کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-08-12 ساعت 12:49)sezar447 نوشته:  سلام به همه بچه های 2013
1. من 5 سپتامبر 2013 وارد شدم و 2 هفته بعد خارج شدم و گرین کارتمم پست کردن به ادرس دوستم که متاسفانه پست گمش کرده :-( میخوام بدونم میتونم بعد 11.5 ماه که تو ایرانم با همین ویزای رو پاسپورت دوباره وارد شم؟؟؟
2. تو اون مدتی که اونجا بودم واسه پاس سفید اقدام کردم اما منتظر نامه ها نشدم و برگشتم الان باید از اول اقدام کنم یا میشه کرد؟
3. الان که من تو ایرانم میتونم ادرسم تو آمریکا رو از طریق سایت uscus عوض کنم؟ آخه لعنتی پورت ورود می خواد! می تونم همون پورت ورود ( فرودگاه) پارسالمو بدم.

توی ویزا ذکر شده که تا یکسال حکم گرین کارت رو داره
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: sezar447 ، قصه گو
لطفا یکی به این سوالم جواب بده وقتم داره تموم می شهههههه:
الان که من تو ایرانم میتونم ادرسم تو آمریکا رو از طریق سایت uscis عوض کنم ( فرم AR-11)؟ آخه لعنتی پورت ورود می خواد! می تونم همون پورت ورود ( فرودگاه) پارسالمو بدم؟؟؟
خواهش می کنم اگه می دونید بگین.
تشکر کنندگان: قصه گو
سلام دوستان، بالاخره بعد از ده ماه گرين كارتهاي من و خانواده ام بدستمان رسيد،،،،،البته من بيش تر از ده بار زنگ زدم و مثمر ثمر واقع نشد و در آخر ايميل دادم و تمام مداركي كه نياز بود رو براشون ايميل كردم و بعد از يكماه كه از ايميل من گذشت، گرين كارتها رسيد به در منزل
کیس نامبر2013AS50XXتعدادکیس۴نفر،w3مارچ ‍‍ایروان،کلیربعداز۱۲۱روزCool
(july 18th)(دریافت ویزاjuly31th)
تشکر کنندگان: alitab ، mohsenmb ، ffrfar ، apoornaki ، saeeds61 ، قصه گو ، lilistar ، azar1348 ، sce ، anahita 62 ، shoshina ، Saeed rezaee
(2014-07-12 ساعت 23:51)farnama نوشته:  سلام
تو تلوزیون میگفت پروازهایی که به آمریکا میرن رو خیلی جدی دارن چک می کنن به خاطر مسائل تروریستی
مثلا موبایل یا تبلت حتما باید شارژ داشته باشه که روشن کنن ببینن بمبی چیزی نباشه
من تازه کامپیوتر گرفتم.قصد دارم مادربورد رو باز کنم جدا ببرم.یعنی ایراد میگیرن؟
کسی تجربه ای داره؟

دوست عزيز سلام. من حدود چهار ماه پيش با پرواز امارات اومدم سانفرانسيسكو
ازونجا كه كامپيوترم برام خيلي اهميت داشت كيس و مونيتور رو تو يك چمدون گذاشتم و آوردم. هيچ مشكلي هم نبود. فقط دقت كن پاور ت با برق 110 سازگار باشه. سوالي بود در خدمتم.
پ.ن كلا خيلي ها بهم ميگفتن چرا بيست كيلو بارتو خرجه كامپيوتر ميكني. ولي خيلي خوشحالم كه سيستمم رو آوردم. خيلي به دردم خورد و ميخورهCoolCool
2013AS00003xxx ‫(٢ نفر) ღ دیدن قبولی: 11 می ღ ارسال فرم‌ها: 22 می با TPG ღ سفارت: آنکارا ღ مقصد: California وضعيت كيس: اتمام پروسه اداري 55 روز
سلام دوستان

من 1 آگوست سفر دومم را برای دو هفته به یو اس داشتم ، چند تا نکته :

1 - من گرین کارت دستم نبود و با همون ویزا که تو پاسم بود رفتم با امارات ، نه تو فرودگاه امام مشکلی بود و نه توی دوبی ، با اینکه من پاسم رو هم عوض کرده بودم و ویزا توی پاس قدیمیم بود . اینو گفتم چون بعضی از بچه ها یه کم نگرانی داشتن

2 - در فرودگاه ورودی به یو اس ( دالس ویرجینیا/واشینگتون دی سی ) با اینکه فقط 5 ماه از سفر اولم گذشته بود ، به شدت مورد بازخواست قرار گرفتم که چرا سفر اولم کوتاه مدت بوده ( 2 هفته ) و چرا اینقدر دیر برگشتم و آیا دیگه این دفعه میمونم یا .... که مجبور شدم یه عالمه توضیح بدم و عکس مادرم که زمینگیره رو رو موبایلم نشون بدم و با اینکه رفته بودم برای پاس سفید ولی گفتم آره بابا دیگه میمونم و ..... ، شاید این شانس من بود که یه کارمند بداخلاق به پستم خورد ولی گفتم که تو شرایط مشابه یه آمادگی ذهنی داشته باشین چون من توقع نداشتم و یهو اونجا استرس گرفتم Sad

3 - مدارک پاس سفید را دو ماه قبل از اینکه برم از همونجا توسط برادر همسرم که اونجا ساکنه پست شده بود و تو یه نامه جدا درخواست تاریخ انگشت نگاری برای اون تاریخی که میخواستم برم داده بودم ، که اونا هم تاریخ مورد نظر من رو اعمال کرده بودن ( تو نامه چیزی راجع به اینکه در یو اس هستم یا بیرون ننوشته بودم )
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: قصه گو ، ffrfar ، shadi79 ، mohsenmb ، kia_0950 ، S.gh ، himmlisch ، exxedus
(2014-08-16 ساعت 10:13)azar1348 نوشته:  سلام دوستان

1 - من گرین کارت دستم نبود و با همون ویزا که تو پاسم بود رفتم با امارات ، نه تو فرودگاه امام مشکلی بود و نه توی دوبی ، با اینکه من پاسم رو هم عوض کرده بودم و ویزا توی پاس قدیمیم بود . اینو گفتم چون بعضی از بچه ها یه کم نگرانی داشتن

2 - در فرودگاه ورودی به یو اس ( دالس ویرجینیا/واشینگتون دی سی ) با اینکه فقط 5 ماه از سفر اولم گذشته بود ، به شدت مورد بازخواست قرار گرفتم که چرا سفر اولم کوتاه مدت بوده ( 2 هفته ) و چرا اینقدر دیر برگشتم و آیا دیگه این دفعه میمونم یا .... که مجبور شدم یه عالمه توضیح بدم و عکس مادرم که زمینگیره رو رو موبایلم نشون بدم و با اینکه رفته بودم برای پاس سفید ولی گفتم آره بابا دیگه میمونم و ..... ، شاید این شانس من بود که یه کارمند بداخلاق به پستم خورد ولی گفتم که تو شرایط مشابه یه آمادگی ذهنی داشته باشین چون من توقع نداشتم و یهو اونجا استرس گرفتم Sad

3 - مدارک پاس سفید را دو ماه قبل از اینکه برم از همونجا توسط برادر همسرم که اونجا ساکنه پست شده بود و تو یه نامه جدا درخواست تاریخ انگشت نگاری برای اون تاریخی که میخواستم برم داده بودم ، که اونا هم تاریخ مورد نظر من رو اعمال کرده بودن ( تو نامه چیزی راجع به اینکه در یو اس هستم یا بیرون ننوشته بودم )

بسیار عالی . می تونم بپرسم روی چه فرمی تاریخ رو مشخص کرده بودید برای پاس سفید؟ من میخوام‌دقیقا این کارو انجام بدم همش نگرانم توی بازه زمانی ۱۲ روزه ای که‌اونجام کارا انجام نشه .
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان:
(2014-08-17 ساعت 06:36)deineath نوشته:  
(2014-08-16 ساعت 10:13)azar1348 نوشته:  سلام دوستان

بسیار عالی . می تونم بپرسم روی چه فرمی تاریخ رو مشخص کرده بودید برای پاس سفید؟ من میخوام‌دقیقا این کارو انجام بدم همش نگرانم توی بازه زمانی ۱۲ روزه ای که‌اونجام کارا انجام نشه .
دوست من سلام
براي پاس سفيد :فرم انلاين i131 رو از سايت مهاجرت پر ميكني ،٢ قطعه عكس5#5 كپي از ويزا با مهر يا گرين كارت اگر داري
مدارك لازم رو ٣ هفته قبل از اومدنت به امريكا بده به كسي ببره يا
پست كن كه تو اين فاصله تا ميرسي امريكا نامه اولت بياد و بعد نامه دوم انگشت نگاري
بعد از اون ميتوني بياي ايران , و بين ٤٠ تا ٢ماه هم طول ميكشه
واست پست ميشه و كسي ميتونه واست بياره ايران
كيس : 2013AS65$$
تاریخ قبولی : انكارا/1 مي2012
تاریخ مصاحبه:هفته اخرمی2013 /
بركه صورتي/ ١ نفر/مقصد:سياتل
اپديت ها:/٣٠ مي،١٨، ١٩ جولاي،١٦ ١،٦،٧،١٢،١٥اگوستCool
:cleared on:16August 2013
Issued on : 23August 2013
Finito Big Grin
تشکر کنندگان: ffrfar ، KIMIA2005 ، قصه گو ، exxedus ، azar1348 ، deineath
(2014-06-19 ساعت 14:02)mohajer vegas نوشته:  سلام دوستان
من بعد از 8 ماه هنوز گرین کارتم نیومده یک بار هم برای اثر انگشت به uscis زفتم و هنوز منتظرم
کسی هست با شرایط من یا مشابه من ؟

من شرایطم مشابه شماست. گرین کارتم تو پست گم شده، انگشت نگاری هم رفتم بعد یکسال هنوز نیومده.
تشکر کنندگان: alirezass ، قصه گو
سلام دوستان ، یه سوال حیاتی Sad
من و خانواده ام به تازگی گرین کارد را دریافت کرده ایم، وقتی برای اجاره ی خانه رفتیم مدارک بسیاری از ما خواستند، از جمله مدرک شغلی که نشان دهد من سه برابر اجاره این آپارتمان را ماهیانه به دست می آورم، زمانت کننده، کردیت کارد و .... خوب ما هم اکنون تازه گرین کارد گرفته ایمو و بانک هم به این زودی به ما کردیت کارد نمیدهد، و ممکن است تا مدتی نتوانیم کار کنیم یا اینکه در آمدمان به آن حد نباشد، و این در حالی است که ما حتی به آنها پیشنهاد دادیم که تمام پول یک سال را حاضریم پیش بدهیم، ولی از آنجایی که قوانین امریکا سفت وسخت است قبول نکردند. میخواستم بدونم برای تازه وارد هایی مثل ما که هیچ کس را در اینجا ندارند باید چگونه خانه بگیرند؟ لطفا هر چه سریع تر کمکم کنید
تشکر کنندگان: jjcale ، قصه گو
جای بدی رفتید. بگردید صاحب خانه ای که شرایط شما رو قبول کند بسیار زیاد است. قانونی در ایالت متحده آمریکا برای این مواردی که گفتید وجود ندارد و کسی که پیشش رفته اید خیلی سختگیر است و سختگیری شخصی است نه قانونی
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: natanail ، قصه گو ، anahita 62 ، Shahabpk ، زری وحدتی
(2014-08-22 ساعت 09:30)natanail نوشته:  سلام دوستان ، یه سوال حیاتی Sad
من و خانواده ام به تازگی گرین کارد را دریافت کرده ایم، وقتی برای اجاره ی خانه رفتیم مدارک بسیاری از ما خواستند، از جمله مدرک شغلی که نشان دهد من سه برابر اجاره این آپارتمان را ماهیانه به دست می آورم، زمانت کننده، کردیت کارد و .... خوب ما هم اکنون تازه گرین کارد گرفته ایمو و بانک هم به این زودی به ما کردیت کارد نمیدهد، و ممکن است تا مدتی نتوانیم کار کنیم یا اینکه در آمدمان به آن حد نباشد، و این در حالی است که ما حتی به آنها پیشنهاد دادیم که تمام پول یک سال را حاضریم پیش بدهیم، ولی از آنجایی که قوانین آمریکا سفت وسخت است قبول نکردند. میخواستم بدونم برای تازه وارد هایی مثل ما که هیچ کس را در اینجا ندارند باید چگونه خانه بگیرند؟ لطفا هر چه سریع تر کمکم کنید

دوست عزیز باید ببینید طرف قرارداد شما شخص است یا کمپانی. معمولاً کمپانی ها (برخی اندک) نیاز به فیش حقوق دارند که نشاندهنده این است شما توان پرداخت کرایه خانه را دارید. شما میتوانید با لیزینگ آفیسها (ساختمان اجاره دهنده یا مدیر مجتمع) تماس بگیرین و یا از طریق سایت منزل مورد نظر رو اجاره کنید. خیلی از صاحبخانه ها هستن که شرایط شما رو با جون و دل میپذیرن
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: alirezass ، natanail ، قصه گو ، anahita 62 ، Shahabpk ، زری وحدتی
البته ما هر دفعه برای اجاره ی مجتمع های آپارتمانی رفتیم، شاید قوانین خانه ها فرق می کند،
تشکر کنندگان: قصه گو ، Shahabpk
(2014-08-15 ساعت 22:13)Ali.US نوشته:  سلام دوستان، بالاخره بعد از ده ماه گرين كارتهاي من و خانواده ام بدستماننگرانم آن،،البته من بيش تر از ده بار زنگ زدم و مثمر ثمر واقع نشد و در آخر ايميل دادم و تمام مداركي كه نياز بود رو براشون ايميل كردم و بعد از يكماه كه از ايميل من گذشت، گرين كارتها رسيد به در منزل

دوست عزیز لطفا راهنمایی کنین به کجا ایمیل بزنم گرین کارتم هنوز به دستم نرسیده . هرچه به این شماره زنگ می زنم مشغوله . خیلی نگرانم . نمی تونم برم امریکا جور نمیشه بخاطر هزینه اش .
(2014-08-15 ساعت 22:13)Ali.US نوشته:  سلام دوستان، بالاخره بعد از ده ماه گرين كارتهاي من و خانواده ام بدستماننگرانم آن،،البته من بيش تر از ده بار زنگ زدم و مثمر ثمر واقع نشد و در آخر ايميل دادم و تمام مداركي كه نياز بود رو براشون ايميل كردم و بعد از يكماه كه از ايميل من گذشت، گرين كارتها رسيد به در منزل

دوست عزیز لطفا راهنمایی کنین به کجا ایمیل بزنم گرین کارتم هنوز به دستم نرسیده . هرچه به این شماره زنگ می زنم مشغوله . خیلی نگرانم . نمی تونم برم امریکا جور نمیشه بخاطر هزینه اش .
تشکر کنندگان: alirezass
با سلام
دوست گرامي آيا شما پاس سفيد داشتيد و اين همه بهتون گير دادن
با اين حساب پاس سفيد براي چي صادر ميشه
با تشكر
***2013AS7 ‫(٢ نفر) ღ مصاﺣﺒﮧ: 15 مي۲۰۱۳، ابوظبي، برگهٔ سفيد ღ كليرنس ღ كلير 30جون ღمقصد: فلوريدا *ویزا 16 جولای2013 تا 15 جون2014 @
تشکر کنندگان: termeh_med

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان