کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام من تازه با این سایت اشنا شدم ممنون از اطلاعات داده شده تازه شروع به خواندن کامنت ها کردم
سوال من این است من که گرین کارت از طریق فامیلی گرفتم والان 1 هفته است وارد آمریکا شدم باید 6 ماهی که هستم و 6 ماهی که ایران میرم برگه مالیاتی پر کنم واسه هر سال ؟
اگر یکبار پاس سفید بگیرم وقفه 2 ساله سابقه قبلی رو از بین میبره واسه سیتیزنشیپ؟
بازم ممنون از راهنمایی ها
تشکر کنندگان: nedaba
(2014-05-25 ساعت 22:10)nimo80 نوشته:  سلام دوستای خوبم. از همقطارای 2013ای کسی سن دیگو هست که از 26 جون بتونیم همو ببینیم ؟
راستی کسی تو سن دیگو مُتل مطمئن با قیمت مناسب سراغ داره برای یه هفته؟
از 26 جون تا یه هفته اقوامم دارن می رن کانادا و مجبورم تو اون یه هفته جای مطمئتی برای موندن پیدا کنم. خیلی نگرانم که تنهایی کجا می دونم بمونم که سِیف باشه Sad

با عرض معذرت پست شما مرتبط با تاپیک نیست . جای دیگر مطرح کنید. سپاس

(2014-05-26 ساعت 01:33)امیر پیمان نوشته:  سلام من تازه با این سایت اشنا شدم ممنون از اطلاعات داده شده تازه شروع به خواندن کامنت ها کردم
سوال من این است من که گرین کارت از طریق فامیلی گرفتم والان 1 هفته است وارد آمریکا شدم باید 6 ماهی که هستم و 6 ماهی که ایران میرم برگه مالیاتی پر کنم واسه هر سال ؟

با عرض معذرت پست شما مرتبط با تاپیک نیست سوال شما قبلا" بارها پرسیده شده و جواب موجود هست. سپاس
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
تشکر کنندگان: nimo80 ، Danoosh ، nedaba
سلام دوستان
ميخواستم ببينم به محض دريافت گرين كارت ميشه براي مادر تقاضاي ويزاي توريستي داد يا اينكه بايد يه مدت صبر كرد ؟ البته اين دريافت گرين كارت ما كه داستاني شده براي خودش و هنوز بدستمون نرسيده ولي اگر رسيد ميشه بلافاصله اقدام كرد براي مادر ( توريستي ) و چه جوري شروع ميشه مراحلش ؟
احتمالا به تاپيك ربط نداره نميدونم دقيقا از كدوم تاپيك شروع كنم به خوندن . با عرض معذرت از مديران عزيز
تشکر کنندگان: nimo80 ، alirezass ، mohsenmb ، Mehrdadordi ، shatsi ، nedaba
(2014-05-26 ساعت 08:21)maxsupermax نوشته:  
(2014-05-25 ساعت 22:10)nimo80 نوشته:  سلام دوستای خوبم. از همقطارای 2013ای کسی سن دیگو هست که از 26 جون بتونیم همو ببینیم ؟
راستی کسی تو سن دیگو مُتل مطمئن با قیمت مناسب سراغ داره برای یه هفته؟
از 26 جون تا یه هفته اقوامم دارن می رن کانادا و مجبورم تو اون یه هفته جای مطمئتی برای موندن پیدا کنم. خیلی نگرانم که تنهایی کجا می دونم بمونم که سِیف باشه Sad

با عرض معذرت پست شما مرتبط با تاپیک نیست . جای دیگر مطرح کنید. سپاس

(2014-05-26 ساعت 01:33)امیر پیمان نوشته:  سلام من تازه با این سایت اشنا شدم ممنون از اطلاعات داده شده تازه شروع به خواندن کامنت ها کردم

با عرض معذرت پست شما مرتبط با تاپیک نیست سوال شما قبلا" بارها پرسیده شده و جواب موجود هست. سپاس

با عرض معذرت من تو کدوم تاپیک باید سوالمو بپرسم؟
Case:7xxx- قبولی:٢می2012-سفارت:آنکارا-کارنتی:11مارچ2013-مصاحبه: آخر می2013*یکضرب*مقصد:ایشالابرای ساختن زندگی سن دیه گو!-سفرنامه آنکارا -ورود به آمریکا:17سپتامبر2013- سوشال:25سپتامبر2013- دریافت گرین کارت 21 اکنبر2013- مهاجرت نامه
تشکر کنندگان: armin021 ، Mehrdadordi ، nedaba
این سوشال رو تو چه ایالت هایی میشه سریع تر گرفت چون من باید سریع حساب بانک باز کنم خیلی کارها دارم که بدون سوشال کارت امکانش نیست
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

تشکر کنندگان: armin021 ، pari pariaaa ، mohsenmb ، nedaba
سوال دیگه ای داشتم ..مگه نمیگن شماره سوشال سکوریتی رو هیچکس نباید بدونه و میشه سواستفاده کرد ازش پس چرا بعضی کالج ها و دانشگاها توی مدارکی که می گیرن میگن که یک کپی هم از کارت سوشال سکوریتی بگیرید این طوری که عددشو میبینند!
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

تشکر کنندگان: armin021 ، pari pariaaa ، mohsenmb ، farshad_m ، nedaba
(2014-05-27 ساعت 07:53)amaka747 نوشته:  سوال دیگه ای داشتم ..مگه نمیگن شماره سوشال سکوریتی رو هیچکس نباید بدونه و میشه سواستفاده کرد ازش پس چرا بعضی کالج ها و دانشگاها توی مدارکی که می گیرن میگن که یک کپی هم از کارت سوشال سکوریتی بگیرید این طوری که عددشو میبینند!
دوست عزیز این حرف شما درسته به همه اینو میگن اما بیشتر منظور ازاین حرف اینه که پشت تلفن و به افراد ناشناس ندید ,چون تجربه ای که خودم داشتم برای هر کاری شماره سوشالو ازمون میخوان حتی برای باز کردن کارتهای کردیت معمولیه یک مرکز خرید هم ,سوشالو میخوان ,اما اگه تو اینجور مواقع سوء استفاده ای از سوشالمون بشه چون خودمون میدونیم به چه جاهایی دادیم پیگریش راحته پس نگران نباشین چون بدون ارایه سوشال هیچ کاری نمشه کرد Smile
تشکر کنندگان: amaka747 ، behfaza ، farshad_m ، pari pariaaa ، nedaba

دوستان بزرگوار... هر سوالی رو هر جا نپرسید ... برید توو تاپیک مرتبط مطرح کنید ... تو 5 پست پیشین سوالات به همه چیز ربط داشته الا " اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت"
بیاییم خودمون رو اصلاح کنیم از همین مهاجرسرا .
ممنون
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
تشکر کنندگان: Danoosh ، farshad_m ، abbas41 ، farshad varaste ، saeedshafiee ، pari pariaaa ، AliT ، yalda91 ، nedaba ، pouya.m.t
سلام ببخشید من نمیدونم این سوال یا بهتر بگم درخواستم رو تو کدوم تاپیک باید مطرح کنم من از برندگان لاتاری 2015 هستم تازه اول کارم دارم فرم ها رو پر میکنم یه آدرس تو آمریکا میخواد ازمون جهت ارسال گرین کارت و من کسی رو ندارم تو آمریکا. آیا اینجا کسی هست که بتونه بهم کمک کنه؟ کسایی که رفتین آمریکا و آدرس ثابتی دارین اگه امکانش هست تو پیام خصوصی جواب بدین بهم
(2014-05-28 ساعت 23:42)lotttery2015 نوشته:  سلام ببخشید من نمیدونم این سوال یا بهتر بگم درخواستم رو تو کدوم تاپیک باید مطرح کنم من از برندگان لاتاری 2015 هستم تازه اول کارم دارم فرم ها رو پر میکنم یه آدرس تو آمریکا میخواد ازمون جهت ارسال گرین کارت و من کسی رو ندارم تو آمریکا. آیا اینجا کسی هست که بتونه بهم کمک کنه؟ کسایی که رفتین آمریکا و آدرس ثابتی دارین اگه امکانش هست تو پیام خصوصی جواب بدین بهم

دوست عزیز اگر کسی رو پیدا نکردی تو اون قسمت بزن NOT KNOWN YET
شما تا زمان گرفتن ویزا و حتی هنگام مصاحبه هم میتونی اون رو به این فرم پر کنی و وقتی رفتی ویزاتو بگیری اونوقت صددرصد نیاز داری بهش
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: نام کاربری somi ، shadi79 ، amjad ، گل نهال ، Mehrdadordi ، nedaba
(2014-05-29 ساعت 09:05)mechanicalengineer نوشته:  
(2014-05-28 ساعت 23:42)lotttery2015 نوشته:  سلام ببخشید من نمیدونم این سوال یا بهتر بگم درخواستم رو تو کدوم تاپیک باید مطرح کنم من از برندگان لاتاری 2015 هستم تازه اول کارم دارم فرم ها رو پر میکنم یه آدرس تو آمریکا میخواد ازمون جهت ارسال گرین کارت و من کسی رو ندارم تو آمریکا. آیا اینجا کسی هست که بتونه بهم کمک کنه؟ کسایی که رفتین آمریکا و آدرس ثابتی دارین اگه امکانش هست تو پیام خصوصی جواب بدین بهم

شما تا زمان گرفتن ویزا و حتی هنگام مصاحبه هم میتونی اون رو به این فرم پر کنی و وقتی رفتی ویزاتو بگیری اونوقت صددرصد نیاز داری بهش
ممنون از شما ولی تو فرم گزینه ای به نام NOT KNOWN YET نیست و باید حتما فیلد های آدرس پر بشه اگه منظورتون اینه که بجای آدرس تایپ کنم NOT KNOWN YET آیا مشکلی پیش نمیاد ؟
(2014-05-29 ساعت 11:29)lotttery2015 نوشته:  
(2014-05-29 ساعت 09:05)mechanicalengineer نوشته:  

ممنون از شما ولی تو فرم گزینه ای به نام NOT KNOWN YET نیست و باید حتما فیلد های آدرس پر بشه اگه منظورتون اینه که بجای آدرس تایپ کنم NOT KNOWN YET آیا مشکلی پیش نمیاد ؟
دوست عزیز در قسمت آدرس کلا گزینه ای وجود ندارد چون ادرس چیزیه که برای هر کس متفاوته و قابل گزینه ای شدن نیست !ضمنا شما حتی اگر این قسمت رو هم پر کنید کنارش باید ادرسی که در امریکا اونجا اقامت دارید رو هم اعلام کنید که قطعا اون رو الان ندارید ، من برای خودم این قسمت رو اینطور پر کردم و شما تا انتهای مراحل ویزا گرفتن و حتی در ابتدای ورود به ا مر یکا و همچنین پرداخت 165 دلار میتونید ادرس رو اپدیت کنید .
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: farshad varaste ، amjad ، qwerty1 ، nedaba
سلام دوستان كسى ميدانه شرائط جديدي كه ميگن برأي گرين كارت ٣ماه بأيد ورود به أمريكا داشته باشيد صحت داره يا نه إز ٦ ماه به ٣ ماه لطفا راهنمائي كنيد
(2014-05-26 ساعت 11:57)lilistar نوشته:  سلام دوستان
ميخواستم ببينم به محض دريافت گرين كارت ميشه براي مادر تقاضاي ويزاي توريستي داد يا اينكه بايد يه مدت صبر كرد ؟ البته اين دريافت گرين كارت ما كه داستاني شده براي خودش و هنوز بدستمون نرسيده ولي اگر رسيد ميشه بلافاصله اقدام كرد براي مادر ( توريستي ) و چه جوري شروع ميشه مراحلش ؟
احتمالا به تاپيك ربط نداره نميدونم دقيقا از كدوم تاپيك شروع كنم به خوندن . با عرض معذرت از مديران عزيز

ویزای توریستی ارتباطی با دریافت گرین کارت نداره ، فقط تو مراحل مصاحبه برای ویزا باید عنوان شه که بچه ها ویزا گرفتن و مادر برای کمک یا سر زدن به اونها داره میره که این شرایط رو تسهیل میکنه...باید هم از طریق سایت معروف که برای گرین کارت وقت گرفته شده وقت سفارت گرفت و اقدام کرد، فرمش متفاوته البته ، حتی برای خواهر یا برادر هم میشه اینکار رو کرد...
2013AS45xx ღ دیدن قبولی: 07 نوامبر ۲۰۱۲ ღ ارسال فرم‌ها: 23نوامبر ۲۰۱۲ با ایمیل ღ مصاحبه: 20 مارچ ۲۰۱۳، آنکارا، برگهٔ صورتی ღ سفرنامه ღ مقصد:  *San diego *California  Smile ، کلیر:16 سپتامبر(180 روز انتظار)، تاریخ issued : سپتامبر 19، دریافت ویزا: 20 سپتامبر *آنکارا* تاریخ ورود به امریکا: 23 نوامبر(قطر ایرلاین)
تشکر کنندگان: sce ، pari pariaaa ، farshad varaste ، lilistar ، yalda91 ، nedaba
سلام به همگي
ما براي بار دوم ميخواهيم به امريكا برويم البته گرين كارتها دستمون نيست و با همون ويزاي اوليه كه زمانش هم تموم شده عازم هستيم البته براي بار اول هم كه رفتيم مهري پايين ويزا خورده كه من هر چي نگاش كردم نديدم جاييش نوشته باشه تا يكسال اعتبار داره . حالا ميخوام بدونم مطمئنا مشكلي موقع خروج از فرودگاه امام پيش نمي ياد چون يادمه يكي از بچه ها ميگفت كه يكربع براي مامور توضيح مي دادند كه اين مهر پايين ويزا يكسال اعتبار داره و در نهايت كپي گرين كارت و نامه اي كه گرين كارت ايراد داشته و برگشت خورده به uscis نشون داده اند كه موفق به عبور شده اند . آيا دوستان ديگر به راحتي با همون مهر پايين ويزا از كشور خارج شده اند يا اينكه در كشورهايي مثل رم و تركيه ايراد نگرفته اند ؟
با تشكر فراوان
تشکر کنندگان: shatsi ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان