کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج زن ایرانی با مرد امریکایی
توصیه می کنم لینک های زیر را مطالعه کنید و قبل از هر اقدامی حتما با مراجع قانونی مشورت کنید

http://www.dadesfahan.ir/SubjectView/tab...fault.aspx

http://bafia.moi.ir/Portal/Home/ShowPage...9592df65f1
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: volkan19831122 ، الهه سابق ، msar
(2012-11-13 ساعت 02:16)elahenadafy2 نوشته:  آره یکی از دوستان ما هم با یه آقای خارجی ازدواج کرده و ایران زندگی میکنن، ولی اون آقا شناسنامه یا پاس ایرانی نتونسته بگیره. نمیدونم چجوره ولی حتی ازدواجشون هم ثبت قانونی نشده

عزیزم میتونم بپرسم ملیت اقا چی بوده؟ و اینکه ازدواجشون در خارج از ایران ثبت شده که غیر قانونیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
ایشون اهل برمه هستش و داخل ایران ازدواج کردن.
ببینم شخص مورد نظر شما آمریکاییه و میخواد بیاد ایران زندگی کنه؟

اگه طرفتون آمریکایی باشه که فکر نکنم اصلا بهشون ویزا بدن که بخوان بیان ایران. اقامت که دیگه جای خود داره.
مطمئن نیستم، ولی به نظرم یه جایی اینو شنیدم
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، msar
(2012-11-13 ساعت 17:53)elahenadafy2 نوشته:  ایشون اهل برمه هستش و داخل ایران ازدواج کردن.
ببینم شخص مورد نظر شما آمریکاییه و میخواد بیاد ایران زندگی کنه؟

اگه طرفتون آمریکایی باشه که فکر نکنم اصلا بهشون ویزا بدن که بخوان بیان ایران. اقامت که دیگه جای خود داره.
مطمئن نیستم، ولی به نظرم یه جایی اینو شنیدم

بله ایشون امریکایی هستن، نمیدونم به خدا، فکر کردن به این مسئله داره دیوونم میکنهSad خودشون که به دفتر ایران در واشنگتن تماس گرفتن گفتن باید از طریق دعوتنامه عمل کنی
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، sadeghi897 ، msar
خوب شما چرا نمیری آمریکا؟
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، shabnam.84 ، sadeghi897 ، msar
(2012-11-13 ساعت 18:39)elahenadafy2 نوشته:  خوب شما چرا نمیری آمریکا؟

مشکل خانوادمه، میگن اول ایشون باید بیادSad
پاسخ
خب اومدن ایشون یه مقدار سخته و به نظرم نیاد خیلی بهتره. اگه خانواده ایراد میگیرن. قرار بگذارین تو دبی یا ترکیه همدیگر و ببینید و شما هم با یکی از اعضای خانواده تشریف ببرین برای دیدار. بعد می تونید از طریق ویزای نامزدی یا ازدواج برین آمریکا.

و اینکه بعد شما میتونیدعلاوه بر ازدواج آمریکایی و بین المللی بعدا در امریکا از طریق پست کردن مدارکتون به کنسول ایران تو واشنگتن ازدواجتون رو در شناسنامه تون ثبت کنید با توجه به اینکه مسلمان هم هستن کار راحت تره تا جایی که میتونم.

غمم از وحشت پوسیدن نیست/
غمم از زیستن بی تو در این لحظه ی پر دلهره است...
پاسخ
دقیقا همینطور که شبنم جان گفت، بهترین راه اینه که برید ترکیه همدیگه رو ببینید و ازدواج بین المللی انجام بدین و بعدش واسه ویزای ازدواج اقدام کنید. به همین راحتی
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، sadeghi897 ، msar
یکی از کشورهای همسایه قرار بگذارید
ارمنستان هم خوبه مخارج کمه اگر بخواهید ببنید یکی دو هفته
بعد ترکیه و دبی هم خوبه واسه گردش و ماه عسل
ایول دمتون گرم انصافا
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Ali Sepehr ، shabnam.84 ، melisa ، msar
سلام،

می خواستم ببینم همسرتون خودش می خواست مسلمان شه یا برای ازدواج صرفا این کارو کردن؟

راستش نامزد من علاقه ای به اسلام نداره (من خودم هم مذهبی نیستم) ولی حاضره مراحل رو طی کنه. می خواستم ببینم چه جوریه و چه قدر سخته. ممکنه گیر بدن که این صرفا ظاهر سازیه؟
پاسخ
سلام،

می خواستم ببینم همسرتون خودش می خواست مسلمان شه یا برای ازدواج صرفا این کارو کردن؟

راستش نامزد من علاقه ای به اسلام نداره (من خودم هم مذهبی نیستم) ولی حاضره مراحل رو طی کنه. می خواستم ببینم چه جوریه و چه قدر سخته. ممکنه گیر بدن که این صرفا ظاهر سازیه؟
پاسخ
ممنون از پاسخ هاتون و مهاجر سرا
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه.

مورد من یک کمی فرق داره. من با شوهرم که آمریکییه سه سال پیش ازدواج بین المللی کردم در تزکیه. حالا به خاطر یک سری ملاحظات تصمیم گرفتیم عقد اسلامی هم بکنیم. از شرایطش و اینکه چه مشکلاتی ممکنه توسط سفارت برامون پیش بیاد اطلاع ندارم. کسی چنین تجربه ای داره که بتونه کمکم کنه؟

متشکرم.
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
سلام دوست عزیز
امکان ازدواج زن ایرانی با تبعه خارجی در قوانین ایران
پیش بینی شده ولی به اجازه دولت منوط هست .  
این اجاز به وزارت کشور و اداره اتباع امور بیگانه و ...واگذارشده و دوندگی داره. شما در هر کشور دیگری غیر از ایران، به سفارت خونه ایران مراجعه و مدارک درخواستی شون رو تکمیل میکنین و بعد به شما وقت برای عقد اسلامی میدن. همسر آمریکایی تون فقط جمله اشهد ان لا.....رو باید بلد باشن البته در صورتی که مسلمون نباشن و بعد آقای رایزن فرهنگی خبطه عقد اسلامی تون رو میخونه و بعد از ، یکی دو هفته برای دربافت مدارکتون مراجعه میکنین. یکی از برگه هایی که به شما داده میشه برگه تشرف همسرتون به دین اسلامه و نام ایشون هم در شناسنامه شما ثبت میشه و با گرفتن ویزا براشون ، ایشون هم همراه شما میتونن بیان ایران . اوایل ویزاشون ممکنه یه ماهه باشه سالهای بعد تا سه ماه بهشون ویزا میدن. دوستان مهاجرسرایی در پست های قبلی اطلاعاتی گذاشتن اوناها رو هم میتونید مطالعه بفرمایید. این تجربه یکی از بستگانم با آقایی اروپایی بود که بعد از یک سال که از ازدواجشون گذشته بود به سفارت ایران مراجعه و درخواست عقد اسلامی کرده بودن و هیچ مشکلی براشون پیش نیومد. سلامت و شاد باشین.
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، گل رخ
(2016-04-07 ساعت 18:58)Pargosha نوشته:  سلام دوست عزیز
امکان ازدواج زن ایرانی با تبعه خارجی در قوانین ایران
پیش بینی شده ولی به اجازه دولت منوط هست .  
این اجاز به وزارت کشور و اداره اتباع امور بیگانه و ...واگذارشده و دوندگی داره. شما در هر کشور دیگری غیر از ایران،  به سفارت خونه ایران مراجعه و مدارک درخواستی شون رو تکمیل میکنین و بعد به شما وقت برای عقد اسلامی میدن. همسر آمریکایی تون فقط جمله اشهد ان لا.....رو باید بلد باشن البته در صورتی که مسلمون نباشن و بعد آقای رایزن فرهنگی خبطه عقد اسلامی تون رو میخونه و بعد از ، یکی دو هفته برای دربافت مدارکتون مراجعه میکنین. یکی از برگه هایی که به شما داده میشه برگه تشرف همسرتون به دین اسلامه و نام ایشون هم در شناسنامه شما ثبت میشه و با گرفتن ویزا براشون ، ایشون هم همراه شما میتونن بیان ایران . اوایل ویزاشون ممکنه یه ماهه باشه سالهای بعد تا سه ماه بهشون ویزا میدن. دوستان مهاجرسرایی در پست های قبلی اطلاعاتی گذاشتن اوناها رو هم میتونید مطالعه بفرمایید. این تجربه یکی از بستگانم  با آقایی اروپایی بود که بعد از یک سال که از ازدواجشون گذشته بود به سفارت ایران مراجعه و درخواست عقد اسلامی کرده بودن و هیچ مشکلی براشون پیش نیومد. سلامت و شاد باشین.

سلام دوست خوب

خیلی ممنونم که جواب دادین به سوالم. من توی سایت گشتم اما تجربه ازدواج دوستان با مرد غیرمسلمان رو ندیدم توی مهاجرسرا. لطف میکنین لینک بدین؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان