو فقط برای خودتون پز کزدید یا برای تک تک افراد همراهتون هم قسمت Profile رو update کردید ؟
من هر چی قسمت Profile رو نگاه کردن فقط می شه اطلاعات یک نفر (برنده ) رو وارد کرد
ممنون می شم راهنمایی کنید .
من موندم این همه از دوستان که رفتن ، این قسمت رو انجام ندادن ؟
2013asXX - از آنکارا تا سان فرانسیسکو ، ولی هنوز از ستاره ها متنفرم
تشکر کنندگان: ROYAAA ، لاتاری
(2013-11-21 ساعت 16:31)nikan_sh نوشته:  من هم فردا پرواز دارم مقصد اتلانتا . ۱۶۵ دل ا ر اونجا میدم . ادرس رو هم تو فرودگاه فکر کنم میشه تغییر داد. لطفا راهنمایی کنید . من کاملا گیج شدم. یه تغییر ادرس تا حالا هر کسی یه نظر داده.اخر چی کار کنیم. همون فرودگاه کفایت میکنه یا فرم AR-11 رو سایت ۱۶۵ د ل ا ر رو و سایت پست ام ر ی ک ا ر و و سایت اداره مهاجرت رو باید هک کرد ؟؟؟ اگه راهنمایی کلی و مفید بکنید دعا گوییم .

ادرستو تو فرودگاه بايد عوضش كني و بعد اينكه اومدي و مستقر شدي برو نزديكترين دفتر پستي و اونجا خودشون فرم اماده اي دارن كه اگر از راهنماي دفتر بپرسي ميده بهت، همونو پر كن و هزينه هم نمي خواد و مجاني پست ميكنه اين فرم رو واست، من تو سايت هزار جور مدرك ازم خواست و همينكارو انجام دادم بالاخره، و خوشبختانه گرين كارد مونم به همون ادرسي كه تو فرودگاه و دفتر پستي عوض كرده بودم اومدن. بهترين و بي دغدغه ترين راه و البته مطمئن ترين راه به نظر من همين دفتر پستي هست.
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
تشکر کنندگان: mhb161 ، romance33 ، roeentan ، لاتاری
دوستان سلام دو ماهه كه اومدم كاليفرنيا و يه بار هم تغيير ادرس داشتم كه از طريق سايت اداره پست اينكار رو كردم ، هنوز گرين كارتم به دستم نرسيده در حاليكه گرين كارت ديگران حداكثر يك ماهه بدستشون رسيده ، اگر دوستاني كه تجربه اي دارند من رو راهنمايي كنند ممنون ميشم
تشکر کنندگان:
بهتره كه فقط از لوازم برقي فقط موبايل و لپ تاپ رو با خودتون بياريد چون قيمت مبدل گرونه و در بعضي لوازم از خود اون وسيله گرونتره
تشکر کنندگان: آسمان نیلگون ، ROYAAA ، گل نهال ، philter
سلام دوستان
من یک لپ تاپ از ebay خریدم ولی متاسفانه ویندوزش مشکل داره و بعد از چند روز مکاتبه با فروشنده، قبول کرد که واقعا مشکل داره و قرار شد یکی دیگه برام بفرسته...

کسی از دوستان با Return Policy آشنایی داره؟ در سایت ebay واسه آیتم من فقط زده که با فروشنده تماس بگیرم و اونم میگه که لپ تاپ رو بهش بر گردونم...
سوال اینه که من فقط لپ تاپ رو ببرم UPS و بگم برگردونن به فروشنده؟ یا میشه زنگ زد بیان از خونه بگیرن؟
آیا این روش امن هست؟ چون این وسط ebay هیچ کاری ظاهرا نمیکنه...فقط من هستم و فروشنده...
اگر کسی تجربه ای داره لطفا به من کمک کنه...
اینم از اولین خرید اینترنتی من که باید برگردونم!
تشکر کنندگان: mgolchin13 ، لاتاری
(2013-11-21 ساعت 10:30)onlyonline نوشته:  
(2013-11-21 ساعت 09:49)nnhh نوشته:  
(2013-11-20 ساعت 08:51)ALNB نوشته:  
(2013-11-20 ساعت 00:49)ramin_red نوشته:  با سلام خدمت دوستان، من می‌خوام آدرس رو در فرم AR-11تغییر بدم ولی‌ یک مشکل برام پیش اومده، اونجا که می‌پرسه Is this change of address for an application or petition currently in progress?گزینهٔyes رو میزنم و در قسمت پایین رسیپت نامبر که با IOEشروع می‌شه رو می‌خواد و همچنین form number، من form numberرو OS155Aمیزنم ولی‌ نمیدونم چرا در آخر سر بعد از پر کردن درست همه گزینه‌ها میگه The Form Number you selected does not match our records for that Receipt Number. کسی‌ می‌دونه کهform number برای پرداخت ۱۶۵ دلار چی‌ هست؟ ممنون
این هم لینک فرم AR-11هست: https://egov.uscis.gov/coa/coaCreate.do

دوست عزیز
من هم همین مشکل رو داشتم و پس از پرسیدن از یک وکیل متوجه شدم که شماره فرم تغییر آدرس مربوط به ویزاهای لاتاری در فرم تغییر آدرس آنلاین تعریف نشده. برای همین فورمت پی دی اف فرم A-11 رو توی اینترنت پر کردم و ازش پرینت گرفتم و فردا می خوام ببرم اداره پست پستش کنم به آدرس اداره مهاجرت. به هر حال اگه این موضوع راه حل آنلاینی داشته باسه و دوستان دیگه بدونن من هم خوشحال می شم یاد بگیرم.
دوستان عزیز من فقط در پروفایل ELIS و همینطور در سایت پست تغییر ادرس دادم گرین کارت هامون هم امروز درست بعد از 34 روز از ورود بدستمون رسید.

سلام
دوست عزیز ، شما در سایت ELLIS قسمت Profile رو فقط برای خودتون پز کزدید یا برای تک تک افراد همراهتون هم قسمت Profile رو update کردید ؟
من هر چی قسمت Profile رو نگاه کردن فقط می شه اطلاعات یک نفر (برنده ) رو وارد کرد
ممنون می شم راهنمایی کنید .
فقط اطلاعات فرد برنده اپدیت میشه
2013AS7xxx- تعداد كيس دو نفر-رويت قبولي مي ٢٠١٢-إرسال مدارك مي ٢٠١٢- مصاحبه W4 مي ٢٠١٣ أبوظبي- اپديت ٧ و ١٢ اگوست نفر أصلي كيس - كلير ١٤ اگوست -دريافت ويزا ٢٥ اگوست
تشکر کنندگان: ROYAAA ، onlyonline ، لاتاری ، m.mina ، powerb

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان