کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: تا به حال چند مرتبه در قرعه کشی گرین کارت شرکت کرده اید؟
امسال برای اولین بار شرکت می کنم
33.79%
49 33.79%
یک دوره
21.38%
31 21.38%
دو دوره
11.72%
17 11.72%
سه دوره
8.28%
12 8.28%
چهار دوره
8.28%
12 8.28%
پنج دوره
4.14%
6 4.14%
شش دوره
3.45%
5 3.45%
هفت دوره
1.38%
2 1.38%
هشت دوره
2.07%
3 2.07%
نه دوره
1.38%
2 1.38%
بیشتر از نه دوره
4.14%
6 4.14%
مجموع 145 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
طی سالهای گذشته چند دوره در قرعه کشی گرین کارت شرکت کرده اید؟
من اززمانی که لاتاری اینترنتی شد ثبت نام میکنم (من و همسرم) اما متاسفانه خبری نیست !
خدابزرگ است .
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان خوب و عزیز خودم
من 2 بار شرکت کردم که بار دوم برنده شده و ویزا گرفتم.
ایشالا همگی امسال برنده میشید و همه تون هم ویزا میگیرید Smile
کیس نامبر : AS000021XX
دریافت نامه اول : 1st April 2008
ارسال نامه اول : 28th May 2008
اعلام کارنت : 15th August 2008
دریافت نامه دوم : 10th September 2008
تاريخ مصاحبه : 7th October 2008
دریافت ویزا : 8th October 2008
تاریخ ورود به آمریکا: 14th March 2009
دریافت گرین کارت : 14th April 2009
تشکر کنندگان: arashj666
سلام به آقا سعید و بقیه دوستان.
اگر ممکنه به سوالات من هم جواب بدید:
1- آیا زمان ثبت نام در لاتاری 2010 تاثیری در شانس برنده شدن داره؟ یعنی اگر کسی مثلا 20 آبان ثبت نام کنه از کسی که 20 مهر ثبت نام کرده شانسش کمتره؟
2- آدرسی که باید به عنوان آدرس پستی بدیم اگر خارج از کشور مثلا کانادا باشه بهتره یا نه؟
3- آدرس خارج از کشور محدودیت زمانی ایجاد میکنه. (تا اونا برای من پست کنن و برعکس). این مشکل ساز نیست؟
4- این آدرس میشه آدرس همه مکاتبات بعدی؟ و آیا میشه اون رو تغییر داد؟
**ممنون **
تشکر کنندگان:
سلام imand

1. خیر تاثیری نداره
2. فرق نمی کنه چون از امسال شما میتونید وضعییت برنده شدن رو انلاین چک کنید. اگر نامه به دستتون هم نرسه میتونید بهشون ایمیل بزنید و پیگیر قضیه شید.
3. خیلی طول نباید بکشه اگه با پست DHL بفرستن
4. اگه برنده شدید بعدا میشه اون رو تغییر داد
شماره کیس: 2009AS17XXX
نامه قبولی: 08 6th May
ارسال فرمهای سری اول: 9th Jun 08
کارنت: 9th Feb 09
نامه دوم: 09 20s Mar از طریق ایمیل
معاینه پزشکی: 09 31st Mar
مصاحبه: 09 14th April
کلیرنس و ویزا: 09 31st Aug (پس از 130 روز)
هزینه قبل از ورود به آمریکا:1050€ نفری
ورود به آمریکا: 09 16th Nov
دریافت گرین کارت: 09 22nd Dec
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

من هم كه با امسال فكر كنم 9 سال است شركت مي‌كنم و اميدوارم كه تمام كساني كه آرزوي ديدن و زندگي در امريكا را دارند امسال در لاتاري 2010 برنده شوند و البته نااميد نشويد كه نااميد فقط شيطان است و اگر آرزوهاي بزرگ داشته باشيد حتما به آن خواهيد رسيد. به اميد ديدار همگي دوستان در امريكا........Rolleyes
ثبت نام : بعد از وقفه دو ساله، به امید خدا اکتبر 2018 برای لاتاری 2020  
كيس نامبر:                                                                         
دريافت نامه قبولی:                                                               
ارسال مدارك:                                                          
مصاحبه:                                                                       
كليرنس:                                                                        
دريافت ويزا: یک ضرب Rolleyes
دریافت گرین کارت:
16 دوره شرکت در لاتاری: You have not been selected  Tongue
تشکر کنندگان: pagan
من که اصلا اعتقادی نداشتم ، اولین سالی بود که شرکت کردم قبول شدم ، اونم تازه برادرم ثبت نامم کرده بود.

امیدوارم امسال به لطف خدا همه 2010 قبول بشن .
آمین
تشکر کنندگان: arashj666
persia ممنون.
یک سوال دیگه اینکه، مکان مصاحبه با توجه به آدرس پستی تعیین میشه یا نه؟
خودم فکر می کنم با توجه به محل سکونت مشخص بشه. درسته؟
تشکر کنندگان:
imand نوشته: persia ممنون.
یک سوال دیگه اینکه، مکان مصاحبه با توجه به آدرس پستی تعیین میشه یا نه؟
خودم فکر می کنم با توجه به محل سکونت مشخص بشه. درسته؟

سلام

یه جورایی بله یه جورایی خیر. وقتی که برنده شدید یه فرم براتون میفرستن به نام DSP-122 که شما در سوال 4 فرم می تونید مکان مصاحبه رو انتخاب کنید. پس زیاد نگران آدرس پستی نباشید

موفق باشید
تشکر کنندگان: imand
سلام دوستان گرامی

بنده امروز فرم را ارسال کردم.
با یاری خداوند بزرگ و به امید پیروزی همگی دوستان عزیز....
% 23 ▓▓▓▓▓▓▓▓
Loading►...Please Wait◄
تشکر کنندگان:
DR.MOVIE نوشته: سلام دوستان گرامی

سلام DR.MOVIE

اون عددی رو که به عنوان کیس نامبر نوشتی فکر کنم که Confirmation Number باشه که بعد از ثبت نام گرفتی. اون رو نباید بذاری و باید یه جورایی secret نگهش داری. پس پاکش کن.

موفق باشید
تشکر کنندگان:
سلام
من از زمانی که اینترنتی نبود و از رادیوی VOA رو موجه SW آدرس کنتاکی اعلام می شد شرکت می کنم ولی... انشاا.. امسال
می خواستم بپرسم آیا کسیو می شناسین که سنه بالای 50 یا 60داشته و قبول شده بوده ؟
ممنونgood luck
تشکر کنندگان:
سلام پرسیا عزیز
ممنون از راهنمایی شما.

به جای انها ایکس گذاشتم...
در ضمن اگر امکان دارد در مورد گزینه ها توضیح دهید چون بنده هم این گزینه های که در امضا قرار داده ام از دیگر دوستان به طوری کپی برداری کرده ام.
اگر در مورد هر کدام از کیس نامبر و نامه اول و ارسال مدارک و نامه دوم و.... یک توضیح کوچکی دهید ممنون میشوم.

persia نوشته:
DR.MOVIE نوشته: سلام دوستان گرامی

سلام DR.MOVIE

اون عددی رو که به عنوان کیس نامبر نوشتی فکر کنم که Confirmation Number باشه که بعد از ثبت نام گرفتی. اون رو نباید بذاری و باید یه جورایی secret نگهش داری. پس پاکش کن.

موفق باشید
% 23 ▓▓▓▓▓▓▓▓
Loading►...Please Wait◄
تشکر کنندگان:
سلام
به صورت آماری اگه بخواییم برخورد کنیم ( شوخی می کنم ها ، می دونم که جامعه آماری درستی در دست نداریم Big Grin ) می بینیم که آمار های بیشتر از 4 سال ، خیلی کم اند ، یعنی همه افراد ، حد اکثر بعد از 4 سال ، برنده می شن ، واسه من هم خوبه ، تا اون موقع سربازی هم تموم شده Big Grin

persia نوشته: به امید کارنت شدن همه ایرانی های 2009 و گرفتن ویزاشون و همچنین برنده شدن 2010 های عزیزWink
sousangerd نوشته: امیدوارم که همه دوستان 2010 برنده بشن.انشالله

کامران توکلی نوشته: سلام دوستان
امیدوارم که همه ایرانیها بخصوص بچه های مهاجرسرا امسال ویزا بگیرند.

دوستان ، این چه ضع دعا کردنه ؟ Big Grin آخه مگه می شه که همه برنده بشن ؟ Tongue ( شوخی می کنم ، امیدوارم همه موفق باشن)
من رو یاد یه سوتی در علامه حلی می اندازین ، ما یه دوستی داشتیم ، اونجا بود ، می گفت صبح مدیر اومد گفت که امیدوارم همه شما عزیزان ، نمره هاتون ، بالای معدل بشه .... ( اگه مبهمه ، یه کم فکر کنید ، پی می برید چه سوتی ای داده طرف Big Grin )

مرسی
یا حق
تشکر کنندگان:
من از سال 2001 (یعنی برای 2003) به جز 1 یا 2 سال این وسط مرتب شرکت کردم و پارسال و امسال به مدد ازدواج شانسم 2 تا شده! حالا تا ببینیم خدا چی میخواد.
تشکر کنندگان:
3 سال آزگار با کد یمین و عرق جبین فرم پرکردم و فرستادم. دریغ از یک نامه خشک و خالی...
سال چهارم دیگه با چشم بسته هم میتونستم فرم پرکنم. دو دقیقه ای پر کردم و رفتم پی کارم (فکر کنم رفتم آبمیوه توچال!)
وقتی خبر برنده شدنمو شنیدم وسط یه جلسه کاری مهم بودم با دو تا از شریکام نشسته بودیم داشتیم حساب کتاب میکردیم که همسرم زنگ زد خبر رو داد. همون وسط پریدم و چند تا جیغ فرا بنفش زدم و دیدم که دوستان در جلسه دارن دنبال شماره اورژانس میگردن برای همین بهشون گفتم "ما که داریم میریم آمریکا، شما بشینین واسه چندرغاز بزنین تو سر هم!!". اما بعدش که رفتم و تحقیق کردم فهمیدم 34000، خیلی بالا و به قول دوپونتها از اون هم بالاتر، خیلی بالاست.... بعد با دوستان اینترنتی آشنا شدم (مثل Air و Tehranipour و بوف و...) ودیدم که بابا جهنم فقط واسه ما ساخته نشده. از خدا که پنهون نیست، از شما هم نباشه، با عرض پوزش از دوستان هم شماره ای، یک لبخند مونالیزای شیطانی روی لبام شکوفه زد و پیش خودم گفتم اگر چند نفری با هم بریم رو پل صراط شاید شانسمون بیشتر باشه....
(البته حتما شنیدین که میگن پل صراط از مو نازکتر و از تار عنکبوت هم سست تره و این نشاندهنده عدل خداونده)
خلاصه اینکه فعلا داریم یه قل دو قل بازی میکنیم تا ببینیم نوبتمون میشه یا نمیشه...
برای همین امسال هم شرکت کردم و گفتم تو کنکور که همچین هنرمند نبودیم، ولی اگر همون رتبه چهار رقمی واسه لاتاری ما در بیاد هم زندگیم عطر ژان پل گولتیه به خودش میگیره...
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان