کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پورتلند، ایالت اورگون
اگر کسی میاد پورتلند ما پذیراشون هستیم و تا جایی که بتونیم کمک شون میکنیم
پاسخ
(2013-08-05 ساعت 23:44)sayeh_m نوشته:  سلام
من خودم ورودم رو به اين تاپيك تبريك ميگم Wink در اولين فرصت اطلاعاتي رو از اينجا براتون ميذارم . در مورد اب و هوا بايد بگم كه اگر بارون و هواي ابري دوست دارين به سياتل و اورگان فكر كنيد ، نميشه از لحاظ روزهاي باروني و افتابي اين دو جا رو مقايسه كرد چون همونطوري كه ميدونيم كره زمين رو به گرم شدنه و اب و هوا حتي در اينجاها هم خيلي متغييره ، مثلاً چهار سال پيش در ايالت واشنگتن سه روز متوالي برف باريده كه بي سابقه بوده و زندگي مردم فلج شده بوده ولي در كل اينطور كه من از افرادي كه سالهاست اينجا زندگي ميكنن و مرتب بين اين دو ايالت سفر ميكنن شنيدم ، سياتل كمي سردتره .
اون چيزي كه بايد مد نظر داشته باشين سردي و گرمي هوا نيست ، بايد ببينيد كجا كار هست ، مگر اينكه نيازي به كار نداشته باشيد و درامدتون از ايران باشه كه در اون صورت فكر ميكنم كاليفرنيا گزينه بدي نيست .
در ضمن بايد بگم كه در زمينه پيدا كردن كار شانس هم خيلي مهمه ، من شهلا خانم رو كاملاً درك ميكنم و اينكه ممكنه حتي براي ديش واشري هم به ادم زنگ نزنن ، من بارها براي ديش واشري در كاليفرنيا اپلاي كردم با اينكه زبانم هم بد نيست و ميتونم صحبت كنم ، ولي حتي يك نفر هم تلفن نزد البته الان خوشحالم كه اونجا كار پيدا نكرديم چون ممكن بود شانس اومدن به اينجا رو از دست بديم .
براي همه ارزوي موفقيت ميكنم Rolleyes

سلام
خیلی به شهر زیبای پورتلند خوش امدید امیدوارم همیشه شاد و خوشحال باشید و خیلی زود مشکلات مهاجرت را پشت سر بزارید.
با ارزوی موفقیت
پاسخ
ما پنج روز کلاس کار یابی رفتیم و در مورد نوشتن رزومه و پر کردن اپلای و اسامی مشاغل و ایجاد یک اکانت و سرج کردن کار و سپس انترویو آموزش دادند هر سه شنبه 9 تا 11 هم برامون کار اپلای میکنن و بعضی کارها که میکن فقط توسط این کاریابی نیرو استخدام میکنیم برامون رزومه اماده میکنن و نامه میدن بریم برای اپلای.
نمونه رزومه و اپلای را براتون میزارم
Name
Address
Portland, OR 97233
Phone Number
Email

OBJECTIVE: Warehouse Worker

HIGHLIGHTS OF QUALIFICATIONS
• Able to do all warehouse duties such as operate forklift, shipping and receiving
• Proficient with computer software, email and Microsoft Word
• Work well in a team and independently
• Able to meet deadlines
WORK EXPERIENCE
Safeway Inc. Portland, OR Nov 07 to Sep 11
WAREHOUSE WORKER
• Operated forklift, pallet jack and hyster
• Data entry in the computer
• Maintained work areas clean
• Load and unload trucks

Benson Hotel, Portland, OR Jan 00 to Oct 07
HOUSEKEEPING
• Cleaned rooms, bathrooms, halls, lobby, elevators and kitchen area
• Provided customer service
• Maintain inventory and order supplies
• Inspect rooms at the end of the shift

Restaurant Las Brasas Dec 96 to Nov 99
COOK
• Cook meat, sauces and soups
• Provided customer service
• Follow recipes
• Operate kitchen equipment

EDUCATION

Mt. Hood Community College, Gresham, OR ENGLISH AS A SECOND LANGUAGE

Preparatoria Torres Bodet, Guanajuato Mexico HIGH SCHOOL DIPLOMA

نمونه sample coverl letter

Date

[Recipient Name]
[Title]
[Company Name]
[Street Address]
[City, ST ZIP Code]
Dear [Recipient Name]:
I am applying for a position as a [position title from job listing]. I heard about this position from [how you learned about the position] and am excited to be applying, as it appears to be a perfect fit for my education, work experience and career goals.

According to [where you heard about the position] this job requires [touch on specific job requirements and job preferences that you have]. As you’ll see on the enclosed resume, [highlight
education, work experience, training, knowledge, skills and abilities that you have that pertain to the job requirements].

For more information about my interest or qualifications, or to schedule an interview please contact me by phone at: [your phone number] or e-mail at: [your e-mail address]. I appreciate you taking the time to review this cover letter and the attached resume, and look forward to speaking with you soon to further discuss my interest in the position.

Sincerely,
[Your Name]
پاسخ
بخاطر اینکه گفتید این تایپیک سوت و کوره گفتم سرتون را به نمونه رزومه گرم کنم
پاسخ
برید تو گول و قسمت سرج تایپ کنید
worksource metro
برای خودتون یک اکانت باز کنید
و برید بقیه قسمتها را پر کنید
برای سوشیال سکوریتی **** ** *** یک عدد تایپ کنید مثلا 4554 92 831
اسپل اسم و فامیلتون را اشتباه بزنید
و ادر س میتونید
770 nw dales avenev
beverton or کد 97229 و شماره اپارتمان 342 را بزنید و تو ایران برای خودتون کار جستجو کنید و شرکت اکسپرس و بقیه شرکتهای کاریابی
تلفن هم 503 318 7654 میتونید بنویسید
پاسخ
خوب چیزی را که همه باید قبل از امدن بدونن اینه که هیچ کس برای کسی نمیتونه کاری انجام بده و اینجا هیچ معجزه ای هم رخ نمیده و امید به اینکه شاید یک جوری اتفاق خوبی بیافته نباید داشته باشی باید با دست پر بیای تا بتونی دوام بیاری حالا این دست پر میتونه تخصص بهمراه زبان باشه زبان بدون تخصص باشه یا پول بدون زبان و تخصص باشه
پاسخ
ولی من هم چنان اینجا موندم تا معجزه ای اتفاق بیافته
نا گفته نماند هر هفته هم برگ لاتاری میخرم شاید برنده پول کلان بشم دیگه دنبال کار نگردم و زبان را هم بیخال بشم پولا را بردارم و برم سر خونه زندگیم
یک ضرب المثل هست که میگه :
شتر در خواب بیند پنبه دانه گهی لف لف خورد گه دانه دانه
و اما حرفمو اصلاح میکنم
چون معجزه رخ داد برای مصاحبه رفتیم و شوهرم را صدا زد و به من و پسرم گفت برای شما یکروز دیگه وقت مصاحبه میزارم ولی همه میگفتن اگر بفهمن یک خانواده هستید فقط به یک نفر کار میدن برای همین یکی یکی برید که ما گوش ندادیم خلاصه یکربع بعد شوهرم امد و برگه ادرس دکتری که باید میرفت آزمایش تو دستش بود و گفت از من هیچی نپرسیده اینکار زبونش بسته شده بود مثل یک معجزه فقط احوالپرسی و گفته بود بیا بریم مجیط کارخانه را نشونت بدم و مرتب میگفته اینکار سخته اول همه قبول میکنن و بعد پشیمون میشن و ما دیدیم که نیروهای خارجی بهتر از امریکایی ها کار میکنن و پرسیده علاقه دارید اینجا کار کنیدخانم و پسرتون را هم بیمه میکنیم و بعد فرستاده پیش منشی برگه ازمایش را گرفتم همین .....
پاسخ
دوستان راجع به شرایط کاری ایالات کالیفرنیا تاپیک یا اطلاتی‌ وجود داره ؟ وضعیت کار چطوره اونجا ؟ منظورم از کار یه کار پارت تایم هستش بدو ورود بتونیم یه درامدی داشته باشیم..
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، zohre02 ، mohamadir
خيلي ممنون كه در مورد كاليفرنيا و اينكه مشكل كار اونجا وجود داره و كيفيت مدارسش توضيح دادين. ما تصميم گرفتيم كه بياييم براي زندگي كاليفرنيا ، اما خوب توضيحات شما باعث ميشه كه بيشتر در مورد زندگي توي اين ايالت پر زرق و برق فكر كنيم و عجولانه تصميم نگيريم. البته خوب من و همسرم تا حالا 3 بار اومديم سانفرانسيسكو و davis كه توي كاليفرنيا هستن كه خيلي هم خوشمون اومده. اما اين ايالت يك ايالت گرونيه. آخرين بار تنهايي (بدون خانواده) رفتم به ايالت جورجيا (شهرهاي آتلانتا و macon) كه يك جايي جور كنم كه بچه ها چند وقت بعد بيان پيشم ولي اصلا" از اين ايالت خوشم نيومد چون همش با كاليفرنيا مقايسه مي كردم. دست مزدهاي حداقلي از كاليفرنيا خيلي كمتره اما خوب هزينه اجاره مسكن هم در جورجيا قابل مقايسه با كاليفرنيا نيست و پايين تر از اونجاست. بالاخره مقايسه آتلانتا با سانفرانيسيكو و كلا" ايالت كاليفرنيا كار دستم داد و پشيمون شدم كه چرا اونجا رو انتخاب كردم و برگشتم ايران تا پول بيشتري جور كنم براي زندگي تو كاليفرنيا. اما حر فهاي سايه خانوم كه كاملا" درست هم هست يك كمي ترديد ايجاد مي كنه براي زندگي در اين ايالت. اين آمريكا هم شده بلاي جون ما. اي كاش توي لاتاري اسممون در نميومد! از يك طرف ميگيم تو ايران داريم يك زندگي متوسط خوب و قابل قبول مي كنيم و كار ثابت دارم، چرا پشت پا بزنم به امكاناتي كه در ايران دارم و از يك طرف ميگم بخاطر بچمون بهتره بريم آمريكا ! چون آينده بچه ها تو آمريكا بهتره تا ايران. فعلا" اين آمريكا نزديك دو ساله كه اعصابمونو خراب كرده. كلي هم خرج گذاشته روي دستمون. تا حالا با خانواده ام 3 بار به آمريكا سفر كرديم و بار آخر هم خودم تنهايي (براي چهارمين بار) اومدم آمريكا كه مثلا" بمونم و بعد از فراهم كردن امكانات، بچه ها هم بيان كه نشد! حالا برگشتم ايران و شش ماه خانومم و پسرم هم گذشته (مدت مجاز خارج از آمريكا بودن گيرين كارتيا)
البته خيلي نگران اين موضوع نيستم. موندم با 20،000 دلار (خونمونو نمي خوايم بفروشيم) و اين چند سفر قبلي همه پس انداز هامونو به باد داد! به هر حال اميدوارم هممون عاقبت به خير بشيم.
پاسخ
(2013-08-21 ساعت 13:04)alireza001 نوشته:  خيلي ممنون كه در مورد كاليفرنيا و اينكه مشكل كار اونجا وجود داره و كيفيت مدارسش توضيح دادين. ما تصميم گرفتيم كه بياييم براي زندگي كاليفرنيا ، اما خوب توضيحات شما باعث ميشه كه بيشتر در مورد زندگي توي اين ايالت پر زرق و برق فكر كنيم و عجولانه تصميم نگيريم. البته خوب من و همسرم تا حالا 3 بار اومديم سانفرانسيسكو و davis كه توي كاليفرنيا هستن كه خيلي هم خوشمون اومده. اما اين ايالت يك ايالت گرونيه. آخرين بار تنهايي (بدون خانواده) رفتم به ايالت جورجيا (شهرهاي آتلانتا و macon) كه يك جايي جور كنم كه بچه ها چند وقت بعد بيان پيشم ولي اصلا" از اين ايالت خوشم نيومد چون همش با كاليفرنيا مقايسه مي كردم. دست مزدهاي حداقلي از كاليفرنيا خيلي كمتره اما خوب هزينه اجاره مسكن هم در جورجيا قابل مقايسه با كاليفرنيا نيست و پايين تر از اونجاست. بالاخره مقايسه آتلانتا با سانفرانيسيكو و كلا" ايالت كاليفرنيا كار دستم داد و پشيمون شدم كه چرا اونجا رو انتخاب كردم و برگشتم ايران تا پول بيشتري جور كنم براي زندگي تو كاليفرنيا. اما حر فهاي سايه خانوم كه كاملا" درست هم هست يك كمي ترديد ايجاد مي كنه براي زندگي در اين ايالت. اين آمريكا هم شده بلاي جون ما. اي كاش توي لاتاري اسممون در نميومد! از يك طرف ميگيم تو ايران داريم يك زندگي متوسط خوب و قابل قبول مي كنيم و كار ثابت دارم، چرا پشت پا بزنم به امكاناتي كه در ايران دارم و از يك طرف ميگم بخاطر بچمون بهتره بريم آمريكا ! چون آينده بچه ها تو آمريكا بهتره تا ايران. فعلا" اين آمريكا نزديك دو ساله كه اعصابمونو خراب كرده. كلي هم خرج گذاشته روي دستمون. تا حالا با خانواده ام 3 بار به آمريكا سفر كرديم و بار آخر هم خودم تنهايي (براي چهارمين بار) اومدم آمريكا كه مثلا" بمونم و بعد از فراهم كردن امكانات، بچه ها هم بيان كه نشد! حالا برگشتم ايران و شش ماه خانومم و پسرم هم گذشته (مدت مجاز خارج از آمريكا بودن گيرين كارتيا)
البته خيلي نگران اين موضوع نيستم. موندم با 20،000 دلار (خونمونو نمي خوايم بفروشيم) و اين چند سفر قبلي همه پس انداز هامونو به باد داد! به هر حال اميدوارم هممون عاقبت به خير بشيم.

سلام
امیدوارم درست تصمیم بگیرید و جای مناسبی را انتخاب کنید.
واقعا سخته و میدونم چقدر فکرتون درگیر هست ولی فعلا دنبال زرو برق شهر نباشید دنبال جایی باشید که بتونید 5 سال با پولتون دوام بیارید و کار پیدا کنید تا گرین کارتتون را بگیرید.
به ما هم پیشنهاد دالاس و لاس وگاس را دادند ولی میترسیم از جامون حرکت کنیم و تمام سختهایی که این سه ماه کشیدیم دوباره برامون تکرار بشه
و از طرفی مثل شما مقایسه میکنیم و دوست نداریم از اینجا بریم شاید اینجا کار پیدا کنیم و اینشالله بمونیم ولی کالیفرنیا هم کار کمه و هم گرونه و هم شلوغ یکی از دوستام مثل شما چند سفر امده و رفته کالیفرنیا و لوس انجلس و لاس وکاس و حالا اینجاست و میگه تو سفر ادم نمیفمه اینجا چه خبره ؟
و از یکطرف میگه چون یک از دوستام گرین کارتش را نگرفته و برگشته و بچه هاش همیشه بهش میگن چرا بفکر اینده ما نبودی میگه هر طور شده 5 سال را تحمل میکنم و برمیگردم ولی پسرش میگه الان برگردیم کلاس سوم راهنمایی هست و اصلا راضی نیست میگه سطح درسی اینجا خیلی پایین تر از ایرانه و تقریبا ممکنه نسبت به بجه های ایرانی از نظر علمی عقب بیافته . خیلی تو این مقطع تحصیلی با بچه ها کار نمیکنن . البته ساده بودن درس کمک کرده که تقریبا همه دیپلم را بگیرین ولی تو ایران خیلی ها بخاطر سختی درس ترک تحصیل میکنن .
امیدوارم تصمیمی بگیرید به صلاح همه تون باشه ( از خدا بخواین که در تصمیم گیری کمک تون کنه چون اون فقط میدونه چه ایندهای در انتظار ماست ).
موفق باشید
پاسخ
(2013-08-21 ساعت 13:04)alireza001 نوشته:  خيلي ممنون كه در مورد كاليفرنيا و اينكه مشكل كار اونجا وجود داره و كيفيت مدارسش توضيح دادين. ما تصميم گرفتيم كه بياييم براي زندگي كاليفرنيا ، اما خوب توضيحات شما باعث ميشه كه بيشتر در مورد زندگي توي اين ايالت پر زرق و برق فكر كنيم و عجولانه تصميم نگيريم. البته خوب من و همسرم تا حالا 3 بار اومديم سانفرانسيسكو و davis كه توي كاليفرنيا هستن كه خيلي هم خوشمون اومده. اما اين ايالت يك ايالت گرونيه. آخرين بار تنهايي (بدون خانواده) رفتم به ايالت جورجيا (شهرهاي آتلانتا و macon) كه يك جايي جور كنم كه بچه ها چند وقت بعد بيان پيشم ولي اصلا" از اين ايالت خوشم نيومد چون همش با كاليفرنيا مقايسه مي كردم. دست مزدهاي حداقلي از كاليفرنيا خيلي كمتره اما خوب هزينه اجاره مسكن هم در جورجيا قابل مقايسه با كاليفرنيا نيست و پايين تر از اونجاست. بالاخره مقايسه آتلانتا با سانفرانيسيكو و كلا" ايالت كاليفرنيا كار دستم داد و پشيمون شدم كه چرا اونجا رو انتخاب كردم و برگشتم ايران تا پول بيشتري جور كنم براي زندگي تو كاليفرنيا. اما حر فهاي سايه خانوم كه كاملا" درست هم هست يك كمي ترديد ايجاد مي كنه براي زندگي در اين ايالت. اين آمريكا هم شده بلاي جون ما. اي كاش توي لاتاري اسممون در نميومد!
از اينكه ميبينم اينطوري ترديد دارين ناراحتم . من از بد شانسي و يا شايدم از شانس زياد ( چون هر دو حالتش ممكنه ) در مدت زمان ٣ ماه ٣ تا ايالت رو رفتم ، واقعاً نميشه گفت كه كجا خوبه و كجا بد . اين به خيلي چيزها ربط پيدا ميكنه ، من كاليفرنيا رو دوست نداشتم ، چون شرايط اونجوري كه ما ميخواستيم پيش نرفت ، خيلي ها ميگن هواي اونجا بهشته ، به نظر من جهنم بود چون عاشق هواي ابري و بارونم ، ولي خيلي ها هم هستن تا اسم سياتل يا پورتلند مياد ميگن كه از اب و هواش متنفرن .اجاره خونه در كاليفرنيا بالاست ولي از اون طرف مواد غذايي بسيار ارزونتر از مثلاً اورگان يا واشنگتنِ . شما توي اورگان تكس نميدين ولي در عوض خيلي چيزها رو گرونتر ميخرين و ميشه گفت يه نوع بازيه ، ولي كسي كه مثل ما دو جا زندگي كرده باشه كاملاً متوجه اين بازي ميشه Wink در كل به نظر من و با تجربه اي كه در اين مدت بدست اوردم و بهاي زيادي هم بابتش دادم ، براي يك تازه مهاجر كه ميخواد از صفر شروع كنه ، كاليفرنيا جاي مناسبي نيست ، مگر اينكه از همون ايران به صورت صد در صد مطمين باشين كه شغلتون اماده است ، كه اونم تقريباً امكانش خيلي كمه ، البته محال هم نيست ولي روي صحبت هم وطنان لس انجلسي تا لحظه اخر حساب نكنيد Wink
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
پاسخ
يادمه كه قبل از اومدن توي يكي از تاپيكها بعضي از دوستان درمورد اينكه مياييم امريكا و ديگه راحت ميتونيم تو خونه سگ نگه داريم حرف ميزدن . اميدوارم كه به اين ارسال من نخندين و تو دلتون مسخره نكنيد ولي اينو فقط براي اطلاع رساني به كساني كه مثل خودم سالها روياي داشتن سگ در خانه رو داشتن مينويسم Wink متاسفانه خريد و تغذيه و نگهداري حيوانات خانگي در اينجا بسيار بالاست ، يعني براي تازه مهاجريني مثل ما كه به صورت رويايي پول نياوردن ، در حقيقت محاله . يك توله معمولي چيزي در حدود ٩٠٠ دلاره ، در ضمن اگر مستاجر هستين بايد چيزي بين ٣٠ تا ٣٥ دلار هم در هر ماه بابت سگ پرداخت كنيد كه البته براي گربه ٥ دلار كمتره ، حدود ١٥٠ تا ٣٠٠ دلار ( بستگي به اون كامپلكس داره ) هم بابت ديپازيت ميپردازين . هر ويزيت هم در حدود ١٠٠ دلاره .
قيمت گربه هم ٥٠ دلاره ، كه البته گربه خيابوني هاي ما در ايران بسيار زيباتر از ايناست . با يه حساب متوجه ميشين كه نگهداري حيوان خانگي واقعاً از عهده خيلي از ما خارجه .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
پاسخ
من اتفاقا چند روز پیش رفتم مال واشنگن اسکور یک فروشکاه بود که شلوغ بود دیدم جند تا خانم سگ بغلشون و وایستادن رفتیم تو چون پسرم عاشق سگه یک سک را قیمت کردیم
گفت 100 دلار اول میدید و هر ماه ماهی 170 دلار برای غذا و دارو و دکتر و سگهای دیگه قیمتهای متفاوت و هر وقت نخواستید پس میارید فقط 100 دلارتون میسوزه
ولی تا اخر عمر سگه باید ماهی 170 دلار را بدید
تازه خیلی از خونه ها از جمله خونه ای که ما اجاره کردیم بدون حیوانات و بدون سیگاره و اغلب اگر کسی میخواد سیگار بکشه زیر بارون باید بیاد تو خیابون سیگار بکشه . اگر حیوان هم بخواد نگه داره 35 دلار به اجاره خونش اضافه میکنن
پاسخ
سلام دوستان
در ایالت اورگان میشه از گواهینامه بین اللملی استفاده کرد هم ماشین میتونید کرایه کنید و هم بیمه نامه بهتون میدن تا یکسال قابل استفاده هست ولی بیمه نامتون گرونتر در میاد البته بخاطر اینه که اولین باره دارید بیمه میگیرید بهتر کوتاه مدت بگیرید و بعد شرکتتون را عوض کنید شرکت جدید بهتون تخفیف میده تا مشتریش بشید دوست من اول برای دو نفر بیمه گرفته 140 دلار البته با بیمه بدنه و بعد شرکش را عوض کرده و بیمه برای دونفر بدون شخص ثالث گرفته 85 دلار در ماه که البته به قیمت ماشین و سن راننده هم بستگی داره.
در اورگان سایتی هست که میتونید تست بدید و خودتون را امتحان کنید
oregon permit practice test
من نمونه سوالات را براتون میزارم در ضمن ما چون برامون سخت بود کتاب انگلیسی را بخونیم کتاب فارسی کالیفرنیا را دانلود کردیم و اونو خوندیم تفاوتی چندان با کتاب اورگان نداشت چون اون کتاب را با گوگل ترجمه کردیم و چک کردیم فاصله ماشین تا ماشین چلویی در اورگان 2 تا 4 ثانیه هست در کالیفرنیا سه ثانیه
در کالیفرنیا از یک لاین در یک خیابان میتونی به تمام لاین ها در خیابانهای سمت چپ یا راست رفت در اورگان باید به نزدیکترین لاین رفت و دور برگردون کامل که عکسش در کتاب کالیفرنیا هست در اورگان نیست اینجا فکر کنم ممنوع هست .
1- Oregon's Implied Consent Law means that by driving a motor vehicle you have implied you will:1
Maintain liability insurance as long as you drive.
Take a breath, blood or urine test if arrested for driving under the influence. (درست)
Post bail or appear in court if arrested for a traffic violation.
Keep your vehicle equipment in safe operating condition.
قانون رضایت ضمنی اورگان بدان معنی است که با رانندگی وسیله نقلیه موتوری شما ضمنی شما خواهد شد:
حفظ بیمه مسئولیت به عنوان زمانی که شما درایو.
نگاهی به یک آزمایش تنفسی، خون یا ادرار اگر برای رانندگی تحت تاثیر دستگیر شده است.
ارسال به قید وثیقه و یا به نظر می رسد در دادگاه در صورتی که برای نقض ترافیک دستگیر.
در شرایط عامل امن نگه داشتن تجهیزات وسیله نقلیه خود را.
2- On a road with two or more lanes of traffic going in the same direction, you approach an emergency vehicle that is stopped with its warning lights on. You must:
Slow down. If possible, change lanes so you will not drive next to the stopped emergency vehicle.( درست )
Drive to the right side of the road and stop.
Stay in your lane and continue to drive at the same speed.
Accelerate to quickly pass the stopped vehicles.
در یک جاده با دو یا چند خط از ترافیک که در همان جهت، شما رویکرد وسیله نقلیه اورژانس است که با چراغ های هشدار دهنده خود را در متوقف. شما باید:
سرعت خود را کم کنید. در صورت امکان، خطوط را تغییر دهید، بنابراین شما نمی خواهد رانندگی به وسیله نقلیه اورژانس متوقف.
رانندگی به سمت راست جاده و متوقف شود.
آنها در خط خود و همچنان در همان سرعت به درایو.
سرعت بخشیدن به سرعت عبور وسایل نقلیه متوقف شده.
3- You are driving at night and a car is coming toward you. To help avoid blinding the other driver with your headlights, you must dim your lights when the other car is within: 500 fit
4- You need time to react to what a driver ahead may do. Under normal conditions, you can keep a safe following distance from the car ahead by staying behind for a count of at least: Two seconds.
5- You are on a two-way street, stopped at an intersection. Can you legally turn left on a red light into a one-way street?
Only if a left turn sign is posted.
Only if there is a green arrow with the red light.
No. You must wait for the green light.
Y es, if traffic allows. ( دزست )
شما در یک خیابان دو طرفه است، در تقاطع متوقف شد. می تواند شما را از نظر قانونی به نوبه خود در سمت چپ یک نور قرمز را به یک خیابان یک طرفه؟
فقط اگر علامت گردش به چپ نوشته شده است.
فقط اگر یک فلش سبز با نور قرمز وجود دارد.
شما باید برای چراغ سبز صبر کنید.
بله، اگر ترافیک اجازه می دهد تا.
6- You are entering a crowded freeway. What should you do to locate a gap to merge into traffic?
Use your side and rearview mirrors and check your blind spots
Use the acceleration lane to adjust your speed to the same speed as freeway traffic.
Yield to traffic already on the freeway
All of the above. ( درست )
7- When approaching a public transit bus from behind, when must you yield for the bus to re-enter traffic?
Only if there are cars behind you.
If the bus has turned on its hazard lights.
When the bus has its turn signal and flashing yield sign on. ( درست )
The bus must wait for traffic to clear.
هنگام نزدیک شدن یک اتوبوس حمل و نقل عمومی، از پشت، هنگامی که باید شما را برای اتوبوس به ترافیک دوباره وارد کنید عملکرد؟
فقط در صورتی که اتومبیل پشت سر شما وجود دارد.
اگر اتوبوس در چراغ های خطر آن تبدیل شده است.
وقتی اتوبوس سیگنال به نوبه خود و فلش ورود به سیستم عملکرد.
اتوبوس باید برای ترافیک صبر کنید برای روشن شدن.
8- You see an emergency vehicle using its emergency lights, you should:
Move as far to the right of the road as you can. ( درست )
Accelerate to the next exit.
Turn on your headlights.
Drive off the pavement
شما را به یک وسیله نقلیه اضطراری با استفاده از چراغ اضطراری خود را، شما باید:
حرکت را به عنوان دور به سمت راست جاده به عنوان شما می توانید.
سرعت بخشیدن به خروج بعدی.
را روشن کنید چراغهای جلو خود را.
درایو کردن پیاده رو

1- When you drive slower than the normal speed of traffic, you must use:
the right lane or edge of the road
2- This posted sign appears at:
freeways
3- This arrow-marked sign indicates that:
vehicles in the left lane must go straight or take a left turn
4- When backing up your vehicle, you must:
not depend on your mirrors insaid turn your head to look through the rear window

5- In Oregon, what is the maximum speed limit in residential districts, unless posted otherwise?
25 miles per hour

6- As per school bus stop law, if you are on a divided highway with two roads not separated by a median, and approach a school bus with flashing red lights, you must:
stope compeleat

7- To apply for an instruction permit, a person must be at least:
15 years of age

8 - You are going the wrong way when you see a _________ sign in your driving lane.
do not enter

9 - This warning sign alerts a driver that:
a multi-use path crossing is a head

10 - When turning left from one one-way road to another one-way road:
bring your vehicle in to the nearest left lane for traffic on the road are entering

11 - bouts or rotaries have a circular Round a roadway on which all vehicles travel:
in counter clock wise direction
12- Oregon law requires _________ to use safety belts when a vehicle is in motion.
the driver and all pass engers
13- Oregon law requires a vehicle stopped or parked on a road or shoulder to have _________ on when visibility is low.zcvx,
parking lights
14 - When you approach a flashing round yellow traffic light at an intersection, you should:
slow downe and proceed with caution

15 - When entering a freeway, use _________ to speed up and merge with fast-moving traffic already on the road.
an exit ramp
1 - هنگامی که شما رانندگی کندتر از سرعت نرمال ترافیک، شما باید استفاده کنید:
خط راست یا لبه جاده
2 - این علامت شده به نظر می رسد در:
بزرگراه
3 - این علامت فلش مشخص شده نشان می دهد که:
وسایل نقلیه در خط سمت چپ باید مستقیما و یا گردش به چپ
4 - هنگامی که پشتیبان گیری وسیله نقلیه خود را، شما باید:
در آینه خود را بستگی ندارد insaid نوبه خود سر خود را از طریق پنجره عقب نگاه کنند

5 - در اورگان، آنچه را که حد اکثر سرعت مجز در جاده ها حداکثر در مناطق مسکونی است، مگر آن که در غیر این صورت نوشته شده است؟
25 مایل در ساعت

6 - همانطور که در هر مدرسه قانون توقف اتوبوس، اگر شما در یک بزرگراه ها مجزا با دو جاده به طور متوسط از هم جدا نیست، و رویکرد یک اتوبوس مدرسه با چراغ قرمز چشمک زن می باشد، شما باید:
stope compeleat

7 - برای درخواست مجوز آموزش، فرد باید حداقل باشد:
15 سال سن

8 - شما در حال رفتن راه اشتباه وقتی به دیدن یک علامت _________ در لین رانندگی خود را.
را وارد کنید

9 - این علامت هشدار دهنده هشدار یک راننده است که:
چند استفاده از یک مسیر عبور سر است

10 - هنگام روشن کردن از یک جاده ی یک طرفه به یکی دیگر از جاده یک طرفه باقی مانده است:
آوردن وسیله نقلیه خود را به نزدیکترین خط سمت چپ برای ترافیک در جاده ها در حال ورود

11 - حملات یا rotaries ها یک دور دایره یک جاده است که در آن همه وسایل نقلیه سفر:
در مبارزه جهت عاقلانه ساعت
12 - قانون اورگان نیاز _________ استفاده از کمربند ایمنی هنگامی که یک وسیله نقلیه در حال حرکت است.
راننده و تمام engers پاس
13 - قانون اورگان نیاز به یک وسیله نقلیه متوقف و یا پارک شده در جاده ها و یا شانه به _________ زمانی که دید low.zcvx است،
چراغ های پارکینگ
14 - هنگامی که شما رویکرد دور چشمک زن چراغ زرد در تقاطع، شما باید:
به سرعت downe و با احتیاط ادامه دهید

15 - هنگام ورود به بزرگراه، استفاده _________ به سرعت بالا و ادغام با ترافیک حرکت سریع در حال حاضر در جاده ها.
رمپ خروج...
پاسخ
سلام دوستان اطلاعات جهت دریافت کمک هزینه برق و اجاره خونه
پاسپورت و سوشیال سکوریتی و قبض برق را ببریدالبته قبلش تلفنی وقت بگیرید . یک حساب در شرکت برق بمبلغ 450 ایجاد میکنند از این به بعد اتوماتیک وار قبض برق از همون حساب کم میشه تا سقف 450 دلار )
این ادرس و تلفنش در پورتلند
5050 sw Griffith drive 97005
503 615 0771 website : http//www.caowash.org

کمک هزینه اجاره هم میدن یکبار 500 دلار فقط سه شنبه به 50 نفر البته اگر در امدی نداشته باشید . بهتر همون اوایل که میاین و هنوز کار ندارین اقدام کنید .
آدرس که همون جاست و تلفن 503 615 0770
در ضمن یک پرینت از یکسری خونه ها میدن که مربوط به خانواده های کم در امد هست اجاره از 150 دلار شروع میشه و میره بالا ولی باید تلفنی زنگ بزنید و قیمت را بپرسید و اپلای بزارید یکسال شاید تو لیست انتظار باشید و بعد خونه را بهتون میدن با در امدتون اجاره را تعیین میکنن
این تیتر رو برگه هاست شاید بتونید سرج کنید
u.s. Department of Housing and urban development office of multifamily housing region X Multifamily HUB
Low-Rent Apartments - Portland Metro Area
Oregon State office Housing Authorities
TTY relay service 711 or 800.735.2900
اگر تو ایالتهای دیگه هستید به نزدیکترین سازمان DHS مراجعه کنید و بگید برای کمک هزینه برق اطلاعات لازم دارید و اونا ادرس نزدیکترین را به شما میدن.
امیدوارم بدردتون بخوره موفق باشید.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان