کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خرید خودرو
با سلام خدمت دوستانی که اونجا هستن مخصوصاً دوستان که در هیوستون هستن.
یک سئوال داشتم میخواستم ببینم در مدل های هوندا که گفته شده civic خوب هست آیا در مدل های crossover نیز مدلی هست که به صرفه باشه از نظر هزینه و قیمت و مصرف سوخت؟
همچنین ماشین های کره ای مثل هیواندای ورا کروز یا همون IX55 چطور هست؟
البته همه اینها برای افراد تازه وارد به خاک امریکا و همچنین د رحد متوسط که بتونه کارشو راه بندازه نه بازی فقط کار راه انداز و متوسط و پر کاربرد.
با تشکر از همه دوستان.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,502)
پاسخ
تشکر کنندگان:
نو یا دست دوم؟
جدیدا هوندا از مدل جدید خودش hrv رو نمایی کرد. Hrv به لحاظ سایز یک چیزی بین سیویک و crv هست. در مدل پایه فکر کنم قیمت پایه حدود 20$k هست.
اینجا وراکروز خیلی کم هست و افت قیمت خیلی زیادی هم داره در مدل دست نو.
البته نوش هم دیگه تولید نمیشه و سانتافه جایگزین مدلهای وراکروز شد.
در همین ابعاد کراس اوور شهری کوچک چند وقت دیگه مزدا cx3 هم در آمریکا عرضه میشه که اون هم ماشین ارزشمندی خواهد بود.
پاسخ
تشکر کنندگان: sce
با سلام به دوستان
میخواستم ببینم که یه هوندا CR-V دست دوم برای 2008 تقریبا با چقدر مایلیچ قابل قبول هست؟
البته دوستان نظراتشون رو که قبلاً مطالعه نمودم خیلیکمک کرد
من فعلاً در حال مطالعه جهت یادگیری می باشم
البته اگر دوستان اطلاعاتی از هیوستون داشته باشن خیلی عالی تره.
با تشکر از دوستان
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,502)
پاسخ
تشکر کنندگان:
سالی حدود 10 تا 12 هزار مایل کارکرد معقول و مناسبی هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: ho_tasha
سلام به همگی دوستان .من هم برای خرید ماشین از اطلاعات خوب وجامع دوستان خیلی استفاده کردم .با توجه به اندوخته هایی که از تجربه های دوستان بدست اوردم و با معرفی یکی از دوستانی که در دالاس مشغول به خرید و فروش ماشین بودن , چند وقت پیش ماشینی خریدم که خدارو شکر هم از احاظ کیفیت هم از احاظ قیمت راضی هستم .
ایشون خیلی منصف بودن و من از اشون ممنونم.وظیفه خودم دونستم که در اینجا هم اطلاع رسانی کنم .اگر دوست داشتید در دالاس ماشین تهیه کنید بهم پیغام بدید .من با
اطمینان اقا علیرضا رو پیشنهاد می کنم .
شماره:
9726428662
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: nora-nora ، yalda91 ، Alex 2014 ، Essy
(2015-06-23 ساعت 10:11)ali_58 نوشته:  سلام به همگی دوستان .من هم برای خرید ماشین از اطلاعات خوب وجامع دوستان خیلی استفاده کردم .با توجه به اندوخته هایی که از تجربه های دوستان بدست اوردم و با معرفی یکی از دوستانی که در دالاس مشغول به خرید و فروش ماشین بودن , چند وقت پیش ماشینی خریدم که خدارو شکر هم از احاظ کیفیت هم از احاظ قیمت راضی هستم .
ایشون خیلی منصف بودن و من از اشون ممنونم.وظیفه خودم دونستم که در اینجا هم اطلاع رسانی کنم .اگر دوست داشتید در دالاس ماشین تهیه کنید بهم پیغام بدید .من با
اطمینان اقا علیرضا رو پیشنهاد می کنم .
شماره:
9726428662
موفق باشید
دوستانی که در مورد خودرو تجربه دارید لطفا راهنمایی کنید : من بیمه ماشین را تو این چندسال جمع اوری کردم و دادم دارالترجمه به نظرتون تاییدیه دادگستری و و امور خارجه را می خواهد و یا مهر دارالترجمه کافی است؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
کلا تا جایی که من فهمیدم مهر مترجم ارزشش تو اینجا بیشتر از مهر وزارت امور خارجه و قوه قضاییه ایران هست!

[/quote]
دوستانی که در مورد خودرو تجربه دارید لطفا راهنمایی کنید : من بیمه ماشین را تو این چندسال جمع اوری کردم و دادم دارالترجمه به نظرتون تاییدیه دادگستری و و امور خارجه را می خواهد و یا مهر دارالترجمه کافی است؟ ممنون
[/quote]

پاسخ
تشکر کنندگان: جهان20 ، yalda91
ببخشید دوستان من یه سوالی داشتم. من 5 سال ماشینم رو فروختم و طبعا بیمه ایی هم تو این مدت ندارم. این قضایای ترجمه بیمه برای من هم صادق هست؟ یعنی میتونم سوابق بیمه مدتی که داشتم رو ترجمه کنم ببرم آمریکا؟ اعتباری داره؟
CR1
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-01 ساعت 12:29)Haghighat نوشته:  ببخشید دوستان من یه سوالی داشتم. من ۵ سال ماشینم رو فروختم و طبعا بیمه ایی هم تو این مدت ندارم. این قضایای ترجمه بیمه برای من هم صادق هست؟ یعنی میتونم سوابق بیمه مدتی که داشتم رو ترجمه کنم ببرم آمریکا؟ اعتباری داره؟

سلام اگر تونستی هرچی سابقه بیمه در خصوص خودرو داری ترجمه کن و بیار. ضمناً ترجمه گواهی نامه حتماً فراموش نشه چون تاثیرش زیاده
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
پاسخ
تشکر کنندگان: Haghighat ، yalda91 ، lighthouse
امیدوارم این پست به عنوانه تبلیغ محسوب نشه
من یه هوندا سیویک هیبرید پیدا کردم با مایل 19400, certified هم هست و 100000کیلومتر یا 7 سال هم گارانتی داره‌, 14900$ قیمت می‌خوره به نظرتون می‌ارزه به این قیمت البته قسطی هم میده
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-03 ساعت 09:07)lake merit نوشته:  امیدوارم این پست به عنوانه تبلیغ محسوب نشه
من یه هوندا سیویک هیبرید پیدا کردم با مایل 19400, certified هم هست و 100000کیلومتر یا ۷ سال هم گارانتی داره‌, 14900$ قیمت می‌خوره به نظرتون می‌ارزه به این قیمت البته قسطی هم میده

http://www.kbb.com/whats-my-car-worth
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: peymanmohajer ، lake merit ، Alex 2014
مطمئن بشید که گارانتی قابل انتقال به شما هست. حتما از نمایندگی هوندا سوال کنید.
ماشین های هیبرید بعد از چند سال نیاز به تعویض باتری سیستم هیبرید پیدا میکنه که قیمتش کم نیست
پاسخ
تشکر کنندگان: lake merit
با سلام .
فردی میتونه ماشینی حدود ۷۰۰۰۰$ رو با پیش پرداخت ۱۵۰۰۰$تا و درامد ماهانه حدود ده دوازده هزار تا رو بدون کردیت با وام ده درصد بگیره؟

به قول جناب چاپلین: شاید این زندگی اون مهمونی نیست که می خواستی به آن دعوت بشی،ولی حالا که دیگه دعوت شدی تا میتونی زیبا برقص
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-31 ساعت 01:15)biparva نوشته:  با سلام .
فردی میتونه ماشینی حدود ۷۰۰۰۰$ رو با پیش پرداخت ۱۵۰۰۰$تا و درامد ماهانه حدود ده دوازده هزار تا رو بدون کردیت با وام ده درصد بگیره؟

عموما خیر ولی به هر شکل این دیلر هست که باید راضی بشه بعضیشون با بهره بالا ممکنه انجام یدن البته دیلر بزرگها معمولا در نرخ بهره محدودیت دارن برا همین عموما انجام نمیدن
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان کسی میدونه ایادرسته ماشینی رو بخریم که قسطش پرداخت نشده و بانک برداشته حالا میخوان بفروشنش کسی میدونه جریان این ماشینها به چه صورته؟مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان